katus 2006 júl. 02. - 18:08:36
(38/1038)
A sátán kutyájával nekem sincs eddig még semmi bajom, de a tíz kicsi néger NAGYOON brutális. Szerintem míg táborban leszel biztos nem kezdik újra a Halllmarkon legalábbis nem.
Apropo nekem a német oldal olyasmit írt ki, hogy fizetni kell a letöltésért, nekem annyit nem ér meg.
Bandika 2006 júl. 02. - 09:48:06
(37/1038)
A sátán kutyája nagyon jó könyv, megkaptam karácsonyra:) Nekem nagyon tetszett:) Nem tudom miért, de vonz Sherlock Holmes személyisége és észjárása. Minden vasárnap este megy a viasat3-on. a tíz kicsi néger, annyira rossz? Még nem is hallottam róla...
Torrent-rõl le tudod tölteni angolul az 5. évadot, ha érdekel, persze részenként és igen lassan...de egész jó minõségben. De arról a német oldalról amit mondtam ott is tudsz letölteni jeleneteket, van hogy teljes részeket, ingyen és egész gyorsan:) Érdekes hogy pl az 5. évadban sokkal több személyes szálon megy a történet, mindenkirõl tudunk meg vmi személyeset, néha túl sokat is...
Remélem lassan újra kezdik...csak ne akkor, amikor táborban vagyunk, mert akkor gonosz leszek és bosszúálló:)
katus 2006 júl. 01. - 21:29:36
(36/1038)
Bocs, elfelejtettem írni, hogy A.C.-tõl a Tíz kicsi négert, Sir A.C.Doyle-tól pedig A sátán kutyáját ajánlotta. Bár a 10 kicsi néger után lehet, hogy még sem rajongok annyira a krimikért(könyv formátumban). Pepi én még angolul se láttam az 5. évadot. Te is táborban vagy? Milyen könyveket szeretsz olvasni?
Bandika 2006 júl. 01. - 17:28:29 Előzmény katus
(35/1038)
Húúú, én meg most jöttem haza 1 napra, aztán megyek 10 napos táborba:)...Hello Pepinek:) Valszeg lesz 5. évad magyarul is elõbb vagy utóbb, de az utóbbit tartom valószínûbnek:) Lesz 6. évad is és valszeg összejönnek...egyszer. Bugnak és Lilynek már sikerült, Nigel magányos farkas, Garret meg...csak van :D én reménykedek hoigy még sok-sok évada lesz! Pepi: Te már láttad angolul az 5. évadot? vagy csak tod hogy van és érdekel? Tom hogy hülye egy kérdés:Dde ma csak ennyi tellik tõlem:)
Katus: a karakterem nevét elszúrtam az elõbbiekben, szal az igazi neve Parthenope.
Nah, viszlát 12.-éig!
katus 2006 jún. 25. - 16:38:04 Előzmény Bandika
(34/1038)
Ha még mindig nem tudod, hogy kell sereget össze szedni akkor írj. Egyébként a felhasználó neved semmit sem használ, csak a karaktered neve fontos. Sajnálom, hogy eddig nem válaszoltam de táborban voltam.
Pepi: én is alig várom, hogy adják magyarul is, és reménykedem benne, hogy összejönnek.
pepi 2006 jún. 24. - 12:55:28 Előzmény Bandika
(33/1038)
Sziasztok!!
Végre valakik akik szeretik sorozatot!!!!
Örülök nektek srácok!!!
De még jobban örülnék ha végre leadnák az 5-ik évadot is magyarul....
Szerintetek lesz 6-ik évad és Jordan és Woody végre összejönnek??
