a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 17. - 11:02:41
(26934/28494)

Sissy azt mondta Gyugyónak kell a saját szoba, mert sokat tanul. De hát eddig kolestzos volt nem? Akkor meg miért költözik oda ő is, hiszen a koliban lakhatna és akkor lenne Szopinak is külön szoba.


a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 13. - 10:02:44 Előzmény grizlee13
(26933/28494)

Na igen Ákos halála után se kereste meg. Sőt ugye később kiderül van egy fiatlaon szült lánya is, akit örökbe adtak, de róla se beszélnek, pedig Sissy-nek tudnia kell róla.


grizlee13 2023 ápr. 12. - 19:52:38 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26932/28494)
Ezt a részét nem tudom/nem emlékszem pontosan, de mintha lett volna valami oka annak hogy hazajöttek Magyarországra.
De látszik az is hogy annyira ad hoc jellegű ez a sztori, hogy ők Claudia családtagjai tisztára látszik hogy egy hirtelen ötlet volt ez az egész az írók részéről. Claudia nem beszélt róluk soha mert lelépett a palijával, ja persze. A Gyuri meg idejár egyébként egyetemre és soha feléje se nézett, logikus. Ennél azért jobbra is futhatta volna talán...
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 12. - 07:09:02 Előzmény grizlee13
(26931/28494)

Pláne, hogy egyszer már megverette a gorilláival. Valószínűleg Gabesz rájött, hogy Vircsi
nagy önállósága nem fog már sokáig tartani, mert rájön majd, hogy jobb plázacicának és biodíszletnek lenni mellette ha cserébe nem kell dolgoznia és meglesz mindene, karibi nyarlaástól a BMW-ig.
Hát igen nem túl életszerű ez a hazajövünk Olaszból és kb. pasta, Baszta, finító, és hasonló szavak néha teljesne offtopik módon magyar mondatba beszúrás az egyetlen, ami miatt ők olaszok. :) Na meg eleve azért mi értelme volt idejönni, hogy butikban legyen eladó meg később takarító Sissy, ezt Olaszországban is csinálhatta volna, és ott jobban keresett volna mint a Zsutiknál meg később Manyus mellett.
Viszont megtudtuk, hogy Tálti laptopja Armada 3-as volt Raid vezéléssel és 40 GB HDD-vel, mondjuk 20 évvel ezelőtt az asztali gépemben, nekem is 40 GB HDD volt és 256 Mega memória, de Raid vezérlés? Az csak szerverekbe jellemző most is és ahhoz legalább két HDD kell, és attól gyorsabb nem lesz a gép csak az adatbiztonság növekedik, vagy épp csökken, ha egyben kezeli a rendszer a két HDD-t, bármleiyk megpusztul adatoknak búcsút lehet mondani, Raid 0 esetén Raid 1-nél meg két HDD amire ugynaaz az adat kerül, ha az egyik megpurcan a másikon minden adat megmarad, de egy sima laptopban nem szokás használni pláne 20 éve nme volt az. Attól sem megy tönkre egy laptop, hogy kikapcsolt állapotban leejtik. Ha nagyon peched van a HDD max. de azt lehet cserélni.


grizlee13 2023 ápr. 11. - 12:49:50
(26930/28494)
Na fogyatkoznak szépen, már kiszállt a teljes Hoffer család. Megérkeztek Szentmihályiék, egyébként nem tudom ki találta azt ki hogy ha valaki 20 évig Olaszországban él és visszajön Magyarországra akkor az így beszél, akcentusa nincs, csak néha benyög 1-2 olasz szót. Teljesen irreális az egész ,"portábile", jézusom.
Az is tök valószínű hogy van 1 bártulajdonos akinek még verőlegényei vannak, aztán fenyegeti egy 20 kilós Palika. :D Ilyen tökre előfordulhat az életben. :D
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 11. - 08:17:13 Előzmény Múmin89
(26929/28494)

Lelépett a vőlegényével Olaszországba mielőtt Clau hozzámehetett volna.


