topikos8 2010 dec. 02. - 19:29:51
(278/678)
igen, lopott zene.
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 02. - 19:11:21 10/10
(277/678)
Harsányi a legidõsebb:D
topikos8 2010 dec. 02. - 17:09:13
(276/678)
Azt hittem nehéz lesz megkeresni a mûsor megfelelõ angol verzióját. Tévedtem, csak az endemol.com-ot kell beütni, ugyanõk gyártják, mint a korábbi gagyi tv2-s valóságsókat/játékokat: Okosabb vagy, mint egy ötödikes, Megasztár, Áll az alku és társai. Ebbõl már érthetõ miért ilyen magas színvonalú a mûsor. Foxnál 1 millió dollár lesz a tét: http://popwatch.ew.com/2010/11/08/fox-million-dollar-money-drop/ Angliában egymillió font a tét: http://www.themillionpounddrop.com/

Magyarországon még jó, hogy nem egymillió forint, bár adózások után ez a 40 milka sem olyan sok.
hibbantcsibe 2010 dec. 02. - 15:29:59
(275/678)
Már értem:) Köszi
picigyongy 2010 dec. 02. - 15:23:54
(274/678)
Egyre jobban közelít a végéhez...
hibbantcsibe 2010 dec. 02. - 15:12:11
(273/678)
Valaki megmondja nekem, hogy lehet valaki egyre közelebb a végétõl? :) Jó baki volt:) Benne lehet a szilveszteri bakiparádéban:)
hibbantcsibe 2010 dec. 02. - 14:42:01
(272/678)
Van igazad sok mindenben. Én nagyon szeretek kvízjátékokat játszani, de csak olyanokat, amibõl tanulhatok is valamit. könnyû kérdés, nehéz kérdés persze attól függ, hogy tudod-e. Na de kérdem én, hogy tényleg a bulvárkérdések azok, amiket fontos tudnunk???? Mindenhonnan a bulvár az ami folyik. Szerintem vannak fényévekkel érdekesebb dolgok a világban, mint az hogy melyik idióta celeb mikor és mekkorát tüsszentett tegnap!!! Tényleg nem lehet értelmes kérdést feltenni? Már így is el van butítva a magyar átlagember a sok hülyeséggel.
Na jó, a hõmérsékletes kérdés az jó volt. Nem azt mondom, hogy professzorok játszanak, de legyen már egy színvonala. Valami tudás csak kelljen már hozzá.
picigyongy 2010 dec. 02. - 14:28:06
(271/678)
Miért ? Befostak ?
1/10
Deszpina 2010 dec. 02. - 13:51:29 1/10
(270/678)
Szerintem is a milliomos sokkal színvonalasabb vetélkedõ volt, mint ez. Persze csak addig, amíg nem Fábry vezette. Onnan kezdve az is élvezhetetlenné vált.
1/10
Deszpina 2010 dec. 02. - 13:50:11 1/10
(269/678)
Ha a csatorna tulajdonosainak összetételét nézed, már nem is olyan érthetetlen.
kozmamonika 2010 dec. 02. - 11:29:09
(268/678)
Hi mindenkinek! Nem is hiszitek, mennyire megmelegítitek a szívemet, Ti, akik szimpatizáltok Vágóval meg a mûsorával. Az utóbbi idõben nagyon trendi volt õt ostorozni. Némelyik fórumon többet kap, mint az amstetteni rém. És legfõképp a politikai nézetei miatt. Na mármost, neki ugyanúgy joga van politizálni, ahogy bárkinek. Mindenkinek meg megfelelni nem lehet. Nyilván a jobboldaliaknak ellenszenvesek az õ liberális nézetei. Ha politikus lenne, ez mér oké is, de egy mûsorvezetõt ez alapján megítélni.... Szerintem az számít egyedül, hogy hogy vezette évekig a mûsor(ait). Volt egy felmérés az angol The Sun c. lapban jó pár évvel ezelõtt, és õ nyerte meg, állítólag õ volt a legfelkészültebb és a legjobb mûsorvezetõje. Szerintem nem fikázni kéne, hanem büszkének kéne lennünk rá.
Ami miatt még a leghumánusabb vetélkedõ volt a milliomos, az az, hogy ki lehetett szállni belõle. Még akkor is, ha már megláttad a kérdést. Ezt - ha jól emlékszem - egyik vetélkedõ sem engedte. Itt meg ha úgy érezted, hogy fogalmad sincs a válaszról és nem akarsz kockáztatni, megköszönted a játékot és felálltál a pénzzel. Nem véletlen, hogy szerintem a milliomosból osztották ki a legtöbb pénzt.
Igen, valóban volt, hogy egyeseknek segített Vágó, másoknak nem. De hát ne feledjük, õ is csak emberbõl van, az érzelmeit nem tudja teljesen kizárni a játékból. De ha valaki nem kuncsorgott segítségért és nem volt nagyképû, annak szokott segíteni. Sokszor ki se bírta volna, hogy ne kotyogjon többet is a kelleténél. Csak oda kellett figyelni. Na persze abban az idegállapotban sajnos az ember nem mindig vette az "adást". Itthon visszanézve már én is láttam, hogy hányszor próbált segíteni, én meg nem vettem észre. De hát ugye az adrenalin.
