grizlee13 2022 okt. 07. - 19:25:55 Előzmény pkovaks
(26708/28408)
Én úgy számoltam hogy ezzel a tempóval kb 4-4.5 év múlva érnek a végéhez.
grizlee13 2022 okt. 07. - 19:23:49 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26707/28408)
Persze, hogy gagyi és életszerűtlen, de tulajdonképpen ha nincs ez az újságcikk, ez az egész sztori nem tudott volna kitudódni, és nem tudtak volna X számú jelenetet erre megírni és belevinni egy rohadt hosszú történetszálat ebbe, maximum hogy ha Nórika elkotyogja, de ő meg Zsuzsa legjobb barátnője plusz az ügyvédje, szóval azt meg gondolom azért nem akarták, persze az életszerűbb lett volna ennél. Egyébként helyi újságok szoktak ilyen cikkeket írni hogy elloptak egy táskát, vagy hasonló, de az hogy névvel és fotóval biztos hogy nem.
A spoilert meg köszi.
pkovaks 2022 okt. 07. - 19:20:24
(26706/28408)
Ez a sorozat hany reszes volt összesen ? Ha most hetente 20 reszt adnak le akkor milyen hosszu lesz (honap, ev ? ? ) Anno a felenel kapcsolodtam be de mar nem emlekszem pontosan hogy milyen törtenesek voltak akkor (talan Juli -Klaudia lanya- megjelenese környeken)
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 07. - 12:24:03 Előzmény grizlee13
(26705/28408)

Ki fog és nem is kel lmár sokat várni most ,hogy így pörögnek a részek. Anyit mondok, hogy egyik gyanúsított sem, és aki valóban a tettes rá még egyáltalán nem gyanakakodnak. Clau nyomozza ki és az infóért cseerébe kapja meg Gabi üzletrészét.
Mondjuk abban se sok életszerűség van, hogy valaki Kacsa magazin szintű újságnak ez hír, hogy egy szürke átlagos családanya pénzbírásgot kapott egy bolti lopásért. Fényképet és teljes nevet is leközölte? Azt meg hogy? Hiszen még a sokszoros gyilkosoknak is kitakarják a képét mindig és csak vezetéknév nélkül hozzák le. Ha meg kibluerozott képpel és B. Zsuzsa névvel jön le csaka BK ház lakói tudhatják kiről van szó.
De igazából a lopást is megúshatta volna simán, kassza előtt fogta meg a bisztiboy ha kamerafelvétel nincs akkor simán közli hogy kifizette volna, vesztegetést a két ott dolgozó hallotta csak simán letagadja nincs rá bizonyíték a két tanú elfogult, mert az üzlet lakalmazottja stb. Eleve miért is ment bíróságra az ügy azt se értem az ilyne piti ügyeket szabálysértéssel lezárják kiszab a jegyző egy bírságot befizeti és kész, ha nem Kalamáriában vagyunk hanem Magyarországon.
De nyugi pár rész és már előadja MagtalAndrásnak ,hogy ő voltaképp ártatlan áldozat, mert minden Bamba miatt van azért lopott mert unatkozott otthon és ezért ő felelős meg persze Miklós, mert olyan nincs, hogyha bármi történik ő ne legyen érte hibás, ez BK axióma. Minden rosszért csak Miki a hibás mindenki más áldozat akár lefekszik vele Zsófi és kiderül, akkor is ha Tóni ellopja a kocsiját és fának hajt vele és meghal az is miatta van.


