ratta 2008 jan. 23. - 13:58:10
(193/1093)
Nagyon sajnálom,hogy elment :-( A Túl a barátságon a kedvenc filmem! :(

Nyugodjék békében! :(
rockqueen 2008 jan. 23. - 13:49:53
(192/1093)
De mennyit vehetett be?3-4 db-ot?Az még tudtommal nem halálos,ha meg többet,akkor hülye volt,mert gondolhatta volna,hogy az már úgy nem lesz jó.Elnézést,lehet,hogy túl indulatos vagyok,de nagyon le vagyok döbbenve.: (
kymara 2008 jan. 23. - 12:53:39
(191/1093)
Megerõsítették, hogy véletlen baleset volt. Mivel nehezen tudott elaludni mindig altatót vett be, csak most elmérte az adagot. Este lett volna egy fontos megbeszélése, azért szerette volna jól kipihenni magát. A masszõrnõjét is ezért rendelte magához. Õ találta meg.
gemini22 2008 jan. 23. - 11:46:55
(190/1093)
Egyelõre még semmi sem bizonyítja, hogy öngyilkosság lett volna. Sajnos, valószínûleg véletlen túladagolás...

Nehezen tudom elhinni, hogy tényleg meghalt. Nem találok rá szavakat, még nem tudom elfogadni.

Nyugodjék békében!:(
kymara 2008 jan. 23. - 08:06:06
(189/1093)
Nyugodjék békében!!!
kymara 2008 jan. 23. - 07:54:13
(188/1093)
MEGHALT!!!!
HEATH LEDGER HALOTT!!!!
Tegnap délután MK Olsen Manhattani lakásában holtan találták. Az eddigi nyomozás szerint öngyilkosság.
10/10
ciccus92 2007 dec. 18. - 10:08:55 10/10
(187/1093)
Nah hát örülök,hogy megnéztem. Nagyon kiváncsi voltam.. Korábban már hallottam róla,ugyanis elég nagy port kavart..

Elösször is..nekem semmi bajom azokkal,akik "mások"..DE..bevallom,hogy a férfiak közötti szexuális kapcsolat és stb.. hát hogy mondjam ..kicsit visszataszít.. a nõknél is,de a nõknél valahogy elfogadottabb ez az egész..szerintem.

Már tûkön ültem,vártam hogy kezdõdjön a film.. és megérte várni. WOW.. Elképesztõen jó. A téma persze eléggé provokatív meg sok mindent lehet róla mondani.. de a végeredmény.. BRAVO. Úgy bõgtem a végén..és nem tudtam abbahagyni.. Anyukám kérdezte,miért.. és nem tudtam konkrét választ adni.

Elõttem arról beszéltetek,hogy mi a film vége vagy valami ilyemsi,és hogy mi történik Jackkel. Ezeket a film elõtt olvastam és a film vége felé már félem a véres befejezeéstõl.. de valahogy nem olyan nyilvánvaló.. amikor Ennis felhívja Jack feleségét akkor mutatnak pár képet azzal kapcsolatban hogy mi történt Jackkel,de semmi extra.. Hogy van ez?

Ami még érdekes volt számomra a filmben,hogy Anne Hathaway,akit eddig még csak neveletlen hercegnõként láttam,itt egy nem túl szimpatikus szerepben tûnik fel.

Hát ennyi. Szerintem érdemes megnézni.
csancsy 2007 dec. 05. - 19:00:38
(186/1093)
Jack-et véresre verik, megkínozzák mert homo,
10/10
Vidi 2007 dec. 05. - 12:29:37 10/10
(185/1093)
***SPOILER***
Én sajnos nem tudtam teljes egészében végignézni (egyelõre), de most akkor mi lett pontosan Jack-el? Hogy halt meg?

