3/10
yoyo444 2008 márc. 26. - 22:45:49 3/10
(170/250)
Azt hallottam, hogy meg fog bukni a mûsor, amin nem is csodálkozom. Úgy, ahogy van hülyeség, Jakupcsek meg egyszerûen csapnivaló, elbeszél a játékosok mellett, full idióta kérdéseket tesz fel és az a bárgyú pofa, amit vág mellé...
luetin 2008 márc. 26. - 21:47:59 Előzmény totya4
(169/250)
Én kétszer kukkantottam bele a mûsorba, és igen, a kérdések egyértelmûen nem egyértelmûek. :)
luetin 2008 márc. 26. - 21:43:24
(168/250)
Én már - sajnos - korábban kiábrándultam Jakupcsekbõl..pedig anno intelligens, vagány "nõcinek" gondoltam. Na mindegy, az egész nem érdemel egy hozzászólást. :/
lu 2008 márc. 26. - 21:38:25
(167/250)
Hát, ez az! Múlt héten (vagy mittudoménmikor) belenéztem ebbe a mûsorba, s röpke pár perc után azon kaptam magam, hogy ellenszenv támad bennem J. Gabriella iránt. Én nem láttam sokszor (õt sem) és szinte semmit nem tudok róla (sem), de azt hiszem -azt hittem!?-, hogy tanult, mûvelt, intelligens nõ, akinek helyén van az esze és a szíve, nincs híján tartásnak, igényességnek, jó ízlésnek etc. Már nem tudom. Be kell valljam, szánalmasnak találtam.
5/10
hajcsu 2008 márc. 26. - 21:04:42 5/10 Előzmény jzsolt79
(166/250)
Na ez az, én ezért nevezném ezt a mûsort KÉSZ ÁTVERÉSNEK. Szánalmas, hogy mi mindent elkövetnek emberek a pénzért arról nem beszélve, hogy azért meg még többet, hogy másokat hazugnak állítsanak be.
És ez a mûsor azt teszi.
1/10
jazzmanus 2008 márc. 26. - 20:59:54 1/10
(165/250)
Nagyon sajnálom Gabriella, hogy mindenféle söpredék mûsort elvállal már.
Nem ismerek magára! A pénz mindenek felett?
jzsolt79 2008 márc. 26. - 19:14:53
(164/250)
ebben azért van valami logika, hogy szándékosan olyan kérdéseket tesznek fel ami nem egyértelmû... vagyis tök mindegy mit válaszolsz rá azt mindenképp hazugságnak veszi majd a poligráf. a logikát pedig a készítõk részérõl értem... én is védeném a 20 millát kézzel lábbal :D
3/10
totya4 2008 márc. 26. - 19:10:11 3/10
(163/250)
Haditechnka? Ugyan már. Téged mint tv nézõt ez mit izgat? Max a konkurens csatorna lejáratókampányaként van értelme ezt megemlíteni. A poligráf nem megbízható, akkor azon meg mi a haditechnika...egyébként ebben a nagy demokráciában elég csak terrorizmusra hivatkozni, és akár fel is lehet szeletelni a gyanusítottat. Pont egy Blikk szintû újság említi ezt meg ez a másik :) Ezenkívül önkéntes a dolog, aki akar megy, kamerák elõtt lakni több hónapig az is ilyesmi.

