malvinkicska 2013 jan. 08. - 19:05:49
(144/1024)
Kármina karaktere nem kelet volna. Az alap téma se jó,állandóan mankók lövések intrikák.A 63-as epizódig intrikák a sorozatokban nem arra vagyunk kiváncsi hogy hogyan veszekednek. Dévidnek ez a szerep nem áll jól õ ettõl többre képes Bolyerrel nincs köztük meg a kémia Altaír Jarabó minden filmen ezt lyátsza számunkra unalmas.A televiza által készített legélvezhetetlenebb szappan opera.Reméljük a következõkbe jobban odafigyelnek a szereplõ válogatásnál és a téma megválasztásánál.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 08. - 16:39:22
(143/1024)
Ezt a részt épp nem láttam,pedig nagyon érdekelt volna.
Augusto mindig iszik....,ezért nevez mást iszákosnak.
Más: Az Augustot alakító színész milyen telenovellában szerepelt ezen kívül? Alapból olyan mogorva embernek tûnik.
A Bûnös szerelem c.sorozatot nem nézed,vagy eredetiben nem láttad már?
8/10
suxel 2013 jan. 08. - 13:42:49 8/10
(142/1024)
Azért a kedvenc jeleneteimet a sorozatból átböngészem magyarul. Végigszaladtam a szerenádos meg a szakításos részen, nekem tetszett:
- Augusto elõször részegesnek nevezi Damiant. Mindenki magából indul, na kinek a kezében láttunk eddig több poharat, meg üveget, na kinek?
-Aztán elkezdi: Kenia, neked meg mi dolgod azzal a disznóval? --> nem figyeltem, ki alkotta ezt a szöveget, de nem rossz, sõt! :D :D
8/10
suxel 2013 jan. 08. - 13:09:26 8/10
(141/1024)
Carmina nagyon jól tudja, hogy hová kell menni a pletykákat terjeszteni, jobb hely nincs is tõle a fodrászat és kozmetikában, szerencséjére ott találja még Begonat is, akinek nekem kissé érthetetlen a viselkedése. Bár úgy látszik a pletyka teljesen mindegy kitõl származik. Eddig õ is teljesen rossz véleménnyel volt a Bouvierekrõl, meg a húszas részek környékén szekálta a férjét, hogy miért barátkozik Augustoval.
Damiannak épp kéznél van egy másik a szöszi. Jó lesz õ is, bár annyira nem odaadó az irányába, de már elfelejtette, hogy mikre volt képes korábban Florencia.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 08. - 10:55:46
(140/1024)
Begonia milyen együtt érzõ volt a drága megcsalt Carminaval.Ha tudná az igazat.........
Kenia 10 évvel fiatalabb a soriban,mint Elisa,és Augustoval esik szerelembe ez olyan beteges.....
Damian újra összejön Florenciaval? Jaj ez a nagy szerelmi bánat mit eredményez.....hahaha
8/10
suxel 2013 jan. 08. - 00:38:11 8/10
(139/1024)
Egyértelmûen nem kellett volna kihangsúlyozni a sorozatban, hogy 17 éves, ha már arról is hallgattak, hogy hány év telt el eddig, akkor e nélkül is meglettünk volna.
10/10
Milibindi 2013 jan. 07. - 20:58:13 10/10
(138/1024)
Igen tudom :S Nekem se kedvenc, de sajnálom õt! Valószínû, hogy Castro keze is benne lehet a dologban, Boyer szerintem egy maga ehhez kevés lett volna.
