9/10
Andrew8 2010 jan. 08. - 16:34:56 9/10
(267/387)
Mivel a film nem teljesen követi tehát nem 100%-ban a képregény történéseit mivel modernizálták nem is kicsit és reálissá is tették Batmant ezért nem tudom neked megmondani hogy Nolan mit fog tenni biztosra. :) Fõleg nála ahogy Jokernél is nem lehet tudni mi fõ épp. :)
Bobby89 2010 jan. 07. - 22:23:20 Előzmény Andrew8
(266/387)
Köszönöm a választ. Elég bõven kifejtetted. :)
9/10
Andrew8 2010 jan. 07. - 18:00:27 9/10 Előzmény Bobby89
(265/387)
Fekete Maszk, Rébusz, Pingvin, A Hasbeszélõ, Macskanõ, A Kalapos, (de õ csak félig :) ) Bane, Talia Al Ghul akiket most így kiemelnék akikbõl válogatni lehet még a 3. részhez..
Bobby89 2010 jan. 07. - 01:51:14
(264/387)
A másik, hogy biztosan ez egy vicc, amit a cikkben írnak. Én csak bemásoltam. Majd lesz valami, hülyeség a találgatás, mert ilyen cikkeket vonz maga után. Majd meglátjuk ha kész lesz. Itt egy eszkábált kép is, amit a neten találtam.
Bobby89 2010 jan. 07. - 01:47:27
(263/387)
Ahogy írtam a levél végén, kérlek válaszolj az elõzõ levelemre is.
9/10
Andrew8 2010 jan. 06. - 23:00:23 9/10
(262/387)
Ez mivel egy régi hír dátumot nem láttam szerintem áprilisi tréfa lehetett. :)
norton15 2010 jan. 06. - 18:23:06 Előzmény Bobby89
(261/387)
Ennek erõsen kamuszaga van, Bale-t miért cserélnék le elõször is, másodszor meg a Macskanõ szerepére Gwyneth Paltrow-t hallottam utoljára. Rébuszról még nem tudni, ki alakíthatja, tán Jim Carrey-t felkérik újra erre, még ez is egy jó megoldás lenne. De hogy Craig ide is betegye a lábát, na azt ne.
9/10
Iceman87 2010 jan. 06. - 18:08:38 9/10
(260/387)
Na ez sztem úgy ahogy van egy újévi poén... mert ez egy kicsit abszurd...
Batman mint Craig... hát annyira még nem vészes... Nevem Wayne, Bruce Wayne... pfff hát ez eléggé szánalmas lenne... nem hiszem hogy beleillene a filmbe.

Rob Schneider, hát nem is tudom...
macskaszerkóba Kathy Bates wikipedia szerint 61 Éves...
Robint- Michelle Rodriguez: Robin szerepe nem férfi???
Batgirl-t pedig Eddie Izzard??? googli szerint õ férfi...
ez esetleg egy Batman paródia film szereplõi lehetnek...
8/10
BigBang 2010 jan. 06. - 16:35:33 8/10 Előzmény Bobby89
(259/387)
Ez most valami vicc?
Bobby89 2010 jan. 06. - 02:15:54
(258/387)
Ezt a cikket találtam a neten : (Lent feltüntettem a forrást is ).... Hát erre kiváncsi vagyok. Pár dolgot ebbõl viccesnek találok.

Immár kilenc hónapja, hogy bemutatták A sötét lovagot, és az elmúlt idõszak elegendõ volt arra a harmadik rész rendezését is elnyert Christopher Nolan-nek, hogy átgondolja, merre kívánja továbbvinni a franchise-t.

A kiszivárgott információk szerint Nolan szeretne újabb irányt adni a sorozatnak, és erre való tekintettel állította össze a szereplõgárdáját is.
Christian Bale-t lekötik a 2011 nyarán moziba kerülõ Terminator 5 munkálatai, így õ nem öltheti újból magára a denevérjelmezt. A rendezõ a maszkos igazságtevõ szerepét ezért Daniel Craig-nek ajánlotta fel, aki örömmel vállalta a felkérést; a színésznek ráadásul kapóra jön, hogy a következõ Bond-film forgatására egy ideig még biztosan nem kerül sor. Az ellenfelekrõl szólva úgy tûnik, helytállók voltak az információk, miszerint Riddler és a Macskanõ együtt száll szembe Batman-nel. Elõbbi szerepére egy igazi mókamestert, Rob Schneidert szerzõdtették, míg a macskaszerkóba Kathy Bates fog belebújni.
Nolan emellett megteszi a régóta várt lépést is, és segítõtársakat ad Batman mellé; Robint- Michelle Rodriguez, Batgirl-t pedig Eddie Izzard játssza majd.
A forgatás tavasszal kezdõdik, a bemutató 2011 áprilisára várható. Pletykák szerint Craig szerzõdésében kikötötte, hogy a forgatókönyvben szerepelni fog "A nevem Wayne." mondat.



