6/10
Bubus53 2017 jún. 20. - 18:56:17 6/10
(72/112)
Mi az, hogy negyedik rész!? Már ehhez is öregek mind a ketten, én imádtam az elsõ kettõt, de ezt csak végig kínlódtam!
mushi 2017 ápr. 13. - 14:42:30
(71/112)
majdnem abbahagytam kb a közepénél, annyira unalmasnak tartottam...

SPOILER

aztán a kórházas jelenetnél, mikor Bridget vajúdik, eltört a mécses, mikor Darcy mondja neki, hogy szereti úgy ahogy volt, van és lesz.
Azért titokban szerintem mindenki, aki látta az elsõ két részt, reménykedett benne, hogy a végén Darcy lesz a befutó. Hiszen ez egy örök szerelem volt, már az elsõ rénszarvasos pulcsi óta. (Ami olyan édesen köszönt vissza itt is.) Máshogy nem is lehetett volna, mert az csalódás lett volna. Ha már így újra egymásra találtak.

SPOILER VÉGE

Egy szó mint száz, nem olyan érdekes, mint az elsõ két rész, sõt már a második sem annyira élvezhetõ, mint az elsõ, de aranyos látni, ahogy megöregedtek a szereplõk. Nem mondom, hogy Patrick Dempsey-t elrugdosnám, de Colin Firth az Colin Firth, a maga hûvösebb, kimértebb angol eleganciájával és sármjával.
10/10
Viharsziget 2017 febr. 15. - 17:28:06 10/10
(70/112)
Ez a lány egyszerûen lenyûgözõen aranyos és cuki, nem lehet nem szeretni. Nem plázacica, nem túl szép, de mégis gyönyörû és vonzó, és egyáltalán nem kövér, hanem husos!

A karaktere szimpatikus, ahogyan beszél, és mondja valahogy úgy, hogy pasik száma 1, kilók száma -1, tök cuki, ahogyan számol, és vezeti saját maga naplóját, életét.

Kedves film, kedves szereplõkkel, mind a három rész jó! (elsõ részhez kommenteltem, de ide is illik)
offtopic
idõjós1010 2017 febr. 10. - 21:30:01
(69/112)
Ami nincs, azt nem lehet rangsorolni.
idõjós1010 2017 febr. 09. - 21:04:21
(68/112)
Nincs negyedik rész. Ez a harmadik.
idõjós1010 2017 febr. 09. - 21:03:28
(67/112)
Most ezt nem értem, hol kapcsolódik az én soraimhoz, vagy épp hol mond neki ellent.
kornélia23 2017 febr. 06. - 08:52:24 Előzmény Meridiana
(66/112)
Egyetértek veled! Én kb a felénél kikapcsoltam. Mindig megfogadom, h egy jól sikerült filmnek a folytatását nem fogom megnézni,mert az már erõltetett számomra. De a kíváncsiság hajtott... Renée Z. végig erõltetett volt. Sosem volt egy szép nõ, de volt egy báj az arcában régen...de mooosst egy múmiiiaaa, mint a hasonszõrû kollegináknak (Meg Ryan, Nikole Kidman..) mintha testvérek lennének. A sok botoxtól mindnek egyforma lesz az arca. Ezt a részt kár volt megcsinálni, remélem 4. nem lesz.
10/10
direne 2017 febr. 06. - 08:29:34 10/10
(65/112)
Örülök, hogy magas pontszámot kapott a film, mi remekül szórakoztunk! Tetszett a szereplõk játéka és bolondosan kedves, szerethetõ a történet. Nálam a sorrend:1, 3, 2.
idõjós1010 2017 febr. 05. - 20:47:32
(64/112)
Én alapvetõen csípem ezt a karaktert, és bár idegenkedem a romantikus vígjátékoktól, ez a film, ennek dacára is, kifejezetten jól eltalált, ízlésesen humoros, és valóban az. Hála az égnek, ez alól, a 2016-os folytatás sem volt kivétel. Azonban valami változott, és nem elõnyére. Zavaróan logikátlan volt, amit õ mûvelt, és amit az a két pasas is mellette. Ráadásul ez a (s.p.o.i.l.e.r) dupla apukás sztori sem túl eredeti. Az õ karaktere tudom jól én is, hogy alapból ilyen. Eddig sem volt kevésbé szétszórt, és érzelmileg stabilabb, de talán most tényleg túllõttek a célon. A megszokottnál is jobban. .: Jacknek párkapcsolatban élni sem jutott eszébe soha, saját bevallása szerint, nemhogy babázni. Mégis, egyszerre elkezdett rajongni az ötletért, egy olyan nõvel, akit nem is ismer. A végén már az sem érdekelte, hogy nem õ a gyerek apja. Az ügyvédurat megértettem, bár õ sem akart babát. Jones viszont pont azt közölte velük utoljára, aminek elsõkörben a leginkább örült volna mindkét választottja, hogy talán nincs is mitõl félniük, mert egyikük garantáltan nem lesz apuka. Persze, ez egy film, és ennek is pont így kellett történnie, ahogyan történt, hisz mibõl csináltak volna poént, ha ezt nem tudják így megcsavarni. Mint pl azt, hogy meghívták stúdióbeszélgetésre Jack-et, totál fölöslegesen. Mark-tól bõven elég lett volna DNS mintát szerezni. Ha róla kiderül, hogy apa, vagy sem, önmagában már elég tud lenni. Fel sem kell kutatni az ismeretlen férfit. ha meg már Márkról egyszer eldöntötte, hogy vele nem fog mûködni a dolog, akkor mért hagyja faképnél jack-et a következõ pillanatban, egy perccel azután, hogy közölte vele, belé még lát esélyt arra, hogy szerelmes is legyen. Márk iránt érzelmei viszont már évekkel ezelõtt elmúltak. Legutóbbi babacsinálós kalandjukat is botlásként élte meg. Egyszer hármasban babáznak, aztán kettesben, majd már csak egyedül, majd újra hármasban, és kettesben, és megint hármasban. szóval túl volt csavarva az egész. Nálam az volt a tetõpont, amikor a randiguru lepattant a mocijáról épp, a megfelelõ, kritikus pillanatban, pedig akkor már nem is beszéltek egymással, számításaim szerint minimum egy, de lehet hogy két hónapja.
1/10
Meridiana 2017 febr. 05. - 10:08:03 1/10
(63/112)
RZ már a film elõtt megmûtette magát, kár volt, szerintem a természet nem bánt volna így el vele. Szinte alig lehet ráismerni, egy aszott múmia lett.
6/10
netti100 2017 febr. 05. - 08:37:21 6/10
(62/112)
Rettenetes. Közel sem éri el a korabbi részek "színvonalát ". Emma Thomson brillírozik egyedül.
Az egész filmet bebotoxolták, es merev, erõltetett, szanalmas, gagyisag lett.
6/10
Bubus53 2017 febr. 04. - 14:49:26 6/10 Előzmény krisssz585
(61/112)
Pedig nekem pont ezért nem tetszik, mert mind a ketten nagyon csúnyán megöregedtek. Kár volt ezzel ennyit várni, jobb lett volna, ha jóval korábban elkészül, de várták, hogy majd meggondolja magát, és megint felhízik hozzá? Nem kellett volna eddig makacskodni.
1/10
Meridiana 2017 febr. 04. - 00:00:44 1/10
(60/112)
Valóban szánalmas vagyok, amiért nem itt élem az életem, ahogy egyesek.
1/10
Meridiana 2017 jan. 31. - 10:00:07 1/10
(59/112)
Sajnálom, hogy idõt pazaroltam erre a hulladékra az életembõl. Szánalmas, erõltetett, tipikusan a \"húzzunk le róla még egy bõrt\" érzésem volt végig. Számomra értékelhetetlen.
5/10
pihes 2017 jan. 26. - 15:28:02 5/10
(58/112)
Elég bizarr, ahogy Bj néz ki. Egyáltalán az, hogy már tényleg, ennyire kitolódik, a gyerekvállalás. Lassan, ott tartunk, jó ha megéli az anya, hogy felnõttkorú lesz a gyerek.
Na, a végén, az a két kocsog, kiakasztott.