10/10
Milibindi 2013 jan. 07. - 20:54:46 10/10 Előzmény suxel
(137/1024)
Kenia szerintem egy kifejezetten jól sikerült karakter, annak ellenére, hogy azért van egy-két húzása és csípem :) Mondjuk ez az Agustos dolog nem kéne bele. Egyébként szerintem nem , hogy a lánya, de sokkal inkább az unokája lehetne a lány. Ugye határozattan elhangzott az elején, hogy már Estefaniaval is nagy volt a korkülönbség, ha Damian 29 éves akkor Elisa olyan 25-27(inkább az utóbbi) , Keniáról tudjuk hogy 17, Agustot akkor én olyan 55-60 körülire saccolnám. Ok , hogy sok középkorú férfi lánykákra bukik, de ez már majdhogy nem pedofil , 17 évesen már nem igazán gyerek az ember, de akkor is kiskorú.
8/10
suxel 2013 jan. 07. - 20:50:41 8/10
(136/1024)
Nem rajongok különösebben Zuritaért, de sajnálom azt a kölyköt a szerepek miatt. Eredetileg ide szánták, pont jó is lett volna a tejfölös képével. Nem degradálásként írtam, hogy tejfölös képû, hanem olyan kisfiús arca van még mindig.
Az a sorozat, amit láttam tõle az a Szerelem nevében, bár ott teljes értékû fõhõs volt, de csak Inaki halálától a sorozatban. Elõtte ugyanis Luis Hacha volt a fõhõsnõ párja, de szándékosan írták ki, eredetileg is így lett volna. Túl kellett élnie a fõhõsnõnek az elsõ nagy szerelme halálát. Olyan jól összepasszolt Luis Hacha és Allison Lozz, hogy azt már Zurita nálam akárhogy törekedett a tökéletes férfijelöltnek, az nálam Luis Hachaval együtt elszállt.
És a kitúrása óta se híre, se hamva a gyereknek. :S
10/10
Milibindi 2013 jan. 07. - 20:46:10 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(135/1024)
Az! Tényleg pipogya és ostoba! Kissé fura, hogy már oz orvos is meg mondta, hogy Elisa soha nem volt férfival , még mindegy r*ibancnak tartja aki fûvel fával... ugyanakkor Keniáról nincs rossz véleménye, aki még terhes is volt. Elég hülyén jön ki szerintem
10/10
Milibindi 2013 jan. 07. - 20:34:30 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(134/1024)
Zepeda nekem nagy kedvenc, de ettõl függetlenül én is látom, hogy ez a szerep nem neki való, a kémia közte és Boyer között nagyon rossz, ugyan neméri el a Contreras-Ron páros szintjét, de súrolja erõsen. Szerintem Alejandra Lascanonál és Sandra Echavarríánál ,nem volt ilyen, hogy nem jött át az érzelem tõle. Sõt A Végzet hatalma topicjában az egyik kommewntelõt épp az zavarta, hogy Ivan úgy búg , mint egy galamb :D
Szerintem itt az lehet a legnagyobb probléma, hogy ezt a szerepet kifejezetten Sebastian Zuritának szánták õ volt az elsõ befutó és az összes szereplõt õ hozzá igazították, hogy hozzá passzoljon. Csak ugye aztán derogált Boyernek az expasijával szerepelni,és jól megkavarta azt a bizonyos anyagcsere végterméket. Nem tudom láttad-e a Vad szívet, de köztük viszont nagyon-nagyon jó volt a kémia legalább olyab jó,mint Ana Brnda- Salinas, nem véletlen választották pont õt fõhõsnõnek ! Szegény Zurita "vesztére".
8/10
suxel 2013 jan. 07. - 19:33:33 8/10
(133/1024)
A 65. rész az elég gyengus, az a holnapi lesz. Nekem az nem tetszett, számomra felettébb unalmas volt, na de majd kíváncsi leszek ti mit mondtok.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 07. - 17:56:58 Előzmény suxel
(132/1024)
Köszi! Akkor a héten nem unatkozunk!
8/10
suxel 2013 jan. 07. - 15:10:48 8/10
(131/1024)
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER!!!!!!


A heti elõzetes:

-Alfi felkeresi Gaelt és ajánlatot tesz neki, hogy biztosítja neki a pénzt, meg amit kell, indítson be egy üzletet, de vigye el Elisat magával a faluból.
