10/10
Bubus53 2019 ápr. 02. - 16:27:14 10/10 Előzmény zolf
(19/39)
Nálad valami baj van, mert ÁLTALÁBAN a magyarok ilyenek, nem kell már mindent a celebekre kenni! :)
10/10
Bruce2000 2017 dec. 16. - 09:41:51 10/10
(18/39)
Hajrá Edina, Csuti! A Berkiék ne nyerjenek, utálom a Berkit. :P
1/10
jbaj 2017 dec. 10. - 05:04:01 1/10
(17/39)
Az a baj ezzel a mûsorral, hogy ez IS tele van töltve primitív selejt \"hírhedt\" emberekkel. (Hadd\' ne soroljam a neveket.) - Másfelõl ezek a legkisebb dologból is oltári nagy problémát, hisztit csinálnak. Miért nem lehet normálisan, kulturáltan viselkedni??? Úgyis szórakoztató lehet valami, ha közben viselkedünk is és EMBEREK maradunk, higgyék már el a TV-sek! De nem, ahogy a csapból is kifér, nyomatni kell a sok veszekedést, idegeskedést, durvaságot... Ez kell a világnak, ez kell az országnak. :S - Alapjáraton ezzel a mûsorral nem is lenne semmi baj, azon felül, amiket írtam. :)
olahmiki1959 2017 nov. 24. - 12:45:10
(16/39)
Oké!
Peti817172M 2017 nov. 23. - 20:29:21 Előzmény olahmiki1959
(15/39)
Az operatõr nem alszik velük, tehát szállást csak két fõre kell találni. Az autóba viszont be kell férnie. (Ez a hivatalos verzió)
Peti817172M 2017 nov. 23. - 20:26:30 Előzmény sage
(14/39)
Nincs bent a kamera. A játékosokkal együtt megy az operatõr, tehát 3 szabad helynek kell lennie a kocsiban. Az már egy érdekes kérdés, hogy miért mondják mindig a játékosok, hogy kettõ, illetve sokszor látni, hogy a leállított vezetõ is "kérdezi", hogy két ember?
sage 2017 nov. 18. - 19:34:36
(13/39)
A kocsikba amikbe beszállnak már ott a kamera! Megrendezett az egész mûsor,de ezt mindenkinek tudnia kell! Mindenki tudja mennyit kap a mûsorért és mikor esik ki. Pár millióért én is utazgatnék és bohóckodnék! Megrendezett az egész nem kérdés! :)
2/10
meggymálna 2017 nov. 14. - 10:39:37 2/10
(12/39)
Igazad van olahmiki virit a mûsorról, hogy kamu az egész !!! Tuti meg vannak fizetve a sofõrök, a szállásadók stb....., neked is igazad van csincsilla72 mindenben !!! Legtöbb ember ki nem állhatja berkit meg talán Ceke Katinkát se kedvelik a ripacssága, hangossága miatt !! Berki egy maffiozó mégis a tv2-ön a csapból is õ folyik meg fem3-on....Édes élet, mûsorvezetés délelõttönként stb.....meglátszik, hogy a tv2 tulajdonosai is hasonló értékrenddel bírnak mint a Berki küönben a tévé közelébe se engednék tudván a bünõzõ múltját, jelenét meg, hogy a nézõk többsége mennyire utálják !!! Szivesen nézném többet a vietnámi tájat, ételeket, vietnámi emberek életét, szokásait stb....nem vagyok kiváncsi az állandó stoppolásra egyik kocsiból a másikba beszállásra stb.....Ez a törölt felhasználó egy pszihopata, ahogy látom minden topikban kommentel és degradáló hozzászólásokat ír mindenkirõl, mindenrõl....mindenkit leszól, lehólyéz...talán inkább magába kéne nézni, itt éli ki magát úgy látom !!! Moderátor meg nincs a porton, ha van nem nagyon törõdnek az oldalllal !!
olahmiki1959 2017 nov. 12. - 10:05:38
(11/39)
Egy hétig vártam szótlanul, becsülettel végignéztem minden adást, nehogy elhamarkodottan mondjak véleményt.
Az egész mûsor, úgy ahogy van, egy akkora kamu, hogy párját ritkítja!

