StJust 2007 aug. 15. - 22:09:37
(11/131)
Folytatnám azért... Az elején különösen tetszett az,ahogyan a hullát bemutatták,elég naturalisztikus volt.Az egész film hangulata megkapó,mondjuk én máshogy fejeztem volna be,nem háliwudiasítottam volna el ennyire a végjátékot.
Egyébként furcsállom,hogy mindenki azt írja,hogy nem értette elsõre,nekem nem volt ezzel gondom-biztos nagyon okos vagyok :-)))))))))
StJust 2007 aug. 15. - 22:06:04
(10/131)
Nagyon klafa
.N!cole. 2007 márc. 16. - 12:53:26
(9/131)
Imádom:)Persze ez a film is(mint a legtöbb) eredeti nyelven a legélvezhetõbb.A magyar szinkronban az nem tetszett leginkább,hogy Cassel egy markáns figura,ezért nem épp Hujber Feri hangja kellett volna neki.
Egyik kedvenc jelentem az volt,amikor bement a skinheadekhez,és elkezdett verekedni:)
Picur11 2007 jan. 24. - 19:36:52
(8/131)
Szentem nagyon cool meg minden csak többször kell megnézni h + ércsd..:(
zsoca4ever 2006 nov. 26. - 16:12:10
(7/131)
szerintem jó film volt,de az eleje tényleg vontatott volt. Ha többször megnézitek akkor rájöttök aválaszokra,de tényleg elég sok kérdés fent maradt,amin gondolkodni kell. de a film sztem jó volt. Közben lehetett gondolkodni,és nem csak ülsz azt elalszol rajta. bár az elején el lehet
Zolkó 2006 nov. 26. - 15:52:37
(6/131)
Ez egy nagyon jó film. Végig izgalmas, feszült. A szinkronhang nem volt rossz. Asszem Gálfi László volt. Szerintem azért õt választották, hogy mivel a figura pozitív, enyhítsen Cassel arcvonásain:)) A 2.-at nem láttam, de ezekután szívesen megnézném.
Thonuzaba 2006 nov. 26. - 14:45:27
(5/131)
Elég ócska film. Az elején két szálon futó cselekménybõl talán jobbat is ki lehetett volna hozni. Számomra is érdekes viszont az üldözéses jelenet a sportcsarnokban. Már-már azt hittem, hogy Cassel túlfut a célszemélyen. A végén ez a sok süket duma a fasiszta módszerekkel kiválasztott utódokról viszont nálam nagyon betette a kaput. Itt már az volt az érzésem, hogy valamiféle hollywoodi moslékot zúdít ránk a rendezõ.
kevinspéci 2006 nov. 26. - 13:49:17
(4/131)
Ja, az a kung-fu-jelenet téleg nem illett bele. De a végén azér nagyot röhögtem, mikor Keszl véres szájjal másodpercekig üvöltött, akár egy eszelõs (a botrányos magyarszinkronhangján).

A legjobb jelenet szerintem a "futásos" volt.
ZAVI 2006 nov. 26. - 09:49:05
(3/131)
Hát nekem nem igazán jött be ez a film. Azért ültem le megnézni, mert azt olvastam róla, hogy egyik kedvencemhez a Hetedikhez hasonló stílusban, felépítésében, de annál szerintem sokkal gyengébb ez. Elõször is a sztori nekem is sokszor zagyvalék vol, nem állt össze, pl. hoyg kerülnek össze abban a házban mikor elõször találkozik a 2 zsaru, milyen ördögökröl hadovált az anyja, miért ezeket öli meg éppen,stb. Az elsõ óra elég uncsi is volt szerintem, ahogy a 2 nyomozó külön lassan nyomoz, a Vincent meg nagyon idegesített ezzel a folyamatosan üvöltözõ, ideggyenge stílusával. Aminek a "csúcspontja" az volt mikor Jackie Chan szerûen ott elkezdenek kungfuzni, karatézni. Ez abszolút nem illett ebbe a misztikus, nyomozós filingbe. Egyedül az uccsó félóra izgi, és jó amikor összeáll nagyjûból a kép.
Szóval olyan egyszernézhetõ szerintem.
kevinspéci 2006 nov. 26. - 08:21:54
(2/131)
Elég jó film. Komor, nyomott hangulatú.
Csak épp másodszor látom, s még most se értem az egész történetet. Hogy mér pont azokat nyírták ki, akiket, meg ilyesmi? Ezt jobban kifejthették volna...
Dieselboy 2006 szept. 07. - 20:12:15
(1/131)
Ez a világ legjobb filmje, és a világ legjobb szereplõje játszik benne és ez Vincent Cassel!!!