-Gaelhez befut Ingrid is, és leszûri, hogy a két nõ nagyon is jól ismeri egymást. Ingrid nem is tagadja, õk régi barátnõk voltak. Mondja el csak Alfonsina, hogy milyen jól is ismerik egymást.
-Paloma beront Elisahoz és egy hatalmas nagy pofonnal köszönti. Elisa nem érti.
-Gabino ismét Brauliot pocskondiázza, hogy miért nem azt csinálta, amit mondott, s ekkor jön Damian és azt mondja, hogy szedje a sátorfáját Gabino.
-Augusto meghoz egy döntést: el akar válni Carminától. (separamost mondanak /különválni/ nem tudom azonos-e a divorciarral /elválni/)
-Elisa rákérdez Augustonál van-e valami közte és Kenia között.
-Gael egy kicsit besokall Elisa színjátékától és nem akarja folytatni.
-Gael ad egy esélyt a Palomaval való kapcsolatuknak, a lány örömében hevesen megcsókolja az utcán, még Gael is meglepõdik.
-Paolo megjelenik Carminanál és Augusto jelenlétében kéri a nõtõl, mondja el mi volt köztük, hányszor is voltak együtt kettesben szeretkezve. Lolita is hallgatja hátulról.
-Augusto elkapja Keniat az utcán, s közli vele, hogy tetszik neki, mint nõ; de nem tud beleszeretni. Senkivel sem tud szerelembe esni, kicsit megráncigálja a lányt. Gael szalad oda, hogy engedje el.
-A feldolgozóban összeszólalkozik, Elisa és Florencia, aminek két pofon lesz a vége, mind a kettõt Florencia kapja. Egyiket mert így nem beszélhet Elisaról, a másikat, mert nem sértegetheti Estefania emlékét.
-Paloma felfedezi a régi akták között és megosztja Ramonaval, hogy Carmina felvételi adatai az terhességrõl nem valódiak.
-Ingrid Damiannal beszélget, de most nem Gaelrõl, hanem Keniaról. Azt mondja neki, hogy Kenia szerelmes Damianba.
-Carmina Elisa jelenlétében kötelezi Augustot vallja be, hogy rajtakapta õt és Keniat csókolózás közepette. Elisa nem akar hinni a fülének.
-Paloma és Gael csókolóznak, amikor Damian besétál. Paloma pedig nem rest és elmondja Damiannaak, hogy semmi sincs Gael és Elisa között.
-Horacio házassági ajánlatot tesz Lolitának.
-Elisa közli Augustoval, hogy látta Keniat csókolózni egy másik férfival.
-Carmina tovább könyörög Augustonak, hogy ne hagyja el.
-
8/10
suxel 2013 jan. 07. - 14:43:56 8/10
(130/1024)
Alonso Penalvert volt az a karakter, akivel megszerettem ezt a színészt. :) Itt meg legalább jól kidühöngöm magam! Oh jövök valamivel, amit ígértem.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 07. - 06:25:51
(129/1024)
Azt szeretem egy telenovellában,ha arra a 35-40 percre elhiteti velem ,hogy igazi az érzelem,valódi a szituáció,sokszor csak" a rendezõi utasítást látom,hallom".Boyer öltözete az valóban furcsa,fõleg az a rövidnadrág ,csizma összeállítás. Zepeda alakítása nekem a "Csábítás fölsjén"-ben és a Sortilegio.ban tetszett.
8/10
suxel 2013 jan. 06. - 20:26:05 8/10
(128/1024)
Egyáltalán nem zavar a véleményed, mert ami igaz az igaz. Minek is tagadjuk. Rajongóknak szerintem 2 fajtája van, van aki tûzön vízen keresztül csak az õ igazát hajtja, csak az adott személy legjobb abban, bármit is tegyen, és van az olyan, mint mondjuk, mint én: ha valami gyengébb akkor azt meglátom.
