a.dani0227@gmail.com jún. 26. 16:38:40
(28690/28690)

ÚjNoémit meg min. egy leszerelt teherautó lökhárítóval kéne pofán vágni, hogy térjen már észhez, bár PszichOrsi se volt normális, hogy színt vallott apu1, apu2, apu3 történetéről. Aztán meg még tetézte a bajt ezzel a rúgjad kifelé a lányomat Barta most rögtön akcióval. De most tényleg egy részmunkaidős pincérnői fizu miatt mit aggódnak? abból mikor fog annyi pénze lenni, hogy elköltözzön és önálló legyen? Ha meg mégis akkor meg mit old meg azzal, hogy innen kirúgatja? Mintha nem lenne más munkalehetőség a városban, ahol dolgozni lehet.


a.dani0227@gmail.com jún. 26. 16:35:37 Előzmény Mbappe
(28689/28690)

Banyus az esküvőn sem fogja majd vissza magát sőt előtte sem. Ez az ok nélküli féltékenykedés borzalmas. Csoda, hogy Vilibá eddig bírta mellette.
Mondjuk Vili bá se volt semmi hogy nem bírta Terikének megmondani, hogy ne varázsoljál már, vagy csináld egyedül ahogy akarod, de én kimaradok belőle.


Mbappe jún. 26. 14:59:42 Előzmény Bodellger
(28688/28690)
Kvára idegesítő volt már a megjelenése is Attinak, és aztán meg is szólalt. 🤮 Én sztem addig fogom bírni cérnával, amíg

Noémi lelép az apjával, vagy Orsi elmegy a szakáccsal,


de lehet, h addig sem, ha bejön a képbe előbb Bokros Gizi. 😡🤮
Mbappe jún. 26. 14:54:29
(28687/28690)
Uhh de fárasztó volt ez a Manyus vs Terike round 50. 😐😑 Mit idétlenkedtek a Vilivel, atya ég, még varázsige 👏👏👏
grizlee13 jún. 26. 13:31:05 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28686/28690)
Persze, mindig a sorozatban a nőt akarják megvédeni minden áron még akkor is ha az ugyanannyira hibás vagy még jobban is. Ez is érthetetlen.
a.dani0227@gmail.com jún. 26. 12:27:04 Előzmény grizlee13
(28685/28690)

Az se jobb mint azt nyomják ,hogy a nő mindig áldozat és a pasi nyeljen le mindent akkor is ha a nő dugott félre lásd. Tilda. Félredugás után még ő szabja a feltételeket, hogy 2 hét próbaidő amikor kb. házi rabszolga az ura és örüljön, hogy nem hagyja el, mert 2 év házasság nem volt elég, hogy rájöjjön
tud-e vele élni. Nóra dettó, elhúz szó nélkül egyszer Párizsba egyszer valami nevenincs faluba aztán jön vissza észt osztani. Zsufi is csak követelőzni fog egyfolytában miközben dolgozni derogál neki, tartsa el Zsolt ő meg szórja pénzt két kézzel.


grizlee13 jún. 26. 12:04:32 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28684/28690)
Ja persze Andi a 3. aki ezt eljátszotta Zsolttal, tényleg. De tényleg nem értem mit akartak ebből kihozni folyamatosan mikor a palinak ugyanannyi joga van látni a gyereket mint a nőnek...
a.dani0227@gmail.com jún. 26. 08:55:13
(28683/28690)

Lacinak volt egy jobb beszólása:
Apu1 és Apu3 ittvan nem kéne szólni Apu2-nek is?
Ritka dolog mikor az egész családban Lacinak van a legtöbb esze.


a.dani0227@gmail.com jún. 26. 08:54:15 Előzmény grizlee13
(28682/28690)

Panda is konkrétan eltiltotta Zsoltot a fiától, és amilyen marha ezt hagyta is, pedig ha bírósághoz fordul kapott volna láthatást. Nem sokra menne a bíróságon ha nem akarná engedni, mert a priusz az nem ok és más ügye meg nincs és rendezett életet él, van munkája van lakása stb. Alexnél dettó.
Zsufi tud majd jobbat is később. Szó nélkül lelépett a gyereket az apjánál hagyva majd évek múlva mintha mi se történt volna beállított és követelte vissza.


grizlee13 jún. 26. 08:42:32
(28681/28690)
Juliéknál is ugyanaz van mint anno Nóráéknál hogy a nő el akarja tiltani a közös gyereket a férfitól. Honnan szedték ezt az ökörséget vagy ki erőltette ezt a sorozatban folyamatosan? Ritka egy undorító dolog. Úgy hogy a férfi az semmit nem csinált konkrétan, mert ha egy agresszív erőszakos drogos állat lenne, akkor oké, de nem így van. Csak a nő már mással jár és már nem szereti ezért úgy érzi hogy nincs joga az apjának látni a gyerekét. Komolyan nem értem. Egyedül Zsoltnál látom most hogy telibeszarja mit akar a nője, aki szintén ugye a palija lányát ki akarja dobatni csak azért hogy vele foglalkozzon meg az összes pénzét ráköltse. De szerencsére pofáraesik.
a.dani0227@gmail.com jún. 25. 10:09:21
(28680/28690)

