suxel new 2022 márc. 13. - 11:29:07
(24/344)
Ez most mar tul sok volt Fikriyetol. Ugy latszik nincs, aki megallitsa. Es ahogy elegedetten kovette az esemenyeket csipore tett kezzel, hat gyomorforgato volt. Amikor lattam, hogy jonnek az emberek sodrofaval, botokkal, gallyakkal, kovekkel, egybol tudtam valakit fejen talanlnak egy kovel, de meg Deniz is kapott. Raadasul Denizt es Ecet meg is teptek. Ugy szeretnem latni, hogy a karma dolgozik, es Fikriye valami hasonloban reszesul. Egy cseppet sem sajnalnam. Na meg egy pofont is szeretnek meg latni valamelyik notol. De arra max Ece lenne szerintem kepes es eleg bator hozza.

Cemile nenitol azt vartam voltna, hogy Ibrahim, a cipesz melle all es csillapitani fogja a csőcseléket, de csak jajjgatott, sopankodott, imadkozott. Hiaba idosebb 15-20 evvel, mint Fikriye, nem mer ellene fellepni. Pedig itt imadsaggal nem megy sokra.

Azon gondolkodtam, mi ertelmeset csinal Sebnem es Alihan a tengerparton. Mit latunk allandoan? Vagy esznek, vagy jogaznak, vagy szerelmi legyotton vannak.
8/10
napraforgó 2022 márc. 12. - 03:27:18 8/10
(23/344)
Most már aztán végképp nem értem, hogy miért hagyják tárva-nyitva a kertkaput, sőt, akár a ház bejárati ajtaját is. (Sőt, most láttunk egy kisebb bejáratot is, talán a konyhait). Akárki bejöhet akár rossz szándékkal is. Mint ahogy ez meg is történt.
Diyar túl ostoba, hogy átlásson Fikryén, igy Miratnak kéne őt irányitani és megtiltani, hogy érintkezzen vele. De Mirat még Fikriyével is nagyon elnéző, pedig a nő csöpög a rosszindulattól.
8/10
napraforgó 2022 márc. 11. - 03:40:05 8/10
(22/344)
Megtudtuk, hogy Selin asszony férje nem annyira válogatós, Fikriyére is rámászott, ő is azért hagyta ott az állását náluk. (No igen, Selinnél még Foiokriye is csinosabb...) És Figen nagyon jól rátapintott, hogy az anyja pont azért küldte oda Denizt dolgozni,mert pont erre számitott. Igazából érthetetlen, hogy miért ennyire ellenséges Denizzel, aki sohasem ártott neki.

Tetszett, ahogy az igazgatónő meglátta, hogy valójában Müge provokálja Ecét, aztán meg szeret tetszelegni az áldozat szerepében. Kiváncsi vagyok,milyen büntetést ad őneki.

Szép volt az a nap a lovardában, csak Diyár viselkedése árnyékolta be kicsit, ahogy látványosan külön ült, nem vegyült a többiekkel. Este meg odadöfött Deniznek a frissen megtudott terhességével. De most Mirat elkapta, beszélni akar vele négyszemközt. Remélem helyreteszi a kis "szultánát", ne érezze magát annyira nyeregben.
Én Mirat helyében megtiltanám neki, hogy szóba álljon Fikriyével, ne eressze be hozzájuk és ne is menjen át hozzá pletykálni, mert baj lesz. És Fikriyét is helyretehetné, meg ne halljon bármi pletykát tőle.

Ece milyen igazságtalan, már 18 éves, lehetne esze, és mégis az anyját vádolja a szerencsétlen helyzetükért. Mit fog szólni vajon, ha kiderül, hogy mindenért az apja a felelős?
Nekem nem tetszik, hogy képtelen egy kicsit is együttérezni az anyjával, egy kicsit is szolidáris lenni vele. Deniz helyében én az érettségi után dolgozni küldeném, menjen, gondoskodjon magáról. El nem tudom képzelni, hogy Deniz miből akarja egyetemre küldeni a lányát. És továbbra is el akarná tűrni, hogy nagyzoljon, őt meg lenézze, semmibe vegye?