Alapból ott van a hiba szerintem õk nem illenek össze, már mikor kiderült a szereposztás, nekem fenntartásaim voltak. Mondtam ez így nem lesz jó, meg-megállapították a kommentelõk is ezt, de nézettsége volt rendesen. Jómagam is itt vagyok, szerintem többet írok negatívat, mint pozitívat, mégis végignéztem, s hellyel-közzel követem magyarul is. Valami mégis megfogott benne, ne kérdezzétek mi, mert nem tudom. Talán szerettem az ilyen vidéki novellákat, mégha jó nagy marhaságok is, mert úgy vagyok az ilyennel, megjelenik egy birtok a novellában, akkor suxel belenéz.
Jelenleg is fõhõspárost tolnak, csak éppen a színpadon, már túl vannak több, mint 100 elõadáson, s hamarosan mennek az USA-ba is.
Tudjátok, hogy Davidot nagyon szeretem, de ez a karakter nem nekivaló. Nekem közvetített érzelmeket az Acorraladaban is, mondjuk, amikor elsõ együttlétük volt Dianaval vagy éppen a gyogyós jelenetek alatt is. A Fuerzában meg nagyon szerettem, féltem a partnernõtõl, de jók voltak, valamiért Echeverriát nem szeretem. Harmatgyengének lelem. Már ismét fõhõs egy új novellában (azok csinálják, akik a Fuerzát is elhozták nekünk), hogy kit kap fõhõsnõnek maga mellé. Két név van eddig a talonban, hû de egyik se kápráztat el, de az alkotógárda bizalomra ad okot és remélem ezt a mostani csorbát nálam kiküszöböli vele.
Egy kinti kritikában ahol ilyen legjobb, legrosszabbakat soroltak fel, besorolták a legrosszabb fõszerephez Damiant. Az indoklás így kezdõdött, a színész jó, de a karaktere túlságosan buta (debil), ebben nem igazán lehet kiteljesedni, erre valami tejfölös szájú gyerek kellett volna. Sok múlik rendezésen is, Sergio Catanoról nem röppennek fel naponta botrányok, mint Garciniról, de nem tartom valami hû de nagy csákónak. És a történet írónõje Rosa Salazar nekem a szemembe megbukott, egy árva pesot sem adnék neki ezért az átiratért.
Boyer: látom sokan kritikusan vagytok vele, õ az igazi megosztó személyiség, vannak eltúlzott jelenetei, de nem tartom rossznak, vannak tõle sokkal rongyabbak a pályán. A sírás nála az könnyen fakad, szinte rutinosan, csak úgy záporoznak a könnyei ha kell, én nekem ez nem gond, csak a mennyisége. Talán emiatt is lehetett jó a nagy naiva karakter szerepében, de a ruhatárával még most sem vagyok kibékülve. De most is csak tudom dicsérni a 62. részben a szakítósdi jelenetet, az pöpec volt az én szememben.
Visszatérve a kémiára, nem váltja meg a világot, amit kaptunk tõlük, de szerintem a Mar de amor (Vega-Cimarro) kategóriától mindig jobb. Ez bizonyítja talán a legjobban az URPEA sikere, hogy milyen jól mutatott együtt a képernyõn együtt Vega és Soto, csak a megfelelõ színészeket kell összeszedni.
Na még egy kis bulvárt vigyek bele: volt róla szó, hogy Tacher és Zepeda nem feltétlen voltak puszipajtások a sorozat alatt, mint Sotoval korábban, és összezörrenés volt Jarabo és Boyer között is. Utóbbi lehetett a hangosabb szerintem, mert róluk cikkeztek is, és el is ismerték, hogy volt egy kisebb vita, de semmi komoly, és bõszen tagadták, õk nagyon is jóban vannak ettõl. Tudjátok nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, na meg két dudás, két hasonló kiscsaj, nem is olyan elképzelhetetlen.
sorozatkedvelõ 2013 jan. 06. - 17:30:54 Előzmény suxel
(127/1024)
Köszi,hogy ezeket,mind leírtad.