Anno összefoglaló:

Manyus és Terike, a két nősténytigris összecsapott a grillázstorta kérdésben, vagyis amint előre sejthető volt, nem lesz ez az esküvő sem egy fáklyásmenet.
Kingával nézegettek az interneten tortarecepteket, miközben Manyus a háttérben gombot varrt és duzzogott, pláne mikor kiderült, hogy Terike legalább 4 emeletes tortát akar sütni, és mivel a saját konyhája kicsi (nem sütöttem még tortát, de nem tudok elképzelni olyan konyhát, amibe ne férne be egy átlag esküvői darab), ezért csakis Manyus konyhájában lehet lefuttatni a projektet. Kézzelheted azt a csikorgást, ami hallatszott, miközben a leendő örömanya szemei forogtak.
Futott is Kinga után a Rózsába, hogy ez így akkor nem lesz jó, mert ez a szemtelen perszóna átveszi az irányítást az esküvő felett, Kinga félénken megjegyezte, ő jobban szeretné, ha úgy lenne minden, ahogy ők akarják a Gézával, felteszem más esetben Manyus dévaj kacajban tört volna ki ekkora sületlenség hallatán, még hogy a fiatalok beleszóljanak a felnőttek dolgába, de most lelkesen bólogatott.
Gézu kissé összetörten kornyadozott a lakásukban az éjjeli taxizás után, és Kinga aggódására, hogy ez a két csaj szét fogja szedni egymást az esküvő szervezése kapcsán, csak annyit bírt kérdezni ásítva: Vér folyt már? Szégyen, de ezen majdnem nevettem.:)
És akkor itt még nem ért véget, jött a sütőrum akció. Terike elment bevásárolni, a boltban éppen akciós volt a fél literes sütőrum, ki hagyna ki egy ilyet?
Persze Manyus rögtön kiszúrta, miközben keselyűként kerengett a konyhában a tortához készülődő Teréz körül. Hát ennyi alkohollal meg lehet mérgezni a vendégeket, mondta, nem beszélve a gyerekekről, pl. a Bandikáról, pedig róla tudjuk, hogy ő minden szer nélkül úgy viselkedik, mintha be lenne tépve. Terike nem hagyta magát, kitépte Manyus karmaiból az üveget és közölte, ez itten az ő tortája, oszt lehet elkotródni. Szegény öreglány ismét Kingához futott segítségért, elrángatta a Rózsából, de ő is csak annyit tudott mondani, ha a süti meg van bolondítva egy kis rummal, az csak jót tesz neki. A háttérben Apus simogatta a bajszát a sütés után megmaradt rumra gondolván.

Tilda és Zsófi reggeli teázás közben tárgyalták meg a Linda-kérdést és valami zseniális módon arra jutottak, egy ilyen traumát csak némi shoppingolással lehet orvosolni, különös tekintettel arra, hogy Erik közben elhúzott a vásárlásra valót megkeresni. Tilda meg majd beteget jelent a munkahelyén, éljen a GDP növekedése. Ja, közben be kellett vallania, míg Zsófi Bécsben lébecolt, beállt Klaudiához titkárnőnek, jelentsen ez bármit is egy ekkora világcégnél. Végül mégis inkább bement dolgozni, ami annyit jelentett, Klau elküldte tintapatronért és irodaszerekért, vagyis mégis mehettek plázázni Zsófival.
Linda reggel még az újdonsült apjától kért pénzt könyvekre, mert neki a könyvtári nem jó, szereti aláhúzni a fontos dolgokat és egyátalán, érzem én, hogy sanyarú gyermekkorom volt, vagy már akkor látszott, hogy egy lúzer leszek, sose jutott volna eszembe ilyen.
És a Botondot is magával csábította bevásárolni, akinek annyira hiányzott az egész, mint szlovák üvegipari szakmunkásnak a hanyattesés. Na, a lényeg, amire az egész keverés kifutott, Zsófi meglátta a plázában Lindát és Botondot sétafikálni, és jelentőségteljes arccal közölte, ha ügyesen csinálja, Zsolt maga fogja kiszállítani a kiscsajt a bécsi bentlakásos iskolába megőrzésre.

