10/10
yoolie06 2019 aug. 31. - 20:44:26 10/10
(4/4)
Ki volt az a kretén állat,aki így fordította le az angol címet???? :@ Egyébként sem a csajszi a gyilkos,hanem az a hulladék nő,aki "felnevelte" így és kitette annyi fájdalomnak,amennyit még egy felnőtt sem viselne el ép ésszel. Tehát rohadtul nem anya gyilkos kincse,hanem ha már a címnél akarunk maradni gyilkos anya kincse....Szegény kislány,nem börtönben lenne a helye,hanem pszichoterápián,amiket átélt :( Nem az anyja az áldozat,hanem ő!
9/10
Phenomenon 2018 nov. 14. - 22:24:44 9/10
(3/4)
Alig jutok szóhoz a film megnézése után. Belegondolni abba, hogy ilyen megtörtént... mennyivel másabb élete lehetne a lánynak, ha egy normális anyja lett volna. Nagyon durva sztori. Azt hittem a "mai világban" már semmi sem tud meghökkenteni, de tévedtem.
Filmgusztália 2018 márc. 01. - 17:36:05
(2/4)
Ezt a filmet senkinek sem javaslom, még lassan egy héttel késõbb is borzasztó érzések kavarognak bennem a film kapcsán, azaz a valóság kapcsán...borzalom, h milyen emberek vannak, hányni való a világ...az ilyen és ehhez hasonló beteg agyú embereket le kéne baszni a Tajgetoszról, kár beléjük az O2.
Filmgusztália 2018 febr. 24. - 20:14:39
(1/4)
Nagyon durva történet...én azonnal szabad lábra helyezném a kiscsajt...sok idióta dokit meg, aki ilyen-olyan mûtétnek vetette alá teljesen feleslegesen azonnal életfogytiglanra ítélném vagy esetleg halálra, hogy soha többé ne követhessenek el ilyen hibát.