Attila G. 2015 júl. 29. - 15:30:41
(25975/28495)
1 dolgot helyesbítenem kell. A gugliban kidobott képek tanúsága szerint Berki Szofi is énekel. De a hangjuk akkor sem egyforma Erzsébetével. :)
Attila G. 2015 júl. 29. - 15:28:56
(25974/28495)
Igen, a Te válaszod közelebb a valósághoz. :)
Ne haragudj, hogy csak most figyeltem fel rá. Sõt! Lehet, hogy teljesen igazad van.
Ugyanis a Török Szofi nevet beírva a keresõbe; Kazinczy feleségét dobta ki. Viszont a Berki Szofi névre kijöttek képek is; s stimmel. Akkor Õ lesz az. :) De az illetõ forrás is majdnem jót írt. :)
Attila G. 2015 júl. 29. - 15:24:39
(25973/28495)
Tök mindegy, hogy én mire gondoltam, vagy mi nem.
Ugyanis az illetõ színésznõ Török Szofi, és nem Nagyváradi Erzsébet - megkaptam a választ 1 helyrõl, amit én hivatalosnak tekintek. Tehát jogos volt a kétkedésem.
Abban igazad van; hogy elfeledkeztem arról, hogy ide csupa szakértõ; sminkes, stylist és hasonlók írnak.
Deee... :) Szóval azon például csodálkoznék, ha valakinek például a hangját lehetne sminkelni; ugyanis nekem valahogy az sem stimmelt.
Nagyváradi Erzsébet állítólag sanzonokat is énekel vagy énekelt; amibe némileg volt szerencsém belehallgatni. Ettõl a nõtõl valahogy nem feltételezek hasonló hangot. :)
8/10
falati 2015 júl. 29. - 13:08:52 8/10
(25972/28495)
A nõt úgy hívják, hogy Berki (??) Szofi. Nekem a Magánnyomozók sorozatból gyanús, hogy láttam már.
2/10
nikato 2015 júl. 29. - 11:46:14 2/10
(25971/28495)
Zsófi karaktere lett számomra a legunalmasabb és legutálatosabb számomra. Nóra, Juli, Ági, Gizi feltörtek. :D De Magdi nénit, miért nem hagyják már békében nyugodni? :D
1/10
Értetlenke 2015 júl. 28. - 23:14:32 1/10
(25970/28495)
És arra nem gondoltál, hogy direkt "öregítik"? Pl direkt úgy sminkelik, hogy öregebbnek látszódjon...
Attila G. 2015 júl. 28. - 21:05:04
(25969/28495)
Elnézést kérek a hozzászólásért - már ha szükséges -; nem áll szándékomban vitát generálni; csak egy ártatlan kérdésnek szánom. Deee...
Tuti hogy Nagyváradi Erzsébet játssza Brigittát? Van errõl valami hivatalos infó? Csak mert sem a Barátok közt oldalán; sem a színésznõt beguglizva sem találtam. Azért kételkedek némileg, mert egyszerûen nem ismerek rá.
OK, hogy azóta évek teltek el; s a színésznõ egészségügyi dolgairól is szóltak a hírek, de... A konkurens sorozatban még tök normálisan nézett ki, sõt. Itt meg... Szóval egyet kell értenem a korábbi kritikus hozzászólásokkal.
Viszont szerintem pont ezért találták ki neki a szerepet, pont ezért hiteles. Ha 1 bombanõt találtak volna a szerepre; az azért lett volna fura, mert nem hiszem, hogy szüksége lenne bármiféle gigolóra, vagy ilyesmire. Ehhez a szerephez szerintem pont egy rossz kinézetû nõre volt szükség.
Más.
Én csípem Alízt - s Lucát is. Remélem, elõbbi tényleg csak ideiglenesen száll ki a sorozatból.
Túl nagy gondom elvileg nincsen Hannával se; de ha Õ tûnne el, szerintem nem várnám vissza. Számomra inkább Õ irritáló.
Ádám meg... Szóval emlegetve volt a ruhája, stb. Szerintem tök mindegy, mit visel. Így se, úgy se kételkednék abban, hogy a saját nemét szereti. Bár kevésbé irritáló, mint amilyen korábban volt.
