4/10
napraforgó 2015 aug. 02. - 04:57:23 4/10
(203/543)
Én Teresát nem nevezném gonosznak, szerintem az a gonosz, aki érdek nélkül árt másoknak.
Teresa csak magának akarja Juliánt, meg akarja hódítani. Ennek érdekében bevet bizonyos praktikákat, ez még azért nem gonoszság, csak ravaszkodás...
Mondjuk lehetne mondani, hogy Lucrecia megérkezéséig lett volna rengeteg ideje, hogy meghódítsa Juliánt, hisz a fiú már évek óta az apjának dolgozott. ha ez nem sikerült, hát le kellett volna vonnia a tanulságot. Egy kierõszakolt kapcsolat amúgy sem vezetne jóra....

Amúgy én úgy gondolom, hogy Julián berontása a partira többet ártott, mint használt, szerintem teljesen értelmetlen volt. Nem ért el vele semmit, csak azt, hogy a szülei, fõleg az anyja még inkább Lucrecia ellen fordult.
malvinkicska 2015 aug. 01. - 17:33:45
(202/543)
Azt szokták mondani, Jonatán fának ritkán van Batur gyümölcse, Teresa sem lehet más, mint az apja tele rossz indulattal, õ nem az anyja természetét örökölte, meg Carmelo is egy szemét. A negatív karakterek bõvelkednek benne. Julian merész volt, és megmondta mit érez Lucrécia iránt, hiába nem tetszik a házi sárkány anyjának.
syuzi 2015 aug. 01. - 12:09:27
(201/543)
Én is azt hittem hogy Teresa milyen ártatlan lány, és kiderült hogy bizony õ is pont olyan gonosz, mint az apja Gabino, és a bátya Carmello.

Képesek mindenkin átgázolni hogy elérjék a céljaikat. Pedig Teresaék anyja Ines miyen kedves és szerethetõ volt.

Justinát nem is érdekli hogy mi van a férjével és hol van a férje, õt csak a pénz és a gazdagság érdekli. Pont mint a kisebbik fiát Josuet.
syuzi 2015 aug. 01. - 12:03:40
(200/543)
Köszönöm szépen:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 01. - 05:04:10 4/10
(199/543)
Teresában nincs semmi büszkeség, méltóság. Julián világosan értésére adta, hogy nem érdekli õt, a lány mégis ráerölteti magát. Nem hittem volna, hogy Teresa is ilyen praktikákhoz folyamodik, tapasztalatlanabbnak, ártatlanabbnak gondoltam.
kikelet54 2015 júl. 31. - 22:19:31
(198/543)
Julián mégis elment a fogadásra, és ezzel jól felbosszantott mindenkit. Sajnáltam õket, szegény Lucrecia elsírta magát, ki akart rohanni Julián után, de az a szemét anyja nem engedte, és hogy rángatta az állát, amit ebben a sorozatban elõszeretettel alkalmaznak veszekedés közben. Engem mindenesetre nagyon idegesít, vagy ezzel a mozdulattal is azt akarják érzékeltetni, hogy mennyire utálja Lukrciát?

Nagyon bírtam, amikor Gabinót kikosarazta Lucrecia, nem gondoltam, hogy meg meri tenni, de szerintem Gabino sem.

Rendes volt Juliantól, hogy megkereste az apját, és milyen szeretettel bánt vele, míg a másik kettõt nem is érdekelte, hogy mi van vele.

Tereza kifordult önmagából, kimutatta a foga fehérjét.
offtopic
Jeanette5 2015 júl. 31. - 19:53:26 Előzmény syuzi
(197/543)
Jeanette5 2015 júl. 31. - 16:08:55
(196/543)
Justina nagyon tiltja Josuét Lucreciától.Biztos azért,mert akár Paulino is lehet az apja.
syuzi 2015 júl. 31. - 15:50:21
(195/543)
Igen így már ismerõs a színész:)Teresa is milyen napraforgó lett elõször a legjobb barátnõk voltak Lukreciaval most meg Justina ármánykodásának köszönhetõen ellenségek lettek. Szegény Blancat semibe veszi Carmelo mondjuk nem is illetek õk össze.

Szegény Rodolfo milyen szomorú és összetört volt õt igazán sajnálom mert õ egy nagyon rendes ember.Ez a Carmelo egy szemét hogy bánik a kis Blancaval.

