Facing.the.Plastic 2006 jún. 24. - 12:27:53
(73/1093)
most egyáltalán nem értelek....

lesajnálom és elítélem a melegséget? De hogy is!!!! Te meg normálisnak tartod???? Én csak annyit mondtam, hogy a homoszexualitás nem normális, és nem lesz mindenkibõl homokos...oké???

Vannak (VANNAK) homokos ismerõseim...semmi bajom velük, sõt....de a szexuális beállítottságuk nem normális, nem pedig õk maguk...héééé..tudsz eközött különbséget tenni????
ikiss 2006 jún. 24. - 07:49:31 Előzmény Facing.the.Plastic
(72/1093)
Hát elég fura gondolataid vannak, egyáltalán itt élsz ebben a világban vagy csak a tévét nézed? Vannak férfias melegek is mint ahogy nöies heterok is, és attól mert te lesajnálod és elitéled a melegséget ,az még köszöni szépen megvan. Azért kiváncsi lennék mi lenne,hogy a környezetedben pár férfias srávról kiderülne hogy titokban féukkal is szexelnek. De a melegség nemcsak erröl szól hanem a szerelemröl ami ugye szexfüggetlen.
Facing.the.Plastic 2006 jún. 05. - 10:16:33
(71/1093)
a homoszexualitás eléggé vitatott téma még pszichológusok, orvosok, és genetikusok között is...egyáltalán nem bizonyított, hogy van egy gén ami ezért lenne felelõs..persze biztos tanultátok, mert ilyen elõfordul, hogy a kromoszómák így alakulnak ki egyes férfiaknál, hogy xxy ...ezért nem õ a felelõs de ez ritka

ha megfigyelitek a homokosokat, nem annyira férfias jelenségek, mozdulataik, beszédük..egy igazi tökös pasiból nem lesz homokos.

ez a film egyik csapdája, hogy azt állítja, hogy az "igazi" férfiak is lehetnek homokosok. Pedig ismétlem, nem lesz akárkibõl homoszexuális....ez nem úgy megy, hogy egyik este a hév elragad és onanntól kezdve rájövök, hogy mégis csak a saját nememhez vonzódom..hülyeség...de szép kísérlet arra, hogy bemutassák a homokosok is emberek, és õk is a boldogságra vágynak...a bajom csak annyi, hogy ne próbálják ezt úgy beállítani, hogy ez normális, mert egyáltalán nem az.
Timke 2006 jún. 04. - 17:55:03
(70/1093)
Na igen, ezen a két férfi kapcsolata teljesen ugyanolyan mint két nõé...:) Ezen néztem egy kicsit. Persze, a homosexuálitás nem teljesen normális dolog, de ez van, vhol õk sem tehetnek róla. De õk is emberek, s ebben a filmben szerintem ez jelent. A tökösségrõl pedig ezek szerint más definíciókat ismerünk.
amatõõr 2006 jún. 04. - 13:48:42
(69/1093)
bakker, átolvastam újra, és hülyeséget írtam.
tehát:
Nem kell úgy csinálni, hogy két férfi kapcsolata teljesen ugyanolyan, mint egy féfi-nõ párkapcsolat.
fene, sorry...
amatõõr 2006 jún. 04. - 11:19:32
(68/1093)
ja, és attól még hogy a "nõjé"-t j-vel írom, nem jelenti azt, hogy az egész véleményem síkhülyeség. szóval ne ilyen reakciókat, hogy ha még írni sem tudsz, akkor minek van véleményed... köszi:)
amatõõr 2006 jún. 04. - 11:15:10
(67/1093)
Szerintem ha egy férfi odabújik a másikhoz, és meztelenül átölelve egymást lelkiznek, lehet, hogy fogalomzavarban szenvedek, de ez nem tökösségre vall. Ha kockára teszed a családod boldogságát némi fartúrásért, najó, az igaz szerelemért, akkor az nem a becsület mintapéldája.
És nem arról szól a film, hogy homokzsák cowboy is lehet férfias.
Bárhogy is csavarjátok, a homokozás természetellenes. Nem kell úgy csinálni, hogy két férfi kapcsolata teljesen ugyanolyan, mint 2 nõjé. De nem is kell õket ezért máglyára küldeni. Egyszerûen más. Elég nagy szivacs valakinek, ha csak a saját neméhez vonzódik. Azzal tudok segíteni ezeken az embereken, hogy nem anyázom ezért, nem nézem le, elfogadom. De azért tapsolni sem fogok, hogy hajrá, így a jó.
És a filmben sem estek át a ló túloldalára.

