Téma: Apatigris

offtopic
luci87 2021 ápr. 07. - 07:16:39 Előzmény guess.who
(335/595)
Ezt én se értetem...mit kapálozott a volt csajának,ha közben nem tudja feledni a másik gyerekekorabelivel az affért..
offtopic
guess.who 2021 ápr. 07. - 06:49:15 Előzmény napraforgó
(334/595)
Pláne hogy annyira azért nem volt züllött korábban (hiszen az anyja fogta erősen, aztán meglett a fiatal fiúja és akkor észhez tért), inkább most lett az, és éppen Anett hatására.

Ráadásul -ahogy írod is- az az Anett-kontraszt elég hülyén nézett ki: megtudhattuk, hogy ő jó kislány, anyuci annyira vigyáz rá, hogy még beszélgetni sem engedi a kerítésen kívül idegenekkel... Kíváncsi lennék, hogy ilyen komoly kontroll mellett hogyan számol el Anett a mindennapos (vagy csak hétvégén?) bulizásos éjszakázásokkal, amik láthatóan nem az "este tízre itthon vagyok" csoportjába tartoznak? No és hogy számol el azzal, hogy jóval több pénze van, mint amit a szülei adnak (adnak?) szegény csóró egyetemistának?
6/10
napraforgó 2021 ápr. 07. - 05:28:43 6/10
(333/595)
Én azon csodálkoztam, hogy ez a romlott Anett a szüleivel élt otthon és a jókislány látszatát kelti, aki szorgalmasan tanul. És még csak be sem engedi a nála sokkal kezdőbb Szandrát, anyukának visszaszól, hogy az évfolyamtársnője csak a jegyzeteiért jött

Tényleg nem értem, hogy a korábban oly fiatalos MIschl Juli most miért olyan kiélt, vén? Hisz csak 2 év telt el és két év alatt egy fiatal lány arca nem lesz ilyen öreg, még züllött életmód mellett sem.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 06. - 19:38:25
(332/595)
Valamit viszont nem értek: Artúró most azt közölte az egyre lepukkantabbra sminkelt Szandrával, hogy egy év Tibet sem tudta az ő istennői testét (vagy a szikrázóan izgató szellemét?) kiverni a fejéből, és csak rá gondol azóta is.
Ehhez képest mindössze három résszel (nappal?) korábban még Kittikéjéért epedezett, a kocsiját is ráíratta, csak hogy visszamenjen hozzá...

Akkor most ki a hülye? :)
offtopic
janderka 2021 ápr. 06. - 08:54:22 Előzmény guess.who
(331/595)
Nekem abban nagyon nem (sem) jött be Mohai. Hadart, lökte a dumát, egy pillanat hitelesség nem volt mögötte.

A másik dologban viszont egyetértünk. Én ugyanis Schererre mondtam, hogy nem foglya a karakterének (annyira).
offtopic
guess.who 2021 ápr. 06. - 07:04:17 Előzmény janderka
(330/595)

Tomi szerintem nagyon jó volt ott is és az Hetedik alabárdosban is - persze lehet, hogy azért, mert sokkal mélyebb szerepe volt mindkettőben, mint a DÖ Tamásaként. Az alabárdosban a megbeszéléses üvöltözős jelenete volt a csúcs, bár szerintem ott túl sokan játszották önmagukat, úgyhogy lehet, hogy Tomi is. :)

Tufa Tibi viszont -szerintem- az általad felsorolt szerepekben is pontosan *ugyanazt* hozná, mint most: "agresszív, bunkó, antipatikus, szívlapát-pozitív kopasz gyökér - akit viszont egyáltalán nem lehet szeretni". Ha pedig így van, akkor miért is nem foglya a karakterének? :)