Lehet,hogy amirõl most írok a rajongókat rosszul érinti,de ez sz én véleményem,amit meg akarok veletek beszélni.
A két fõszereplõ között nem mûködik a kémia,ez tiszta sor,de se Boyer,se Zepeda nem tudja eljátszani az érzelmeket nagyon zavar,már ott tartok,hogy a közös jeleneteik idegesítenek,még egy normális "szerelmes ölelés" sem jön össze,megfigyeltem,hogy ölelés közben jó nagy távolságot tartanak,a testbeszédük nagyon sokat elárul.Lehet,hogy Zepedának nem ilyen szerelmes szerep való,Boyernek a sírása is olyan mû,lehet,hogy a törtetõ Teresa szerep inkább illett hozzá.
8/10
suxel 2013 jan. 06. - 17:00:02 8/10
(126/1024)
Dehogy új, ennek van egy 96-os verziója a Canaveral de pasiones. A sorozat nagy részben a 96osnak a lemásolása más szereplõkkel, sok helyen felfedeztem, hogy még a dialógusok is azonosak. De azt a 93 részt felhígították 162 részre itt, s a sorozat második felében vannak azért változtatások, de inkább csak idõhúzás jelleggel, a mellékkarakterekbe kicsit több életet lehelnek majd. Gondolok itt Lolitara, Guidora, Vicentere, Ingridre (bár Ingrid amúgy sem érdektelen, õ jól van így is), Sabrinara, Enriquere. Azért mondom, hogy idõhúzás jellege lesz, mert egyrészt megvan késve: amikor itt majd a 88. rész környékén járunk az ott a 65 volt, csöppet lelassították. Aztán az itten majd 130 körüli részek, ugyanúgy megvoltak, csak ott a 80 rész környékén, az eltelt 50 rész alatt kicsit játszdoznak majd mellékkarakterekkel, velük is történjen valami, csak itt meg krónikusan a fõhõsökkel nem lesz semmi.
Nekem egy remake attól jó, ha viszik egy darabig és utána megmásítják teljesen. Itt pl Elisa karaktere korábban Julia ugyanennyit sírt, egy cseppet se vettek le belõle, még lehet hozzáadtak. Talán azért is nem piszkálták meg õket, mert 96-ban ez a novella kint végigsöpört, nagy közönségkedvenc volt. Szerintem most már nem fog, ezért is írtam, hogy ami 96ban elment és tetszett 16 évvel késõbb már nem úgy hat.
Nem bömbölõ kislányok kellenek minden percben, és nem olyan kisfiúk, akik nem engedik el anyuci szoknyáját. Nézzétek meg Vicenteben több élet van, mint Damianban. Blõd egy karakter. Megérdemlik egymást Elisaval.
Az eredeti fõszereplõi: Daniela Castro és Juan Soler voltak, karakterek megegyeztek 2 kivétellel. Nem volt benne Kenya karaktere, valamint majd a 115. rész környékén érkezik Lourdes Moungia Carito karakterével, de mintha majd ott se lenne, semmi lényeg szinte. Egyszerû mellékszereplõ lesz, aki néha szövegel, egy kis titokkal, amivel sokat nem fognak foglalkozni.
Érdekesség lehet, hogy Cesar Evora a 96-osban is Rosendo karakterét játszotta, csak akkor Amador volt a neve. És Francisco Gattorno (Braulio) is játszott mégpedig az övé volt a Gael karakter.

Itt olvashatsz egy kicsit róla: http://televisa.freeblog.hu/archives/2013/01/01/Evertekeles_-_2012/
sorozatkedvelõ 2013 jan. 06. - 11:05:54 Előzmény suxel
(125/1024)
Ez a telenovella is egy átdolgozás? Azt hittem,hogy vadi új.