Eddig érdekes a sorozat.
suxel new 2022 márc. 10. - 22:55:37
(21/344)
A csutortoki resz nagyon tetszett. Fikriyeben nagyobb mesekolto veszett el, mint a Grimm fiverek. Am a rosszindulata most a tetofokara hagott, ugyancsak kimutatta a foga feherjet, es semmi jo nem varhato tole, hogy tudomast szerzett Deniz terhessegerol. Kimondottan egy kozonseges no, es ez a stilus, amit kepvisel meg csunyabba teszi. Na meg mi ez a szemhuzogatas nala? Nagyon tetszett a szineszno jateka, amikor kurtizansaggal vadolta meg Denizt, illetve a Figennel valo kozos jelenete. Figen gondolom sokat kaphatott tole gyerekkoraban mar, habar meg iskolaba jar, de mar eleg nagy ahhoz, hogy ne hagyja, hogy az anyja jogtalan pofon vagja. Figen ha mar kibokte Deniz terhesseget az anyja elott, azzal talan segithetne, hogy alatamasztja milyen ember is valojaban Selin asszony ferje, amennyiben erre Deniznek szuksege lesz.

Selin asszony ferje csak azt kapta Mirattol, amit egy perverz diszno megerdemel. Viccec volt, ahogy a kis ferfi lerendezte a nagy melakot.

Ece tovabb folytatja az eretlen viselkedeset, mindenert legkonnyebb az anyjat okolnia. Viszont az jo volt, hogy az iskolaban kontrollalta magat es nem esett neki Mugenek. Kivancsi voltam a tanar reakciojara, es azt hittem megvarja, mig kialakul valami balhe, de nem eleget latott es vitte Muget az igazgatoiba.

Diyar pedig ugy viselkedik, mint valami kis szultana a hazban. Egyre inkabb csak poffeszkedik, Fikriye nagyon rossz hatassal van ra. Folyton jon azzal, hogy Mirat ki fogja tenni a hazbol, es emiatt kell eluznie a csaladot. Sajnos nem nez magaba, mert ha ez be is kovetkezik, az a viselkedese miatt lesz.
8/10
napraforgó 2022 márc. 10. - 03:08:53 8/10 Előzmény suxel new
(20/344)
Én ugyanigy látom a karaktereket. Firiye nekem is túl sok és bár elég átlátszóan kavarja a kakit, azért elég sokan bedőlnek neki. Diyar meglehetősen ambivalens, Fikriye tüzeli őt Deniz ellen, Mirat meg csititja. A lány meg ott hezitál középen, nem tetszik neki, hogy Deniz egyre közelebb kerül Mirathoz, de talán nem azért, mert szerelmes lenne belé, inkább csak fél, hogy elveszti a nagylelkű és önzetlen támogatóját. Többször mondja, hogy fél, hogy utcára kerül és ezért Denizt okolja.

Fikriyéről meg kiderül, hogy fiatalon szerelmes volt Miratba, de a férfi nyilván már akkor is átlátott rajta és figyelmen kivül hagyta. Most, hogy Mirati visszatért, Fikriye megint ott nyüzsög körülötte, próbál a férfi közelébe férkőzni. És Denizt inkább tekinti riválisának,mint a gyámoltalan (illetőleg annak tűnő) Diyart. Valószinűleg ki fog derülni a sok hazugsága és ő marad a lekvárban.

