Bandika 2006 okt. 01. - 12:38:49
(98/1038)
Én úgy emlékeztem elengedi a végén...na mindegy:)
Ma egy nagyon jó rész várható:) It happend one night.Egyik kedvencem...de melyik nem az?:)
Sajna itt a suli és máris egy rakat leckém van:S
katus 2006 szept. 29. - 08:23:04 Előzmény Bandika
(97/1038)
Halihó! Mi ez a pangás gyerekek? Holnap ismét Jordan. Egyébként a végén a lány apját és a vörös hjú pasit letartóztatja Woody.
Bandika 2006 szept. 18. - 15:01:00
(96/1038)
Hát én szíves örömest költöznék...
De azt eltom mondani hogy mi volt a vége: Jordan és Nigel végül megtalálják a házat ahol a gyerekeket tartják fogva. Bemennek lemennek a pincébe...Nigelt meg lelöki a vörös hajú pasi a lépcsõn, de elõtte megsebezte a kulcsával...aztán Jordan meg elkapja...és a lövöldözõs pasinak megkerül a lánya, és ha jól emlékszem, akk meglógnak...de az lehet másik sorozat:)
gaborg 2006 szept. 17. - 21:47:28
(95/1038)
Nem tudom kinek kell megköszönni, hogy a szeptember 17. ei (11rész) adásnál miért ment le a közepe kétszer és a végét így talán soha nem tudom meg, mivel azt viszont már nem vetítették le. Habár ezen nem kellene csodálkoznom mert ebben az országban mindent így csinálnak. Tudom ha nem tetszik el lehet költözni.
katus 2006 szept. 17. - 14:45:49
(94/1038)
Úgy érted, hogy két nap múlva generációt váltasz? Mert akkor tök mindegy már. De javaslom, hogy dolgozz, vagy harcolj. Mi is kaptunk most egy vagonnyi leckét, sõt már két röpdogát is írtunk.
Bandika 2006 szept. 17. - 12:44:40 Előzmény katus
(93/1038)
igen...nagy sajnálatomra rögöt el is halmoztak csomó házival...de olvasni szeretek, szal az olvasó naplóval nem lesz gond:)
Katus: A thrillion kincseiben 2 napja van még a hõsömnek, de állnadóan kirabolják és nemtok sereget venni...ilyenkor lehet valamit tenni? Mert nem találtam rá megoldást eddig.
katus 2006 szept. 15. - 18:22:42
(92/1038)
Oké, de mirõl? Sajna megkezdõdött a suli.
Bandika 2006 szept. 14. - 19:00:02
(91/1038)
Üdv újra itt:)
Jólvan emberek! Tom hogy túl sok hülyeséget hordok össze:)...de azért még írjatok...:P
pepi 2006 szept. 09. - 11:00:50 Előzmény Bandika
(90/1038)
Üdv mindenkinek:) Bocs hogy ilyen hosszú ideig nem jeletkeztem
Bandika 2006 szept. 04. - 21:16:27 Előzmény Bandika
(89/1038)
Hát ahogy kivettem, a There's No Place Like Home II nem az egynek a folytatása, mert a 4. évadot folytatják a végétöl, hisz az elején Jordan Woodyt látogatja a korházban...Sztem csak ugyan az lett a címe.
Illetve sztem azért nem adták le a Las Vegas-os rész 2. felét, mert abban csak az van, hogy Jordan és Woody ott szórakoznak...
Bandika 2006 szept. 02. - 10:18:21
(88/1038)
Hát úgy tûnik, hogy megváltoztatták a sorozat elõre igért idõpontját.

MA 22:00kor kezdik!
Bandika 2006 aug. 31. - 19:13:15
(87/1038)
jaja, végre kezdik, csak sajna vagy már 3szor is leadták és már kívülrõl tudjuk szinte.
<a target="_blank" href="http://www.crossingjordanencyclopedia.com/index.htm" title="http://www.crossingjordanencyclopedia.com/index.htm">www.crossingjordanencyclopedia.com</a> - ha felmész erre az oldarra, akk mindent megtudhatsz a románcokról, az évadokról részekre bontva...
Woody és Lu összejönnek az 5. évadban, de lefekszik párszor Jordannal is...de nem jönnek össze járás szinten. A There's No Place Like Home I-II között télleg ekkora a kihagyás, de nagyon jó :) az 5. évadban Seely oda lesz Lily-ért, csak Lily megismerkedik egy jogásszal és az utcsó részben majdnem hozzámegy, de utcsó pillanatban lemondja, mert õ is rájön, hogy Bug-ot szereti, így Seely elfelejtõdik. Az utcsó rászben télleg úgy ébred hogy ott fekszik az ágyon a lelõtt JD mellett, kezében a pisztollyal és a rész végén elmenekül. Santana pedig télleg csak 2 részben játtszott a 4. évadban. Macy és Wallkott közt nem hiszem hogy lesz vmi, mert feltúnik Abby és ott egy rakás családi gubanc lesz.
A Las Vegasi részben is a Bostoni csapat deríti ki a dolgokat, csak ez egy 2 részes rész(ezt szépen megmondtam) és nem folytatják azonnal. Olyan mint a There's No Place Like Home. Lehet majd most folytatják.
Tommaso1981 2006 aug. 30. - 23:14:56
(86/1038)
Halihó!
Most, hogy kicsit körbenéztem az IMdb-n, lejött pár dolog.
