8/10
napraforgó 2022 jún. 15. - 15:51:39 8/10
(124/344)
Tetszett, ahogy Deniz beolvasott Alihannak. Igazság szerint még mondhatott volna többet is, a szemére olvashatta volna, hogy egy lira nélkül hagyta őket és szinte nyomorogniuk kellett az első időkben.
Nem értem, hogy Artun miért akar annyira mániásan ártani Miratnak, hisz nem ő okozta neki a balesetet, hanem Mirat nagyapja mellett esett le a lóról. És az sem biztos, hogy az öreg felelős volt a balesetért. Ráadásul az az eset kb. 30 éve történhetett, azóta Artunnak már meg kellett volna nyugodnia.

Nem értem én a törökök állandó, mániákus bosszúvágyát. Sajnos minden filmjük, sorozatuk erről szól.
8/10
offtopic
napraforgó 2022 jún. 10. - 09:36:00 8/10 Előzmény malnahab
(123/344)
Köszi, majd ránézek.
malnahab 2022 jún. 10. - 08:01:47
(122/344)
youtube -n van mind a 60 részböl,pár másodperces összeállitás. Eredeti török. Most a 22.résznél tartanak. Lesz még sok új szereplő,szenvedés,csalodás. Nem tudok törökül,de a lényeg értelmezhető, szerintem.
8/10
offtopic
napraforgó 2022 jún. 08. - 10:50:55 8/10 Előzmény mankosy
(121/344)
Megmondanád, hogy te hol láttad a sztorit? Magyar, vagy angol felirattal én is belenéznék.
persze, csak ha nem a facebook zárt csoportjában látható....
8/10
napraforgó 2022 jún. 08. - 10:48:34 8/10
(120/344)
Deniz hirtelen hogy megokosodott. Rögtön kitalálta, hogy valaki Miratra akarja kenni a gyilkosságot. Mirat alibijére is lazán rájött.
Na de amikor kicsöppentek a jólétből, akkor olyan hülye volt, hogy az összes pénzét odaadta egy csalónak a ház bérlete fejében, anélkül, hogy irást kapott volna róla.
Ahhoz képest milyen okos és gyors felfogású lett hirtelen. De annyira azért mégsem okos, hogy a gonosz Hüliyán átlásson..... Áhhh, nagyon ellentmondásos ez.

Fikriye meg miért is nevezte görénynek a férjét, ha hangyányit sem emlékezett rá???? Ránézett az esküvői képére és rögtön azt mondta, hogy mehettem egy ilyen görényhez?
Na és Cemilének miért is kellett volna megakadályozni az esküvőt? Hisz csak egy szomszéd, nem az anyja, sőt, még csak nem is rokon.
8/10
napraforgó 2022 jún. 08. - 10:35:27 8/10
(119/344)
Nekem az nagyon furcsa, hogy a rendőrök nem nyomozták le Mirat telefonját - mondjuk az is kinyomozhatták volna, hogy ki hivta Alihan nevében (nyilván Artun), már ha Nezsát nem mondja azt neki, hogy hallgasson erről. (???miért is????)
Na de a telefon cellainformációit akkor is megnézhették volna, igy láthatták volna, hogy a telefonja minimum egy órányi (60-80) km távolságra volt a lovardától a gyilkosság időpontjában.
Igy annyira már nem is lett volna fontos a bankautomata felvétele, legfeljebb megerősitette volna az ártatlanságát.
mankosy 2022 jún. 08. - 10:26:39
(118/344)
Látom már Fikriye amnéziájánál tart a sztori...azért hogy felépült hipp-hopp mikozben napikg nagyon súlyos állapotban volt...értem én hogy ez nem egy orvosi sorozat és a tök sorik tele vannak orvosi csodákkal, de valahogy hihetőbb lett volna, ha pl elesik, beveri a fejét és attól kap emlékezetkiesést, nem egy súlyos agyvérzés után felébred, mint a mesebeli hercegnő a királyfi csókjától. Vígjétáknak gyenge, drámának meg komolytalan az ez "egész nem emlékszem az elmúlt húsz évre" .
Kicsit túl volt lihegve ez a Figen berúgott dolog, ezek szerint kb. minden második szülő egyszer agyvérzést kaphatna..ki nem csinált ilyet fiatalon vagy akármikor..valahogy ezek a rossznak beálllított dolgok, nagyon el vannak túlozva.