Hüliya viselkedésének a motivációja még nem derült ki, biztos ott is vannak olyan régi sérelmek, ami miatt megneheztelt Denizre. Nem véletlenül olyan undok az a nő. Sebnem nem olyan nagy barátnője, csak az eszköze, hogy Denizt "legyőzze". Talán ő is Alihant nézte ki magának, de Deniz a nem várt terhességgel elhappolta előle.
suxel new 2022 márc. 09. - 23:26:50
(19/344)
Szeretem még mindig a sorozatot a főhősök miatt mindig, de valamit meg kell jegyeznem. Szeritem Fikriye karaktere túl sok jelenetet kap. Értem, hogy kell, mint negatív karakter, ő van legközelebb Denizhez, és így ő tud neki, most a legtöbbet ártani így, de sok idő megy el vele és Cemilével, a pletykálkodásukkal. Ebből kevesebb elég lenne, mert előre nagyon nem haladunk vele, Cemile hiszi is, meg nem is, bár inkább már nem, és igyekszik hallgatásra inteni. Előzetesből tudom, hogy most nagyon be fog kavarni Deniznek Selin asszony férje miatt.
Aki szerintem háttérbe szorul Fikriye miatt így az elején, az Diyar. Ő az, aki nagyon érdekes karakternek indult, de úgy látom egyelőre nem nagyon tudnak vele mihez kezdeni.
Amit szintén látok, hogy Kerem és Ece szét fognak menni, nem sok minden tartja össze a kapcsolatukat, Ece pedig ha még egy igazi tapló is, de közeledni fog Mustafahoz, a jófiúhoz. Na látva most, hogy játszik Mustafa a lánnyal, csak visszaadja, amit kapott, szemmel láthatóan élvezi, na ez tetszik.
Ami szintén tetszik, hogy Hülya valódi arcát egyre többen észre veszik: Mirat, Nejat és már Mehmet papa is. Nagyon bírom, ahogy Mirat tőmondatokkal elintézi a nőt, és még rosszul is érzi magát utána. Pár szóval meg tudja piszkálni.
Deniz reagálása is tetszett Ece zsarolásának leszerelésére, kiderült egy titok. Alihan nem várta örömködve Ece érkezését, habár a megszületése után a szeme fénye lett. Ezt szerintem jól tették, hogy beleírták.
Nem tartom valószínűnek, hogy Sebnem és Alihan kapcsolata túl hosszú lesz. Egyre több jelet látok arra, hogy kihűl ez a románc pár hónapon belül, és a testiségen kívül sok minden nem köti össze Alihannal a nőt, valamint Alihant nem élteti már a szabadabb élet sem. Hacsak Hülya nem kezd el mesterkedni valamit megint.
8/10
napraforgó 2022 márc. 04. - 18:21:38 8/10 Előzmény suxel new
(18/344)
Ami azt illeti, Ece bőven megérdemelne néhány pofont, olyan tenyérbemászó modora van. Szemét az anyjával, szemét a barátjával, szemét az iskolatársnőjével, valaki helyretehetné már az agyát.

Cemile valóban kevésbé hibás, Fikriye megvezette, bebeszélte neki, hogy Deniz szivesen férjhezmenne - már csak azért is, mert nincs pénze, Muhittin meg tehetős ember.
És ha Deniz eltűnne a képből, ő közelebb kerülhetne Mirathoz.
suxel new 2022 márc. 04. - 16:22:12 Előzmény napraforgó
(17/344)
Ugyanezt gondolom, az a haz messze nem egy putri. Tisztesseges lakohaz, udvarral, ahova ki is lehet ulni. Lehet hogy helyenkent kivulrol nem artana egy kis ujrafestes, mert vannak ilyen lepattogott reszek, de messze nem veszes. En jol ereznem magam egy olyan hazban.

Bar Deniz egy igazan naiv no, hogy besetalt ezekbe a csapdakba, am megis nagyon szimpatikus. Mirat meg kulonosen. Mirat jo emberismero, nagyon tetszik, ahogy Hülyat tavolsagtartoan kezeli. O latja, hogy bizony nem egy igazi baratnorol van itt szo. Erdekel az is, hogy Nejat mikor fog a sarkara allni a felesegevel szemben. Jo, ez meg tuti sokkal odebb van, de szeretem az ilyen jeleneteket.

Nagyon tetszett az a jelenet, amikor Ece kopasz krumplinak nevezte Muhittint. Mifele egy vadorzo ember az, aki rogton egy pofonnal reagalna ezt le. Bar Cemile nenit szerintem nem a rossz szandek vezerelte Fikriyevel szemben, ez nem volt szep tole sem. Egy bocsanatkeressel minimum tartozik.