Múmin89 2023 ápr. 10. - 12:28:59
(26928/28494)
Valaki le tudná írná spoilerbe, h Klaudia miért haragszik ennyire Sisire?
3/10
Kuttyánszki 2023 ápr. 05. - 20:55:50 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26927/28494)
Na igen, már idegeimre ment a rinyálása és az az orditozás a végén!! OMG..el is kapcsoltam akkor.
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 05. - 20:24:38
(26926/28494)

Tildával nem igaz, hogy senkinek nem jutott eszébe közölni ,hogy a bírósági idézés nem kívánságműsor? Nincs olyan, hogy nem megyek el mert olyanom van, hogy Pécsig menekülök, ha nem megy el magától elővezetik és még jól meg is birságolják.


a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 05. - 10:49:29
(26925/28494)

Virágról említés se volt ,pedig már kezdi kapisgálni ,hogy jobb inkább plázacicának lenni egy pénzes ősemberrel, aki megveret mindenkit, aki szóba mer állni vele és bunkóbb mint a Samu a vértesszőlősi előember, cserébe kocsi, luxusvilla stb. jár és még a ráeső részt sem kihívás teljesíteni, mert azért az ágyban sem rossz.
Palcsi mellett meg huszonévesen kénytelen volt rádöbbennie olysmikre, amikről eddig nem volt tudomása, pl. hogy a kaja nem a hűtőben jön a világra, és nem magától töltődik újra esténként a hűtő tartalma. Vannak lakótársak, akik nem személyzet, akik szolgalelkűen lesik minden kívánságát. Vannak egy társasházban szomszédok, akik nem lájkolják a max. hangerőn üvöltetett aerobikos zenét és meg dobogást. Na meg ,hogy a pénz se magától terem és a legtöbben dolgoznak érte és a munkahely nem olyan mint egy házibuli, hogy ha van kedvem megyek ha nincs akkor nem ill. beesek mikor nekem kedvem tartja.


a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 04. - 12:27:16
(26924/28494)
100 ezres kondibérlet se semmi. Pláne 20 évvel ezelőtt volt elég sok, de tényleg vannak ilyen helyek és pont ezért, hogy unatkozó kitartó plázacicáknak legyen hol szórakozni meg pletyizni.
3/10
Kuttyánszki 2023 ápr. 04. - 12:14:03 3/10
(26923/28494)

Lehetséges, hogy Claudia szándékosan hagyta elő a mappát, hogy az új építészliba belerondíthasson?! Nem lepne meg...


3/10
Kuttyánszki 2023 ápr. 04. - 12:07:19 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26922/28494)
Igen, ezen drukkoltam én is, hogy rúgja s**be azt az arrogáns majmot..pedig eleinte nem kedveltem Lucát, sőt , idegesített...És most se kedveltem igazán, csak örültem, hogy Misi mégis "megtért".. :)
a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 04. - 06:38:23 Előzmény Kuttyánszki
(26921/28494)

A másik nagy beszólás ami a nevelés és a szülő kudarca lehetőleg ordítva, hogy "ameddig az én kenyeremet eszed" Arról senki sem tehet, hogy megszületett az nem a gyerek választása volt.


a.dani0227@gmail.com 2023 ápr. 03. - 05:54:33 Előzmény Kuttyánszki
(26920/28494)

Miután elment elég hamar le is tudták a dolgot, mikor a buszra felszállt még szomorkodtak a konyhában, aztán eltelt pár nap és már nem is melegetik volt nincs.
ForRobi meg hisztiben és nyafogásban túltesz mindenkin. De szép lett volna ha mikor neki szegezi a kérdést Misi közölte volna hogy akkor Luca szevasz mehetsz isten hírével.


3/10
Kuttyánszki 2023 ápr. 02. - 20:08:59 3/10
(26919/28494)
Danihoz még annyit: a legrosszabb, amit egy szülő tehet, hogy pont ilyen helyzetben elengedi a kezét, kirekeszti,..mondhatjuk: eltaszítja a gyerekét. Daninál a szülei szakítása, oda-vissza bizonytalanságok miatt kezdődőtt a törés.
3/10
Kuttyánszki 2023 ápr. 02. - 20:01:07 3/10
(26918/28494)
Hát a Danit, Misit igen hipp-hopp elintézték... ! Inkább azt a lárvaarcú Robébit kellett volna , egy erőszakos böszme alak. Misit bírtam, jó lenne, ha végleg kiábrándulna abból a majomból és visszajönne.
(Tudjátok, még nem láttam anno, spoilert nem kérek! Köszi! :) )
a.dani0227@gmail.com 2023 márc. 30. - 21:05:07
(26917/28494)