Szóval: A 4-ik sorozatban befejezõdött részt az 5-ikben tuti, hogy nem adják le. Az 5-ik sorozat 1. része a 2. sorozat 1. része után következik idõben, ahol állítólag Macynek és Slokumnak, a két nagy ellenségnek együtt kell dolgozni. Ahogy néztem a szereplistát, sajna Winslow tényleg nem jelenik meg többet, viszont Matt Seely több részben is feltûnik majd. Kíváncsi leszek, hogy még mindig odalesz-e Lilyért. ÉN egyébként bírtam a srácot, szerintem jófej volt. Sajna nem sokmindent írnak a részekrõl, de az uccsó részben állítólag az lesz, hogy Jordan úgy ébred fel egy buli után, hogy egy pisztoly van a kezében. Érdekes, hogy volt már egy hasonló rész, amikoris azt kellett bebizonyítani, hogy nem az apja gyilkolt. Ott is álomból felébredve bûnügyben találta magát. Amit még furának találtam, hogy az IMDB szerint Santana nyomozó csak két részben játszott. Nekem többnek tûnt. (Aki nem tudná õ volt az, akit az egyik részben egy pszichopata elkábított kihallgatás közben). Az 5-ik sorozatban ismét feltünik René Walcott, lehet, hogy ott is lesz vmi kavar? Mármint Macy miatt. A szinkronhangra visszatérve. Én néha nézem a VOXon a sorozatot, hát el kell mondanom, hogy ott Macynek valami szörnyû hangja van. Úgy rémlik ugyanaz szinkornizálja õt a németeknél, mint annak idején KITTet a Knight Riderbõl. Tiszta géphangú Macy. Ja meg Nigel. szerintem neki tökéletesen eltalálták a hangját. Egy kicsit abberált zseni legyen ilyen. De a legjobb magyar hang a sorozatból Lily-é, meg Woodyé. Én azért remélem, hogy valamelyik széria végén Woody és Jordan egymásra találnak. Na már csak párat kell aludni, s kezdõdik a 4-ik széria.
katus 2006 aug. 30. - 20:09:15
(85/1038)
tök jó, hogy csatlakozol. Mi történik a Las Vegas-i részben?
Bandika 2006 aug. 29. - 20:14:35
(84/1038)
Kifelejtettem a Las Vegas-os részt:)...nem lesz benne. Azt külföldön leadták vagy nem? nem tudom, de úgy rémlik, mintha igen...nemtudom
Bandika 2006 aug. 29. - 20:11:25 Előzmény Tommaso1981
(83/1038)
Helo. Egyáltalán ne mbaj ha csatlakozol.
Nos az 5. évadban tuti nem jelenik meg Jordan tesója. Nem tudok róla, és nem is hiszem hogy Macy és Jordan kavartak volna. Winslow-ra nem emlékszem az 5. évadban, sztem nem szerepel benne. Devan nem medika volt...az a korházakban van...de jó fej volt csak kicsit télleg mint egy élszurkoló.
A szinkron nem is dob, és nem is ront a sorozatotn, mert az eredeti hangok is jók...mondjuk nekem magyarul jobban tetszik...érthetõ okok miatt. Ráadásul nekik eredetileg nincs is ilyen bõ szókincsük kifejezésekre, mint nekünk.
Nigel...hát igen. Nem is tom rendesen megintokolni:) én csak rajongok érte...(inkább olyanért, akit kevesen ismernek, mert abban nincs semmi érdekes ha valaki egy Brad Pitt-ért rajong) De valószínüleg a stílusa és a fekete haja miatt illetve a vámpíros hajlamai miatt:)
Szept. 5-én 22:00kor újra kezdik a 4. évadot....de nem követi az 5. :(
Az elmult héten kicsit meg voltam ijedve, mert nem tudtam feljönni erre a fórumra...azt hittem törölték:S Nah de most végre újra itt:)
Tommaso1981 2006 aug. 28. - 20:47:30
(82/1038)
Hát ezt nem hiszem el. Rajtam kívül három Nyughatatlan Jordan rajongó él szerény kis országunkban? Végre, legalább volt értelme a Hallmarknak ezt a sorozatot leadni. Ha nem baj csatlakozok hozzátok, mint rajongó.Egy kis segítséget kérnék, mert az elsõ sorozatot nem láttam. A másodikból nekem az jött le, hogy Macy az elsõben kavart Jordannel. Tényleg így volt? Szerintetek Jordan tesója fel fog még tûnni az 5. vagy a 6. sorozatban? (Ugyanis a holttest nem került elõ). A 4. sorozatban volt egy crossover rész, melynek végén Las Vegaban(?) vagy L.A(?)-ben egy parkolóban lövések dördülnek el. Ennek a folytatása az 5. szériéban lesz? Bandika: Neked miért pont Nigel a szimpatikus? Szerintetek eredeti hanggal is ilyen jó lenne a sorozat, vagy a szinkron is dob egy kicsit rajta? Amúgy szerintem a legjobb fej már nincs a sorozatban. Õ Devon volt, azt hiszem így hívták a gyakorló medikust. Amúgy az 5. sorozatban is szerepet kap Ivan Sergei?
Na sziasztok!
Tamás
katus 2006 aug. 28. - 18:56:04
(81/1038)
Apropó. Ti nézitek az árnyékosztagot?
katus 2006 aug. 28. - 18:54:24 Előzmény pepi
(80/1038)
Hahó! Mi ez a pangás? Sajnos kezdõdik a suli, bár legalább nem unom itthon halálra magam.
pepi 2006 aug. 15. - 14:27:17
(79/1038)
okés köszi :)