Diyar elkovetkezendo lepeseire nagyon kivancsi leszek, nem fogja gondolom tovabbra sem a joszandek vezerelni. Ecevel tenyleg lehetetlen kijonni, de Deniz eseteben sem probalkozik ezen. Azzal magyarazza, hogy tart Deniz es Mirat egymasra talalasatol, kozben az igazi jellemuket eszre sem veszi.
8/10
napraforgó 2022 márc. 04. - 08:34:54 8/10
(16/344)
Elnézem Mirat házát, amit Ece leputrizott. Egy csinos nagy ház, szép kerttel, ahol még egy csobbanó medence is van. Igaz, úszni nem lehet benne, de meleg nyárban le lehet hűteni magát az embernek. Aztán ott az a szép kis szaletli a bájos futónövényekkel a kerti üldögélésre, a ház bejárata előtt egy asztal két paddal, ha kinn akarnának étkezni.
A házban több szoba, szép szekrényekkel, nem gyári dobozbútorokkal. Elég kényelmesen lehet itt élni, na persze nem az a luxusvilla, ahonnan eljöttek, de örülniük kéne, hogy nem az utcán kóborolnak.

Deniz nem sokat dolgozott, egy napot mindösszesen, és mióta kiderült a terhessége, csak otthon üldögél, nem is próbálkozik más munkát szerezni.
Nem véletlen Mirat haverjának a kérdése, hogy hány felesége van? Két terhes asszony is él a házában.
Nem tudom, hogy Mirat miért nem próbálja megtalálni Diyar kedvesét?

Fura nekem, hogy ide a szomszédok csakúgy meghivás nélkül beállitanak, megrendelik a kávét, teát, feltartják a háziakat a dolgukban, hordják, viszik a pletykát, stb. Fikriye állandóan kiváncsiskodik hová mennek, honnan jöttek, mivel foglalkoznak.
Most meg kéretlenül férjhez akarta adni Denizt. Nem szimpatizálok Ecével, de jól kidobta őket.

Ha ez a ház itt lenne Magyarországon, tuti kulcsra zárnák a bejárati kaput, oda nem sétálhatna be akárki hivatlanul. És biztos elutasitanák a kiváncsikodó kérdéseket.
8/10
napraforgó 2022 márc. 01. - 07:14:49 8/10
(15/344)
Dyar nagyon nyeregben érzi magát, holott ő is csak egy befogadott szerencsétlen. Megpróbálja kitúrni Denizéket, pedig örülhetne, ha Myrat csak valami házvezetőként alkalmazná. De pöffeszkedik, mintha tényleg a felesége lenne.
8/10
napraforgó 2022 márc. 01. - 07:09:16 8/10
(14/344)
Nos, most kiderült, hogy Deniz csak egy évet járt egyetemre, a második évben férjhezment. Nekem fura az, hogy ez ok arra, hogy mindent félredobjon, az egyetemet félbehagyja, stb. Később se kezdett bele semmibe, holott a lánya már nagy kamaszlány. Legalább 10 év van a két gyereke között. Már a két gyerek között találhatott volna akár egy részmunkaidős állást.

Amit nem értek, hogy az apja, aki egy kávézóban próbált elhelyezkedni, miért nem szólt a lányának erről a lehetőségről. Mert ha a tulaj őt túl öregnek és rozogának is találta, a lánya csinos volt és nem rozoga, megfelelhetett volna egy kis kávézóban felszolgálónőnek, kisegitőként.
Olvasom az előzetesben, hogy

Deniz csak takaritónőként tud elhelyezkedni. Ez elég megalázó, főleg, hogy lenne lehetősége felszolgálóként is munkába állni.


