Téma: Apatigris

6/10
zazee 2021 febr. 23. - 15:16:50 6/10 Előzmény guess.who
(135/595)
Számomra egész nézhető ez a sorozat, bár érthetetlen miért cserélték le Kamarást "Zab Attilára", most már lassan mindenhová benyomják ezt a "ritka nagy tehetséget"!!:))
offtopic
guess.who 2021 febr. 22. - 17:43:24
(134/595)
Ööööö... azt hiszem, szénné fogom szpojlerezni a hozzászólásom.

Kezdjük ott, hogy szerintem NEM kellett volna folytatni: ez egy 8 részes minisorozatnak jó volt, ennél többet nem lett volna szabad belelátni.

Mondjuk Rujder Vivinél egy percig sem gondolkodnék, hogy megkérjem-e a gyűrűvel... de ezzel ki is fújt a pozitívumok sorolása.
Ezen túl:
- ugyanazt a hibát elkövették (valószínűleg a túlerőltetett HDR-effekttel), mint a Balla-Tóth elején: minden szereplő folyamatosan izzad, zavaróan csillog az arca, mindenki rücskös és ráncos, mintha a sminkes és a világosító is sztrájkolna.
- Michl Julinak irtó rosszul áll ez a hosszú haj (pedig ő volt a másik kedvencem, Vivi után), Schmidt Sárának meg a rövid (pedig ő volt a harmadik :) - ez a frizura engem inkább egy ókonzervatív, középkorú vénlányra emlékeztet, nem egy ilyen csinos és szép fiatal nőre, mint ő. Ráadásul hogy csinálta azt, hogy még csak 7 hónapos a gyerek, de már vékonyabb anyuci, mint a szülés előtt?!)
- az évadnyitó első tizenöt perce itt is végig altesti (disz)funkciókkal való poénkodásról szól. Tényleg nem érzi az ertéelnél senki felelős, hogy egyrészt alpári, másrészt gusztustalan, harmadrész meg egyáltalán nem vicces?
- fogalmam sincs róla, hogy ez a Zab Attila mégis hogy és mikor lett ekkora színész, hogy most mindenhová be kell tolni, ha kell, ha nem? És ugyan nem vagyok odáig Kamarásért, de azért ő akkor is egy klasszis, hogy lehet lecserélni egy ilyen figurára? Azért Ivánról a korkülönbség ellenére is el tudnám képzelni, hogy elcsábít egy Michl Juli minőségű nőt - a cseréjéről biztosan nem. Hálistennek most még nem szólalt meg, de remélem, hogy nem is lesz sokat képernyőn, nekem bőven elég lenne, ha csak beszélnének róla más szereplők.

Hopp, van még egy jó pont: Ónodi Eszter egyelőre abszolút pozitív csalódás Gryllus Dorka helyett (mármint úgy helyett, hogy Scherer Péter "partnerét" alakítja), a durván alkoholbeteg "Kurucz Dorka" nekem egyáltalán nem jött be. Ha Ó. E. nem játssza túl és nem írnak neki valami kretén szerepet, akkor nem lesz gond.
És végső soron az is aranyos ötlet, hogy sok szereplő a valódi keresztnevével szerepel.
De ezeket leszámítva végső soron idegenkedem a folytatástól, meg attól, hogy közel másfél évet "kihagytak" a sztoriból. Úgy látszik, ezt ma már mindenütt meglépik, és mindenütt pont ugyanolyan ostobán mutat, hogy előtte napi szinten láthatjuk a szereplők minden nyűgjét, aztán hipp-hopp, átugrunk két évet. Milyen jó lenne, ha az életben is úgy működne, mint a Távkapcsban, hogy a családi veszekedéseket, a kutyasétáltatást, az unalmas vasárnapi ebédeket vagy éppen az uncsi előjátékot csak úgy átugranánk.
Ja, nem.

