Téma: Az Este

borzi84 2008 ápr. 25. - 22:47:18
(63/1683)
Ön szerint ki elfogulatlan? Talán a Nap-kelte "stáb"-ja, vagy ha már a politológusoknál maradunk: Kéri László, netán Ágh Attila?! Az esetleges jobboldali elfogultság baj, a baloldali nem? Már megint a kettõs mérce... :(
5/10
ondok 2008 ápr. 25. - 21:54:13 5/10 Előzmény meszag
(62/1683)
Vitatkozni csak azzal lehet,aki konkrét dologra konkrétat mond,és nem mélabús hangulatkeltõ kinyilatkoztatásokat tesz .Például egy konkrétum: nézem az Este mai programját,hát természetesen Kapolyi téma lesz ill. a Magyar Nemzet által bedobott szokásos hazug lejárató rágalomblöff ,minthogy megrendelet Orbán és tsai figyelését, ezen majd elcsámcsognak .Kapolyíi majd feljelenti az újságot,meg is nyeri ,ahogy minden perét el szokta veszteni ez az "objektív" propagandaújság.De nem ez a lényeg ,hanem hogy Józsi bácsi fülébe bogarat lehet ültetni.Ehhez aszisztál a jobboldal által elfogultnak nevezett köztv.Szerintem is az csak fordítva,mert már jó rég óta helyezkedik az Ortbán éra alatt odarakott bagázs,azokra az idõkre,amikor a mai mûsorok valóban pártatlanoknak számítanak ,mert olyan seggnyalás lesz.
Kérdezem én naívan arról mikor lesz szó ,hogy az eszetrgomi fideszes önkormányzat mindenféle közbeszerzés nélkül adott többmilliós megrendelést tanulmány készítésére az aranyos Gíró-Szász féle kftnek.Annak a Gírónak ,aki kb olyan lelkesen "elemzi" mint politológus a kormány "aljasságait" mint Stumpf Pityu,legalábbis ugyanolyan objektíven.
issti1 2008 ápr. 19. - 21:31:07 Előzmény meszag
(61/1683)
Én ezen már csak röhögök -néha kifejezetten jóizûen! ;o)

Rég túlléptem már ezen a szinten - igyekszem kivültartani magam az elvakult és sehovávezetõ viták világán: ha valaki elvakult és igy próbálja láttatni a világot, hát lelke rajta, istike biztos hogy nem fogja megpróbálni az igaz útra tériteni..
2/10
meszag 2008 ápr. 19. - 10:07:14 2/10 Előzmény issti1
(60/1683)
Látom kiéheztél az újabb vitára ondokkal- Unatkozol?
issti1 2008 ápr. 18. - 21:27:15
(59/1683)
Ondok pajtás újabb értékes, mélyenszántó
elemzését olvashattuk!
Becsüljük meg magunkat, hogy ilyen nagy, mélyenszántó alapigazságokat hallhatunk!!!