Nem igazán jött be, ez a film.
Nagy1A 2017 jan. 22. - 22:53:03 Előzmény vandorbab
(57/112)
Könnyesre röhögtem magam..................elképzeltem, amint visszatartott lélegzettel éppen halni készülsz, a család nõtagjai, meg............psssszt halkabban fuldokolj, mire ez a nagy felhajtás..........így nem lehet élvezni a filmet!!!!
6/10
Gaddemon 2017 jan. 22. - 19:42:09 6/10
(56/112)
Erõsen túl van értékelve, de egyszer abszolút nézhetõ. Kevesebb botox és/vagy mûtét kellett volna Zellwegernek, akkor talán némi érzelmet is lehetett volna rajta látni. Ezen kívül a sokadszor lerágott csont már annyira nem vicces, mint elõször, új poénok meg alig akadtak.
csicso82 2017 jan. 22. - 16:14:11
(55/112)
46 évesen akar gyereket, nem siette el.
offtopic
HáziSárki 2017 jan. 09. - 13:13:58 Előzmény vandorbab
(54/112)
:))) A filmet még nem láttam, de a hozzászólásodon igazán jót szórakoztam. Köszönöm! :)))
10/10
krisssz585 2017 jan. 08. - 09:57:34 10/10
(53/112)
Nekem tetszett. Bár kicsi hiányérzetem volt, több \"pasi csatát /ugratást\" vártam volna,illetve kicsit pörgõsebbre is megcsinálhatták volna,de így is jó volt (bár 3 rész közül,még így is az elsõ kettõ nálam a nyerõ)...

Ha nagyon meg akarnák bonyolítani az egészet akkor készíthetnének egy negyedik részt is,amikor is feltûnik a színen Daniel...

Amúgy meg nem értem az itt kommentelõket R.Z elég jól összekapta magát erre a filmre: szép az alakja. Az hogy ki hogyan öregszik arról meg nem tehet, gondolom nektek sem fog jól esni 30-40évesen ha a pofátokba kapjátok majd azt, hogy \"hogy nézel márki\"?