Petrapetrus 2016 szept. 14. - 18:18:21
(12/112)
Szerintem ez enyhe túlzás... Colin Firth ötvenesen sármosabb, mint valaha... És szerintem töretlenül letagadhat a korából éveket.

Renée Zellweger pedig helyes nõ még most is. De hát rajta jobban meglátszik az idõ.

Állítólag jó lett ez a film - jobb, mint az elsõ két rész. Majd kiderül. Én holnap nézem, kíváncsi vagyok. Megvan a saját teóriám, bár állítólag több befejezést is forgattak hozzá. Remélem ha majd kiadják DVD-n / BD-n, ráteszik az összeset (már ha nem készülnek valamiféle viccel a mozis vetítéseken nekünk, nézõknek - én már erre is gyanakszom [túl élénk a fantáziám] XD).
nyugiss_ 2016 szept. 03. - 16:06:29
(11/112)
hát colin firth se 20 éves már
semmi szükség nem volt erre a részre
(mondjuk nekem a második sem jött be, de az még elment, mert nem sokkal az elsõ után csinálták meg)
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 13:58:18
(10/112)
Tudom. :) Én is. :D
cellasto 2016 ápr. 11. - 13:52:33
(9/112)
ó,nem akarlak én lebeszélni csak a saját álláspontomat osztottam meg :)
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 12:46:42
(8/112)
A filmes betétdal, ha valakinek megtetszett: https://www.youtube.com/watch?v=cLyUcAUMmMY
(Nekem csak a refrén jött be, viszont a NAGYON SOKADIK hallgatás után már megszerettem a dalt is. :)))
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 12:38:04
(7/112)
Én meg olyan ritkán járok moziba, hogy ennyi kis öröm-boldogság nekem is jár. (Évente 2-3 alkalom, de van, hogy még ennyi se...)
Colin Firth széles, nagy vásznon, hmm, jó az. Ha csak állna / ülne egy helyben 1,5 - 2 órán keresztül és nem csinálna semmit, csak nézne ki a fejébõl és pislogna néha, én azért is kifizetnék egy mozijegyet. XD
Elvonási tüneteim kezelésére szükséges ilyen formában az "overdose". :D Amíg nem lesz saját mozitermem, addig kénytelen vagyok fejet hajtani a mozifilmes választék elõtt... Mellesleg a mi mozink amúgy is egy rakás *khmm*, csomó filmet el se hoznak a városba. (Például az Eddie, a sas-t sem játsszák nálunk egyáltalán. Fel is vagyok háborodva, pedig úgy vártam már, mióta kiderült, hogy forgatják...)
Ezt kivételesen leadják majd, csoda hát, ha kihasználom a helyzetet? :)
cellasto 2016 ápr. 11. - 12:24:18
(6/112)
szeretem én is,az egyik kedvenc színészem
épp ezért kímélem inkább meg magam ettõl a filmtõl :))
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 12:22:47
(5/112)
Én azért beülök. Colin nagy vásznon azért hû. Meg ha. Meg HÛHA. :))) Ha másért nem, ezért megéri nekem a mozijegyet. :D Amúgy tényleg elképesztõen fárasztónak ígérkezik, de nem ítélkezem ennyire elõre...
cellasto 2016 ápr. 11. - 12:17:53
(4/112)
gáz..nagyon gáz

erre még colin firth miatt sem ülök be a moziba..sõt,egyáltalán nem akarom látni szerintem
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 12:17:31
(3/112)
Még egy kép az új hármasfogatról (aztán majd a port is nyom fel még gondolom többet is);
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 12:15:13
(2/112)
A tartalom lemaradt:

Miután szakított Mark Dacyval, Bridget Jones „boldogan él, amíg meg nem hal” terve nem igazán úgy alakult, mint várta. Negyvenes szingliként úgy dönt, hogy hírproduceri munkájára koncentrál, és régi és új barátokkal veszi körül magát. Most az egyszer Bridget teljesen ura a helyzetnek. Mi baj lehet? Ám Kupidó közbelép, és Bridget megismerkedik egy Jack nevû, jóképû amerikaival, aki úgy udvarol, ahogy Mark Darcy soha. És jön a váratlan fordulat: hõsnõnk teherbe esik, de van egy bökkenõ: csak 50 százalékos bizonyossággal tudja a babája apjának kilétét...
Petrapetrus 2016 ápr. 11. - 12:13:42
(1/112)
Hát, én jobban örültem volna, ha egybõl a harmadik regényt filmesítek meg, ez a kis átkötõ töltelék meg már kimarad, ha 10 évvel ezelõtt nem jutott eszükbe leforgatni... Na mindegy, azért nézõs lesz. Mark miatt mindenképpen. :)

Azért az klassz, hogy a magyar premier egy nappal elõbb lesz, mint az Egyesült Királyságban. :D

A magyar nyelvû elõzetes: https://www.youtube.com/watch?v=D6Fxx5CBfEU

Az angol nyelvû elõzetes: https://www.youtube.com/watch?v=5R2gIC8oq2Q