De hát ne vitázzunk, én nem mondtam, hogy rossz film, te egyenesen szereted. Szóval a filmen már nem vitázunk. De hogy a homokosokról ki mit gondol, az meg nem ide való.
Azért még ideírtam a véleményem, sorry:) jöhetsz még egyszer a tisztesség kedvéért, én leálltam. :)
Timke 2006 jún. 04. - 10:46:02
(66/1093)
Ez azért furcsa... egy homoszexális cowboy nem képviselheti a férfiasságot? a becsületet?? Ennyire fontos lenne a szexuális hovatartozás?
Pont errõl szólt a film..
amatõõr 2006 jún. 03. - 22:00:57
(65/1093)
Megnéztem, de kicsit untam.
Azért talán nem lehetett olyan rossz, mert a végén nem kiáltottam fel, hogy mocskos fartúrók.

De gondoljatok bele, azért durva. A covbojok képviselték amerkiábana féfiasságot, a becsületet, Dzson Véjn, az ízig vérig tökös cowboy , vagy 50 évig a vadnyugati filmek uralták az amcsi tévéket, a nemzet szimbólumai szinte.

Erre jön egy kínai ipse, és buzi cowboyokról készít filmet. Ha republikánus amerikai hazafi lennék, azt mondanám, Ang Lee, anyád...
Timke 2006 máj. 25. - 19:38:51
(64/1093)
Igen, de ennek a filmnek épp ez a lényege, hogy két férfi között mutatja be mindezt. S itt látjuk meg azt, hogy köztük is lehet szép szerelem, nem csak a nem két képviselõje között.
Facing.the.Plastic 2006 máj. 25. - 18:03:58
(63/1093)
persze,hogy be van fejezve :P hál' istennek :))

most õszintén....ha egy nõ és egy pasi lett volna a két fõszereplõ akkor mit gondolnátok ewrrõl a filmrõl??? a story ugyan az maradna, persze nem homoszexualitásról szólna de a történet maradna..két szerlmes...elválnak...találkoznak..titkos viszony...boldogság, titkolózás...halál...örök szeretet...

na???
Facing.the.Plastic 2006 máj. 23. - 17:43:58
(62/1093)
ja a fél mondatos befejezésekre....láttam már befejezetlen filmeket....amik jók ennek ellenére, de a választ a nézõre hagyja...nem egyedülálló a filmtörténelemben amit Ang Lee csinált ...
Facing.the.Plastic 2006 máj. 23. - 17:42:48
(61/1093)
lécci, ne próbáljon senki meggyõzni, nem a témával van a bajom, nem a szereplõkkel, nem is Ang Lee-vel, eccerûen túl hosszú, unalmas, és szerintem egy tök átlagos film, mondhatni, egy hétköznapi szerelmes story csak nem egy ffi és egy nõ között és nem happy end a vége....hányszor láthattunk már olyat hogya szerelmesek elválnak utána találkoznak, de nem lehet már felhõtlen a boldogság, mert valami mindig van (család stb)

a táj szép, a zene nagyon hatásvadász, pont az ember érzelmeire...kész...ismétlem, a film úgy egészében számomra középszerû...
Cigó 2006 máj. 23. - 14:19:50
(60/1093)
2 órás marlboro reklám. (Egyszer még ki is mondja valamelyik szereplõ...)

