4/10
talpfaszamlalo 2015 máj. 11. - 21:37:15 4/10 Előzmény fo.ma
(25903/29263)
Na igen. Eszembe jut a rendõrségi filmek, amiken a fél ország röhögött, Martin azonnal kórházba küldõ cigije, amibe elég egyszer slukkolni után, volt a strandlopásokról készült film, ahol jól láthatóan a nyitott övtáskában hagyták a pénztárcát meg a mobilt is csak törölközõbe csavarva, nehogy a tolvajnak túl sok feladatot adjanak.
noecska 2015 máj. 11. - 18:19:21 Előzmény fo.ma
(25902/29263)
Nem úgy tûnik. Mindkettõre állandóan reagálsz!!
4/10
talpfaszamlalo 2015 máj. 11. - 12:26:57 4/10 Előzmény fo.ma
(25901/29263)
Ez igaz, Hanna amúgy is egy kétszínû ember, aki azonnal más ágyába ugrik ha valami baja van, Balázs, Ádám, ki nem volt még meg neki?

Most is a tolvaj lelkivilágával törõdik, és még a barátja ellen is vallana, miközben õt védte.

Mellesleg mgé ha túl is lépte a jogos védelem határait, akkor sem lenne gond, hiszen a BTK-ban le van írva, hogy nem büntethetõ ha ijedtségbõl vagy menthetõ felindulásból teszi, és mindkettõ simán megáll, hiszen nyilván ha késsel támadnak valakire nem a törvénykönyv pereg az agyában és a másodperc tört része alatt kell döntenie, nem várható el, hogy higgadtan mérlegeljen mindent.
zimankó 2015 máj. 11. - 11:37:09 Előzmény fo.ma
(25900/29263)
Pláne ismétlem,hogy legalizálta,tehát bankban is lehet...ja de onnan nem tudja Robi megszerezniNincs dráma......Nórából pedig kezdenek egy Laci/Gizit csinálni,az agyrágó bogár az õ pillanatnyi karakterénél is napokon belül éhenhalna,egy bicikli lopást sem bíznék rá.....szóval én megint befejeztem..havonta,rábeszél valaki néhány részre,de annyira leamortiálódott agyilag ez a sori,hogy hiába hiányzik,képtelen vagyok nézni,mert heveny idegesít...
zimankó 2015 máj. 11. - 11:32:21
(25899/29263)
Én sem nagyon értem,hogy lehet ilyen lúzer történetet írni,és ezt a csatorna megveszi?Kifizeti? Leadja? Ott nem nézi ezt illetékes?
fo.ma 2015 máj. 09. - 13:15:34
(25898/29263)
De egyáltalán, szerinted van ilyen az életben? Valaki százmilliót a liftbe dug, persze úgy, h még egy hülye is megtalálja? Pár tízezerért már egész pofás fali széfeket lehet kapni és beépíteni a lakásba olyan helyre, ahol senki nem találja meg.
A másik teljesen 'hihetõ' történet, h Hanna, akinek a nyakához kést szorít egy tolvaj, azon kezd nyavalyogni, h a pasija a jogos önvédelem hevében kicsit erõteljesebben ruházza meg a támadót. Hol van ilyen? Maga a verekedés sem két egyenlõ fél között történt, ugyanis az egyik késsel fenyegetõzött.
Mindkettõ marhaság!
szevacica 2015 máj. 09. - 07:44:30
(25897/29263)
Lepcsesszájú Nórika még sosem hallotta azt a kifejezést, hogy ügyvédi titoktartás??? A "mestertolvaj" Robikának meg azonnal villogni kell a lopott pénzzel, naná, hogy Mikike azonnal leveszi a sztorit... Agyhalott írók!
fo.ma 2015 máj. 08. - 23:34:22
(25896/29263)
Te meg netán vendus védõügyvédje vagy? Vagy jópontokat gyûjtesz nála? Bár engem egyik sem érdekel!
1/10
zsazsa777 2015 máj. 08. - 15:53:49 1/10
(25895/29263)
A hanna annyira kancsal, hogy mindig csak a szeme fehérjét mutogatják. Abból hogy tudjátok megállapítani, hogy gyönyörû szeme van? Egyáltalán van szép nõ a soriban? N I N C S !!!
4/10
corleone90 2015 máj. 08. - 12:34:10 4/10
(25894/29263)
Szerintem te vagy vak mert ez a hanna kajak bûn ronda,azzal az irritáló ló fejével.Amugy egy kalap szar a sorozat.
zimankó 2015 máj. 07. - 22:19:26
(25893/29263)
Igen ,igen...:-)
zimankó 2015 máj. 07. - 22:18:45
(25892/29263)
Na ez után a mai rész után megint nem nézem....a nyitott ajtós liftben elrejteni a pénzt,....Miért nem rakta ki az udvarra egy padra? Arra senki nem számított volna...meg az a sál darab...Még jó,hogy nem hívták ki Winnetout,hogy nyomot olvasson....Laci még jó ,hogy nem egy trolibuszról beszélt ,mert ez a gyönyörû gyerek szétszedte volna a trolibuszokat, mert abban van Miklós pénze...Aztán meg minek rejtegetni,mikor legalizálta???Miért nem a bankban van???Pont ezért bukta be a felét,mert berakta a bankba,mint kaszinóban nyert pénzt,és pont azért ette be a NAV os dumát,mert megjelent a pénz a számláján...MI a fene ez a sorozat??Óvodásoknak készült gyerek kaladregény??Mert akkor kibabráltan rossz idõpontban vetítik!!!
noecska 2015 máj. 07. - 16:44:33 Előzmény fo.ma
(25891/29263)
Kedves?! Te tényleg egy undorító világban élhetsz, ha ennyit rugózol és ennyi negatívumot találsz Vendus ténymegállapító hozzászólásán. Vagy netán te vagy az említett mûvésznõ? Akkor változz, ha nem tetszik a kritika. Ha meg nem te vagy, érthetetlen a reagálásod. Vagy mégis érthetõ......