Amúgy némileg érdekes, hogy mostanában nemigen lehet pozitív hozzászólást olvasni a sorozatról, vagy a szereplõirõl. Csupa kritika, kritika, kritika. Hmm. :D
2/10
nikato 2015 júl. 28. - 14:27:08 2/10
(25968/28495)
Egyik se illik a másikhoz. Már azt várom, hogy Alíz, hogy tûnik el a sorozatból. Ádám egy totál búzásnak tûnõ ember. Abszolút nem férfias és nem vonzó. Megint eljött az az idõ, hogy a tini karakterek felnõttek. Talán ideje lenne új karaktereket keresni, csak ne zabi gyerekként hozzák be õket, mert abból már volt elég. Peti tényleg elég anyuci-pici-fia. De abban igaza van, hogy Hannáék kicsit túl korán költöztek össze. Ádámnál még Peti is férfiasabb jellem, õ legalább leütötte. :D
NewZoo 2015 júl. 28. - 10:20:02
(25967/28495)
.,ha sokmindenben játszott, akkor végképp érthetetlen, hogy nem ad magára. Egyszerûen kellemetlenül néz ki, brrr!
Hannával nincs bajom, csak hogy elrontották a karaktert es a haját...
Azt nem értem, bárki is hogy gondolja, hogy agyatlan infantilis"Peti" Hannához való lehet... (-) bocs, anyuci idióta kölke, akit agyonpuszilgat, helyette bont eljegyzést, stb. ez, hogy nem zavar senkit? Eleve, kit étdekel?! Kiírhatták volna, mikor beteget játszott... neki, még a Luca korosztálya lenne való, de pl. hozzá sem ér fel szellemileg, minden épeszû nõ menekülne egy ilyen majomtól... Alizhoz jó lenne, ostoba felszínes emerkezdemények... az más
kérdés, hogy Ádám egy puhapöts buzzancsszerû, színteken-szagtalan figura. De csecsemõagyú Petinél jobb.
Furcsa, hogy valaki úgy gondolja, hogy.a keratív kerekter, Hanna, meg a hótthülye kiscsávó összeillhet... na mindegy.
fáncsi28 2015 júl. 27. - 08:35:15 Előzmény nikato
(25966/28495)
Sok mindenben játszott már, a Magánnyomozókban, reklámokban stb.
Attila G. 2015 júl. 24. - 21:23:17
(25965/28495)
Üdv.
Mostanában újra elkezdtem nézni a sorozatot. Érdekes volt olvasni ezt a divatról és hasonló dolgokról szóló diskurzust. :) De nem ezért írok.
Egyrészt én is szorítok Rékasiért.
Viszont... Bár nekem nincs gondom Hanna fizimiskájával. Úgy gondolom, hogy a Hanna-Ádám páros a legidegesítõbb.
Nem akarom felmenteni Alizt és Pétert... De úgy gondolom, hogy egy "baleset", egy véletlen baklövés, ami köztük történt.
Viszont amit Ádám és Hanna mûveltek egy ideje, az sokkal rosszabb; érzelmileg lényegében együtt voltak. S még õk küldik melegebb éghajlatra Alizékat és hánytorgatják fel nekik... Ugyan már. Csak lett egy ürügyük, hogy együtt lehessenek.
Nekem ez egy kissé furcsa momentum a sztoriban. Valaki helyre tehetné õket.
2/10
nikato 2015 júl. 24. - 15:05:53 2/10
(25964/28495)
Ági vajon kiveszi Brigitta kezébõl a diktafont? :) Mert csak egy mozdulat lenne, de biztos hagyja majd vele kisétálni. Amúgy, aki Brigittát játssza (Nagyváradi Erzsébet), a Jóban rosszban is szerepelt.
1/10
Értetlenke 2015 júl. 24. - 14:17:48 1/10
(25963/28495)
Azért engem az is érdekelne, hogy Nyári Dia (Hannácska) hogy került be a sorozatba mert eléggé visszataszító kinézete van neki is... Ráadásul a sorozatban mindenki tõle van hasra esve...
NewZoo 2015 júl. 24. - 11:22:06
(25962/28495)
...wohh! Ettõl a Brigittától kiver a víz!! Irritálóan ronda, lehasznált egy "bige"... Szebbek, ránctalanabbak, stb. nem jelentkeztek?! (Dehogynem, de valakinek ez a birkaarcú rém a valakije, és ezzel.szadizzák a látóidegeinket..,) tudom, hogy bunkóság ezt így leírnom, de ...botrányos!
