3/10
csabika111 2011 jan. 10. - 16:11:57 3/10
(6/46)
Elképesztõen rossz, minõségen aluli darab,a szerzõt el kellene tiltani az írástól, a rendezõt a rendezéstõl, ezenkívül kern teljesítménye nem értékelhetõ, de eszenyi rutinja valamit javított a helyzeten. Szilveszter estére pedig tömény katasztrófa volt az egész.
SPOILER!!!
Eszenyi hányós jelenete, amellett hogy nem humoros, de mérhetetlenük gusztustalan is volt, egyáltalán nem szolgált semmit, nem támasztott alá semmit, totál öncélú volt ebben a mennyiségben. Ezenkívül jól látszott hogy az anyagot táskája fogantyújából szívja, így csak az volt izgi, hogy mennyi lötty fér a táskába
SPOILER VÉGE!!!
Szlepi 2011 jan. 10. - 15:59:40 Előzmény roemer
(5/46)
Szerintem, nagyon jó volt fergeteges színészi játékkal! Nagyon sokat nevettem, viszont ha mélyen belegondolunk bizony nagyon sokan így élik a hétköznapjaikat, tehát volt mondanivalója is! Kimondottan örülök, hogy láttam!
1/10
roemer 2011 jan. 09. - 11:31:30 1/10 Előzmény alpacino
(4/46)
Senkinek sem ajánlom.

Humortalan, esetenként közönséges, unalmas, gyenge darab. Sikerült elrontani a szilveszteremet ezzel a "fergeteges vígjátékkal".

A színészek sem tudták felhozni a cselekmény és szellem nélküli produkciót.

Egyebekben, ha valaki kapcsolatban él, nem feltétlenül a darabban látható minta alapján tölti napjait.

Szerencsére.
gernora 2011 jan. 08. - 17:52:46 Előzmény alpacino
(3/46)
mi összesen 16 jegyet vettünk rá
már alig várjuk eszenyi enikõ és kern andrás játékát
dincuska 2011 jan. 06. - 11:05:15
(2/46)
Akkor jó, mert most vettem rá három jegyet! :)
alpacino 2011 jan. 06. - 00:25:35
(1/46)
Mindenkinek ajánlom akinek már egyszer volt kapcsolata:) Még "érthetõbb" lesz ha netán együtt él valakivel, netán házasságban. Ha még gyerek is van akkor tuti le fogsz esni a székrõl a röhögéstõl..Eszenyi fantasztikus mint mindig..Börcsök, Kern egyszerûen zseniálisak..Ne hagyjátok ki!!