10/10
bruderlein 2013 márc. 13. - 23:15:06 10/10
(8/28)
Egy gyongyszem: http://www.bbc.co.uk/programmes/p0169jdc
reszlet a Neverwhere (magyarul Sosehol) c. Neil Gaiman regeny radiovaltozatabol!
10/10
Viola77 2013 jan. 05. - 10:44:26 10/10 Előzmény revolrtol
(7/28)
Tüneményes fickó, szerintem vörösesszõkén is elbûvölõ (bár a lenti kép nem a legjobb róla). Van benne valami tradicionálisan angol. Nem egy "eszköztelen színész", hanem színes, kommunikatív, játékos (látszik, hogy színpadon tanulta a szakmát), energikus, de nagyon mûködik az arányérzéke is: soha semmit nem játszik túl. Sherlockként felülmúlhatatlan. Éppen ideje volt, hogy a mozi számára is felfedezték, korábban kellett volna!
10/10
artangyal 2012 dec. 29. - 21:07:54 10/10 Előzmény Mélie
(6/28)
Én is így tettem, és jó ideje már õ a kedvenc színészem :))
Egyszóval így jellemezném: zseni ;)
10/10
revolrtol 2012 dec. 25. - 00:50:32 10/10
(5/28)
Imádom. Egyszerûen odavagyok érte, semmi értelme a kertelésnek ;) A pasi egész fellépése vonz, a járása, a testtartása, a HANGJA. És, hogy még tökéletesebb legyen a kép, kifogástalan a modora, kicseszettül tehetséges és ANGOL. Vááá, nem bírom. Ráadásul nem az a klasszikus férfiszépség, nincs babapofija, de olyan arccsontja van, ami odavonzza a tekintetet, a szeme átható szürkés kék (mondjuk nemtom igazán megállapítani, valamikor zöldnek látom), kitûnik a többi színész közül a hullámos vörös hajával (bár a sötétbarna haj meglepõen jobban áll neki) és a nevetségesen eredeti nevével ;D Ó, és az a hang. Igen, engem is Alan Rickmanére emlékeztet (van is egy interjú, ahol õt utánozza elég jól!!), de neki annál jóval élettelibb és játékosabb a hangja. Képzelhetitek, hogy milyen fangirl módba kapcsoltam amikor meghallottam, hogy õ lesz Smaug hangja és Martin Freemannel megint együtt játszanak ;DD
Alig várom, hogy gonoszként lássam az új Star Trek fimben. Nincs jobb egy gonosz Benedictnél ;D az még talán Sherlockot is üti :P
CumberAbby 2012 aug. 13. - 21:58:00
(4/28)
Ha többet szeretnétek tudni errõl a kivételes fickóról, látogassatok el a magyar rajongói honlapjára: http://cumbernation.gportal.hu/
Mélie 2012 júl. 29. - 03:23:59 Előzmény artangyal
(3/28)
Nekem friss élmény az új Sherlock. Kíváncsivá tett, és utánanéztem a fõszereplõ korábbi munkáinak. :)
Csak egyetérteni tudok az elõttem szóló minden szavával!
10/10
artangyal 2012 ápr. 02. - 01:11:22 10/10
(2/28)
Fantasztikus figura, szerintem zseniális Sherlock - bár hogy õszinte legyek, nem nagyon emlékszem a régiekre amiket még a TV-ben láttam kisgyerekként, de õ, Martin Freeman és Moffatt/Gatiss kombója nagyon megfogott. A hangszíne és a kinézete kicsit Alan Rickmanre emlékeztet, de nagyon más, tehetségesnek és nagyon technikás színésznek találom õõt. ^^
I am Sherlocked so much! <3(:
10/10
lany_l-lel 2010 júl. 27. - 18:16:15 10/10
(1/28)
Benedict Timothy Carlton Cumberbatch - 1976 július 19.

Bizonyára az egyik leghosszabb nevû brit színész. Elit iskolába járt, amelyet nagyanyja fizetett. Mindkét szülõje színész.

Leghíresebb szerepei egytõl egyig negatívak, de eljátszotta már Stephen Hawkingot és William Pittet, Nagy-Britannia legfiatalabb miniszterelnökét is. 2010-ben pedig õ lett a legújabb Sherlock Holmes, ezúttal modern környezetbe adaptálva.