Rosario hogy semmibe vette Blancat Lukrecia partyán.
Tudja valaki hogy ki énekli és mi annak a számnak a címe ami Julian kereste az apját az alatt szólt? Nagyon szép szám szerintem:)

Jó volt a mai rész:) Már várom a hétfõit:)
malvinkicska 2015 júl. 31. - 11:37:04
(194/543)
Renáta úgy néz ki mint egy papagáj a vastag alkatához azok a kis ruhák nevetségesek, elég szánalmas nekem, meg a viselkedése. Gabino most rossz lóra tett, mert Lucrécia nem egy ijedõs alak, jól teszi. Az a kis Teresa álszent kis féreg, igaz az oktatója jó, az apja is az.
Jeanette5 2015 júl. 31. - 10:54:08
(193/543)
Josue gyerekkorában is ilyen sunyi és álszent volt,már akkor is keresztbe tett Juliannak.PL.Amikor azt hazudta,hogy Julian mondta azt Cesarnak,hogy gyáva ha nem kel át azon a folyón,pedig pont hogy õ mondta.Vagy amikor elolvasta és megmutatta Justinának Lucrecia Juliannak írt leveleit,és azt hazudta,hogy nem õ árulta el,hanem az anyjuk találta meg.Úgyhogy nem meglepõ,hogy felnõtt korára ilyen lett.Bár volt kitõl örökölnie.......
kikelet54 2015 júl. 31. - 07:40:58
(192/543)
Ez a kis Josué hogy rástartolt Lucreciara, képes még a testvérével is összeveszni, igaz sosem volt köztük igazán jó testvéri kapcsolat. Mindig is utálatos volt, és állandóan betartott Juliánnak. Mostanra jó kis gonosz lett belõle, de nem csoda, aki Carmeloval barátkozik, attól mit is várhat az ember.
Most aztán találgathatunk ki is az apja ennek a szerencsétlennek.

Gabinoról is süt a rosszindulat, amilyen élvezettel árulta el Lucreciának, hogy késõbb is volt viszonya Justinaval. Ezután még azt is látnia kellett, hogy Teresa megcsókolja Juliánt. Na, ez a nõ is megéri a pénzét, azzal a szende szûz ábrázatával hogy rámászott Juliánra, persze direkt, hogy Lucrecia meglássa õket.

Kíváncsi vagyok a fogadásra, vajon mi sül ki belõle? Teresa jól melléfogott, mert Julián nem mehet a Córdoba birtokra, és szerintem inkább miatta találta ki, mint Lucrecia tiszteletére.
4/10
napraforgó 2015 júl. 31. - 06:10:57 4/10
(191/543)
Gabino bebizonyította Lucrectiának, hogy az apja viszonyt folytatott Justinával évekkel azután is, hogy már megnõsült. (akkor viszont inkább Josue nemzésében máködhetett közre)

Justina nagyon ravasz, csak azért gyónja meg a viszonyát Mattias atyának, hogy az ne szólhasson róla senkinek a gyónási titok miatt. Na, amilyen pofákat az a nõ tud vágni.... Úgy mosolyog, hogy az már vicsorgás.
4/10
napraforgó 2015 júl. 31. - 05:49:03 4/10
(190/543)
Kedves tõled, hogy nem árulod el. Egy kriminél sem szereti az olvasó/nézõ, ha lelövik a poént és elárulják, ki a gyilkos.
Jeanette5 2015 júl. 30. - 22:11:29
(189/543)
Látom beszélgettetek itt arról,hogy Lucrecia és Cesar ikrek.NEM IKREK! Lucrecia egy kicsivel idõsebb. A sorozat utolsó részeiben fény derül egy nem mindennapi titokra, (amire ha jól emlékszem eddig egyetlen telenovellában sem volt még példa)ami arra is magyarázatot fog adni,hogy Rosario miért gyûlülte mindig is a lányát.Csak azért nem szeretném leírni,hogy mirõl is van szó,mert aki még nem látta,annak nem szeretném elvenni az érdeklõdését.
malvinkicska 2015 júl. 30. - 17:04:44
(188/543)
Amelyeket leírtál egyik sorozatot sem láttam azért nem volt ismerõs nekem se a színész.
Jeanette5 2015 júl. 30. - 16:51:15
(187/543)
Valentino Lanust itthon az Elsõ szerelemben,A liliomlányban és a Candyben láthattuk (nem tudom ismered-e õket).
syuzi 2015 júl. 30. - 16:42:20
(186/543)
Julian karakterét ki játszotta volna õt nem ismerem. Õ melyik Magyarországon bemutatott sorikban játszott? És kit alakított? Ernestot láttam a Szeretõk és riválisokban szerintem aki most játsza Rodolfot jobban illik a karakterhez mint Ernesto. Joana Benedek is a Szeretõk és riválisokban játszott a gonosz Roxanat játszotta õ nem ilett volna a mostani Rodolfohoz.

Már várom a holnapi részt:)
Jeanette5 2015 júl. 30. - 16:08:51
(185/543)
Állítólag eredetileg Valentino Lanust szánták Julian szerepére,Justinát Joana Benedek alakította volna,Rodolfót pedig Ernesto Laguardia játszotta volna.
malvinkicska 2015 júl. 30. - 15:52:37
(184/543)
A sorozat Wikipediáján olvastam, nem így volt tervezve a szerep osztás, ami Julian , Justina és Rodolfo személyét érintette volna. Aztán Sabine Moussier, a forgatás alatt Lyme-kórt kapott és felvették vele a jeleneteket, hogy tudjon menni a megfelelõ kezelésre, ezek szerint nem lesz benne végig így gondolom.