Igazat adok annak, aki elismerte, hogy azért itt sincsenek olyan könnyû kérdések. Nem kell a magas lóról beszélni. Ha valaki nem tud valamit, nem biztos, hogy egy gyökér. Amit tudunk, az könnyû, amit nem, az nehéz. Mindenkinek más az érdeklõdési területe, másban jó. Lehet, hogy elég a buktához, ha aznap nem hallgattál sporthíreket.
Ez a felesleges visítozás valóban nagyon idegesítõ. Meg a visszaszámolás, hát attól a falra lehet mászni. Rákóczi szerintem sem idevaló, de el kell ismerni, próbál felnõni a feladathoz, és napról napra jobb. A kioktatása az elsõ adásban nagyon zavaró volt. Pláne, hogy õk is rossz adatokat mondanak be. Igaz, nem mérvadó, ha mégis kérkednek dátumokkal, akkor az legyen pontos (ld. foci VB-döntõ). Kíváncsi vagyok azt is mikor veszik már észre a szerkesztõk, hogy felesleges ez a technikai pénzmozgatás. Könnyû mûanyag zseton is betöltené a célját. Úgyis 1000%-ra biztos vagyok benne, hogy nem azt a kp-t viszi haza aki nyer, (ha lesz olyan egyáltalán), hanem folyószámlára utalják, hiszen az adót nyilván levonják belõle. De hát kell ez is a körítéshez, ahogy néhányan említettétek is.Azért nézni fogom én is, mert a semminél még mindig jobb. Annak meg külön örülök, ha lenyomják az RTL Való Világát. Ez az én bosszúm, amiért kinyírták Vágót a mûsorával. Egyébként volt itt a városunkban a könyvtárban 2 éve a Vágó és egy utazási elõadást tartott vetítéssel egybekötve. Egy tût nem lehetett volna leejteni, annyian voltak. Életben nagyon közvetlen, emberi, barátságos, kedves. Nyilván a mûsorvezetésben szigorúbbnak kellett lennie. De hát a sok pénzért meg kell dolgozni, ahogy mondani szokta.
picigyongy 2010 dec. 02. - 11:01:54
(267/678)
Lehet -e azt tudni, hogy ki voltak azok, akik szóba jöhettek mûsorvezetõként ? Azzal indokolták , hogy Rákóczi kapta a legtöbb szavazatot.
Viktor6665 2010 dec. 02. - 10:40:09
(266/678)
A legyen ön is milliomos százszor jobb volt...Kinek az ötlete volt hogy ezt az okoskodó, arrogáns Rákóczi Ferit tegyék meg mûsorvezetõnek??Abba a másik szutyok mûsorba való, az ezek megõrültekbe.
picigyongy 2010 dec. 02. - 08:35:59
(265/678)
Nem láttam a végét - . A kutyatejjel kapcsolatban , ha jól értelmezgetem a hozzászólásokat : kutyatej - pitypang-gyermekláncfû _ egy kategória ...Ezt így tanultuk anno az iskolában : kutyatej - folyik ki belõle.....
Változok a véleményem és igaza van ammak, aki azt javasolná, hogy zsetonnal játszanak, Bár ha ez a mûsor - ezt vették meg , akkor sok változtatásra nincsen lehetõségük. UGyanakkor úgy érzem , hogy lehetne inkább kvíz - mint show mûsor...
picigyongy 2010 dec. 02. - 08:28:33 Előzmény topikos8
(264/678)
Erre a mondatra én is felkaptam a fejemet ! Eleve furcsa, hogy kereskedelmi csatornából számúzték Vágót politikai pályafutása - nézetei miatt....
picigyongy 2010 dec. 01. - 21:55:08
(263/678)
Szerintem sok emernek ez a véleménye . Vágó- és a tõle megszokott higgadtság hiányzik nekem. Show- kiabálás, stb - elég idgesítõ lehet. Ugyanakkor szemüveg nélkül nem látom ,hogy melyik ajtó nyilik ki, zavaros az egész. Nem azért, mert nem érthetõ a játékszabály -túl pörgõs---
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 01. - 21:49:43 10/10
(262/678)
ezen gondolkoztam mondom mi van? kutyatej mi a fenét kereshetett bent...lehetséges, hogy a rokona a pitypangnak, ezekkel a növényes kérdésekkel bajba lennék...
10/10
IXEMGabeo 2010 dec. 01. - 21:47:47 10/10
(261/678)
kit tanítasz 22 évesen?:O
dajdo2 2010 dec. 01. - 20:48:11
(260/678)
Nem volt korrekt az utolsó kérdés... A pongyola pitypang és a gyermekláncfû ok, de a kutyatej az már nem! Még ha valahol kutyatejnek is hívják is a pitypangot, akkor sem kellene ilyen választ berakni egy kvízmûsorba, mert a kutyatej az egy teljesen más növénynek a "rendes/hivatalos" neve (és ez így nagyon félrevezetõ)! (farkaskutyatej, erdei kutyatej, magyar kutyatej, stb)
1/10
Levander88 2010 dec. 01. - 20:26:42 1/10
(259/678)
Az egész mûsor az... :)
De az ember már csak olyan, hogy ha õ dönthet olyan pénzrõl, ami mondhatni még senkié, ösztönszerûen a magáénak érzi és kudarcként éli meg, ha "elveszti". Az emberek hülyék. :)