És a hulla színe hozzá!
Komoly gondok vannak a castingozóknál - is!
NewZoo 2015 júl. 24. - 11:21:09
(25961/28495)
...wohh! Ettõl a Brigittától kiver a víz!! Irritálóan ronda, lehasznált egy "bige"... Szebbek, ránctalanabbak, stb. nem jelentkeztek?! (Dehogynem, de valakinek ez a birkaarcú rém a valakije, és ezzel.szadizzák a látóidegeinket..,) tudom, hogy bunkóság ezt így leírnom, de ...botrányos!
És a hulla színe hozzá!
Komoly gondok vannak a castingozóknál - is!
2/10
offtopic
nikato 2015 júl. 20. - 21:27:50 2/10
(25960/28495)
Írd be google-ba a színész nevét és mellé azt, hogy port.hu és kiadja! Majd, ha a régi formátumot szeretnéd látni, kattints az 'összes hozzászólás'-ra. És úgy beadja. Nagyon rossz, hogy megújult, a régi sokkal jobb volt, de nem fogják visszaváltoztatni sajnos.
offtopic
janivok 2015 júl. 20. - 20:17:35
(25959/28495)
Üdv!

Bocs, hogy ide írok, de nem találtam hirtelen jobb helyet ezen a f*s oldalon...
Minek kellett megváltoztatni a Port.hu felületét????
Semmit nem találni!!! :(
Szinészekre kerestem volna rá, de nem megy :(((
2/10
nikato 2015 júl. 16. - 21:23:42 2/10
(25958/28495)
Így van!!! :D Juli lassan már úgy néz ki, mint ha Alíz anyja lenne. :D Nõvére nem, mert csak öregítik állandóan. Tegnapi 2. részben végig kombinált.
dedeeje 2015 júl. 16. - 00:37:22
(25957/28495)
Ági frufruja borzalmas, az elejétõl kezdve. 2 szál nincs benne egyformára vágva. Fõleg az oldalán rettenetes. Enikõé volt még ugyanilyen.
Mostanában Julinak is olyasmi kiengedett frizurát csináltak, mint Zsófié volt régen. Vagy mint Alizé. De neki az elején egyenes volt?! Csinálhatnának Julinak egy Magdianyus bodros fejtetõt. A karakterük már kezd hasonlítani.
2/10
nikato 2015 júl. 15. - 10:31:56 2/10
(25956/28495)
Így van!!! Gizi cuccai is borzadályok valóban! Cigány asszonyok a piacon hozzá képest semmik! Meg a többiben is igazad van! Meg leszokhatnának már errõl az otthon is kimenõ ruhában, cipõben dologról. A Szomszédokban legalább nem szégyellték a susogós melegítõt felvenni. :)
Az megint egy elképesztõ sztori, hogy Zsófi egy homártól akar gyereket, mert eddig nem jöttek neki össze a házasságai. Talán lehet, hogy nem a házból kéne mindig pasit felszedni? Honnan tudja, hogy kint nincs olyan akivel sikerülne neki? Be vannak zárva ebbe az egy épületbe. Ott dolgoznak, ott vásárolnak.. Tegnapi nõ aki citromot vett 1 mondatot nem volt képes megjegyezni: "Egy pár citro... Egy pár szép citromot szeretnék." Majd pont egy olyan eldugott boltba fognak bemenni vásárolni az emberek, amikor Pest tele van üzletekkel, amiknek már kint is látni a kirakatát, és nem kell miatta bemenni egy lakótömbbe. Számomra ez a kisbolt a leghiteltelenebb az egész sorozatban. Mindent árulnak nejlon harisnyától-a péksütiken át-az alkoholig, pedig alig van polc a boltban. Gizi nem hiszem, hogy eladó szakmát végzett, nem kellenek hozzá papírok, hogy a kasszába állhasson??!! Laci talán elvégezte idõközben, bár kétlem. Nóra meg annyi Miki mellett töltött év után, ennyire nem tudja mikor hazudik egy pasi?! Timi meg nem tud beszélni. Amikor üvöltött a mondatok felét nem lehetett érteni.