amreinne 2008 máj. 08. - 16:51:29
(98/558)
A Buffy indult elõször, és Angelnek egy kis szerepet szántak, de a karaktere akkorát durrant,hogy késõbb önálló sorozatot készítettek. Egyébkét a Buffynak az elsõ évada a legjobb (szerintem..) Szép lassan összemelegednek, mire kiderül, hogy a pasi vámpír. 100 éve megölt egy cigányt, mire a többi megátkozta azzal, hogy lelket adtak neki. Abban a pillantaban amikor egy szem boldogságot is érez elveszti a lelkét. Ez be is következik amikor lefekszik Buffyval, és elkezd gyilkolni, mire a leányzó ledöfi. Egy gyûrû segítségével aztán visszatér a második évadba, és persze továbbra is dúl a láv,de szegényke belátja, hogy nem élhet így és elhagyja a csapatot elmegy Los Angelesbe. Innen indul az Angel sorozat. Tovább is van mondjam még?
kaltem 2008 máj. 06. - 15:07:04
(97/558)
Helló!

Sajnos én még egyik sorozatot sem láttam, most kezdtem el nézni a tv-ben, így pár dolgot nem értek. Az Angel sorozat késõbb készült, mint a Buffy, nem? Akkor nem inkább annak kéne a Buffy után lennie? Ill. ha Angel vámpír, akkor hogyan tud nappal is közlekedni és mikor eszik, vagy hogyan bírja vér nélkül
Buffynak milyen különleges képessége van, hogy tud vámpírt irtani, és Cordelia hogyhogy elutazik Angellel, mikor a Buffyban most még egy beképzelt liba.

Bocs, tudom, hogy sokat kérdeztem, de mivel nem láttam, most kicsit érthetetlen a dolog.
10/10
Mcee 2008 máj. 04. - 12:03:54 10/10 Előzmény sanawad
(96/558)
Remélem végig adják és persze vágatlanul :D de bizti hogy megvágják.... :S
10/10
sanawad 2008 máj. 02. - 13:27:48 10/10 Előzmény amreinne
(95/558)
alig egy hete megy, és még csak 2 rész ment le. nem tudni, végigadják-e mind a 7 szériát, meglepõdnék.
amreinne 2008 ápr. 28. - 10:33:13
(94/558)
Sziasztok! Tegnap szembesültem vele tök véletlen, és döbbenve, hogy megy a Coolon a Buffy!Ez a legkirályabb sorozat, és én már a Tv 3 on is láttam kapcsiból az elsõ résztõl! Szóval az egy dolog,hogy kivétel nélkül minden egyes részét láttam, de azért jó lett volna újból nekiülni! Rohadtul csalódott vagyok,hogy egyszercsak kiderül sutyiban megy egy olyan csatornán, amire többnyire oda sem kapcsolok!!! Szóval ha lehetne valaki írja meg, hogy:1: mikor kezdték el vetíteni?2:melyik részénél tartanak? (ugyanis éppen csak a kiírást láttam hogy ez volt ma...)Elõre is nagyon köszi a választ!
10/10
sanawad 2008 ápr. 26. - 19:02:14 10/10
(93/558)
Épp ideje volt, hogy mûsorra tûzzék végre az elsõ részeket. Kíváncsi vagyok, végigadják-e a teljes 7 évadot, jó lenne. A legrosszabb, amit tehetnek, hogy kiherélik, mint a Viasaton, ahol kiszedték azokat a részeket, amitõl nézhetõ volt, és valami "light", vagy mi a háborodás néven sugározták. Ez annyira nem vicces, hogy a guta ütögetett minden egyes kivágott jelenetnél. Nem értettem, hogyan gondolhatták, hogy majd õk belenyúlnak egy filmbe erõszakkal, és faszomlúzer magyarként megvágják? Hét év szigorított fegyházzal büntetném az ilyesmit. A Buffy és Angel sorozatok sugárzásával egyébként a Cool helyrehozta nálam azt a nézõi presztist, amit gyõzikével és majkával alaposan elvesztett.
darmen 2007 dec. 10. - 17:24:58
(92/558)
Sziasztok!
Én nem rég fejeztem be mind a hét évadot, és nekem nagyon tetszett, nem nagyon bírtam abba hagyni. Ha vége volt egy résznek már játszottam is le a következõt. :) David Boreanaz miatt kezdtem el nézni, mert szerintem nagyon jó színész, de aztán a sorozat is nagyon megtetszett.
Szerintem már nem lesz 8. évad, legalább is filmen biztos nem.
Nem tudjátok esetleg hogy ezt a képregényt a 8. évadról, honnan lehetne megszerezni?
haley james scott 2007 nov. 06. - 16:14:43
(91/558)
Sziasztok!
Én is imádom a Buffyt!:)Minden részét láttam és meg is van.Tudja valaki h lesz e folytatás?Mondjuk egy új évad?Szerintem tök jó lenne!:)
comment17 2007 júl. 23. - 22:04:06 Előzmény Buffy
(90/558)
No ez már nincs így! hisz <a target="_blank" href="http://www.fgab.fw.hu" title="www.fgab.fw.hu">www.fgab.fw.hu</a> itt fent van teljes Angel és Buffy is fel fog kerülni és ingyenes
exT4kenx 2007 ápr. 21. - 20:22:45
(89/558)
Hali Mindenkinek!