A nagypapának nincs valami nyugdija? Mert ha akármilyen csekély is, csak tudnának kezdeni vele valamit.
Az undok békától, Ecétől meg meg kéne szabadulni, mert csak problémát okoz az anyjának.
Az első lépésben én levettem volna a kezéről az apja által vásárolt drága karórát, annak az árából is megélhettek volna valameddig.
A drága magániskolát is elfelejthetné, amig ki van fizetve, oké, de aztán irány az állami. És ha nem tetszik, mehet ő is dolgozni.

Lesznek itt még konfliktusok.
Azt megint nem értem, hogy Myrtem , vagy Dyar miért nem tisztázta a somszédok előtt, hogy nem házasok? Ha már hazudni kellett, miért nem mondta Dyart egy távoli unokahuának Myrtem, akit magához vett akármi okból.
8/10
napraforgó 2022 febr. 28. - 17:57:29 8/10 Előzmény suxel new
(13/344)
Igen, Deniz rettentő naiv, hogy még csak föl sem merül benne, hogy a férje orvul lelépett. Szegény csak aggódik, hogy netán megölték, azért nem tudni róla semmit.
Bár az, hogy a férfi eladta a házat a fejük fölül azért gyanúra adna okot. A barátnő meg azt a pénzt is elzárta előlük, amit a pasi nekik szánt.

Nekem úgy rémlik, hogy Deniz járt egyetemre, még ha talán nem is végezte el teljesen, mivel férjhezment, igy annyira ostoba nem lehetne, hogy minden papir, szerződés nélkül odaad egy csomó pénzt egy idegennek, akinek csak a keresztnevét tudja. (és az sem biztos, hogy az valós név).

Amúgy mihez ért ez a nő, milyen munkát tudna elvállalni?
suxel new 2022 febr. 25. - 16:46:22 Előzmény napraforgó
(12/344)
Deniz helyeben mar az en fejemben biztos osszeallt volna a kep, hogy Alihantol bizony semmi jot nem varhat a jovoben. Na de meg az meddig nem fog neki leesni, hogy Hülya nem egy aldott, joszivu baratno.
Az apja fel is hivta a naivitasara a figyelmet, miszerint hogy adhatott oda papirok nelkul annyi penzt. Annak a bortontoltelek manusnak mar bottal utheti a nyomat szerintem, de ha meg is talalja, siman letagadja majd. Semmi bizonyiteka ellene.

Mirat karaktere egyelore tetszik, nem az a vehemens torok figura.

Akin felkaptam a fejem az Diyar. Mennyire ellenszenves volt mar csak nezesileg is a visszatero Denizekkel, holott o is csak egy befogadott, megha a szembeszomszedok Mirat felesegenek hiszik is. Azt hiszem Diyar, ha arra fog torekedni, hogy eltavolitsa oket, csak Ecet kell megceloznia egy kis noi furfanggal, es vele nem lesz nehez dolga. Erdekes karakternek igerkezik a csaladja elol bujkalo lany.
Mondjuk az tetszett, mikor Deniz kozolte Ecevel, ha nem tetszik neki, elmehet. Ece fogta magat es duzzogva leult az agyra. Borzalmasan irritalo, hogy normalis hangnemben a kiscsaj szajan egy hang nem jon ki.
8/10
napraforgó 2022 febr. 25. - 03:35:59 8/10 Előzmény suxel new
(11/344)
Ezzel én is igy vagyok. Az értelmetlen időhúzást nem szeretem.
Most még érdekes a történet, Denitzről és az apjáról kiderült, hogy valaha szegénységben éltek, igy ez nekik nem újdonság. Éppen ezért érthetetlen Deniz hihetetlen szamársága, naivitása, hogy hagyja magát annyira megvezetni.
A szegény emberek bizalmatlanok, hisznek a papir erejében. Mindenről irást akarnak, szerződést, stb. Erre itt egy művelt nő egy csomó pénzt ad valakinek, aki csak a keresztnevét mondta meg neki. (Jó, keresztnév nincs is a törököknél, mert nem keresztények), sőt az sem biztos, hogy valódi nevet mondott.
Még jó, hogy Mirat olyan emberséges, és a terhes lány után őket is befogadta. Ecet jól pofán kéne törölni, amiért állandóan követelőzik. Vagy kidobni a házból, menjen, amerre lát. Keresse meg az apját, tartassa el magát vele. Az a lány még sok bajt fog okozni.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mikor derül ki Alihánról, hogy olyan mocskosul cserbenhagyta őket.
suxel new 2022 febr. 24. - 14:46:28 Előzmény napraforgó
(10/344)
En se vagyok mar az, aki kitart a vegeig, egyik legjobb pelda, amikor a Cennetet 30 resz utan lazan elkaszaltam.