Júlia közölte az ő Romeójával, hogy nem lesz köze a gyerekükhöz, próbálkozzon bárhogy is, mondjuk Alexander azzal a hassimogató kísérleteivel, nem is tudom mire számított. Aztán még jöttek a közhelyek, hogy megváltozok, meg minden, de hasztalan, végül a fenyegetés, hogy igenis az apja vagyok, és részt akarok venni az életében, ez végül is teljesen életszerű volt, bár kit érdekelnek ezek a sokadszorra lejátszott játszmák.
Vanda a beszélgetést lehallgatta, s már úgy adta elő Kingának, a szülei újra össze fognak jönni, nos, ugye őt sem az eszéért szeretjük.


a.dani0227@gmail.com jún. 25. 09:56:22 Előzmény grizlee13
(28679/28690)

Pláne, hogy Berényi Ágnessel felvették a kapcsolatot, elég életszerűtlen, hogy nem említette, hogy amúgy van még egy tesó.


grizlee13 jún. 25. 08:09:43 Előzmény Bodellger
(28678/28690)
Meg régen nem volt ennyi megtalált rokon se, sőt szerintem az első 6-7 évben nem is volt. Most kezdődtek ezek a baromságok pár éve, Emma, Juli, Linda, majd jönni fog Balázs, Attila, Ági, stb. Ez is nagy különbség hogy régen nem volt ennyi kitalált baromság, mert már nem tudtak mit kitalálni ez is azt jelzi.
a.dani0227@gmail.com jún. 25. 07:52:09 Előzmény Bodellger
(28677/28690)

Igen Berényi Attila arról volt nevezetes, hogy ugyanazt a faarcot ( így is hívtuk) vette fel mindig, akármi is volt érzelem nuku. És már eleve úgy mutatkozott be, hogy rálőttek a temetőben, sosem derült ki miért. És ezt András meg Clau látta, ők nyomoztak is utána először, aztán mikor Clau segítségével sikerült Nórát rágyógyítani a farkára, akkor már nem merthogy nembaj miféle csak Mikinek legyen rossz, hogy nem jöhet össze Nórával ismét. Aztán Miki is nyomozott és mikor már közel járt akkor Nóra meg Clau meg kb. mindenki egyszerre támadta le, hogy mit képzeli még Faarc is fel volt háborodva, hogy utána nyomozni mer. Egyébként Attila először Julinak kezdett udvarolni még valami közös úttörő tábort is felhoztak, de Clau ármánykodott addig, hogy mégis Nórához húzott mert ő eldöntötte, hogy Julinak András való, Nórának meg Attila. Aztán meg később mégis egymásra találtak és ment vagy 2 évig a padláskufirc. És Faarc még azt is megvetés nélkül megúszta meg Julcsa is, mintha áldozatok lettek volna Miki volt a rosszfiú, aki rájött és leleplezte.


2/10
Bodellger jún. 25. 00:06:47 2/10
(28676/28690)
A helyzet az, hogy kb 1 eve van RTL Goldom, azota tudom nezni a regi reszeket es en ugy 2003 felé csatlakoztam be a soriba. Jol irta lentebb grizlee13, hogy a 2000es evek Baratokja se volt egy atomsorozat, tenyleg meg a szappanoperak kozul sem egy eros darab, megis azt gondolom volt egy bája, egy poenja az egesznek. Ami engem illet, en legalabbis a poenos szituk, beszolasok miatt neztem, ahol hatalmasaka nevettem. (Pl. amikor Anyus meg Apus ranyitnak Monikara a pinceben a Vadasz Feri asztalan, hogy csak egy konkret peldat emlitsek, vagy a merhetetlenul gagyi bunyos jelenetek, meg szajkaratek) Meg, amit meg szerettem a Baratokban az a zene, egyes aljas, simlis, vagy nagyon dramai jeleneteknel egesz jo, hangulatos hatterzenek mennek mindig. Most igy az ismetleseket nezve sokszor van ilyen sitcom erzetem, lasd az Erik Botond bunyos meccs stb, vagy a Viliba toi toi tripje. Ugyanakkor probal a sorozat a kotelezo jo vs rossz, szegeny vs gazdag, idosebb vs fiatalabb, szebb vs csunyabb tomegkulturalis elemek ellentetparjai es szuntelen aramany-intrika, pletyka, es gecizesek mellett tarsadalmi problemakat megjeleniteni: pl Kinganal az abortusz, Noraeknal az orokbefogadas, Evanal az alkoholizmus, Magdi anyusnal a szorongas, amikor suhancok megtamadjak es emiatt nem meri elhagyni a teret. Akkor tinik szexualis elete, vedekezes, drog, munkahely elvesztese, keresese, hogy ezeket hogyan is elik meg, idosebb fiatalabb kozotti parkapcsolatok stb, stb... Tehat vannak benne azert komolyabb temak is, csak az mar mas kerdes, hogy azokat mennyire dolgoztak ki jol. a.dani0227 pl nagyon jol szokta elemezni es boncolgatni a BKs baromsagokat, akar a KFT mukodese, Laci Navos ugyei stb kapcsan is, es meg lehetne sorolni a jo eszreveteleket es a BKs tulzasokat, hanyagsagokat, eletszerutlen reakciokat.
Az elmult szezonokbol erdekelt nagyon, hogyan akarjak likvidalni Mikit, vagy hogyan is turja ki Andrast a ceg elerol. Hogyan veszi at Zsolt a Rozsat, hogyan is alakul Kinga es Geza kapcsolata, Imi remalmai az erdoben, Tonu balesete meg ehhez hasonlok. Aztan ahol most kezd tartani a sorozat mar egyre kevesbe erdekel az egesz. Valojaban a leginkabb a 99-2002 közötti reszekre lettem volna kivancsi. Hofferekre, Fenyesire, Akosra, a Zsolt vs Csurgo szitukra, Dani es Imi faszsaaira stb. Majd egyszer megprobalom azokat is ujranezni.
2/10
Bodellger jún. 24. 23:38:41 2/10 Előzmény Mbappe
(28675/28690)
Az. En kb addig neztem a sorzatot, amig az az Attila fel nem bukkant. Tisztan emlekszem, hogy amint megjelent a karakter utana par hettel kesobb offoltam is a Baratokat. Egyrészt maga a szinesz sem volt szimpi, masreszt a figura is baromi eroltetett volt, meg aztan tenyleg ez a van meg titok a multbol es letezik egy masik Berenyi szal ultra gaz. Ott ereztem azt, hogy a sorozat tenyleg elerte az onismetles vegso hatarat es ez a "felbukkan egy eddig nem letezo rokon a semmibol" szegmens mar baromira faraszto es visszaelnek a nezok joerzesevel, joinduataval. Elobb jon egy eltitkolt gyerek Andrastol, aztan Klaudinak is kitalatak ezt a Juliat, most mar Zsoltnal jarunk es igy tovabb...
a.dani0227@gmail.com jún. 24. 22:59:00 Előzmény toria93
(28674/28690)

