garbage 2006 okt. 14. - 21:17:18
(8/288)
sztem ez egy tök jó film... mégcsak nem is kell annyira ismerned a divat nagy neveit és nagy márkáit... itt inkább a "minden 21. századi nõ karrierista" dumát akarja megcáfolni... és sztem nem értetted a telefonos jelenet igazi mondanivalóját mert ott nem a telefon volt a lényeg hanem az h mennyire megveti a fõnökét... (és sztem az egy céges mobil volt :) )
Aperire 2006 okt. 14. - 10:31:11
(7/288)
De pont ezek benne a rosszak. SENKI nem dobná bele azt a nyamvadt telefont a szökõkútba, és ez nem baj. Egy létezõ ember egyszerûen kinyomná a telefont, kidobná a SIMkártyát, számot váltana.
dorisz 2006 okt. 12. - 23:44:21
(6/288)
A limonádénak kikiáltott filmekben is lehet találni olyan dolgokat, amik igenis komolyabb jelentéssel bírnak, mint amire elõször gondolunk. Keményen tükröt mutat a 21.századi nõnek... Szép és jó, amit Anne Hathaway csinál, de 10-bõl hányan dobnánk a telefont a szökõkútba? Nekem nagyon tetszett!
kacsa11 2006 okt. 05. - 21:38:56
(5/288)
A ket foszereplonek jol all a szerep, a tortenet limonade, mar a bemutato elso pillanatabol tudni lehetett a veget.
Csajoknak, divatmaniasoknak ajanlott, amugy szerintem nem nagy durranas...
filmtekercs 2006 okt. 05. - 16:11:45
(4/288)
Az ördög Pradát visel azonban kellemes tanulmány a nõkrõl: egy percre sem gondolkodtat el, legfeljebb azon izgulhatunk, hogy a lány visszatér-e az eredeti álmaihoz, és végül visszabújik-e a norvégmintás mellényébe.
<br /
Sonicated 2006 okt. 05. - 10:46:01
(3/288)
Én majd holnap nézem meg, eddig az összes divatfilm a kedvencem.. Ez is megvan itthon csak a felirat hiányzik, de ha meglenne akkor se csekkolnám le a mozi elött..:) Egy picit azért belenéztem és nem semmi neveket hoznak szóba Michael Kors, YSL, D&amp;G, Lagerfeld, etc... na ez a nekem való film!:)
Timke 2006 okt. 03. - 22:23:39 Előzmény AnitaS
(2/288)
Hy! Csütörtöktõl kerül a hazai mozikba ez a divatfilm, ami szerintem nagyon jóra sikeredett. Bár a Szex és New Yorkon mûvelõdtem, így nem csoda, hogy élveztem minden percét.:) Bár ebben a filmben is van egy-két jelenet, ami annyira nem nyerte el a tetszésem (Andy és Nate kapcsolata), ill. azt sem értettem, hogy miért kellett Merylt õsz hajjal szerepeltetni. Szerintem egy sötétbarna hajjal is jól el tudta volna játszani ezt a dámát. Jó kis poénok vannak benne, s végre egy olyan film, ami után egyszerûen nem akartam felállni, még néztem volna. Jó kis vígjáték, a férfiak is megnézhetik.:)
AnitaS 2006 aug. 30. - 14:45:23
(1/288)
Sziasztok!

Remélem fogják a magyar mozik vetíteni ezt a filmet, én már láttam, de kiváncsi lennék rá magyarul is, szerintem Meryl Streep nagyon jól játszotta rideg new Yorki fõnököt!