Téma: Astro-Világ

1/10
ceia 2014 aug. 10. - 11:04:38 1/10
(4/64)
Még ha szemfényvesztõk lennének, azok ugyanis a bûvészek! Ezek csalók, buta emberektõl csalják ki a pénzüket, akiknek fogalmuk sincs róla, hogy ez mekkora humbug. Õk azt hiszik, hogy ezek valós dolgok! Nyilván, hiszen ha tudnák hogy nem igaz, akkor nem fizetnének érte.. Éppen ezért szerintem sem szabadna ilyesmit engedni. Ha az itt-a-piros-hol-a-pirost lehet tiltani, ezt is kéne, ugyanúgy csalás, szélhámosság, az emberek butaságára, hiszékenységére alapuló bûntett, amit minimum fogházzal kéne büntetni. De csak meg kell nézni, hogy néz ki a mûsor: a színek, na és a "mágus" kinézete.. haj, ruha, viselkedés, szerintem kétes melyik csapatban játszik. A képernyõ tele van telefonszámokkal, olyan feliratokkal, hogy tanácsadó, mester.. gyertya, stb. mind a megtévesztést szolgálják.
Ha olvassa ezt olyan, aki "hisz" ebben, kérem, gondolkozzon már el, 2014 van, tessék már felnõni a korhoz! Önöket lehúzzák ezek a bûnözõk, nekünk meg idõnként ezt a szemetet kell látnunk kapcsolgatás közben, pedig helyette jobb mûsor is mehetne..
1/10
Balcika2001 2014 júl. 28. - 13:39:36 1/10
(3/64)
Nagyon rosszz ez a mûsor . Utálatos és érdektelen dolggokk vannakk benne!!
papzo 2014 jún. 30. - 10:52:51 Előzmény norvég cica
(2/64)
Nem is értem hogyan engedélyezhetik ezt a mûsornak sem nevezhetõ szennyet!
norvég cica 2014 máj. 25. - 21:17:36
(1/64)
Szerencsére éjszaka már nincs, de fényes nappal még van ez a moslék...