NewZoo 2015 máj. 07. - 12:38:45 Előzmény zimankó
(25890/29263)
Igazad van, én is ezt nem értem... biztos amnéziás kamaszok írják, e szánalmas sztorikat, a karakterek személyiségével nem foglalkoznak, ami amatõrség.. buták!
Aki szerint Hanna ronda, az meg vak. Az idióta rendezés elk...rta a haját, öltözködését, pedig egy szép - végre nem egy ostoba, tûsarkú liba - lány érkezett anno ebbe puruttya-show-ba. Peti visszataszítóan gyerekes. Ez a jogos önvédelem nem illik a puhapöts anyuci kicsi fiához, brrr!
A tehetségtelen hajsárgító fidrászt, meg a zsírosbõr-készítõ amatõr sminkest, a jelmezessel együtt, kikukázhatnák, mert bántka az ember szemeit az igénytelen munkájuk!
(Zsuzsa... tuti, valami halálos betegségben senyved, de a színésznõ bizony tényleg püffedt, ápolatlan benyomást kelt - nekem anno se jött be - és egy kamerák elõtt dolgozó nõtõl elvárható lenne, hogy adjon magára.)
Na, ennyi - amennyit, persze, az egész nem ér...
Mr Ewing 2015 máj. 06. - 00:23:40
(25889/29263)
Zsolt miért Rudinak szólt, hogy kerítse elõ Enikõt? A rendõrséget is hívhatta volna, hiszen lopás történt...
A két exkatona egyébként valósággal brillírozott, a girnyó Encikét nem bírták volna ketten megfogni és visszavenni tõle a pénzt...
zimankó 2015 máj. 05. - 20:10:20
(25888/29263)
Hát én örülök....hamut szórok a fejemre...a mérgezõs részeket újra néztem..szomszéd asszonyom mondta "Júj !Nézd,Enikõ mérgez nagyon izgi...hát nem volt az..inkább nevetségesen gyermeteg story!
Jó,hogy vége...DE régebben többször kifejtettem,nem tisztelik a karaktereket!Enikõ,még nem rég elárvult üregin nyulakat akart saját emlõjén felnevelni Belsõ Zairéban...(jó ez vicc)..de valami irgalmas nõvér akart lenni Afrikában vagy mi..szóval,ha az ikrek az orrukat piszkálták akkor is igazságos Teréz anyut játszott!Most meg simán mérgezte a "szerelmét" kicsinált egy ártatlan orvost,meglopta a munkaadóját...szóval össze nem fésülhetõ dolgok.A Mátyás téren mindenki megtébolyodik??, Gyanús.. :-) Mérgezhetik a levegõt az udvarban..Valaki hülyegázt fecskendez a levegõbe,vagy mi... ?:-) Azt szívják a lakók,aztán meg jól meghülyülnek... :-) Krisztián meg nem az orvosáért rohan,hogy kiszabadítsa a dokit,aki megmentette az életét,hogy ne zárják száz évre If várába,hanem Enikõ elrohanása után két percel,eszébe jut,hogy mégis Zsófit szereti,és lihegve,mint akinek ellopták a biciklijét beront volt sógornõjéhez,hogy Zsófi újra szeretlek...hát ezt tényleg fél agyteke fölött nem lehet nézni.....
1/10
Értetlenke 2015 máj. 05. - 18:04:17 1/10
(25887/29263)
Ahhoz képest, hogy mindenki alig várta hogy Enikõ távozzon a sorozatból nem nagyon ujjong az örömtõl senki...
fo.ma 2015 máj. 05. - 17:51:22
(25886/29263)
..."Õ (Csomor Csilla) ilyen pikírt, kellemetlen, még a hangjától is libabõrös lesz az ember. Ja és ronda is. A mimikája irtózatos. Meg fel van püffedve, ez egész arca eltorzult."...
..."Nem vagyok (vendus) felpüffedve. A koromnak megfelelõen nézek ki. Ápoltan, karbantartottan. És fõleg kedvesen kiegyensúlyozottan, ami meglátszik az arcvonásaimon"...
Hát tényleg, ez nagyon félreérthetõ!!! Pfff...
garamba 2015 máj. 04. - 22:08:35
(25885/29263)
Végre eltûnt Enikõ, kár, hogy Krisztián nem ment vele. Egybõl rohant Zsófikához, hogy még véletlenül se maradjon lyuk nélkül egy pár percig! Szánalmas alak...
offtopic
vendus 2015 máj. 04. - 19:12:46 Előzmény fo.ma
(25884/29263)
Sajnálatos, hogy nem olvastad vagy nem értetted, amit írtam. Tényleg nem vagyunk egyformák - hál' Istennek. Nem csoda, ha így gondolkodsz, rossz lehet undorító világban élned.