Visszatérve a mûsorra nekem azért nem tetszik például, mert a kérdések nem egyértelmûek. Amikor megkéredzte pl Jaku hogy "akarná-e Ön hogy megszelidítse valaki?" azt hittem lefordulok a székrõl. Mirõl beszél ez? Annak idején talán kötelezõ olvasmány volt (annó...), attól azonban még fogalmam nicsen mit takar a kérdés.
Ami nem tetszik még hogy poligráffal döntik el igaz-e valami vagy sem, az pedig nem megbízható. "Szexelt-e valaha pénzért?" Magyarul ez azt jelenti hogy "kurválkodott valaha?". Vajon melyik nõ nem idegel fel erre, és leng ki az összes mutatója abból amit a gép mér... :) Szóval a mûsor lényege, elve nem tetszik. Mondhatnám azt is hogy csalás az egész.
jzsolt79 2008 márc. 26. - 19:04:07 Előzmény babosfilm
(162/250)
Az meg a másik dolog, ma hallottam a bumerángban reggel, hogy a résztvevõkkel aláiratnak egy szerzõdést, amiben többek között az a pont is szerepel (nem idézek mert nem emlékszem hajszál pontosan), hogy a poligráfos vizsgálat eredménye szubjektív, vagyis az általa szerzett eredmények nem 100%-osak.. magyarul amit mondtak is a rádióban errõl, hogy ezek a pult mögött akkor nyomják meg a nem igaz gombot amikor akarják... utána meg ráfogják erre a szerzõdési pontra. na ilyen játékba akkor sem mennék ha fegyverrel kényszerítenének. szánalmas ez az egész ország, hogy erre van igény...pfejjj
.:*Bogi*:. 2008 márc. 26. - 16:52:17 Előzmény babosfilm
(161/250)
hát ez durva XD
1/10
babosfilm 2008 márc. 22. - 21:04:18 1/10
(160/250)
Haditechnikával élnek vissza a mûsorban?

Már a rendõrség érdeklõdését is felkeltette Az igazság ára! A Blikk úgy tudja, hogy zsaruk is megvizsgálják, valóban engedély nélküli poligráffal faggatják a TV2 mûsorának vendégeit. A hazugságvizsgáló készülék ugyanis haditechnikai eszköznek minõsül, s illegális használata bûncselekmény

BUDAPEST – Úgy tûnik, Az igazság ára mindennap szolgál valami újdonsággal. A TV2 mûsorára elõször az Országos Rádió és Televízió Testület „csapott le”, amely egyelõre csak annyit erõsített meg, valóban vizsgálódnak a mûsor háza táján, azt azonban nem árulták el, pontosan milyen szempont miatt vizsgálódnak. Az elmúlt napokban mindenesetre számos fórumon elhangzott, hogy a három hete debütált produkció sérti a résztvevõk személyiségi jogait, valamint szembemegy a médiatörvény kiskorúak védelmével kapcsolatos rendelkezéseinek. Nos, a jelek szerint már a törvényessége is megkérdõjelezhetõ. A Blikk ugyanis úgy értesült, hogy a rendõrség is megvizsgálja majd, felmerülhet-e a mûsorral kapcsolatban bármely törvénysértés gyanúja. Információink szerint elsõsorban azt nézik majd meg a hatóságok, hogy a mûsorban közremûködõ Infográf Kft. rendelkezik-e engedéllyel a poligráfra, amellyel kapcsolatban a cég egyik vezetõje Fila László (41) azt mondta lapunknak: „nyolcsávos”. A 2005. évi CIX. törvény alapján azonban a négy, vagy több sávon mûködõ poligráfok haditecnikai eszköznek minõsülnek, és a velük nyújtott szolgáltatások engedélykötelesek. A Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal haditechnikai és külkereskedelmi osztályának munkatársa, Tóth Eszter lapunknak korábban azt nyilatkozta, az Infográf nem kért tõlük erre engedélyt. – A készülék valóban nyolcsávos, de csak három sávot használunk – nyilatkozta lapunknak ezzel kapcsolatban Magyar Rita, a TV2 PR-csoportjának vezetõje. Arra, hogy ez mentesítheti-e a céget és a csatornát a büntetés alól, feltehetõen csak az ügyben induló esetleges rendõrségi nyomozás során derülhet fény. A zsaruk mindenesetre az ügygyel kapcsolatban jelenleg nem kívántak nyilatkozni.