janderka 2021 ápr. 05. - 22:05:24 Előzmény guess.who
(329/595)
Nagydumás taxist, ügyeskedő neppert, okoskodó középhivatalnokot is jól tudna hozni. Ha pl. nem Tompos lett volna a friss menyasszony a "Most van most"-ban, akkor abban (a történet és a megírt dialóg alapján) sokkal hitelesebb lett volna ő a taxis szerepében, mint volt Mohai.
janderka 2021 ápr. 05. - 21:57:04 Előzmény guess.who
(328/595)
Scherer szerintem ennyire nem karakterfogoly. Erős ugyan a figurájában a kisemberi, de azon belül azért széles a palettája. Tud ő fenyegetően veszélyes is lenni. Aki visszaélve a hatalmával/helyzetével/poziciójával büntet és jutalmaz. Akitől jobb inkább 3 lépés távolságot tartani. Az ilyen szerepekben is nagyon jó szokott lenni. Bár kétségtelen, hogy ilyenkor sem az jutna róla az eszembe elsőre (sőt, századikra se), hogy szexi a segge :)))
offtopic
guess.who 2021 ápr. 05. - 21:40:55
(327/595)
A szándékos kamuelőzetesek miatt valószínűsítem, hogy lesz ugyan némi morci a Laura-Gábor viszonyban, de ha valóban csak két rész van hátra az évadból, akkor ez legfeljebb egyetlen részig fog tartani, utána már Gáborunk rájön, hogy Laura nem csak okos, szép és kedves (no meg a gyermeke anyja), de tényleg kiegészíti őt és támaszt is nyújt neki... :)
offtopic
guess.who 2021 ápr. 05. - 21:39:08 Előzmény zazee
(326/595)
Ugyanaz a hiba, mint Bánki "Lacika" Gergelynél: van egy karaktere, amiben zseniális, de más jellegű karakter idegen tőle és hülyén is néz ki benne. A karaktere mindkettejüknek ez a csetlő-botló, szerencsétlen, de nagyon szerethető lúzer...
Azt el tudom képzelni, hogy megpróbálnak másat is eljátszani, mert elegük van ebből a csetlő-botló figurából - de rendszerint nem lesznek jók benne.

Érdekes amúgy, mert DÖ Tufa Tibi is ilyen egykarakteres figura, csak az ő típusa az agresszív, bunkó, antipatikus, szívlapát-pozitív kopasz gyökér - akit viszont egyáltalán nem lehet szeretni. És ezt L. F. láthatóan egyáltalán nem veszi észre és egyre inkább azonosul a szerepével, amikor elkezd "civilben" is önhitt bunkó lenni.


6/10
zazee 2021 ápr. 05. - 19:14:19 6/10 Előzmény luci87
(325/595)
Én nagyon szeretem Scherer Pétert, kitűnő színész, a Válótársakban nekem is tetszett. De ott a ráírt karakter története teljesen életszerű volt.
De itt túlzás, hogy egy 55-ön felüli nagypapit negyvenes szexmachine-nak állítanak be, aki a Tinderről szedi össze a macákat. Akivel minden nő azonnal ágyba akar bújni, mert olyan "cuki a segge":)) Ez a karakter sehogy sem illik rá Schererre!
offtopic
guess.who 2021 ápr. 05. - 08:54:56 Előzmény janderka
(324/595)

"És miért lóg(atják) ennek ellenere folyton a Tinderen? "
A reklámból befolyó pénzért, ugyan mégis miért?! :)


offtopic
guess.who 2021 ápr. 05. - 08:54:13 Előzmény napraforgó
(323/595)
"valójában mitől is van olyan sok pénze Artúrnak."
Kézenfekvő a megoldás: Szappanos Kálmán üzlettársa (volt) a krumplizóláncban. De mivel ez nem nyilvános információ, így nem forszírozzák a készítők egyik oldalon sem.

"nem utálta az elvált feleségét"
De. Nézd vissza az első évadot, még beszélni sem nagyon volt hajlandó vele.

"hogy most újra lefeküdt a volt feleségéve, szintén arra mutat, hogy nincs még köztük vége mindennek"
Vagy arra, hogy a készítők "feledékenyek", vagy arra, hogy a nézőt nézik "feledékenynek" (hogy mondjam más szóval azt, hogy "hülye"?). Összességében továbbra is úgy gondolom, hogy hülyén néz ki, hogy egy ekkora nőcsábászt akarnak írni az első évad csetlő-botló figurájából.
janderka 2021 ápr. 05. - 08:12:33
(322/595)
Sose volt. Ettől persze még lehetett hajdanán csajozógep - de szigorúan a maga kategóriájában. Emlékezzünk csak a korai Kapa-Pepe ópuszokra! (Mondom ezt úgy, hogy kedvelem Scherert.)
De épp ezért nem értem, hogy miért akarják velünk elhitetni az ellenkezőjét.