Amúgy amit láttam, arra azt mondom, hogy zseniális. Sajnos ritkán készül ennyire gyönyörû film...
9/10
real_madrid 2007 dec. 03. - 21:30:39 9/10
(184/1093)
szép film, nekem tetszett. a vége pedig meglepett, más befejezésre számítottam!
Szeth.i. 2007 nov. 30. - 18:32:48 Előzmény sznúp
(183/1093)
Sznúp!
Trágyás pelenka= a reklámok zöme, és a hazugságaik
Nem lesz!!!
És a te szubjektív ízlésed semmivel sem tolerálhatóbb, vagy különb annál, amit sérelmezel!!!
sznúp 2007 nov. 18. - 19:48:04
(182/1093)
Ja a trágyás pelenkát + majd ha lesz gyereked ... :D
sznúp 2007 nov. 18. - 19:47:15
(181/1093)
Na azé 1 hetero ágyjelenetet ne hasonlíts egy homoszexuálishoz :D
Az max a melegeknek undorító + az apácáknak :D
Mint mondtam , nekem csak az idõponttal volt bajom , hisz ' a Fiúk a klubból is késõ este van és ezt csak a reklámból tudom :D
csancsy 2007 nov. 18. - 11:13:58
(180/1093)
Na, végre sikerült végig néznem. Szerintem jó film, és sztem nem a "szexjeleneten" van a hangsúly (engem ez nem érdekelt) hanem a szereplõk érzelmein, hogy hogyan élik meg ezt a "másságot" hogy például Ennis nem akarja elfogadni. Nekem ezek tetszettek a legjobban, és nagyon sajnáltam végén Ennis-t, hogy "egyedül" maradt. Sztem Heath Ledger alakítása volt a legjobb, nagyon jó színész.
Bevallom elõször nem akartam nézni, attól féltem, hogy sok szexjelenet lesz benne,azt fogják hangsúlyozni és én se fogadtam volna jól, de még egy darab elmegy, és az se volt durva, szóval kellemeset csalódtam.
Szeth.i. 2007 nov. 17. - 20:54:46 Előzmény sznúp
(179/1093)
rE Sznúp... akkor panaszkodjunk!
Köztudott, Azoknak, akik elõfizetik az HBO-t, h nem kereskedelmi adó, és az fizeti elõ, akinek megfelelõ a filmek leadásának szisztematikus rendszere...
Nekem a trágyás pelenka meg egyéb reklámoktól fordul föl a gyomrom, amit nehezebb kikerülni.. az ízlésednek nem megfelelõ elõfizetéses adókkal meg azt teszel, ami takarsz.... sok filmben nõ és férfi, akár 17h-kor milliószor tud ûberelni förtelemben (kinek mi az) egy meleg szexjelenetet...
alanis 2007 nov. 12. - 15:34:34
(178/1093)
úgy látom, akinek nem tetszett a film, elsõsorban azon az egy bizonyos jeleneten akadt ki. most azon lehet vitatkozni, hogy feltétlenül kellett-e, szükség volt-e rá a történet szempontjából.

bár ha kihagyták volna, van egy olyan sejtésem, akkor sem tetszett volna sokatoknak. mégpedig azért, mert a két szereplõ meleg.

szerintem kár is ezt a vitát tovább folytatni. uis olyan emberekkel nem látom értelmét egy vitának, akik végig sem néznek egy filmet és egyetlen egy jelenet alapján ítélkeznek. mert számomra sajnos nem tûnik észérvnek az, hogy az a jelenet ilyen vagy olyan volt. és ami elõtte vagy utána van???? a történet nem 60mp-bõl áll.
alanis 2007 nov. 11. - 15:18:09
(177/1093)
nem perry tett megjegyzést az intelligencia tekintetében, hanem én. tehát másokat hagyj békén légyszi ezzel kapcsolatban. ha kell visszavonom, amit írtam. csak legyen végre nyugalom!

viszont még annyit. ha mindenki kiakadna azon, milyen sz*r filmet ad éppen az hbo vasárnap este, tiszta panaszáradat lenne mindenhol.

nem tehet mindenki kedvére uazzal a filmmel egy csatorna sem. sokaknak tetszik az adott film, sokaknak pedig nem. és ezt mindenkinek el kell fogadnia.

persze mindenkinek joga van a véleménye hangoztatásához, de nem árt, ha normális formába önti azt.

ha neked azzal volt bajod, hogy az hbo merészelt egy ilyen témájú filmet pont vasárnap levetíteni, akkor talán nem jó fórumot választottál. az hbo-nál kellene a panaszodnak hangot adni.
sznúp 2007 nov. 11. - 14:37:14
(176/1093)
Nem is néztem !
Értelmezd amit leírtam .
Máskor vasárnap nézem az HBO ~ t me akkor adják a legjobb filmeket , de mst nem nézhettem me ezt adták és ez az én bajom .
Na de TMA lezárva :)
csancsy 2007 nov. 09. - 21:47:00
(175/1093)
Hali!
Mi lett a vége a filmnek? Csak az az elejét láttam, és kiváncsi vagyok, mi lett a vége? Hbo-nk nincs, és egyik ismerõsöm HBO-jánál néztem bele, de sajnos nem tudtam végignézni, és míg majd ki tudom venni, tékából, addig nem tudok várni. Sztem jó film, legalábbis amit az eleljén láttam, sztem jó a mondanivalója, mármint, hogy vállalni kell önmagunkat.
sznúp 2007 nov. 09. - 21:32:50
(174/1093)
Bocsi , egy "h" kimaradt :)