tricse 2013 jan. 17. - 09:43:17
(22243/29263)
Szerintem arra játszanak a készítõk,hogy népszerûtlenné váljon a sorozat és erre hivatkozva abbahagyhassák! Én se sokáig bírom már,hogy Timike karakterét eléhelyezték a Lucának és míg a tehetséges kislányt visszafogták addig a másikat meg erõltetik!
Ahogy a Juli elküldte a Miklóst a búsba,na az megint sok volt!Hogy felkapta a vizet amikor a Miki megemlítette,hogy a lakás nem az övé! Na kimutatta a foga fehérjét a csaje!
A Zsófit meg szerintem eddig a férfinézõk megszeretgették volna,de szerintem a nagytöbbség már inkább felpofozná annyira idegesítõ!
A Kinga meg az Alíz--na ezt már minõsíteni se lehet! Szerintem Ádám visítva menekül vissza az érettebb--és persze gazdagabb--nõkhöz!
De abban az egyben biztos vagyok, hogy melyik lesz az a jelenet amikor abbahagyom a sorozat nézését! Vilibá meg Bözsike vad csókjeleneténél! Remélem erre nem kerül sor! Mármint nem mutatják!:)Mint anno Gizivel a bárjelenetet!:)
respect77 2013 jan. 17. - 09:34:41
(22242/29263)
Gondolom Miklós azért nem hozta fel Attilát, mert akkor egybõl össze lehetne rakni a képet, hogy tudott a viszonyról és máris õ lenne András halálában a fõ gyanúsított, mivel így már volt indítéka. Balázsék csak Juli félrelépésérõl tudnak, Attiláról nem, így tõlük azt nem tudhatja Miklós.

Ja, igen Timike. Szerintem az a kiscsaj felnõve pszichopata lesz. Gátlástalan hazudozó már most, az empátiás készsége meg a béka segge alatt. András halálára gyakorlatilag csak megrántotta a vállát és tovább nyafogott a No Memory miatt. Régebben is volt az az ügye, amikor megmérgezett egy másik gyereket.
mészimarcsi 2013 jan. 17. - 08:24:11
(22241/29263)
Nem értem, miért nem vágta Miklós a Juli szemébe, hogy Attila az, akivel megcsalta Andrást, pedig már azt vártam. Ez már annyira túl van spilázva, hogy kezd nagyon unalmas lenni. Mikor fog már kiderülni az igazság? Tiszta röhely, hogy a Nórának nem volt feltûnõ, hogy ott találta az irodában õket egymás karjaiban. Szerintem még akkor se hitt volna a szemének, ha csókolóztak volna.
Üzenem az ihletõnek, hogy ez a sztori akkor szólt volna nagyot, ha hamarabb kiderült volna és megtudja minden érintett, de így már szinte teljesen mindegy, hogy kiderül-e, vagy nem. Ezt sikerült jól tönkre tennie annak, aki ezt így gondolta ki!!!!!!! Egyébként pedig ez is azért van, mert már annyira semmi nem jut az eszükbe, hogy a sorozatot az érdeklõdés központjában tartsák, ezért húzzák a csattanót, mint a rétestésztát. A sorozat élvezhetetlen, tele van hazugságokkal, hazugságokra épül minden, már a Timi is megkezdi a hazudozást, azt hiszik, hogy csak így lehet egy sorozatot nyújtani? Borzalom!
respect77 2013 jan. 17. - 08:06:42
(22240/29263)
Savanyú Jóska is bukhatna már. Undorító ahogy még mindig játssza az erkölcsös szentet.
pneklara 2013 jan. 17. - 07:14:58
(22239/29263)
Volt egyszer egy hasonló jelenet az irodában, ahol nem volt meg köztük az a távolság, mely ildomos lenne fõnök és beosztottja között. Juli panaszkodott, Attila meg ölelni akarta. S Nóra beviharzott, de nem tûnt fel neki semmi, sõt, arra biztatta Attilát, hogy ápolja Juli lelkét, engedje el a munkából, stb.
8/10
ninane 2013 jan. 16. - 22:48:24 8/10
(22238/29263)
Nem tudom lesz-e egyáltalán olyan jelenet amit a Kókuszban mutattak hogy Nóra rájuk nyit, szerintem átírták azóta a forgatókönyvet. Abban a jelenetben Juli zöld felsõben volt, most viszont egy darabig feketében lesz. Lehetetlen hogy addig sem derül ki Nóra számára a viszony, mire Juli újra dolgozik, és levedli a gyászruhát. Hiszen már most nagyon szorul a hurok Attila nyaka körül.
8/10
ninane 2013 jan. 16. - 22:43:15 8/10
(22237/29263)
Nem különb Nóránál Attila, persze hogy nem, sõt hányinger keltõ volt az udvarlása meg a lánykérése, mikor pár napja még Julival szexelt. De attól még Nóra is vak és naiv. És sokkal jobban passzol Mikihez, Juli meg Attilához. Amúgy nem hiszem hogy nem szerelembõl volt Julival Attila, akkor nem akart volna lelépni vele.
Amúgy a forgatókönyvíró nõgyûlölõ lehet vagy csalódás érhette hogy ilyen szinten csak az egyik fél bûnhõdik amiatt amit ketten követtek el. Tudom hogy egyszer Nóra elõtt is lebuknak, de addigra már lecseng ez a nagy gyûlölethullám.