10/10
amira_daaa 2021 febr. 22. - 09:25:22 10/10
(133/595)
szerintem jo a második évad, könnyed családi sztori napi problémákka. örülök neki hogy a covidot nem irták bele, igy kifejezetten fogyaszthato. szerintem a vérfrissités jot tett a sorozatnak, főleg a kisbaba :D szoval nézzétek
10/10
amira_daaa 2021 febr. 22. - 09:06:20 10/10
(132/595)
én már meg is néztem az első részt :D a második évadbol
offtopic
guess.who 2021 febr. 15. - 19:35:23
(131/595)
Tudja fene, ez az "egyik legjobb" ez lehet a cikkíró véleménye, de azért na.

Másrészt milyen meglepő, hogy az egyik előzetes "humora" itt is az altesti poénokra épül, akárcsak a másik RTL-zászlóshajónál. Tehát ez nem is Bé nagyasszony becsípődése, hanem Kolosié? Még a híradójukba kellene becsempészniük minden napra egy ilyet, és rendben is lennének.
Bordács Andrea 2021 febr. 09. - 21:17:08 Előzmény Jozsikis
(130/595)
Ez minden online, sőt nem online társkeresőn így van, hogy a külsejét látod először. vagy inkább látatlanban kéne ismerkednie?
Kuttyánszki 2020 dec. 02. - 20:13:37
(129/595)
Egy cseppet sem számít, hogy a kis csaj mászott rá Kamarás Ivánra?! Kikezdett vele, mint egy utolsó r*herongy.
10/10
Katalin93 2020 dec. 01. - 21:12:51 10/10
(128/595)
Szerintem nagyon klassz vígjáték, kár hogy csak 8 rész van.
9/10
Peter21 2020 nov. 20. - 14:43:03 9/10
(127/595)
Hölgyek és urak.
Érdekes lenne olyan magyar sorozatot csinálni, ami mindenkinek tetszik De:
Az agyon művész agyon hozzáértő emberektől pedig már tele a "HÁTIZSÁK".
A helyett, hogy morgolódunk :el fogadnánk aminek készült.
Este meló után 1-óra kikapcsolódás.
Nem kell Fellínit...stb keresni.
Véleményem szerint:Ok.
1/10
Múltszázadi 2020 nov. 07. - 19:43:51 1/10
(126/595)
Nekem sok Scherer Péterből, mert számomra nem tud a játékával újat mutatni. A válótársakban még elment a többiekkel, de mostanában azt látom a színészetéből összesen, hogy itt is csajozna egy átlagos csetlő botló pasas, meg ott is, és adódik néhány vicces szituáció, amiben azért elég sok klisé van.
luci87 2020 okt. 15. - 17:37:21
(125/595)
Eloszor en is azt hittem,uj reszek lesznek,de valaki irta egy masik forumon,hogy tv adasban meg nem mentek.En netrol szedtem.le anno...az igaz,nem tv n neztem,biztos igy van.
luci87 2020 szept. 29. - 11:34:46 Előzmény napraforgó
(124/595)
Én kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle,és még mindig szivesebben nézek magyar sorozatokat,mint mexikoi,vagy argentin stb..
Annyi a bajom ,hogy ilyen sok kihagyás után már nem igazán emlékszem az előző évadra...
6/10
napraforgó 2020 szept. 29. - 11:21:13 6/10 Előzmény luci87
(123/595)
Én is meg-megnézek újra egy sorozatot, ha előszörre tetszett. De ami előszörre sem tetszett, azt minek? Hátha most fog?
luci87 2020 szept. 29. - 11:15:23 Előzmény napraforgó
(122/595)
Én azért adok neki még egy esélyt!:)Legalább most lesz miből válogatni majd!
6/10
napraforgó 2020 szept. 29. - 10:50:51 6/10
(121/595)
Pont elég volt egyszer.
luci87 2020 szept. 29. - 10:34:43
(120/595)
Okt.17 től ujra műsoron!
Edmond Dantes 2020 máj. 27. - 10:08:48
(119/595)
A sorozat címe azt sugallja, hogy egy lányait egyedül nevelő-terelgető jó apukáról lesz szó. Ehhez képest a lányai nem kértek se nevelést se terelgetést, jól-rosszul élték a maguk életét. Viszont a jó apuka egy összevissza kapkodó, ágyról ágyra szálló niemand, egyik rémesebb nő jön a másik után, úgy kell kirugdosnia mindet maga mellől. A sportos kirándulós hölgyről nem írt senki, őt is megérdemelte: egy verejtékes hegymászás lett a "jutalma". Az utolsó rész esküvői és főleg lagzis jelenete olyan mint egy rossz szürreális, rémálommal kevert kabarétréfa, az új nő förtelmes hegyomlás-férjével súlyosbítva. Az öreg prof. meg jobb ha kicsit megismeri a lányát és lehiggad új bombázója mellett ... ameddig meg nem kapja a "szövettan" eredményét, amiről valahogy elfeledkeztek menet közben.
10/10
Jozsikis 2020 máj. 26. - 16:00:40 10/10 Előzmény napraforgó
(118/595)
Pétert a Tinderre regisztrálták be a lányai. Lehet ott komoly kapcsolatot is keresni, de alapvetően a Tinder leginkább alkalmi kapcsolatokat keresőknek van kitalálva. Már alapvetően amiatt is, hogy leginkább a külsejét látod annak akit jobbra vagy balra húzol, tehát legfőképp a külső alapján döntik el a felek, hogy akarnak-e valamit a másiktól.
6/10
napraforgó 2020 máj. 26. - 03:55:56 6/10
(117/595)
Péter a sorozat elején azon kesereg a professzornak (Haumann), hogy a lányai felnőttek és ő meg milyen magányos, jó lenne egy rendes nő. A prof már akkor kinálgatta neki a lányát, hogy összeismerteti vele, igy hajlamos vagyok azt hinni, hogy ő sem tudta, hogy a lánya meg a veje milyen életet él, nyilván csak annyiba volt beavatva, hogy külön élnek. (Ami jelen esetben csak a külön lakást jelenthette).