Kivancsi leszek mindenkeppen a fejlemenyekre.
mankosy 2022 febr. 24. - 10:48:19
(9/344)
Sziasztok!

Nem tudja esetleg valaki, hogy magyar vagy angol felirattal nézhető-e a sorozat?
Keresgéltem, de én nem találtam, hátha jár erre valaki, aki már látta.
Véletlenül akadtam a sorozatra, nem nagyon néztem mostanában törököt, szinkronosat meg főleg (bár egész tűrhető eddig a szinkron), de egy hét alatt még két török rész se megy le és van belőle 60.
Nézném tempósabban.

Tényleg lehet valaki ennyire hülye, hogy benéz az ablakon és utána kibérel egy házat, mindeféle papír meg aláírás nélkül?????
Elkényeztetett sznob kiscsajt meg el kellene küldeni dolgozni a suli után falafelt árulni, hogy ne csak a szája járjon, hanem a keze is, hozzáteszem anyu és apu szerint rendesen el......ták a nevelését.
Na meg a másik véglet , ott az ország másik végén a lánykérés után magát megölni akaró szerecsétlen lány, akit másnap kirángatnak a kórházból, remálem ez a vonal nem lesz benne, mar akkor csak lövöldözni fognak és jön a sok kórház. Bár gondolom a lovas pasi majd felveszi a menekülő lányt és ebből mazért lesznek gondok, főleg, hogy a rokonság is fut utána és tuti mindegyiknél legalább van egy fegyver vagy/és kés.
(Sila című sorozatot néztem legutoljára, na abban voltak ilyen becsületgyilkosságok, meg hasonló, rendszám alapján az is arrafelé játszódott..egyszóval teljesen nem normálisak )
Érdekes, hogy török sorozatokban, ha valaki öngyilkos akar lenni, de megmentik, másnap már simán hazamegy, semmi pszichodoki meg ilyesmi, semmi probléma, mert amiről nem beszélünk, az ugye meg nincs is.

dél amerikai vs török:
egyikben ehhez, másikban ahhoz imádkoznak talán a dél amerikai sorik, nem annyira prűdek, legalábbis nem pizsiben szexelnek és a fiúk is ledobják a textilt rendesen, meg a csajok is kiraknak mindent:D
De amúgy a keverés-kavarás/emlékezetkiesés/betegség/eltűnik-előkerül/bosszú mindegyikben alapelem. És persze mind a kettőben tudna ordítani és sírni rendesen :D
(De láttam egyszer egy olasz sorit (Un amore e una vendetta), annak meg olyan Ezel-es sztorija volt, szóval, a sorozatgyártók egymást koppintják.)

Ennek sorinak az első részét kb. onnantól láttam kb., hogy a férj a szeretőjével a tengerparton van, először azt hittem, hogy valami dél amerikai sorozat, mert annyira kirakta a melleit , meg ott a tengerparton is futkostak a bikinis csajok, gondoltam, hú ez biztos nem török, mert akkor minimum a derekán lenne egy kendő, vagy egyrészesben lenne.
Fura, hogy az alkoholos italok se voltak kihomályosítva.
A nyomulós szomszédok az "bérelt" háznál" elsőre elég gázak, főleg a nő, be se költöztek az új szomszédok, de ezek már nyomultak a kajával.
Remélem nem ez lesz a ripacskodós vonal, mindenesetre olyan papucsozós egyszerű környék lehet, ahova költöztek, main is fejkendő van.
A Mirat nevű lovas pasi kimondottan szimpi, nem az az ordibálós csapkodós török , hanem olyan intelligensnek és haladó gondolkodásúnak meg nyugodtnak gondolom.
A Deniz nevű nő is normálisnak tűnik, nem olyannak,aki visít, meg ordít egész na, leszámítva a bosszantó naívságát azt, ahogy a férjéhez viszonyult, gondolom az meg az évek alatt párszor megcsalhatta.
Amúgy ő nem dolgozott sehol, csak otthon volt végig?
A lovas pasi meg az elhagyott nő szerelemi szál, az nem egy olyan "bosszúból elveszem a szűzlányt, hogy megbosszuljam x vagyy rokon halálát és" típusú, talán ez biztató.
Biztos exférj is fog majd kavarni, na meg a Hülya nevű nő még jobban.