Bandika 2006 jún. 18. - 11:02:00
(32/1038)
Kérdés: a Thrillion kincseiben hogy lehet sereget összeszedni? Hálás lennék ha tudnád:)
Bandika 2006 jún. 13. - 18:37:15
(31/1038)
A nevem ott Parthenpoe mármint ez a karakterem neve, amivel belépek az a Bandika :) nem tom melyiket akartad tudni :$ Milyen krimiket ajánlott? ha megkérdezhetem:) Vége a sulinak és most végre csomó idõm lesz olvasni...eddig sajna nem volt :( pedig nagyon szeretek, mindegy bepótolom nyáron.
katus 2006 jún. 12. - 19:20:22
(30/1038)
Kötelezõ olvasmány gyanánt. természtesen. de attól még jó.
katus 2006 jún. 12. - 19:13:49
(29/1038)
Tudom hogy tök jó? Hogy hívnak ott? Én Ignisidus v'ok. Kösz a regény ajánlást. Pont most ajánlott még hozzá az irodalom tanárnõ pár krimit.
Bandika 2006 jún. 11. - 18:54:32 Előzmény katus
(28/1038)
Bocs h ilyen lassan írok vissza, de elfelejtettem :$
Húúú kipróbáltam azt a játékot, már negyedik szinten vagyok:) nekem tetszik, csak az nem h egy nap alig csinálhatok vmit...
Így írót nem nagyon tudok neked ajánlani ( kivéve: Max Allan Collins; CSI sorozat:)természetesen ) de pl. a Galaxis útikalaúz stopposoknak, az nagyon tetszett. Ja de Arthur Conan Doyle nagyon szeretem a krimijeit. Egyépként sztem nyugodtan vedd ki azt a könyvet a könyvtárból amelyik megtetszik, még ha nincs is ajánlásod róla, mert ha a hátuján elolvasod a tartalmat és tetszik, akkor valszeg tetszeni fog:)
katus 2006 jún. 03. - 12:48:23
(27/1038)
Én sose színézkedtem, de néptáncolok és egy egy fellépés elõtt szintén nagy a hajrá. Én is imádom. Egyébként most én is orvos szeretnék lenni, bár ebben annyira nem vagyok biztos. Csak azt tudom, hogyha az leszek akkor nem pl. háziorvos leszek, hanem sebész vagy vlmi hasonló. De egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy orvos akarok lenni csa most ez van terítéken. Tudod ez olyasmi, mint a kisgyerekek vágyai, hogy tûzoltók, bûvészekstb. lesznek. Az egyetlen ami tuti azaz, hogyvlmi bioszhoz, v. kémiához kapcsolódó munkát vállalok/leszek. Apropó ha szreted a szerepjátékokat akor ajánlok egy iternetes játékot: <a target="_blank" href="http://www.thrillion.hu." title="www.thrillion.hu.">www.thrillion.hu.</a> Én most ezért rajongok. Én mindent olvasok Szeretem pl. Meg cabotot, Jókait, Kertész Erzsébetet, Rejtõt, és most a kedvencem Böszörményi Gyula.tudsz ajánlani néhány krimit. Ugyanis egy-kettõt amit itthon találtam azt elolvastam, de a könyvtárból ajánlás nélkül nem igazán mertem kivenni . Kicsit rémísztõek.
Bandika 2006 máj. 30. - 14:32:50
(26/1038)
Ja és a szerepjátékokat is szeretem, mert egy idõben rengeteget jártam színházba, meg szinis társulat tagja is voltam. De úgy döntöttem, h monst inkább a tanulás kapja a nagyobbik szerepet az életemben, szal abba hagytam...sajna...de mostmár jobb az átlagom és ez nekem tök jó, mert orvos akarok lenni...de azárt hiányzik:S
Bandika 2006 máj. 30. - 14:30:20
(25/1038)
Nemtom mostanában egyáltalán nem néztem...hát amit olvasok és nagyon szeretek:D az a CSI sorozat könyvben(ki gondolta vona:)), meg ilyenek, de fõleg krimik. Szeretem a mitológiát meg ezeket, de nem nagyon hiszek bennük. Sztem így is sok minden történik az emberrel, csak gyakran elsiklik felette és észre se veszi. De ami a poén, h rendszeresen olvasok horoszkópokat és bejönnek...de attól még nem irányítják az életem... Csak kezdjék már elõlrõl a CJ-t!!!
