csombika 2006 aug. 25. - 20:09:50
(296/28736)
Nah végre kiderült!!!!!!!!!!!!Egyébként várható volt
viti71 2006 aug. 25. - 20:08:30
(295/28736)
sziasztok!

Nyertem! Megmondtam! Szenati, bocsi!!!

Üdv!
csombika 2006 aug. 25. - 19:08:54
(294/28736)
Sorozatcsajszi!
Nem azért irok ,hogy megbántsalak de a Norbi végig a Tónival volt és amikor a Miklós feküdt az autó mellett a földön akkor a tóniék onnan pár méterre mentek el.Na a megfogalmazás nem a legjobb de remélem érted az ellenvéleményemet.Az ujságról meg a mobilról csak annyit gondolok,hogy a Norbigyerek nem akarta ,hogy az eggyetlen haverja hazarohanjon!
Mily 2006 aug. 25. - 18:33:25
(293/28736)
Hát ez nagy! De ki az aki a kórházban megakarja ölni Mikit???
<a target="_blank" href="http://www.sosmividaa.gportal.hu" title="www.sosmividaa.gportal.hu">www.sosmividaa.gportal.hu</a>
petraaa91 2006 aug. 25. - 16:31:34
(292/28736)
Sziasztok!

Én olyan elmegy szinten vok a BK-val, bevallom õszintén néha az agyamra tud menni, mert tényleg elõfordult már, h kicsit ismételték a sztorit.
Viszont ha vannak izgis doglok benne, akkor minden nap leülök a tv elé és megnézem. Így vok pl most is, ezzela mikis esettel.
Én is gondoltam rá, h a norbi volt, mert elég gyanús amit tegnap az újsággal, és a telóval csinált. Viszont azt hiszem h végig a tónival volt (de javítsatok ki, ha tévedek), amikor lelõtték a mikit. Ezért arra tok gondolni, h a nrbi azért tette azt amit tett, mert "magához akarja láncolni" a tónit. mert hát ugyebár ha a srác megtudná mivan a mikivel egybõl rohanna haza (ami persze érthetõ is).
Amúgy írtó egy szemét szerepet osztottak erre a norbi gyerekre:)) De sztem rohadt jól játssza.

És a majához mit szóltok? Végülis õt is elhagyta miki... Bár az is tény, h õ neki sikerült elérni amit akart, szédszedett egy házasságot...

De az a gáz, hogyha sokat agyalunk a dolgon, végülis akárki a "gyanusított" vmi ellenérvet mindig fel lehet hozni az emberkék ellen.

(andrás-kilõve, zsolt-rózsa, claudia-..., zsófi- nem hiszem h pont a miki miatt akarná tönkrevágni az életét, norbi-tónival volt, mûvezetõ - ártatlan képe van..., a maja meg már lehet h azt is elfelejtette h egyáltlaán ismerte...)

írjatok
UnDorka 2006 aug. 25. - 14:52:01
(291/28736)
Szijja.. :))

Igen elég gyanúsn vislkedett Norbi.. de ha így vesszük akkor András se volt túl aggódó.... :))

amugy ami a veszekedést illeti hogy ha észre vetted nem csak mi veszekszünk...
és igen van aki a bkról ír...de azok a hozzászólások csak a veszekedések között vannak elrejtve...

ja és én már rég óta nem veszekszek:)))
9/10
szenati 2006 aug. 25. - 10:10:22 9/10
(290/28736)
"Az vagy, amit nézel...." Ezt melyik zsenitõl hallottad? Normális ember el tudja vonatkoztatni a valóságot a fikciótól. (A gyerekekrõl meg ne beszéljünk, mert gondolom ide nem õk írogatnak.) Mellesleg szerintem beteges, ha miközben utálod a BK-t, folyton itt rontod a "levegõt", ahelyett, hogy olyannal foglalkoznál, amit szeretsz. Én õszintén megmondom, hogy szeretem a BK-t, a színészeket is, és ha nem sikerül egy részt megnéznem, akkor valóban mérges vagyok. Mert igenis érdekes, és ha nem az lenne, akkor nem lenne ez a fórum sem. Természetesen lehet véleményed, de szerinted ez itt kit érdekel? Ha mindenáron szapulni akarod a mûsort, akkor nyiss egy " Barátok közt-utálók " fórumot, és ne itt írkálj különbözõ ocsmányságokat (ami mellesleg sokkal jobban jellemzi az embert, mint az, hogy mit néz...).
sorozatcsajszi 2006 aug. 25. - 09:21:18
(289/28736)
nekem az a véleményem hogy a Norbi volt!
Nagyon feltünõen kikapta a Tóni kezéböl az újságot......(és letörölte vele a s**rt a cipõjéröl :)) ) Ja és a mobilját is eltüntette nehogy vki értesítse õt Mikiröl.
és érdekes hogy pont akkor kellett lelépnie........
mit gondoltok??
sorozatcsajszi 2006 aug. 25. - 09:14:47
(288/28736)
most már mindenki a BK-rõl beszél ugyhogy abba lehet hagyni............
smog 2006 aug. 25. - 01:45:34
(287/28736)
Ennek õszíntén örülök. Ez aztán a pozitív énkép!
Amúgy nem tudom ki "kötözködik" ahogy te mondod.
Itt az emberek csak a véleményüket írják le errõl a sorozatról.

Miért ne lehetne az a véleményem, h fos az egész bk.

:))
Ezt nem gúnyolódásból mondom: AZ VAGY AMIT NÉZEL!
tényleg hatással van alakuló személyiségedre vicc nélkül.