grizlee13 2022 okt. 07. - 12:03:38 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26704/28408)
Rettentő szánalmas volt tegnap ez a Zsuzsás sztori is, ahogy védte Nóra meg Kata a bolti tolvaj családanyát, meg fel voltak háborodva azon ahogy Danikának égett a pofája miatta a suliban, hogy hogy képzeli ezt Danika és kérjen bocsánatot, bla bla bla. Az lenne a természetes ha ezek után a világ elől elbújt volna a tolvaj Zsuzsika, nem még hogy lassan ő kérje ki magának hogy a családtagjai milyen undokak vele Katicát kivéve, meg mindenki elkövethet hibát, ja persze.
Egyébként ha tudsz spoilerezni azt írd már le nekem légyszi, hogy a Miklósos történetnél ki fog derülni végül ki lökte a vízbe és ha igen, a kövi részekben lesz? A nevet ha tudod ne írd le, köszi. :D
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 06. - 20:50:44
(26703/28408)

Mai évadzárós részben Ildikó levelén azért felnevettem, 14 éves lánynak legyen tiszta erkölcse és jó példát lásson, nem jöhet Manyushoz mert bilincsben vitték el. Otthon meg mit látott? Ildikó nyomdafestéket nem tűrően lekezelően beszél mindenkivel a családból és úgy váltogatja a pasikat mint más a zokniját. Meg is lett az eredménye ugyanezt csinálta Tilda felnőttként sőt már kamaszként is.


offtopic
janderka 2022 okt. 06. - 12:44:53
(26702/28408)
Koller Virág a játékával magasan verte az összes hivatásos öreget.
Az meg, hogy egy Domokos László féle tehetségtelenség nem csak itt, de bárhol másutt hogy a francba kaphatott egyáltalán színészi feladatot, örök rejtély marad szémomra.
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 06. - 12:38:03 Előzmény grizlee13
(26701/28408)
nem tévedsz, sokszor tényleg az volt az érzés, hogy máshová nem kellett színészeket vettek fel.
grizlee13 2022 okt. 06. - 12:10:37 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26700/28408)
Például nekem a gyerekszínészekkel kapcsolatban nincsenek is nagy elvárásaim, innentől kezdve őket mint színészt én nem is jellemezném.
Az hogy kevés volt a jó színész az elején, nekem tök más a véleményem, miért egyébként utána több volt? Mikor az Ádám, Kinga, Zsófi, Berényi Attila stb-k megjelentek? Pont hogy szerintem a minőség az folyamatosan romlott, a színészeket tekintve is. Azért itt volt egy Körtvélyessi Zsolt, Bezerédi Zoltán vagy rövid ideig feltűnt Oszter Sándor is, én ilyen kaliberű színészekre nem nagyon emlékszem hogy utána szerepeltek volna a sorozatban. De javíts ki ha tévednék.
offtopic
janderka 2022 okt. 05. - 14:56:27 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26699/28408)
Noha páran azt írták itt korábban., hogy "mecsoda egy kiváló gárda is volt a kezdeti", én is agyfaszt kaptam anno a sok tehetségtelen senki amatőrizmusa láttán. Csomortól kezdve Szőkén át Tihanyin keresztül Farkashéziig bezárólag rendgete "színésztől". Körtvélyesi volt kivétel (Na, ja. Ő valódi színész volt már akkor is), illetve a Csurgó Pistit megformáló Kiss Zoltán. (Őt sajnálom is, hogy eltűnt a reflektorfényből.)
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 05. - 06:13:16 Előzmény janderka
(26698/28408)
Nem csoda sosem volt jó színész.

Kinizsi Ottó sem, bár ő sokáig volt és a végére már kezdett belejönni, aztán inkább operatőr lett a kamera másik oldalán jobban érezte magát.

De főleg az első években kevés jó színész volt, ha máshová nem kellettek BK-ba még jók voltak sokan, akik valóban tehetségesek voltak vagy maradtak hosszabb ideig netán a végéig, vagy idővel dobbantottak


Emiatt lesz később sok színész csere is, Linda, Tilda, és még sokan anno ha felvették a gyerekszínészt a filmművészetire akkor az Kalamárnál azt jelentette, hogy lapát.