Szerintem Vietnám egész lakossága be lett avatva a játékba, valószínûleg az ottani Idegenforgalmi minisztérium - ha van ilyen - kiadta a parancsot, hogy mindenki segítse a magyar stábot, meg a turistáknak álcázott celebeket, legyenek hozzájuk udvariasak, mosolyogjanak, a taxisok meg a buszvezetõk a második "plíz, nómani!" után bárkit vigyenek el 100 kilométer távolságra, anyagi ellenszolgáltatás nélkül, a lakosok adjanak szállást meg vacsorát két vadidegen magyarnak éjszakára, ingyen, meg persze az operatõrnek, aki végig filmezi az egészet.
Mert ez nagyon jó benyomást fog kelteni az országról, és növelheti az idegenforgalmat - gondolhatták a vietnami, meg a többi ázsiai ország vezetõi, amikor meghallották, hogy van egy ilyen játék, amit sok országban le fognak vetíteni.

Egyébként pedig ki tudja, hogy a mûsor költségvetése nem fizet-e 50, meg 100 dollárokat elõre, vagy utólag azoknak a taxisoknak, meg családoknak, akik hajlandóak ELJÁTSZANI, hogy ingyen mindenben segítenek a játékosoknak?

Én azért nagyon kíváncsi lennék, hogyha ugyanezt az utat és rohanást a valóságban is végigcsinálná két IGAZI turista, tv stáb nélkül, és a lakosság beavatása nélkül, TÁSKÁKBA REJTETT KAMERÁKKAL, akkor is ilyen készséges lenne-e mindenki, aki kapcsolatba kerül velük...?
Nem merném rá letenni a nagyesküt...:)

Az, hogy Cseke Katinkáék tegnap úgy maradhattak bent a mûsorban, hogy nem tudták helyesen kirakni az Ázsia expressz kifejezést - nem voltam rest, kikerestem a mûsor felvételét a neten, megállítottam a képet, kérem tisztelettel, Ázsia expjezss látszik a felvételen, tehát még helyesen írni sem tudnak - az egészen elképesztõ, és leleplezi, hogy mennyire manipulálják a mûsort a szerkesztõk.
Én azt hittem, hogy Ördög Nóra - miután üdvözli a beérkezõ Katinkáékat - közli velük, hogy sajnos, nem sikerült jól kirakniuk a kért kifejezést, nem teljesítették a feladatot, tehát lehet indulni haza!
Természetesen semmi ilyesmi nem történt, tovább jutottak, ami azt jelenti, hogy a nézõk továbbra is "élvezhetik" Cseke Katinka trampli, markotányosnõhöz hasonlító külsejét, alpári megnyilvánulásait, elképesztõen irritáló, karcos hangját, és egész közönséges mivoltát.

