2/10
meggymálna 2017 nov. 11. - 06:20:29 2/10
(9/49)
Én is azt hittem más lesz, de arról szól, hogy rohangálnak, stoppolnak minden részben és tényleg kamu lehet, mert mindig van készséges sofõr aki megáll elviszi õket persze Vaz operatõrrel együtt :) Ráadásul a szereplõpárokat is jobban megválogathatták volna...ki kiváncsi a maffizó Berki Krisztiánra, a Wiskisre , az irritáló, erõszakos debreceni ismeretlen csajra a vállalkozó pasijával együtt ?? Esetleg más ismertebb normálisabb párok jobban érdekelnék a nézõk !! Azt hittem majd szép tájakat mutatnak, mondjuk a természetben, dzsungelben fognak a párok menni a cél felé stb....Ott is kilóg a lóláb, hogy mondjuk a nagyképû, gazdagsághoz szokott Berkinek egy rossz bodéban kellett aludni stb....más párok meg luxus házakban aludtak....gondolom dikerkt így írták meg a forgatókönyvet :)
kexpapy 2017 nov. 10. - 19:41:46
(8/49)
Ezt a mocskos rühedék akármit,mert sem mûsornak,sem semminek nem tudom nevezni!
Szégyen,hogy a rohadék orbán média ilyennel hülyíti a magyar embert.
Hát barmok ez kell,nézzétek.Börtönbõl szabadult rohadék és a többi fasszopó senki költi a pénzünket?Erre dolgozunk,adózunk?
Rohadjon le a magyar média.
Folytatásként lehet nézni,argentin,brazil,mexikoi, sorozatokat!!!!
Úgy látszik a barom\" magyarnak?\"ez kell?
Meg az öt éves taknyoknak a faszbuk?300000-es telefonnal?
Hát ennyi,mert csak randábban tudnék írni.
moderátor?neked mi a véleményed?
Meldrum 2017 nov. 09. - 21:04:20
(7/49)
Egyetértek! Ez a csatorna édes testvére az RTL-nek!
Meldrum 2017 nov. 09. - 20:57:14
(6/49)
Ebben már most több a kamu, mint az eddigi összes reality izében. Idegesítõ és dög unalom. A mai rész volt az utolsó, amit megnéztem.
1/10
Missa 2017 nov. 09. - 19:04:44 1/10
(5/49)
Egyetértek, az...
De biztos van rá igény.
Sajnos.
csincsilla72 2017 nov. 09. - 09:18:44
(4/49)
A formátum neve: reality show. Ha esetleg most vettél volna tévét magadnak elõször az életben...
A lényege, hogy ismert vagy ismeretlen embereket kirúgnak a komfortzónájukból, aztán filmezik, ahogy vergõdnek. Ha nem érdekel, undorít vagy untat, kapcsolj át.
Egyébként eddig sokkal érdekesebb Nánásiék vlogja a kis életükrõl, a forgatásról és a háttérmunkákról, mint a mûsor maga. Engem legalábbis fáraszt, amint a második részben is a plíz-plíz megy másfél órán keresztül, 2 negyedórás reklámblokkal megszakítva. Ráadásul ordít, hogy kamu. Kár érte.
10/10
Bubus53 2017 nov. 08. - 19:45:47 10/10
(3/49)
Hát ez hótt unalmas!
Rebbeka 2017 nov. 08. - 16:20:54
(2/49)
Tegnap beleneztem, az egesz egy gusztustalan karasztrofa. Egyaltalan van aki nezi? A reklambol kiderult, hogy majd tobben vegig hiszteriazak ezt a musornak nem nevezheto valamit. Tulajdon keppen mi ez, valami jutalom udules a hirhedteknek, amiert meg fizetest is kapnak? Nevetseges, mint a leadott musorok tobbsege. Ez a csatorna, tenyleg olyan mint Budapest teljes csatorna rendszere, beteg es mocskos, persze a hal is mindig a fejtol budosodik. Itt meg a tulajdonosatol! :D
dr.66 2017 nov. 07. - 23:11:25
(1/49)
Ez félelmetesen rossz.