Téma: Astro-Világ

Cordelia 2015 okt. 09. - 11:37:00 Előzmény tombenko
(24/64)
tegnap a fodrászom elmesélte, hogy havonta csinál szellemirtást a szalonban, különben megtelepednének a holt lelkek és onnan tudja, hogy pl most is ideje tisztogatni, hogy jár a bokája táján a hideg. (Cúg volt, mert kinyitottam az ajtót, de nem baj.)
Kéglimugli 2015 okt. 07. - 22:54:28
(23/64)
Hülye vagyok, nem Colombo, hanem Columbo hadnagy. Pedig valamikor tudtam. Úgy látszik, ezt a mûsort látva én is hozzáhülyültem az elvárt szinthez.
Csak nehogy súlyosbodjon az állapotom. Lehet, hogy holnap már én is bõszen hívom õket, és valamiféle számokat "aktiváltatok" velük.
Ezzel akár be is vágódhatnék annál a tanárnõnél, és hátralevõ életünkben együtt bámulnánk ezeket a csodálatos, mágikus adásokat.
tombenko 2015 okt. 07. - 19:26:12
(22/64)
Hányan vannak a potenciális telefonálók? Megdöbbennél, mennyien! Ráadásul nem is csak a kisnyugdíjasok és hivatali Mancikák, de ismerek még tanárnõt is rendszeres nézõnek.
Kéglimugli 2015 okt. 07. - 15:41:02
(21/64)
Nagyon "izgalmas" mûsor. A Teodóraként bejelentkezõ kamuhívót ez a "Napsugár" ma Barbarának szólította. Lehet, hogy véletlenül így elárulta az igazi nevét? Micsoda rejtély!!! Akár egy krimiben. Colombo hadnagy ilyenkor fordulna vissza az ajtóból homlokához emelt kézzel.
Én nem vagyok Colombo, de nekem is vannak kérdéseim:
- Miért is kellene nekem bármilyen számot aktiváltatni(?) az adataimból emelt díjas vonalon keresztül? Ja, azért, mert így lesz hatalmas nyereményem? És miért is? Mert ez a donaldkacsahangú nõ azt mondja? És mivel is támasztja alá az állítását? Azokkal a kártyalapokkal, amiket emelget és mutogat a kamera felé? Ez valami vicc?
Utolsó kérdésem:
Hányan vannak a potenciális telefonálók? Akiknek elég alacsony az IQ-juk ahhoz, hogy ezt elhiggyék, de ahhoz elég magas, hogy ne legyenek valamiféle gyámság, felügyelet alatt?
1/10
Venos 2015 szept. 27. - 10:56:46 1/10
(20/64)
Ez csak filléres csalás a nagyokhoz képest.
Nézzünk meg egy parlameti ülést, na az már döfi :)
1/10
5i 2015 aug. 14. - 11:13:43 1/10 Előzmény Földlakóó
(19/64)
Igen, legalizált csalás az egész! De sajnos vannak olyan hülyék, akik betelefonálnak!:-)
Ezzel az erõvel sátánista mûsor is mehetne élõben...hiszen már ez is tulképpen Isten-káromlás!
1/10
Földlakóó 2015 máj. 03. - 04:23:09 1/10
(18/64)
Továbbra is folyik az emberek hülyítése, átverése, lenyúlása.
Mostanában az Astro-Világban és az Asztro-Showban is az a módszer, hogy már a mûsor elejei pár telefonáló után (többnyire már õk is beépített emberek) a mûsorvezetõ bedobja a csalit. Azt mondja, hogy õ, mint jós - médium - látnok - akárki üzenetet kapott a felsõbb hatalmaktól. Az üzenet érkezhetett kártyából, ingából, a gyertya lángjának rebbenésébõl, esetleg telepatikus úton. Valójában a mûsor szerkesztõjétõl érkezik a jós fülhallgatóján keresztül. Az üzenet mindig egy kiválasztott tévénézõ keresésére irányul, aki állítólag valamilyen nagy szerencse vagy nyeremény várományosa. Természetesen ismertetõjele is van, amirõl az illetõ magára ismer. Mindig jó nagyot markolnak, úgyhogy az ismertetõjel valami általánosság, ami sok emberre igaz. Vagy az, hogy van rajta, vagy a közelében valami kék színû, vagy van a nevében "a" betû, vagy van az adataiban, vagy életkorában hetes szám, stb. Talán egyszer az lesz az ismertetõjel, hogy az illetõ a szemével néz, vagy a lábával megy.