Blikk-információ
5/10
hajcsu 2008 márc. 22. - 19:28:03 5/10
(159/250)
Hát én ezt a mûsort inkább úgy hívnám, hogy KÉSZ ÁTVERÉS. De remélhetõleg nem tart már sokáig. Ma olvastam, hogy már a rendõrség is nyomoz a mûsor után, mivel engedély nélkül használják a hazugságvizsgálógépet.
Nem minden adásba néztem bele. Ezért nem is tudom, hogy nyert itt már egyáltalán valaki pénzt?
lu 2008 márc. 20. - 19:01:53
(158/250)
Mostanában alig tévézem, de a Doktor House nem volt rossz, aztán leragadtam a láda elõtt. Belenéztem ebbe a mûsorba. Hiba volt. Hihetetlen primitív, sz@r, gagyi, unalmas.. és minden szempontból az. Kellett ez nekünk? Nem hiszem, hogy növeli a TV2 és Jakupcsek Gabriella népszerûségét. Uff.. Hiszem, hogy nem ez kell az embereknek. Csak hát biztos sokan nézik/nézni fogják, mert a tv-bõl jön, ugye. Éljen az agymosással, bambulással, butulással töltött idõ! Éljen, éljen, éljen az újabb szemét!
1/10
Csillaqua 2008 márc. 20. - 10:17:36 1/10
(157/250)
Üdv mindenkinek!

Ezt most találtam a wikipedián:

"A poligráf (a köznyelvben helytelenül: hazugságvizsgáló gép) egy olyan eszköz, amellyel több élettani jellemzõt (vérnyomás, pulzus, légzési gyakoriság, a bõr elektromos vezetõképessége) lehet egyszerre vizsgálni, miközben a vizsgált személynek kérdéseket tesznek fel.

A vizsgálattal a válaszadások során fellépõ szorongás mutatható ki. A kimutatott szorongás kiugró értékeibõl arra következtetnek, hogy az adott válasz erõs érzelmi reakciót váltott ki – ez pedig hazugság kísérõjelensége is lehet. Az eredmény nem 100%-osan megbízható, mivel az alany szoronghat más okból is és tudatos hazugság esetén ellenõrzése alatt tarthatja a szorongás bizonyos jeleit. A poligráfos teszt eredményei PDD (psychophysiological detection of deception) vizsgálatoknál is kétségbe vonhatók."

Tehát, lehet, hogy valaki igazat mond, de mégis a gép mást mutat, de akkor mirõl beszélünk??! A mûsor alapjaiban szar.
1/10
karesz76 2008 márc. 20. - 08:11:56 1/10
(156/250)
Szia !

Azért mert hülye kérdést tettek fel neki.
A kérdés valahogy igy hangzott:" ön élvezte a szexet amikor fizettek ezért?"

Mi van ha volt 10 partner és ebbõl 5 nél élvezte a másik 5 nél nem ????

Megfigyeltem, hogy ahogy emelkedik a tét ugy egyre több az ilyen hülye kérdés, amire nem lehet egyértlemû választ adni.
Jennifer19 2008 márc. 19. - 23:18:37
(155/250)
Sziasztok!

Az a szõke hosszúhajú csaj, aki az 1 milla elõtt esett ki, az miért is esett ki?
Anteris 2008 márc. 19. - 23:08:21 Előzmény farkaserica
(154/250)
A Tiszavalki mûvházban lesz a casting...
tili80 2008 márc. 19. - 23:08:16
(153/250)
ez az egész mûsor egy nagy HUM-BUK le van játszva elõre pont úgy mint a NAGY FOGYÁS hogy arra ment ki a játék,hogy a NORBIT lejárassák (nemvagyok egy NORBI FUN) érdekes amint vége lett a mûsornak hogy elhalgattak a könyvbotránnyal ami a mûsor alatt robbant ki.
NORBI már akkor a népet fogyasztotta mikor az a hülye picsa még a CSATTOGÓS LEPKÉT húzta.
Anteris 2008 márc. 19. - 23:05:06 Előzmény farkaserica
(152/250)
"Nagyon bevállalós vagyok"

ez mit jelent? Pénzért eljösz velem?
Anteris 2008 márc. 19. - 22:51:11
(151/250)
amitõl undorító ez az egész az az, hogy pénzért ülnek oda. Nagyon alávaló jellemre vall. Se barátot se barátnõt nem szeretnék közölük.