Téma: Azonosság

huti 2006 nov. 01. - 17:37:35
(7/227)
igenjófilm...
lekvár 2006 szept. 15. - 14:38:48 Előzmény Bru
(6/227)
Nekem is nagyon tetszett. De mikor elõszõr néztük, feliratozva, párszor vissza kellett tekerünk a végét, na akkor mi is történt:)
Pedig elég egyszerû csak rá kell jönni a fonalra. Ez az egyik kedvenc filmem, imádom az ilyen filmeket:P És még szerencse hogy mindig vannak olyan írok, akik újra és újra elõveszik a témát:)
10/10
Bru 2006 júl. 21. - 14:59:33 10/10
(5/227)
Jaj.... pedig én azt is úgy szeretem! :))))
De azt elismerem hogy valóban nem.
Newcastle United 2006 júl. 21. - 11:54:24
(4/227)
Mondjuk a Bújócskával nem lett gazdagabb a filmtörténelem.:)
10/10
Bru 2006 júl. 21. - 00:11:29 10/10 Előzmény Newcastle United
(3/227)
Úhh, egy kis spoiler... :))
Én úgy vagyok vele hogy ha minden témához csak egyszer lehetne nyúlni akkor erõsen gondba lennénk!!
Ha ügyesen teszik akkor miért ne? Sajnos nincs annyi kreatív és tehetséges forgatókönyvíró hogy mindig teljesen érintetlen témára bukkanjanak ami még érdekes is... :)

Na most vigyázat, akkor én is 'lövök'!! (Spoiler!!!)
Pl így akkor nem láthattuk volna se a Harcosok klubját se a Bújócskát mivel már elõtte is készül jópár skizó film. :P
(Sajna nem vagyok nagyon toppon a flmtöriben de emlékeimben elsõ legrégebbi skizó film a Psycho volt de ezelõtt si tuti volt.)
Newcastle United 2006 júl. 15. - 13:01:10
(2/227)
Nem tudom, én valahogy sokkal többet vártam a filmtõl. Ez a skizo dolog szerintem már lerágott csont egy kicsit.
De csavarosság tekintetében tényleg felülmúlhatatlan.:)
10/10
Bru 2006 júl. 15. - 01:01:16 10/10
(1/227)
Szerintem minden idõk legjobb thrillere!!
Nekem a mozipremier óta ez a film a kedvencem és nem lett eddig párja számomra!
A sztori, a forgatókönyv, a képi világ, a színész gárda... mind-mind tökéletes lett. A történetben már annyi csavar van szépen fokozatosan szétosztva, hogy akár totó szelvény is járhatna a film mellé. De ez csak gyönyör a nézõnek mivel kedvére vakarhatja a kobakját és voksolhat az éppen nem szimpi karakterre... Hál'istennek véges a szereplõk száma mivel az alkotók a film végére úgy belemelegednek a csûrés-csavarásba hogy ha több karakter lenne akkor a Gyûrûk urát is megszégyenítõ maratoni produkció lenne, de azt biztos végig élvenénk!
Megismételhetetlen remekmû!!! Forgatókönyvírói bravúr!