Tehát a csali be van dobva, már csak fogadni kell a telefonálók hívásait, akik magukra ismertek a feltételekbõl és szeretnék a nagy nyereményt, de adásba õk nem kerülnek. A továbbiakban már csak néha-néha szakítja meg a mûsorvezetõ monológját egy-egy telefonáló, aki beépített ember, és egészen véletlenül pont nem felel meg a kritériumoknak. Véletlenül pont nincs rajta és közelében kék szín. Pont nincs sehol se az adataiban egy nyomorult hetes sem, csak esetleg ismer valakit, akinek a kocsijának a rendszámában mintha lenne hetes. Pont nincs neki a nevében "a" betû, mert például Kelemen Emesének hívják, de az anyjáéban van, csak az véletlenül pont nincs ott.
A mûsorvezetõ ilyenkor sajnálkozva közli vele, hogy akkor sajnos nem õt keresik, és újra a nézõket bíztatja, hogy telefonáljon, aki megfelel a "szigorú" feltételeknek.
Az igazi telefonálók meg csak tartják a vonalat, ameddig a pénzük bírja, vagy a várakozást megúnva valamelyik háttérben dolgozó munkatársnál jelentkeznek, akik még percekig szóval tartják õket, és gondolom a végén megállapítják róluk, hogy sajnos mégse õk a kiválasztottak.
A mai (szombati) mûsorvezetõt, Kovács Judit "angyalmédiumot" sem kell félteni, ha szélhámoskodni, színészkedni kell.
Õ is remekül el tud beszélgetni a beépített emberekkel. Volt összesen kb. öt hívása és mind az öt kamutelefonáló volt. Sõt, szerintem az elsõ és az utolsó ugyanaz volt, csak más néven.
Kovács Judit is tartotta magát a mûsor szokásához, és bejelentette, hogy angyali üzenetet kapott. Az arkangyalok üzenték neki telepatikusan, hogy a nézõk között van egy kiválasztott, akinek a sorsa egy pillanat alatt jóra fog fordulni, a legerõsebb bõségenergiában, pénzenergiában fog részesülni, csak telefonálnia kell. A kiválasztott ismertetõjele pedig az, hogy a neve "a" betûre végzõdik, és valahol még van benne egy "i" betû.
Tehát szerinte léteznek angyalok, arkangyalok, és ráadásul ilyen rébuszokban beszélnek.
Akkor kívánom neki, hogy valamelyik este otthon jelenjen meg neki Mihály arkangyal, és kérdezze meg tõle:
- Te Judit, hogy is volt múltkor az én állítólagos üzenetem? Emlékszel még rá? Szerinted azért a hazugságodért most hová fogok rúgni páros lábbal? "A" betûre végzõdik, van benne "i" betû is! Segítek még! Van benne egy "cs"-vel kezdõdõ hárombetûs afrikai ország is!
Marv78 2015 máj. 02. - 10:03:43
(17/64)
Ez meg mi a sz@r?!!!!!!! Ezt komoly???!!!!! Hogy lehet ilyen szabad rabláshoz engedélyt kapni??!!!! Csaló Banda!!!
tombenko 2015 ápr. 25. - 20:19:55
(16/64)
Ennek a megoldásnak nem vagyok híve. Valami szelídebbet gondoltam. Mondjuk kényszermunka a pécsi uránbányában.
