Téma: Az aranyifjú

10/10
Katinka42 2023 aug. 03. - 18:07:55 10/10
(3/23)
Ez egy nagyon jó, és egyben komoly sorozat. Pszichiáter dr. Gülseren Badayıçıoğlu igaz története alapján Mehmet Bariş Gülseren forgatókönyvéből készült.
Mindenképpen figyelemre méltó és érdemes nézni.
8/10
anonim2003 2023 aug. 01. - 14:19:52 8/10 Előzmény Çukurova
(2/23)
A sorozattal semmi gond nincsen. Törökországban is igen népszerű, az egyik legnézettebb sorozat. Igaz történet alapján készül, Gülseren Budayicioglu könyvéből. Valós társadalmi problémákat mutat fel, amelyek igenis előfordulhatnak. Lehet, hogy egyes jelenetek már-már túlzásnak látszódhatnak, de ez egy TV-sorozat, nem pedig egy dokumentumfilm. A nőket sem mutatja értéktelennek, nem is értem miért gondolod ezt? Két rész alapján?! Én láttam az egész első évadot felirattal, nekem tetszett. Egyébként meg, ha annyira fals képet mutatna a sorozat, nem nézték volna annyian az első évadot Törökországban. Ezen kicsit gonodolkozz el! Üdv.
1/10
Çukurova 2023 aug. 01. - 12:25:50 1/10
(1/23)
Ne nézzétek ezt a sorozatot!
A nőket értéktelennek mutatja. Nagyon szomorú és megalázó ez a nők számára. Ez teljes szégyen és botrányos.
A sorozatban olyan viselkedésminták kerülnek színpadra, amelyek a Gaziantep-kultúrában, sőt az egész török ​​kultúrában soha nem játszódnak le.
A török kultúra nem parancsol durvaságot, illetlenséget, erkölcstelenséget, vérfertőzést, megaláztatást.
Nincs olyan, hogy a gaziantepi lányokat a fürdőbe viszik, mintha ágyasokat árulnának a rabszolgapiacon.
Amikor a lány férjhez megy, az apák nem nyaggatják a lányaikat egy gazdag családért.
Gaziantepben a családfők nem esznek-isznak, a maradékot pedig nem a gyerekeikre hagyják, mintha kutyák lennének.
A családban a nők tisztelete, a házastársak tisztelete, az idősebbek tisztelete és a fiatalabbak szeretete elengedhetetlen a török társadalomban.
Ez a sorozat megalázza a Gaziantep lakosságát, és hamisan ábrázolja.
Gaziantep fejlett ipari központ, több mint 3 millió lakosú nagyváros, nagy erőfeszítéseket tesz ősi kultúrájának életben tartása és népszerűsítése érdekében.
Szeretnénk emlékeztetni azokat, akik a sorozatot nézve, semmit sem értenek abból, és idiótáknak gondolják az ott élőket, a sorozatban megjelenített hülyeségek és a hazugságok miatt.
Egy város kultúráját nem lehetne, nem szabadna feláldozni egy tévéműsorért!