Megtenné valaki, hogy küld nekem egy meghívot a Bitgate-re? Régebben tag voltam, de ugy néz ki, hogy törölték az accountomat és most nem lehet regisztrálni :'(.

Címem: xt4kenx@gmail.com

Elõre is kösz.
énandi87 2007 ápr. 18. - 17:14:11
(88/558)
Hali!

Bocsi, az elõbbi hozzászólást nem ellenõriztem, és egyébként így nézne a benne található hibák nélkül:))

Még új vagyok ezen a fórumon, ezért nem tudom, hogy mindenki hallott-e róla, de gondoltam azért szólok: VAN BUFFY 8. SZEZON!! Igaz képregényben, de akkor is folytatódik, és legalább így nem kell azon stresszelni, hogy valamelyik szereplõ nem ér rá a forgatásra. Az benne a legjobb, hogy Joss Whedon írja a történetet, tehát baromi jónak ígérkezik, ahogy azt tõle megszokhattuk:))
Én már elolvastam az elsõ kettõt, és alig várom a következõ részt!!
JA... és még egy jó hír: úgy tûnik, hogy agusztusban kiadják az Angel elsõ szezonját DVD-n!!!!

Szóval még egyszer bocsi a mûszaki hibáért!!:))
énandi87 2007 ápr. 18. - 17:10:45
(87/558)
Sziasztok!

Még új vagyok ezen a fórumon, ezért nem tudom, hogy mindenki hallott-e róla, de gondoltam azért szólok: VAN BUFFY 8. SZEZON!! Igaz képregényben, de akkor is folytatódik, és legalább így nem kell azon stresszelni, hogy valameylik szerea a történetet, tehát baromi jónak ígérkezik, ahogy azt tõle megszokhattuk:))
Én már elolvastam az elsõ kettõt, és alig várom a következõ részt!!
JA... és még egy jó hír: úgy tûnik, hogy agusztusban kiadják az Angel elsõ szezonját DVD-n!!!!

Üdvözlet minden egyes BuffyAngel-rajongó társnak!:)
szipor 2007 ápr. 07. - 17:54:43 Előzmény Eni85
(86/558)
Valaki nekem is küldhetne egy meghívót. légyszi!!!!!!!!

szipor@freemail.hu
anitanoemi 2007 márc. 31. - 20:35:08 Előzmény Eni85
(85/558)
Azóta már sikerült. Egy ideig a bitgate ismeretlen okoknál fogva nem engedett be, de már mûködik. Azért köszönöm az információt! :) E is lkezdtem töltögetni... :)
Eni85 2007 márc. 25. - 09:16:49
(84/558)
Meghívó kell vagy néha vannak szabad reges idõszakokl érdemes figyelni én is úgy jutottam be. Meghívót nem tudok küldeni...

Egyébként ma volt az 5.. szezonból az a rész mikor Joyce meghalt és a hullaházban vannak.
anitanoemi 2007 márc. 15. - 18:02:43 Előzmény Eni85
(83/558)
Az rendben van h fent van, csak meghívó is kellene hozzá ;)
Ha valakinek esetleg lenne legyen olyan kedves küldjön a sormyra@freemail.hu címre.. :) Nekem csak töredéke van meg szinkronnal,de akit érdekel írjon bátran! :)
Ligeia 2007 márc. 14. - 21:23:06
(82/558)
Sziasztok! Tudja valaki, hogy hol tart most a sorozat? Ilyen korán nem tudom nézni, és persze a light verzióra sem vagyok kíváncsi. :S Inkább nézem a gépen a részeket.
k.-cat 2007 márc. 11. - 22:07:31 Előzmény Eni85
(81/558)
Szia!A bitgate.org-on hogyan lehet regisztrálni,hogy tudjak letöteni?Ha megtennéd hogy írsz nekem,megköszönöm:)kalikriszti@gmail.com
Eni85 2007 márc. 05. - 14:48:18
(80/558)
A bitgate.org-on fent van mind a 7 évad szinkronosan.
szöszke18 2007 márc. 04. - 13:32:12 Előzmény zsuzsu26
(79/558)
Nekem is nagyon kellene az összes évad! nagyon megköszönném! Igazi Buffy függõ vagyok! És sajnos sehol nem találom az évadokat... ha valaki tudja honnan lehet letölteni vagy megrendelni, persze magyarul, na jó még felirattal is okés lenne. az légyszi írjon: hernyo11@freemail.hu