8/10
napraforgó 2022 febr. 24. - 07:31:16 8/10 Előzmény suxel new
(8/344)
Vajon ki utánoz kit? A mexikóiak a törököt, avagy forditva? Több ilyen sorozat volt már eddig. Azért azt láttam, hogy a kezdeti azonosság után elvált a két sorozat története, a török általában jobb volt. Most elkezdtem én is ezt, remélem, hogy nem jön elő a megbosszulós szál, mint a legtöbb sorozatban. Ha mégis, én biztos abbahagyom.
suxel new 2022 febr. 23. - 20:58:52 Előzmény napraforgó
(7/344)
Pont Mexikoban fut egy ugyanilyen sorozat. Ott is adott egy hazaspar ket gyerekkel, elik a felso tizezer eleze, csak ott a legjobb baratnovel csalja meg a ferfi es lep le. Ott anyuka van a novel, itt ugye apuka. Az idosebb lanygyermek detto ugyanez a kis dog, mint itt Ece. A csaladot kisemmizik es egy szegeny kornyekre koltoznek, ugy tudja a no, hogy van valamennyi resze ott egy hazban, hat raebred, hogy nem, mert attol is megszabaditottak. Es termeszetesen szerelem szovodik a tulaj es a kisemmizett no kozott.

Mivel a sorozat alapbonyodalma egy az egyben megegyezik ezzel, ugy dontottem belenezek a torokbe, mert ok azert komolyabban kidolgozzak torteneteiket, bar mar a torokoket is nagyon megvalogatom.

Eddig elvagyok vele, de ez a hazba valo bekoltozes, hogy igy feluljon egy szelhamosnak, mar bantoan naiv volt.
Hulyatol sem kell sok mocskosabb perszona a sorozatba. Ahogy tudja mosolyogni a "baratnoje" szerencsetlenseget, hat gusztustalan. Nejat is eszrevette ezt, es megjegyezte, de hat ugy latom naluk mindig az van, amit az asszony mond.

Remelem azert nem lesz olyan rossz ez a sorozat, mert az imdb-n is eleg gyenge ertekeles szerepel. Egyelore erdekel tovabbra is.
8/10
napraforgó 2022 febr. 23. - 19:21:25 8/10
(6/344)
Az asszony valóban rettenetesen naiv és borzasztó buta. Hgy nem vette észre, hogy milyen álnok és irigy a barátnője. Na és a férje sem különb. 18 év házasságot, egy szép családot odadob egy lotyó miatt. nem véletlenül mondják, hogy a férfiak a farkukkal gondolkoznak.

És nyilván a pacák a házzal is átverte őt. Pedig elvileg tanult nő. Hogy adhatta át minden pénzüket szerződés nélkül egy vadidegennek?? Ráadásul a lánya is egy sznob kis dög.
Pera60 2022 febr. 23. - 16:29:46
(5/344)
Vártam már,nem akartam a Tv2-n futó sorozatot nézni. Hát már a két rész megdöbbentő volt. Mondjuk film,de milyen aljas módon kihúzzák a lába alól a talajt! Mindezt csak azért mert irigyli valaki a boldogságot. Bár ott valójában semmi se volt rendben,csak a feleség volt naiv? Nem is naiv. Cselédsorban volt inkább tartva.