Térdre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2/10
meszag 2008 ápr. 15. - 06:38:10 2/10 Előzmény petrob
(58/1683)
Azt majd én döntöm el, hogy felesleges-e irogatnom. Letromfoltál, rögtön második menetben, ezért írtam epésen hogy petrob megmondta, és punktum. Szerinted vitának helye nincs. Szomorú, hogy ilyen elveid vannak, mármint hogy vitathatatlan az álláspontod. A fórum a viták helye, nem a kinyilatkoztatásoké.
Akkor sem annak látom Vikit, aminek Te.
Nagyon rossz véleményem van a jellemérõl. A jobboldali értékrend tartalma nem a te beleérzéseidtõl függ. Sokkal többre jutna a jobboldal elfogadottságát tekintve, ha megszabadulna e "jeles személyiségtõl".
5/10
ondok 2008 ápr. 14. - 23:20:05 5/10 Előzmény petrob
(57/1683)
Feltünt nekem ,hogy ki az akinek ennyire fáj,hogy bántják a karizmás Orbánkáját?Nos elõreolvastam kicsit és rögtön megértettem.Ugyanis ezt olvasom tõled:"a Fidesz gyakorlati politikája a jobboldali érzelmû emberek valódi értékeinek a képviseletén alapult, ezért támogatják az Orbánt, nem pedig valamilyen vezérkultuszból. Nos, talán majd egyszer eljut idáig a baloldal is.. "
Orbán mint ajobboldali értékek képviselõje?
Gratulálok,te aztán elemzõ típus vagy.Az igazi jobboldali embernek a hátán feláll a szõr Orbán populista ,álszent szövegétõl.Most eltekintve attól ,hogy természetesen neki nincsenek elvei,ezért aztán csuhásozóból körmenetvezetõ lett.De nézzük,hogy mivel hülyíti az álmagyarkodó tömeget?Hát a legdemagógabb "baloldali " szöveggel.Egy jobboldali nem támadja a kapitalizmust,a magántõkét.Nem hülyíti anépeket ,hogy majd mindent az állambácsi fedez,nem kell tandíj ,adó stb.
A minap például azt mondta,hogy majd a törvényeket a valláserkölcshöz kell igazítani.Magyarul az állam és az egyház szétválasztását helyteleníti,amivel egyetlen mérvadó nyugati jobboldali politikus nem merne elõállni.,mert az pont a kommunista gyakorlat csak fordítva.Ott az állam mondta meg az egyháznak,az Orbán szerint meg az egyház mondja meg az államnak.Az meg ,hogy melldöngetve magyarkodik õ és hívei,szánalmas,mert az igaz magyar nem jelképeket lenget,hanem az ország érdekét nézi,és pl nem megy el Brüsszelbe mószerolni saját hazája ellen. De sorolhatnám kedves petrob.Agyunk azért van ,hogy használjuk,és ne kajáljunk be minden hülyeséget.
10/10
petrob 2008 ápr. 14. - 18:42:04 10/10 Előzmény meszag
(56/1683)
Te, figyelj! Nem tûnik fel, hogy "Na ne mond má, hogy az Orbááán.." jellegû félmondatokat csapsz fel a fórumra bármi féle érv helyett? Ilyen szinten tényleg tök felesleges írogatnod, és nem azért mert a petrob megmondta..
efes 2008 ápr. 08. - 14:40:13
(55/1683)
Mert akkor A Délelõtt lenne a címe, nem pedig Az Este. :D
elaci 2008 ápr. 08. - 12:22:49
(54/1683)
Nem lehetne ezt a mûsort átrakni délelõttre, mert olyan késõn már mindenki nagyon álmos lehet, délelõtt meg ugye még éber.
2/10
meszag 2008 ápr. 08. - 12:05:58 2/10 Előzmény petrob
(53/1683)
És különben is, petrob megmondta, és akkor punktum.
2/10
meszag 2008 ápr. 07. - 09:21:51 2/10 Előzmény petrob
(52/1683)
HA valaki nem ért veled egyet= nem gondolkodik. Édes. Logikus.
10/10
petrob 2008 ápr. 04. - 20:03:54 10/10 Előzmény meszag
(51/1683)
Mondom Én hogy nem tudsz gondolkodni, csak fröcsögni.. Akkor sajnos csak a szívás marad Neked.
issti1 2008 ápr. 04. - 14:24:30
(50/1683)
Azért lássuk be, a tények azok csak tények -akár egy, akár sokoldalú módon tálaljuk õket!
issti1 2008 ápr. 04. - 14:22:49
(49/1683)
Mért van az az érzésem, hogy te valamilyen okból személyes antipátiát táplálsz biz. Orbán V. iránt?? ;o)
2/10
meszag 2008 ápr. 04. - 10:03:53 2/10
(48/1683)
Csak egy rugalmas gerincû emberke, hogy csúnyábbat ne is mondjak.
2/10
meszag 2008 ápr. 04. - 10:01:27 2/10 Előzmény petrob
(47/1683)
Nem fogok fröcsögni. Nekem ez a vicc: Viki, mint tehetséges politikus? Viki mint a jobboldali értkrend képviselete? Ez meg a tragédia.
2/10
meszag 2008 ápr. 04. - 09:55:57 2/10 Előzmény issti1
(46/1683)
Hát megoldandó válság inkább az egyoldalú szemléleted. Az én komcsim jobb mint a Tied! Az én sikkasztóm jobb, mint a Tied! - és ilyenek.
issti1 2008 márc. 29. - 14:30:38 Előzmény meszag
(45/1683)
Te téli álmot aludtál ? :o))

Sok idõd van, soroljam? :o)


Hirtv által bebuktatott ügyek: Cusslág, Mszp-s többmilliós diszkó támogatási uniós segély ügy(támogatás visszavonva-kénytelen kelletlenül), VI. ker-i önkorm.gazdasági vezeztõ vesztegetési botránya(biróségi szakban), VIII. ker. balos polgármester helyettes korrupciós ügye(már lecsukva!), Veres elvtárs fiai ügye(birósági szakban), Veres elvtárs adócsalása(elévült), Veres elvtárs fõ üzlettársának, Kabaikarcsinak csalása(már börtönben, több hónap bujkálás után), Szabadmadárkák komédiába illõ választási csalássorozatai...

A teljesség igénye nélkül... soroljam még?

Te ezekrõl tényleg nem hallottál?
Vagy még a pannon pumánál tartasz? :o))

Bocs, ez utóbbit csak viccnek szántam, gondolom ezen azért már rég túlvagy! :o)

Ez az egész jelenlegi slepp egyre inkább kezd egy Örkény tragikomédiára hasonlitani!!

Mondjuk: "Tóthék (Ferikéjének) kormánya megoldja a válságot" - cimmel
10/10
petrob 2008 márc. 28. - 19:50:18 10/10
(44/1683)
Szerinem egyáltalán nem a szélsõbal fejlõdik majd ki, hanem mondjuk a Botkához hasonló energikus, karakteres emberek kaphatnak egy valódi esélyt, hogy valami valóban baloldalit létrehozzanak. Tudod, TÉNYLEG fel lehet lépni az esélyegyenlõségért, a munka becsületéért, vagy a társadalmi szolidaritásért, és nem csak szólamokban hangoztatni, miközben a most látható neoliberális szemetet akarták lenyomni a társadalom torkán. Ezt már a legtöbb baloldali kötõdésû ember sem veszi be, ugye?
Ugyan ez megtörtént egyébként a jobboldalon, amikor az MDF összeomlása után- 1994- az egész jobboldal darabokra hullott, ami végsõ soron nagyon jót tett Neki, mert ez adott alkalmat a Fidesznek és Orbán Viktornak, hogy felépítsék a mai értelemben vett jobboldalt.
Mielõtt esetleg fröcsögni kezdesz a gyûlölettõl, az Orbánhoz foghatóan tehetséges politikushoz még csak hasonló sincs a szocik vezetésében, és a Fidesz gyakorlati politikája a jobboldali érzelmû emberek valódi értékeinek a képviseletén alapult, ezért támogatják az Orbánt, nem pedig valamilyen vezérkultuszból. Nos, talán majd egyszer eljut idáig a baloldal is..