O F F
smog 2006 aug. 24. - 23:42:22
(286/28736)
AkKor te most egy nagyon boldog kiscsávó lehetsz!

Biztos hogy színész-táborban voltál? A KÉRDÕJEL miatt nehogy válaszolj mert NEM ÉRDEKEL!

Csuhajja

Cry :(

Amúgy szó sincs arról, hogy a nézõket én bántsam csak jobb ha tudod AZ VAGY AMIT NÉZEL!
smog 2006 aug. 24. - 23:28:36
(285/28736)
Azért már meg ne haragudj ha véleményem van.
De akkor ide figyi: A SOROZAT IGENIS MÁSODRANGÚ! És akár lehetnek tehetséges színészek is a szereplõk közt,de NEM EZÉRT MÁSODRANGÚAK nekem! HANEM mert a nevüket adják egy ilyenhez ****hoz. E T T Õ L MÁSODRANGÚAK! Eladják magukat egy kereskedelmi tvnek KILÓRA!
EZEKET AZ EMBEREKET KIZÁRÓLAG CSAK A PÉNZ MOTIVÁLJA!
Hol marad az elhivatottság és a mûvészet!
Az oszkárt meg jobb ha tudod de nem a tehetség elismerése végett adják. TE KIS NAÍV !

A mûvészet máshol kezdõdik.

Azért van a szereplõk közt egy két ember akit színésznek lehet nevezni, de többségük csak vicc

Bírlak titeket sorozatfüggõket, mindig megnevettettek! Boby Eszmeralda és most tuti el fog kezdõdni a LóVÉ gyûjtés Miki külföldi mûtétjére!:)

Ne feledd az vagy amit nézel!
apád 2006 aug. 24. - 23:13:13
(284/28736)
sziasztok
nem tudom mia véleményetek de szerintem 100% h Magdi néni volt minig ot van abban a poros ablakában mindent tudd tuti h ö volt irjatok
UnDorka 2006 aug. 24. - 20:30:13
(283/28736)
Szijja!!!

Van itt két csaj az egyik vmilyen sorozatcsajszi a másik meg egy rééékaa vagy kicsoda...

a lényeg hogy kivi lezek neked mikor fognak beszólni.. mert nekem folyamatosan beszólogattak és ezért írtóra megutáltam õket..
meg az egyik elkezdi hogy õ nem nézi a BK-t már egy 1-2 éve és hogy most is ugyanarról szól mint 1-2 éve...
mind1

amugy valamelyik a kettõ közûl megszállott nézõje a csicskának és mondtam neki hogy ilyen hülyeséget nézni basszus...
erre meg hogy ne fikázd a Csicskát mert hogy aza legnézettebb sorozat meg tudom is én... :)))

jah és ha a legnézettebb sorozat lenne akkor mondjuk az RTL en miért nem azt mondták be ma hogy a Csicska a legnézettebb és miért nem a Csicskáról szólt olyan 2 perc a tv-ben.. mert még ilyen pl soha nem hallottam hogy ((nem tudom mi a neve)) azt a kék szemû hosszúhajú buzit valaki meglökte... :)))))

amugy aki ilyenn sorozatokat néz mint a Csicska az súllyeden el ott ahol van...
Sokkal "tovább" éln hogy ha nem pazarólná az idejét avval hogy egész délután otthon ûl és bámulja az ilyen marhaságokat ahol a kis nyávogós izék osztanák az észt... ((de nem igazán sikerûl nekik)))

amugy mi van Rééékaaaa meg sorozatcsajzi már rég írtatok...
Victorio 2006 aug. 24. - 20:20:12
(282/28736)
Hát srácok én szerintem tudom, ki lõtte le a Mikit.
De aki nem kíváncsi rá az ne is olvassa ezt tovább.

Mikit Zsolt lõtte le valószínûleg azzal a fegyverrel, amit Gézától szerzet meg Kinga által.
De ha nem így van akkor jobb a sorozat mint gondoltam.
Botlee 2006 aug. 24. - 19:24:32
(281/28736)
Már ne is haragudj, de ez egy Barátok közt fórum, és szerintem akit érdekel Avril Lavigne, az nélküled is tudni fogja hol keresse. Ami pedig a csicska angyalt és a szánalmas délamerikai sorozatokat illeti, arra pedig itt szinte senki sem kíváncsi.
UnDorka 2006 aug. 24. - 18:17:00
(280/28736)
Végre egy normális ember!!!
egy normális ember 2006 aug. 24. - 18:10:32 Előzmény smog
(279/28736)
Már ne is haragudj, de te nem tudod, mit beszélsz! Az lehet, hogy a történet néha nincs éppen a topon, de a színészek igenis tehetségesek, és úgy gondolom, undorító és buta dolog ilyeneket írni olyan emberekrõl, akiket csak egy helyen láttál szerepelni: a tv-ben. Nekem volt szerencsém néhány szereplõt színházi elõadásokban látni, sõt! Az egyikükkel együtt voltam színjátszó táborban, és nem csak tehetségesek, de nagyon kedvesek is, úgyhogy szerintem fogd be a szád, és ne kritizálj másokat, amig nincs legalább egy Ocsar-díjad, vagy esetleg annak a haverodnak, akit állítólag felkértek egy szerepre... További jó puforgást!
UnDorka 2006 aug. 24. - 16:18:34
(278/28736)
Láttátok a mostani bemutatót???

MOst már tuti nem Andris volt aki le lõtte... :))))
Mily 2006 aug. 24. - 11:26:16
(277/28736)
Tök jó, láttam Palit egy bevásárlóközpontban!:)