janderka 2022 okt. 04. - 21:27:30 Előzmény grizlee13
(26697/28408)
Szegény Pető Fanni. Ma már sehol sincs. Újlipótváros utcáin látni néha fáradt fejjel kullogni a fal mellett.
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 04. - 13:02:14 3/10 Előzmény grizlee13
(26696/28408)
Egyetértek , kiegészítem azzal, hogy szerintem Móni is roppant gyenge, tehetségtelen, lárvaarcú, osztja az észt, okoskodó, erőszakos, arrogáns. Ja, és kis nyamvadt, jelentéktelen mint nő,. a kis pentyegő hang, semmi megjelenés, beszéd,...annyira hihetetlen, hogy a szuper pasi Zsolt odavan érte ! Röhej!..
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 04. - 12:49:28 3/10 Előzmény grizlee13
(26695/28408)
Katának nem csak a szerepe gáz, hanem ő maga is, de nagyon! Ennyire tehetségtelen, irritáló személyt nagyítóval kéne keresni, a turcsi orrú, repedt fazék hangon rinyáló csajtól olyan rosszul vagyok, hogy a hangot is leveszem, mikor ordibál éppen valakivel...
Ahogy viselkedik kiskorúként, a szüleivelis pl..... na ezt próbáltuk volna meg anno,!..
Remélem, hamar eltűnik ( lécci ne irjátok meg, mikor és hogy!! :D )
3/10
Kuttyánszki 2022 okt. 04. - 12:40:23 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(26694/28408)
Kérlek, ne spoilerezz úgy, hogy nem teszed külön "spoiler" -be...

Én most látom először az elejétől, azelőtt sokkal később kezdtem nézni. És ez az eleje időszak sokkal jobb, mint a későbbiek, a végefelé meg már minősítethetetlen, ,..mint tudjuk.

Köszi :)
a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 04. - 06:03:41
(26693/28408)
Hamarosan vége a 2. évadnak,

HisztiKriszti még előtte lelép, jön majd Tilda, Mikit belökik a jég alá. Hamarosan borul a bili Malteroséknál is Misi ki lesz tagadva melegség miatt. Valamikor majd jönni fog Vágási Feri is a BK-ba epizódszerepként mint fogorvos Zsuzsát kezeli asszem aztán pár hétig a szelet is csapja neki.


a.dani0227@gmail.com 2022 okt. 03. - 07:19:47 Előzmény grizlee13
(26692/28408)
Hamarosan jön Tilda majd 1-2 év múlva Zsófi hozzájuk képest Kaka csak ipari tanuló lehet. Tilda és Zsófi érdemeétk ki a ház ribanca címet.
grizlee13 2022 okt. 01. - 10:48:25
(26691/28408)
A színészekre rátérve, szerintem Berényi András a legjobb ekkor, óriásit játszik. A grimaszolásai, pofavágásai zseniálisak, hibátlan a játéka. Aki szerintem brutálisan gyenge volt az a pincér Gabi, Novák Laci exe. Teljesen alkalmatlan volt a feladatra, mint egy gép kb, mint a Google fordító úgy mondta el a szövegeit, rémesen gyenge volt az a nő.
grizlee13 2022 okt. 01. - 10:23:18
(26690/28408)
Maga a sorozat az nagyon jó még ekkor (később már ellaposodik ez is, pár év múlva), a szereplők nagy része baromi jól játszik. Még ekkor megvan az a kezdeti lendület és lelkesedés ami érződik. A történet szál is jó most még, van sztorija az egésznek. Kenterbe veri ezt az összes gagyi, mai TV műsort amik mennek és számomra nézhetetlenek.
grizlee13 2022 okt. 01. - 10:15:37
(26689/28408)
Katának a szerepe csak szerintem gáz? Az hogy egy 15-16 éves kiscsajnak az legyen a szerepe hogy ágyból ágyba bújik akivel csak lehet, majd összehurcolkodjon egy nála 11 évvel idősebb csávóval, vérciki, de a csávóra nézve is hogy egy kiskorúval bútorozik össze. Szegény Kata egy akkora tiniribancnak volt bemutatva a sorozatban hogy az félelmetes.