8/10
napraforgó 2022 jún. 08. - 07:47:14 8/10
(117/344)
Most már biztos, hogy Artun valamiért bosszút akar állni Miraton, de nem igazán lehet tudni, hogy miért. Azt korábban megtudtuk, hogy gyerekkorában volt egy lovas balesete, ami miatt valóban lebénult és többször műtötték, amig lábraállt. Most ezt a balesetet használja fel, hogy közel kerüljön Mirathoz.
De én egész egyszerűen nem hiszem el, hogy az ő gyerekkori balesetéért Mirat lenne a felelős, hisz kb. egyidősek. Artun is a negyvenes éveiben járhat, akárcsak Mirat.
Két gyerek, vagy esetleg kamasz civakodása lehetett a baleset oka? de ott, akkor nem vonták felelősségre Miratot, tehát Artun ok nélkül haragszik MIratra. Vagy Mirat apja lett volna a hibás, aki szintén ismert lóidomár volt? és most a fiún akar bosszút állni az apja hibája miatt? remélem kiderül hamarosan.
8/10
napraforgó 2022 jún. 08. - 07:37:39 8/10
(116/344)
A tartalomismertető szerint : Deniz megpróbálja Serkannal és Serdemmel együtt tovább vinni az éttermet, de be kell látnia, hogy ez kevés lesz.
Serdemmel? Serdemmel? Hát hogy kerül ide Serdem?
Vagy Alival, vagy Diyárral, de biztos nem Serdemmel!

Úristen! miért nem olyan irja az ismertetőt, aki látta is a filmet?
8/10
napraforgó 2022 jún. 05. - 15:52:32 8/10 Előzmény suxel new
(115/344)
Nekem úgy tűnik, hogy Fikriye kb. az utolsó 20 évre nem emlékszik, ezért esett ki neki a férje, meg a lánya is. Az énképe is megsérülhetett, azért mozdult rá egy fiatal dokira.

Artun nekem nagyon nem tetszik. Tegyük fel, hogy elhiszem, hogy első látásra beleszeretett Denizbe (habár erősen kétlem, hogy egy meglett férfi a 40-es éveiben úgy viselkedjék, mint egy kiskamasz), de az nagyon nem tetszik, amit Eminnel műveltetett. Miratot meg biztos ő csalta el Alihán nevében, hogy ne legyen alibije és őt gyanúsitsák Emin megölésével. Nyilván arra számit, hogy igy majd közelebb kerülhet Denizhez, ő lesz, aki majd megvigasztalja a kétségbeesett nőt.
Remélem, hogy Deniz udvariasan, de határozottan leépiti.

Kiváncsi vagyok Hüliya és Artun meccsére is, vajon melyik győzi le a másikat?

Azon viszont csodálkozom, hogy Diyar már 4 hónapja él Miratnál és még mindig csak 4 hónapos terhes.
Amikor megállapitották a terhességét a sorozat elején csak 1-2 napos terhes lett volna?
suxel new 2022 jún. 05. - 14:58:33
(114/344)
En nagyon le vagyok maradva a tvs vetiteshez kepest, de kerdezem: Fikriye most tenyleg nem emlekszik semmire? Erdekes, minthacsak azokra emlekezne, akire akar. Figenre es Turgutra nem. Ebredest kovetoen olyan jol lett, eszik-iszik es Mirattol azt keri koromlakkot hozzon neki. 😂😂

Artun karaktere nagyon tetszik nekem, orulok, hogy behoztak a sorozatba, am valo igaz, hihetetlen az egyszeri rovid talalkozast koveto fellangolas.

