vénasszonyok_nyara 2011 nov. 20. - 13:28:38
(8/8)
Rám az említett dolgok tettek a legnagyobb benyomást Bódis Krisztával kapcsolatban. Bár meg kell jegyeznem magyar tarkaként is emlékezetes volt a ténykedése, de tejhozamáról nincs információm. Nem tudom, hogy benne van e már a laktáció idõszakában.
adamnagysweetmovie 2011 nov. 20. - 08:23:14 Előzmény vénasszonyok_nyara
(7/8)
Használhatnád értelmes célokra is a szóvirágaidat:) Mondjuk érdemi dolgok kritizálására? Csak egy javaslat.
Ford Mustang 2011 nov. 19. - 21:15:24
(6/8)
Egyik sem.
offtopic
Segítõ Béka 2011 nov. 19. - 21:14:56
(5/8)
mintha töröltek volna innen egy kommentemet
vénasszonyok_nyara 2011 nov. 19. - 20:17:10
(4/8)
Meg kell még külön dicsérjem azért is mert nagyon jól áll a kezében a cigaretta. Szinte szerves részét képezi a kezének. Valósággal mintha odanõtt volna.
vénasszonyok_nyara 2011 nov. 19. - 20:13:04
(3/8)
Nagyon sokoldalú mûvész. Valóságos polihisztor, vagy polisztirol? Nem is tudom , hogyan helyes. Nagyon sok mindennel foglalkozik, de szerintem számára a leginkább testhezálló (vagy leginkább fogára való) foglalatosság a pókharapás, vagyis pókok kiharapása a sarokból. És a bányászatot említeném még.
adamnagysweetmovie 2011 nov. 19. - 20:08:15 Előzmény Segítõ Béka
(2/8)
Nézz utána, mit csinál Bódis Kriszta a cigánygyerekek felzárkóztatásáért.
Sokkal emberségesebb, mint Orbánék "Start munka" programnak hívott "megoldása", ahol a minimálbér feléért dolgoztatnak embereket.
Szomorú, de az általad idézett vélemények adnak lovat Orbánék alá, hogy kiüresítsék a demokráciát, a jogállamot. Csak azt nem látjátok, a rendpárti állam elõbb-utóbb mindenkire lecsap, rád is, csak várd ki.