Nekem a mûsorban eddig egy dolog tetszett, az viszont maradéktalanul.
Vietnám.
A tisztaság, az utak elképesztõen jó minõsége, a buszok kulturált belsõ berendezése, ami olyan, mintha egy luxusvonatot látnánk belülrõl, az emberek barátságos mivolta, a parkok ápoltsága, rendezettsége, a gyönyörû színek, a háborúnak még nyomokban sem felfedezhetõ utóhatása, a nyugalom, a látható fejlõdés, a kulturáltság, amibe néhány hétig sikerült a harsány, üvöltözõ, viselkedni nem tudó, nyomuló magyaroknak belezavarniuk.
A vietnamiaknak ezek után meg lehet rólunk a véleménye...:)
csincsilla72 2017 nov. 11. - 09:27:25
(10/39)
Ambrus speciel pozitív csalódás, elvonatkoztatva a múltjától, amit valószínûleg úgy bán már, mint a kutya, amelyik hatot kölykezett. Én õt raktam volna össze a grófnõvel, Berkit és Csekét meg véletlenül sem engedtem volna a produkció közelébe. Elviselhetetlenül irritálóak. A többiek elmennek szódával.
Az a baj, hogy itt nem megosztó, hanem szimpatikus karaktereket kellett volna keresni. Akik önmagukban érdekessé tették volna az egész mûsort. Ez nem trash formátum, furcsa, hogy a készítõk annak gondolják.
2/10
meggymálna 2017 nov. 11. - 06:20:29 2/10
(9/39)
Én is azt hittem más lesz, de arról szól, hogy rohangálnak, stoppolnak minden részben és tényleg kamu lehet, mert mindig van készséges sofõr aki megáll elviszi õket persze Vaz operatõrrel együtt :) Ráadásul a szereplõpárokat is jobban megválogathatták volna...ki kiváncsi a maffizó Berki Krisztiánra, a Wiskisre , az irritáló, erõszakos debreceni ismeretlen csajra a vállalkozó pasijával együtt ?? Esetleg más ismertebb normálisabb párok jobban érdekelnék a nézõk !! Azt hittem majd szép tájakat mutatnak, mondjuk a természetben, dzsungelben fognak a párok menni a cél felé stb....Ott is kilóg a lóláb, hogy mondjuk a nagyképû, gazdagsághoz szokott Berkinek egy rossz bodéban kellett aludni stb....más párok meg luxus házakban aludtak....gondolom dikerkt így írták meg a forgatókönyvet :)
kexpapy 2017 nov. 10. - 19:41:46
(8/39)
Ezt a mocskos rühedék akármit,mert sem mûsornak,sem semminek nem tudom nevezni!
Szégyen,hogy a rohadék orbán média ilyennel hülyíti a magyar embert.
Hát barmok ez kell,nézzétek.Börtönbõl szabadult rohadék és a többi fasszopó senki költi a pénzünket?Erre dolgozunk,adózunk?
Rohadjon le a magyar média.
Folytatásként lehet nézni,argentin,brazil,mexikoi, sorozatokat!!!!
Úgy látszik a barom\" magyarnak?\"ez kell?
Meg az öt éves taknyoknak a faszbuk?300000-es telefonnal?
Hát ennyi,mert csak randábban tudnék írni.
moderátor?neked mi a véleményed?
Meldrum 2017 nov. 09. - 21:04:20
(7/39)
Egyetértek! Ez a csatorna édes testvére az RTL-nek!
Meldrum 2017 nov. 09. - 20:57:14
(6/39)
Ebben már most több a kamu, mint az eddigi összes reality izében. Idegesítõ és dög unalom. A mai rész volt az utolsó, amit megnéztem.
1/10
Missa 2017 nov. 09. - 19:04:44 1/10
(5/39)
Egyetértek, az...
De biztos van rá igény.
Sajnos.
csincsilla72 2017 nov. 09. - 09:18:44
(4/39)
A formátum neve: reality show. Ha esetleg most vettél volna tévét magadnak elõször az életben...
A lényege, hogy ismert vagy ismeretlen embereket kirúgnak a komfortzónájukból, aztán filmezik, ahogy vergõdnek. Ha nem érdekel, undorít vagy untat, kapcsolj át.
Egyébként eddig sokkal érdekesebb Nánásiék vlogja a kis életükrõl, a forgatásról és a háttérmunkákról, mint a mûsor maga. Engem legalábbis fáraszt, amint a második részben is a plíz-plíz megy másfél órán keresztül, 2 negyedórás reklámblokkal megszakítva. Ráadásul ordít, hogy kamu. Kár érte.
10/10
Bubus53 2017 nov. 08. - 19:45:47 10/10
(3/39)
Hát ez hótt unalmas!
Rebbeka 2017 nov. 08. - 16:20:54
(2/39)
Tegnap beleneztem, az egesz egy gusztustalan karasztrofa. Egyaltalan van aki nezi? A reklambol kiderult, hogy majd tobben vegig hiszteriazak ezt a musornak nem nevezheto valamit. Tulajdon keppen mi ez, valami jutalom udules a hirhedteknek, amiert meg fizetest is kapnak? Nevetseges, mint a leadott musorok tobbsege. Ez a csatorna, tenyleg olyan mint Budapest teljes csatorna rendszere, beteg es mocskos, persze a hal is mindig a fejtol budosodik. Itt meg a tulajdonosatol! :D
dr.66 2017 nov. 07. - 23:11:25
(1/39)
Ez félelmetesen rossz.