De azért jó. Nagyon jól bemutatja milyen a férfi ha igazán szerelmes.
Facing.the.Plastic 2006 máj. 22. - 18:16:54
(59/1093)
na az lehet..mi a film lényege??? vállaljuk a szerelemet? mert a boldogság mindennél elõbbre való? mert ha bújkálunk és nem vállaljuk fel, szenvedünk?? ugyan már...

a mai világban ki nem fogadja el a homoszexualitást??? totális liberalizmusban élünk....márcsak a pedofiloknak kéne tüntetniük, õk valahogy még nem nagyon akarják vállani a szexuális beállítottságukat...szegények....

ez a film a dögunalmat testesítette meg nekem...sajnálom...a hiba bennem van, nem azt mondtam, hogy senki ne nézze meg, mindenki maga döntse el, hogy mi a jó, és mi, ami neki tetszik..ez a film nem tetszett!!!!!!!!! kész..ja..semmit nem mozgatott meg bennem.
Timke 2006 máj. 22. - 09:49:02
(58/1093)
Nagy várakozásokkal telve néztem meg ezt a filmet, de egyszerûen magával ragadott engem is a hangulata. Néhol nagy levegõt kellett venni (sexuális jelenetek), de ez is csak azért van, mert ugye ilyet nem nagyon látni filmeken. Nõi homosexuálisokat persze, az már úgymond teljesen természetes, s ezért fura ez a fajta szerelem. A történet is nagyon szép, egy igaz szerelem a mai világban. Sokan nem merik felvállalni a szerelemet különbözõ okokból, õk sem tehették, nyilvánvalóan a sexuális beállítottságuk miatt. Szerintem igenis kellenek ilyen filmek, hogy egy kicsit elfogadjuk ezt a kevésbé nyilvánvaló dolgot is.
A megvalósítás pedig tényleg tetszett, a szép táj és a zene összhangja pedig tovább emelte a filmet.
vakarcs 2006 máj. 21. - 22:26:35
(57/1093)
ez neked átlagos film???!!!! most mondd azt h benned semmit nem mozgatott meg!!! ennek a filmnek nem a média csinált nagy hangot hanem maga a film és a rajongók... egy szar filmet nem vetítenek még mindig úgy mozikban (amerikában) h teltházas és még javába adják mikor a DVD-t is kiadták... sztem te nem értetted meg enneka filmnek a lényegét... (ez az elõttem lévõ hozzászólónak szól!!!)
Facing.the.Plastic 2006 máj. 07. - 00:30:00
(56/1093)
Oh könyörgöm....ha ez szuper film...akkor én...itt mindenki gondoljon vmit :)

de mi nektek a "tök jó"? de komolyan kíváncsi vagyok erre...

láttam, nem tetszett, átlagos film, sõt untam az egészet. tucatfilm. semmi újat nem adott. viszont meg kell vallani, remek média-gépezet és management áll mögötte, hiszem, ennek köszönheti a sikerét. ugyan már, a teljes napfogyatkozás is jobb volt ennél!!!!!
ezraa 2006 máj. 06. - 22:25:09
(55/1093)
huh.. hatásszünet..hirtelen ez jött.. csodálatos film.. és örülök h errõl a témáról is esik szó.. mert már szinte minden romatnikus dráma hasonló.. ez is hasonló, de mégis teljesen más..
azt gondolom, h bárki bármilyen válemyénnyel a melegekrõl belül megnézni, utána más véleménnyel jön ki onnan.. elképesztõ.. folyton csak ezt tudnám mondani.. had ne mondjam h végigsírtam a filmet..
vakarcs 2006 ápr. 22. - 21:55:08
(54/1093)
Én ma láttam ezt a filmet és nagyon tetszett.Nem is tudom mit írjak,tényleg megható az egész film.A könyvet ezen a héten vette meg a bátyám,és én is elsztném olvasni!Nagyon jó ez a film!!!