Forrás: Odeon.hu


--- Az elõzõ levelemre is válaszoljatok ---
Bobby89 2010 jan. 06. - 02:06:18 Előzmény Andrew8
(257/387)
Ennyire én nem tudok belemenni a dolgokba, mert sajnos nem láttam egy darab képregényt sem, csak olvastam cikket róluk, de ezek után tényleg kíváncsi lennék rá. Batman eredete az tényleg jól meg van formázva, ki van fejtve ebbe na részben (képregény sémához hasonlító, bár ahogy mondtam nem olvastam még egyet sem). A II. részben furcsának találtam kétarc halálát, de tetszett, hogy egymás mellett futott a két esemény (két gonosszal). Mivel ez egy film, és nem képregény, így a gonosznak meg kell, hogy halljon a végén, viszont Kétarcot a kevés szereplése miatt beletehetnék a következõbe, mert gondolom lesz. Heath Ledger sajnálatos halála miatt nem illene, és nem is lenne jó ötlet folytatni ott ahol abbahagyták (Így Joker és Kétarc szereplése kiesik). Az a kérdés, hogy : Ki legyen a következõ fõgonosz ? (És egy kérdés Neked...kik voltak a képregényben Batman nagyobb ellenfelei)...mert olvastam, hogy Rébusz is egy ellenfele volt, viszont én benne nem látok akkor fantáziát - mint fõgonosz -, hogy egyedül képes legyen szembeszállni Batmannal.
9/10
Andrew8 2010 jan. 05. - 14:15:45 9/10
(256/387)
Gordon karaktere pl egy az egyben úgy néz ki mint a képregényben volt láthattuk az extrákban is, Gary Oldmant jól kimaszkírozták. :) A képregényben is Joe Chill ölte meg Bruce szüleit, a Burtonos elõs rész (1989) volt másítás a képregényhez képest e téren, és pl Joker halála se történne meg soha azonnal egy képregény rész végén se attól még Nicholsonnal nagyon is jó volt. Szóval igazából ez az eredeti és itt tényleg láthatjuk Batman eredetét a képregény alapvetõ elemivel és megspékelve a modern látásmóddal. A sötét lovag maradt az eredetiség fonalán. :) Joker nem hal meg kár hogy egy nagyszerû színész viszont el ment és nem tudom hogy lesz a 3. részben amiben Kétarc alakítója szerint és Gary Oldamn szerint is mindenképp benne lett volna még Joker.
megneztedmar 2010 jan. 05. - 03:46:33 Előzmény kingavagyok
(255/387)
Igen, én szerintem ez a sorozat legértékesebb darabja. Még sok ilyet, végre egy film nemesedik, még ha több része is van.
Jó-jó, ilyen a 007-es is, kivéve persze az utolsó kettõt...
Bobby89 2010 jan. 04. - 23:57:48
(254/387)
Annyit még kihagytam az elõzõ levelembõl, hogy ugyanígy van a Batman : Sötét lovaggal, hogy ez a Joker, már nem a Batman-ben látott Joker, mert Õ is más irányból van vetítve : más környezetben, más tulajdonságokkal. Tehát az a feltevés, hogy ez a rész jobb, vagy az a rész jobb, ennek nincs jelentõsége, mert két külön feldolgozásról van szó.
Bobby89 2010 jan. 04. - 19:01:29
(253/387)
Ha valaki ezt a filmet úgy nézi meg, hogy vajon mit tudnak még kihozni "újabb" részként, akkor csalódni fog. Igazuk volt a sok elõttem szólónak is, hogy ez egy "teljes új" feldolgozás. Pl. Bruce szüleinek halála is másképpen történt, máshogy jöttek ki a színházból, más és máshogy ölte meg õket. Nyilván nem indult annyira akció-dúsan, mint az 1989-es Tim Burton által alkotott Batman, de más irányból, és jól van megközelítve a dolog, ezt láthatjuk a 2. részben is. Az is egy nagy klasszikus (Batman 89'), és mindenkinek ajánlom, de ezt más szemmel nézzétek.
offtopic
Dantes 2010 jan. 03. - 19:35:35 Előzmény Krisz 78
(252/387)
Tök jó, hogy szerinted akinek ez tetszik egy üres fejû hülye. Ellenben te nagyon okos vagy, csak azt nem voltál képes felfogni többek között, hogy ez nem a régi Batman film, nem folytatása, hanem újrafeldolgozás, újra kezdés.

Mindegy, nekem tetszett, üres fejû hülye is vagyok!
offtopic
Dantes 2010 jan. 03. - 19:33:47 Előzmény Krisz 78
(251/387)
Csakhogy az nem kiinduló pont! Ez nem folytatás, hanem újra kezdték a Batman-sorozatot! Ez nem olyan mint a Csillagok Háborúja, ami folytatásokból áll!

Csak a címben van köze egymáshoz a két Batman-nek! Istenem, ilyen butaságokat összehordani.
offtopic
Dantes 2010 jan. 03. - 19:30:52 Előzmény Ranchero
(250/387)
De nagyon buta vagy! Milyen 30-as évek? Ezt a butaságot meg honnan vetted?
norton15 2010 jan. 03. - 18:48:07 Előzmény hErO
(249/387)
A George Clooney-s verzió után mindenki ezt gondolta.:)
Wilde 2010 jan. 03. - 18:27:33 Előzmény Silvana
(248/387)
Tényleg akciódús kalandregényt vártám, de egy tömény lélektani filmet kaptam, ami nagyon tetszett.