Pétert a 3 lánya biztatta föl, hogy ismerkedjen társkeresőn, ők találták azt az oldalt, amely szerint ott komoly kapcsolatot keresők regisztráltak.
Megvan a véleményem akkor a társkereső oldalakról, mert milyen az, ahol nem is komoly kapcsolatot keresnek, csak alkalmi ismeretségeket?

A regisztrálóktól eléggé pofátlanság, ha a perverz hajlamaikat egy olyan profil mögé rejtik, amely valódi és komoly kapcsolatot keresőket megtéveszti és csak egy-két találka után derül ki a lényeg.

Az igaz, hogy többet kellett volna beszélgetni a nőkkel, és nem egyből fejest ugrani az ágyba, de ugyyebár egy kötetlen beszélgetés alatt is lehet haazudozni bármit.

Hogy mennyire nehéz és főleg ciki igy társat keresni, arra példa a Mintaapákból Vera próbálkozása is, aki az első 3 jelölt közül megismerkedett egy érzékeny lelkű, rendesnek látszó pasival, aki rááadásul nem is volt nyomulós, de amikor mégis az együttlét is szóba került, kiderült, hogy a pasi totál impotens. Azért én megértem a 40 körüli elvált nőt is, hogy a sok lelkizés után azért már az ágyban is várna valamiféle bizonyitást.
A lényeg az, hogy a tapasztalatok szerint ilyen módon nem akad horogra egyetlen normális partner sem, akár férfiról, akár nőről van szó.
10/10
amira_daaa 2020 máj. 25. - 16:07:01 10/10 Előzmény luci87
(116/595)
köszönöm a tippet majd megnézem a témája elég jo, van több hires ember is aki béranyasággal "kaparintotta meg" a gyerek témát igy volt mihez nyulnia az iroknak.