katus 2006 máj. 29. - 19:36:21
(24/1038)
A meseországos az Utazás a mítoszok földjére volt. A címe nem valami ötlet dús, a film sokkal jobb mint amilyennek a cím alapján gondolnánk. Én egyébként hiszek ebben a misztikus dologban. Hisz ameddig hisz benne az ember addig remélheti hogy vele is történik valami és az élet nem olyan unalmas mint amilyennek látszik v. érezzük. Na jó ennyi lelkizés aszzem elég. Egyébként én is azt szeretem a Hallmarkba hogy sokat ismétel , így a kedvenc filmeidet többször is láthatod, s nem kell félned, hogyha lemaradsz valamirõl akkor csak kb. egy év múlva nézheted meg. ( bocs a körülményes fogalmazásért, de német szöveget fordítottam és rám ragadt.) Egyébként szeretsz olvasni és ha igen milyen mûfajt? ( szereted a szerep játékokat?) Az EltûntnekBEN szerinted a Jess összejön a fõnökével, vagy csak az elõzõ részeket én értettem félre?
Bandika 2006 máj. 29. - 13:21:43
(23/1038)
Azokat néha én is néztem. Az Eltüntnek nyívánítvából a régebbi részeket jobb szerettem. A True calling pedig olyan h csak akk ha nincs más...nem hiszek ezekben a misztikus izékben, de én is szeretem az ilyeneket. Mostanában én is rengeteget nézem a Hallmarkot, Tök jó h egy-egy filmet többször is leadnak, mert álltalában elõször lemaradok:) Most volt vasárnap vmi ilyen meseországos( nem emlékszem a címére), na az tetszett:)
katus 2006 máj. 29. - 11:52:34 Előzmény Bandika
(22/1038)
Én is bírom a vért, de a sorozatokban nem kell feltétlenül lenni. Inkább misztikus, izgi legyen. Én néha nézem (ha odajutok) az Eltûntnek nyilvánítvat Tru callingaz õrangyalt (vasárnp mennek az RTLKLUBBON). Mostánába néha megnézem a Hallmarkon szombat este az Árnyékosztagot. Az Árnyékosztagban egy titkos "társulat" nyomoz a korrupt rendõrök után. Az Eltûntnekstb.-en az FBI nyomoz eltûntek után, a Truban pedig a csajszi megpróbálja megakadályozni az emberek halálát, ugyanis újra éli a napot. Egyébként én a Jordannen kívül nem vagyok sorozat mániás, inkább csak ha unatkozom akkor nézem õket, bár ezt lehet hogy nem hiszed el. Egyébként Hallmark mániás vagyok. Imádom a csatornát. Tök jó filmek mennek rajta. ( Vannak véresebb filmek is, romantikusak, képzeletbeliek, fantasyk, tanulságosak -egy szóval minden.)
Bandika 2006 máj. 26. - 14:07:04
(21/1038)
Nem kell hogy épp sorozat legyen, de pl a CSI sorozatokat szeretem, de abból is a patológiás rész a jó :D Szinte mindegy csak follyon a vér...ezen sokan meglepõdtek eddig, amikor nézték a space-met, mert ha vki rám néz, akk nem hinné, hogy ezeket élvezem. A CSI Miami-ban Alex tök furának tûnik, amikor mindig beszél a hullákhoz....de azért én bírom:) És neked? Mármint és Te?
katus 2006 máj. 26. - 10:04:59
(20/1038)
Kösz a képet. Milyen "véres" sorozatokat nézel még?
Bandika 2006 máj. 22. - 13:52:15
(19/1038)
Nos...Jefry az 5. évadban az államügyész, akire te gondolsz az [Sílí] nem tom hogy írják...õ nyomozó, de eltûnik...:( hirtelken sehol nem találok róla képet, pedig van egy pár...De kedvedért van egy Woody-s :)