Vagy itt most egy kapuzárási pániktól vezérelt, önmagát is becsapni kívánó "csakazértis" 55-öst akarnak nekünk általa bemutatni, aki a fiatalok párkeresési trükkjeit és szokásait majmolva akarja magának bebizonyítani, hogy még mindig áll a cerka? De akkor miért panaszkodik Glóriának, hogy ő klasszikus hódító, aki mélyebb kapcsolatra vágyik? És miért lóg(atják) ennek ellenere folyton a Tinderen?
luci87 2021 ápr. 05. - 07:07:23 Előzmény zazee
(321/595)
A Valotarsak sorozatban nagyon jo volt,igaz az mar jopar evvel regebben ment.De mar akkor se volt Amorozo!:)
6/10
napraforgó 2021 ápr. 05. - 05:03:10 6/10
(320/595)
A lényeg, hogy senkisem tudja, hogy valójában mitől is van olyan sok pénze Artúrnak. Van és kész.

Péter figurája az első évadban elég elesett kis senki volt, minden nőnél kudarcot vallott. Kivéve az alkoholista Dorkát, akinek viszont nem voltak nagy igényei, ha pia volt bőven.

Szerintem ez a kis Péter f.szi nem utálta az elvált feleségét, csak zavarta, hogy a nő a karriert választotta a család helyett. És valahol igaza is volt, mert egy nő, ha szül 3 gyereket (miért is), akkor azért nem feledkezhet meg róluk. És igen, a férj, az apa is gondot viselhet a gyerekeire, főleg, ha a feleségének jobban megy a szekér. De azért jobban összehangohatták volna a szerepeiket, ha akarták volna.

Az, hogy most újra lefeküdt a volt feleségéve, szintén arra mutat, hogy nincs még köztük vége mindennek.
És akárhogy is, azért valljuk be, az 55 éves kor (amiből a Tinderen 5-öt letagad) nem igazán a társkeresés időszaaka. Oké, ha adódik valami lehetőség, használja ki, de ez a megszállott társkeresés a sok szerencsétlen, lúzer nővel nekem nem igazán jön be.
Az ő szerepe már nem a latin macsóé, hanem a kedves nagypapáé. Van, aki arra bukik, inkább azoknál kereskedjen.
6/10
zazee 2021 ápr. 04. - 22:42:13 6/10 Előzmény janderka
(319/595)
Igen, az a mondat már túlzásnak is túlzás volt!:))
janderka 2021 ápr. 04. - 22:23:06 Előzmény zazee
(318/595)
Ezt mondtam én is korábban. "Cuki a segge"??? Kicsit sem abszurd...
offtopic
guess.who 2021 ápr. 04. - 21:19:09 Előzmény napraforgó
(317/595)
Már a sorozat elején is ilyen jólmenő üzle... válla... valami volt, akkor szerintem nem indokolták, azóta meg mindegy. A lényeg, hogy gazdag és nem tud mit kezdeni a pénzével.
Éppen ezért mókás, hogy az első évadban még olvasni is nehezen tudó nője és a lúzer Szandika is ennyire fontos számára, mikor vehetne két tucatot mindkettőből csikkzsebből.

De értem én: ő most megtért, jelentsen ez bármit is. :)
offtopic
guess.who 2021 ápr. 04. - 21:15:32 Előzmény zazee
(316/595)
Pont ilyen volt az első évadban: egy "félénk vagyok, de hódítani akarok" figura. Éppen ezért lesz nevetséges/szánalmas most, hogy Ónodi annyira odáig van tőle, sőt: az első évadban annyira utált exfeleség Für is. Pedig nem változott a világon semmit, nem lett menő kocsija, kacsalábon forgó palotája stb.