Lapunk munkatársa ismét a rendörség sajtótájékoztatóján járt.
Már nem csak az oktatási ombudsman, hanem a rendörség is nyomoz a páltornyosi bentlakásos iskola ügyében.
Mint arról korábban beszámoltunk, a páltornyosi alapítványi gimnáziumban egyidejüleg 12 tanár és oktató adta be felmondását és ezzel lehetetlenné vált a tanítás. A tanárok felmondása szoros összefüggésben van a budapesti B. Dániel beiratkozásával. A 17 éves fiúnak néhány hónap alatt sikerült az iskola szigorú házirendjének szinte minden pontját megszegnie.
Az intézmény intenetes hozzáférését erotikus tartalmak letöltésére használta fel, melyeket késöbb CD-n is árusított. Szintén CD lemezen terjesztett más, a szerzöi jog által védett hanganyagokat, könnyüzenei albumokat. A kollégiumból több alkalommal kiszökött és a környékbeli szórakozóhelyeken töltötte az éjszakát. A látogatások alkalmával egyik lányismerösét ellenszolgáltatás fejében felajánlotta osztálytársainak "használatra". Ugyanezt megkisérelte növérével és annak barátnöjével is, de állítólag nem akadt jelentkezö.
Az iskola vezetöi az elsö problémák jelentkezésekor megkeresték a szülöket, de a fiú édesapja jelenleg kórházban van egy titokzatos betegséggel, az édesanyja pedig nem tudott róla, hogy a fia kollégiumba költözött otthonról. Annyit azért megjegyzett: az feltünt neki, hogy vacsora után az egyik teríték mindig érintetlen marad, de nem tulajdonított jelentöséget neki.
A rendörség akkor kapcsolódott be az ügybe, amikor az iskola kertésze a park egyik eldugott sarkában felfedezett egy vadkender ültetvényt. Mint a nyomozás kiderítette ezt is B. Dániel telepítette, de most megakadályozták a nagy mennyiségü marihuána értékesítésében.
A rendörség örizetbe vette B. Gábor vállalkozót - akit a fövérosi éjszakai életben csak "Gabesz"-ként ismernek -, aki alaposan gyanúsítható emberölésre való felbújtással. Informácioink szerint B. Gábor a barátnöje miatt összetüzésbe keveredett Sz. Pál 20 éves egyetemistával.
Az ügy "lezárása" céljából Sz.-t egy elhagyatott erdös területre vitette éttermének biztonsági embereivel, ahol elöször alaposan megverték, majd késekkel súlyos sérüléseket okoztak a férfi nemi szervén. A "müvelet befejejezését" egy kutyát sétáltató férfi akadályozta meg, aki a hangos sikolyokra figyelt fel. Megjelenése után a tettesek egyszerüen elhagyták a helyszint.
Majdnem tragédiába torkollott egy péntek esti mulatozás a fövárosban. Üzleti megbeszélést szervezett Ruzicsky Elek a volt válogatott labdarúrógó a rózsadombi villájában üzletfelei részére, akik korábban szintén élvonalbeli sportolók voltak. Az est során elfogyasztott alkohol hatására azonban elszabadultak az indulatok.
A résztvevök kitalálták, hogy az egyikük, N. László vállalkozó, mozgássérült barátnöjétöl kölcsönkért kerekesszékkel rendezzenek gyorsulási versenyt a lejtös utcában. Ez meg is történt azonban az utca végén lévö keresztezödésben nem tudtak idöben lefékezni, ezért egy szabályosan közlekedö kisteherautót hirtelen irányváltozásra kényszeritettek, amely több parkoló autót is összetört. Személyi sérülés szerencsére nem történt, de az anyagi kár a 10 milló forintot is elérheti. A különös "verseny" résztvevöi ellen természetesen megindult az eljárás.



Indexes Spoiler anno
3/10
Kuttyánszki 2023 márc. 29. - 20:48:00 3/10
(26916/28494)
Komolyan , ez az Eszter mit teper annyit Móninál azzal a nyanvadt "megbocsátással" ?! Még jó, hogy vége a barátságnak, ennyi volt. Miért olyan fontos neki , fel nem fogom. Persze, a s**szájú Kata is belugat... . Istenem, de borzalmasak.
3/10
Kuttyánszki 2023 márc. 29. - 20:36:02 3/10 Előzmény retrofan
(26915/28494)
Így van, buta , sötét ... amúgy ízlés dolga,,a csiniség. Én pl. sose értettem, mitől "istennő" akit minden
férfi főnyereménynek hisz?.... Egy jelentéktelen , nyeszlett , és unszimpi a személyisége, ami az arcára is kül és meghatározó.