10/10
idõjós1010 2013 jan. 16. - 22:20:07 10/10
(22236/29263)
Emlékszem a csajra, de szerintem nem csalta meg vele ténylegesen. Majának hívták tán, de nekem úgy rémlik hogy Nóra csak vádaskodott, nem volt alapja. Vagy pedig épp külön voltak Mikivel, és Mikinek úgy jött ez a csaj.
10/10
idõjós1010 2013 jan. 16. - 21:34:53 10/10 Előzmény ninane
(22235/29263)
Véget vetett a viszonynak mondván hogy a család fontosabb, és mégsem teheti meg ezt Andrással, aztán meg újrakezdte ezt még vagy kétszer Attilával, akivel semmi másról nem szólt az egész kapcsolat csak a szexrõl. csinálták õk ezt már mindenhol, és mindenhogy, irodában, padláson, szállodában, csak épp tisztességes módon nem. Igazán sokminden olyat megkaphatott Attilától ezen alkamakkor, amit András nem tudott neki nyújtani. Mikit illetõen továbbra is tartom magam ahhoz hogy soha nem csalta meg a Nórát. Lacira szintén nem emlékszem ilyen megcsalásos sztoriban. Attila meg mégis miben volna különb Nóránál ? Talán sokkal érettebb dolog a saját titkárnõjét, a tulajdon testvérének feleségét dugni az íróasztalon, meg a padláson ? Tartalmas egy viszony volt kettejük között, annyi szent.
fo.ma 2013 jan. 16. - 21:28:08 Előzmény ninane
(22234/29263)
Az még szép lett volna, ha felkapja a FELNÕTT gyerekét, hagyjon ott csapot-papot, iskolát, szerelmet, barátokat, mert õ szerelmes lett és új életet akar kezdeni, amihez feltétlenül szükséges lett volna a nagykorú fia is. A Vanda is nagykorú volt már és ha jól emlékszem egész kibírhatatlan dolgai voltak, nem jött ki Andrással, kábszerezett, hazudozott, stb. ezért küldték vissza Nagypapihoz.
fo.ma 2013 jan. 16. - 21:15:47 Előzmény vénasszonyok -nyara
(22233/29263)
:D
fo.ma 2013 jan. 16. - 21:11:39
(22232/29263)
Hülyén fogalmaztam, mert nem a szereplõk álszentek, hanem akik itt a fórumon fröcsögnek Julira. Az erkölcs bajnokai. HAGGYÁMÁ!
Roti1 2013 jan. 16. - 21:06:41
(22231/29263)
Köst az infót mert külföldön voltam azt most beletekintettem eme remek sorozatba ;) és idegesített, hogy nem értem. Köszi még1X
2/10
nikato 2013 jan. 16. - 20:47:19 2/10
(22230/29263)
Attila mindig mindent megúszik.. Lehet, ha kiderül minden, Nóra még azután is visszafogja fogadni. :/
8/10
ninane 2013 jan. 16. - 20:00:42 8/10
(22229/29263)
A gyerekekkel kapcsolatban igazad van, az ilyet az én gyomrom sem veszi be. Valahogy mégsem tudom olyan negatívan látni Julit mint ahogy "kellene". Egyébként aztán pont õ vetett véget a kapcsolatnak mondván hogy már nem szereti Attist (ami nem igaz), és hogy a család mindennél fontosabb. Idõ közben azért leesett neki, hogy mire is készült. Szerintem össze illenek õk ketten, és még fognak egy párt alkotni, és õszintén szólva "drukkolok nekik". Sokkal jobban idegesít a Nóra-Attila viszony, ahol Nórikát egy teljesen bugyuta, vak, tinilánynak ábrázolják. Nórának nem folt egyáltalán fura, hogy egyik nap még el akarja hagyni Attikája, másik nap meg megkéri a kezét. Meg még a sok árulkodó jel. Ennyire nem lehet ostoba egy agyafúrt ügyvédnõ.
A Miki szerintem csalta meg már a Nórát régebben, a Laci nem a Gabit hanem többek közt még a fodrász csajt annak idején, mert ugye nagy hóhányó volt. András Emma lánya is valami kis kaland produktuma ha nem csal az emlékezetem, hiszen fiatalabb Katánál. Mindegy ki kit csalt meg, egyik sem szent, és ennek értelmében kellene ezt a Juli-dolgot is szépen minél elõbb lezárni. Ja és Attilát is kicsit megdádázni végre, hogy ne legyen annyira magabiztos.
vénasszonyok -nyara 2013 jan. 16. - 19:51:52
(22228/29263)
Igen! Legyen mindenki kopasz!
2/10
nikato 2013 jan. 16. - 19:19:43 2/10
(22227/29263)
Gizi valóban nem normális! Engedély nélkül takarít más lakásában, ráadásul kombinéban. Én azt hittem Laci dühösebb lesz rá. Amúgy Vili bá'-nak meg semmi köze nem lenne ahhoz se, ha lefeküdtek volna, Laci és Gizi összeillenének.
vénasszonyok -nyara 2013 jan. 16. - 19:11:12
(22226/29263)
Alkoholista proli!
Marika néni 2013 jan. 16. - 19:08:59
(22225/29263)
Nem semmi ez a Gizi. hogy kombinéba takarít, hogy ne legyen koszos a ruhája, utána meg a szutykos kombinéra meg a leizzadt, büdös testére felveszi a tiszta szoknyát.
vénasszonyok -nyara 2013 jan. 16. - 18:53:56
(22224/29263)
És Géza sem csalta meg Vili bácsit.