1/10
Venos 2015 ápr. 25. - 10:04:19 1/10 Előzmény tombenko
(15/64)
Régebben volt olyan, hogy az ilyen fajta elõadómûvészek a lámpavason végezték, nem tudom lesz-e elég lámpavas amikor eljõ az idõ.
Igthorn 2015 febr. 10. - 13:30:06
(14/64)
Színház az egész!
A "Napsugár" hebeg-habog. A telefonálók fele beépített ember. Nekik mond is az életükrõl valami részletet a "kártyából". Azok meg csak helyeselnek.
Így én is tudok jósolni.
tombenko 2015 jan. 30. - 13:48:45 Előzmény Angelus1991ster
(13/64)
Olvasd el az ÁFSZ-üket. Innentõl gerinctelen férgek, gyakorlatilag teljesen le vannak fedve...
1/10
Angelus1991ster 2015 jan. 30. - 11:53:18 1/10
(12/64)
Továbbá, ez rosszabb lassan mint a szcientológia, jehóvataniu és hitgyüli szekták. Elõbbi dobogós, utóbbi azért néha valami jót is cselekszik. De ezek ugyanolyan szemétládák mint a Jamba és más mobiltelefon böszmeségek. Tölts le 100-150 Ft-ért egy képet, csengõhangot, vagy a szeret-nem szeret csalással kicsalják a hülye emberek pénzét.
1/10
Angelus1991ster 2015 jan. 30. - 11:50:33 1/10
(11/64)
Médiahatóság egy semmi a szemembe , ha ezeket nem tiltja be. Szánalmas banda az egész. Nyilvánfalóan f@szság ami zeken a mûsorokon mennek.

De a választ , mint tudjuk. Meg vannak kenve, korrupt és alkalmatlan bagázs. Bünthetet milliókal de nem ér vele semmit.
gadus 2014 dec. 27. - 10:38:04
(10/64)
Kb pont ennyit tud a tel avív 2. vasárnapi családi hülyítés.
1/10
Glite 2014 nov. 15. - 14:04:17 1/10 Előzmény többnévmárnemjuteszembe
(9/64)
Elég szomorú hogy nekem ez a szar a szórakoztató :)
1/10
Földlakóó 2014 okt. 26. - 13:34:23 1/10
(8/64)
A jósok saját magukat buktatják le. Visszatérõ szöveg náluk a tévében (tegnap épp a Napsugár nevû vetette be), hogy: "Most hívjon, most kérje a segítségemet, mert sokáig nem leszek, és nem tudom, mikor tudok jönni legközelebb!"
Kérdem én, milyen jós ez, hogyan akar vadidegen embereknek bármit jósolni (az elhadart kétmondatos, zavaros általánosságokon kívül), ha annyit sem tud a jövõrõl, hogy õ maga mikor lesz legközelebb adásban?
10/10
többnévmárnemjuteszembe 2014 okt. 24. - 11:41:34 10/10
(7/64)
SZÁZEZERSZERES PÉNZMÁGNES AZ ÚJHOLD ÉS A KELTA KERESZT EREJÉVEL!!4!!négy!!!

Komolyan, már csak ezért érdemes nézni ezt a mûsort. Halálra lehet röhögni magunkat rajta. xD

10/10
robicsek2 2014 okt. 05. - 10:59:05
(6/64)
Tök mindegy ,mind két adón megy ilyen szar.
robicsek2 2014 aug. 10. - 15:47:36 Előzmény papzo
(5/64)
Azért mert nagyszerûen illik az RTL agyromboló baromságai közé, amivel könnyen szereznek lóvét. Meg is érdemlik az adót, ne hogy már mást megingathatatlan az adóhivatal, õk meg röhögve keresnek sók lóvét, épen hogy csak a törvény által el nem ítélhetõ tevékenységgel. Na meg ha mégis lehetne büntetni, õk mosnák kezeiket, mert õk csak a mûsoridõt biztosítottak ennek a mûsornak. Jól ki van ez találva.