Ahogy irjatok, Deniz szep no, viszont nem annyira kulonleges, hogy ennyire belebolonduljanak. Na de itt ez megy megis, ahany ferfit sodor az utjaba az elet, annyinak tetszik meg joforman.
venetia 2022 jún. 03. - 16:02:00 Előzmény napraforgó
(113/344)
Mindenesetre nem baj hogy kicsit takarékra tették, mert már nagyon sok volt belőle!
8/10
napraforgó 2022 jún. 03. - 13:21:17 8/10
(112/344)
Most kiváncsi vagyok Fikriyére, aki nem emlékszik az utóbbi 20 évre, igy Denizre sem, meg a családjára. Sőt, a saját családjára, a férjére, meg a lányára sem.
8/10
napraforgó 2022 jún. 03. - 13:17:18 8/10 Előzmény venetia
(111/344)
Erre már én is gondoltam. Deniz nagyon kedves nő, meg szép is, de azért nem annyira, azért nem nagy szám, hogy egy gazdag férfi egyetlen pillantásra olyan nagyon beleszeressen, hogy eljátssza a bénát, hogy a közelébe jusson. Végül is Altun nem egy kamasz, hanem egy felnőtt férfi. Valahogy nehezen hiszem el, hogy Altun ennyi mindenre hajlandó Denizért.
Nem tudom, hogy a jövő mit hoz, de remélem, hogy a nő szépen elutasitja, ha szint vall.
venetia 2022 jún. 03. - 12:48:15 Előzmény napraforgó
(110/344)
Remélhetőleg előbb-utóbb Artun és Hulya minden ármánykodására fény derül, és Deniznek felnyílik a szeme mindkettejükkel kapcsolatban. Nekem egy kicsit már beteges, amilyen megszállottan követi Artun Denizt, hiszen előtte egyetlen-egyszer találkoztak azon a vacsorán ahol Deniz főzött.
venetia 2022 jún. 03. - 12:29:59 Előzmény napraforgó
(109/344)
Hűha, ilyesmire nem is gondoltam hogy az én bejegyzésem miatt szinkronizálták újra. Talán egy szerkesztő is észrevette.
8/10
napraforgó 2022 jún. 03. - 06:09:41 8/10
(108/344)
Artun nem semmi. Megbizza a sameszát, hogy üsse le Emint, aki erre addig csapkodja fejbe az öreget, amig az meg nem hal. (Artun közölte vele utólag -hogy nem ez volt a célja.
Közben Artun meg elcsalja Miratot egy elhagyatott helyre Alihan nevében. Ismeretlen számról telefonált talán ő, talán csak a megbízásából valaki más, Alihan nevében.
Nyilván az volt a szándéka, hogy az Emin elleni támadást Mirat nyakába sózza, hisz ő is és mindenki más is látta, ahogy az étteremben nekiesett Eminnek, sőt fojtogatta is. Valóban nem egy becsületes ember, remélem Deniz elutasitja.
8/10
napraforgó 2022 jún. 03. - 06:00:54 8/10 Előzmény venetia
(107/344)
No lám, erre nem is figyeltem fel. Én csak azt jegyeztem meg, hogy Emin azt mondta Halilnak, hogy "az a nő" nem fog itt több vizet zavarni, erről ő gondoskodott. Én a 'muskotályt' nem vettem észre, persze lehet, hogy csak nem figyeltem eléggé.

Gondolod, hogy a beirásod alapján újra szinkronizálták azt a pár filmkockát? végülis, az a rész nem volt egy perc sem. De nagyon dijaznám, ha figyelnének ilyenre!

Rákerestem a muskátdióra is és valóban nevezték igy is, a net legalábbis ismeri. Én még soha nem hallottam igy nevezni a szerecsendiót, sőt azt sem halottam, hogy hallucigonén tulajdonságai vannak. Persze nem a húslevesbe reszelt maximum fél mokkáskanálnyi mennyiségtől....
venetia 2022 jún. 02. - 20:55:30 Előzmény napraforgó
(106/344)
A maiban már igen. A tegnapi részben maga az öreg mondja Halilnak, hogy “muskotályt etettem a lóval.” Mindegy, a lényeg hogy javították.
8/10
napraforgó 2022 jún. 02. - 20:02:29 8/10 Előzmény venetia
(105/344)
A filmben szerecsendiót mondtak, csak a tartalomismertetőt szúrták el.