Hát ez az, mikor Botonddal kiállt boxolni nem zavarta a felfüggesztettje, pedig már csak bosszúból is ha laposra veri feljelenthette volna testi sértésért még 8 napon belül gyógyulósért is és akkor lehetett volna pár kellemetlen perce. Amúgy ha már lejárt a felfüggesztett akkor már nem érdekes, megszabott idő ha lejárt akkor priusz már nem számít, nem tudni Erik mennyi időre kapta,. Amúgy meg attól ,hogy a saját lakásába nem tud költözni máshová még mehetnének nem csak a BK ház létezik, máshol is lehet lakást bérelni. Mellesleg a bérlőinek is felajánlhatta volna, hogy költözzenek ők ide a BK házba ez jó környék még lehet bele is mennek. Mondjuk az eleve logikátlan hülyeség, hogy ha van saját lakása valakinek miért adja ki és költözik albiba? Jó Eriket a házba kellett hozni, de ebben semmi logika nincs, hogy kiadja bérlőknek a sajátját és ő meg bérel máshol másikat. Hülye lennék kiadni a sajátot és máshol lakni ahol még lakótársak is vannak ha ott a saját pecó. Ha a fenntartása sok inkább én adom ki az egyik szobát.


a.dani0227@gmail.com jún. 24. 22:54:08 Előzmény toria93
(28673/28690)

Pedig Zsufinak kb. most lesz jó dolga, Bartha mellett még talán jobban is nyomhatja az ingyenélést mint Claunál, büdös a munka, a balfék bikája meg simán el is tartja egész nap két kézzel szórja a pénzt és vásárolgat. Hogy mellette még egy hisztis hülye 3.14csa is lesz, aki minden miatt hisztizik. És Zsolt nemhogy kivágná mint macskát székelni még ő pitizik meg kér bocsánatot állandóan a semmiért.


10/10
toria93 jún. 24. 22:29:20 10/10
(28672/28690)
Fújj, de görény ez a Zsófi. Most ismerkedik apa/lánya, és van pofája elküldeni a kis csajt bentlakásosba😡 megvan, miért idegesít ez ennyire: apámnak a felesége dettó ugyanez volt velem, ki nem állhatom az ilyet...

Erik meg növesszen már tököt .. verjen le egyet Mikinek, 'oszt jó napot .,. Tutyimutyiskodik már napok óta

a.dani0227@gmail.com jún. 24. 21:34:58 Előzmény Mbappe
(28671/28690)

Borzalmas, Csifó Dorina jó volt Noémi szerepre de Gonda Kata borzasztó, szerencsére sokáig nem marad, asszem 2009 körül dobbantott végleg. Szóval még úgy kb. 1-1.5 hónapig kell most elviselni.