5/10
P.Frusciante 2022 aug. 17. - 10:31:43 5/10
(6/6)
Pocsék film volt. Súlytalan,inkább idegesítő két dimenziós karakterek, béna cselekmény. A srác egy tipikus kocka lúzer, aztán hirtelen a semmiből ő lesz a legmenőbb a suliban, minden átmenet nélkül egy gyökérré változik. A csajról annyi derül ki, hogy szép pofija van, népszerű és írt egy két verset, nahát! De teljesen hiányzik mindkét karakterekből a lélek, a hitelesség, nincs mélyésgük. Ez a legnagyobb baja a filmnek. Aztán az összes karakter életszerűtlenül reagál a legtöbb helyzetre, úgy, ahogy a béna forgatókönyvben kitalálták. Ott van az 1989-es Mondhatsz bármit. Ugyanaz a műfaj, hasonló sztori és mégis egy 1000-szer jobb film, jó karakterekkel és hangulattal.
8/10
nikato 2020 nov. 28. - 20:40:54 8/10
(5/6)
Nem is gondoltam volna, hogy ez ennyire jó film! Szereplők, zenék, sztori, szerelmi szál, szinkron, minden a helyén van! Néztem volna még 1 órát szívesen! 1 percet sem untam belőle!
filmezo1234 2020 ápr. 20. - 10:58:39
(4/6)
A kedvenc filmem ebben a kategóriában.
Engem olyan szinten megindított, hogy egész nap rosszul voltam tőle, szóval olyan hatást ért el mint még egy film soha.

Ahogyan a szőke csaj próbálkozik a csávónál ott szinte megszakad a szívem.


Tudom ez csak egy film, de volt benne valami megmagyarázhatatlan, ami olyan érzelmeket váltott ki, mintha az életemet 90 percbe sűrítették volna.
És tanulsága is van a filmnek.

Kinek van ideje az nézze meg mert egy életreszóló élmény amit kár kihagyni
5/10
stupek2 2015 nov. 07. - 07:57:47 5/10
(3/6)
Amerikai teenageer film. Érdekes, hogy amerikában már minden fõiskolásnak van saját autója. A történet kiszámítható, még ha középen van is egy csavar. Csak azt tudnám, hogy honnan van egy fiatalnak 1000 dollárja, és ha van, miért szórja el 1 nõre, ezért már 50 "rossz" lányt kapott volna.
Törpe 2010 szept. 10. - 19:01:06
(2/6)
"Szart dobáltál a házunkra! Szart dobáltál a házunkra!... *távolbameredõfájdalmasarc* ..Megdobáltad szarral..." Majd meghaltam, gyerekek :D
6/10
Rahar 2010 febr. 22. - 13:19:31 6/10
(1/6)
Számomra az egyszer megtekinthetõ kategóriába tartozó film, erõs közepes, 10 pontból 6 pontra értékeltem. Jó alaptörténet, kiszámítható cselekményvezetés és közepes képi megvalósítás jellemzi, bár néhány helyen kissé idegesítõ.