juan-ZSU 2012 okt. 15. - 21:52:55
(44/1024)
végre felnõttek :) szép jelenet volt és az aláfestõ zene nagyon tetszik ami akkor ment
8/10
suxel 2012 okt. 12. - 23:45:10 8/10
(43/1024)
Te még nem láttad, így nem spoilerezek neked elõre. Annyiban igazad van, hogy Adriano Zendejas fogja játszani a kiskrapekot, de nem Carmina gyereke lesz. Carmina gyerekének más sors jutott. Elisa olyan egyedül lesz testvérek szempontjából, mint a kisujjam.

Én is várom a szinkronos verziót a heti részeket. Várhatóan vasárnapra megérkeznek. És szerintem ez mindig így lesz, hogy hétvégi feltöltések lesznek.
10/10
Milibindi 2012 okt. 12. - 23:29:33 10/10 Előzmény suxel
(42/1024)
Sajnos csak 5 rész van még feltöltve :( Carmina gyereke lesz Adriano Zendejas gondolo Elisa féltestvére?
8/10
suxel 2012 okt. 12. - 22:27:20 8/10
(41/1024)
De ha jobban belegondolok, akkor ez sem az igazi felállás, amit én elmondtam, mert lesz benne egy gyerek/kamasz szereplõ, akinek az évek múlásával majd 17-18 évesnek kellene lennie, de a legnagyobb jóindulattal is csak szûkös 16, inkább 14/15. De ha ez így van, akkor kezdetben a két fiúnak - Damian és Gael - 14 évesnek kellene lennie, amitõl õk messze vannak, mint Makó Jeruzsálemtõl. Viszont azt feketén-fehéren olvastam, hogy Damian 29 évesen tér haza. Gondolom õk is látták, hogy zavaros pöppet a story az idõvonal alakulásával, így nem is mondják, hogy hány év telik el.

Na de már megvolt Carmina Burana tragédiája is, még egy kis õrülés nála és telhetnek-múlhatnak az évek. Hétfõn pedig már jöhetnek is az új arcok. :)
juan-ZSU 2012 okt. 12. - 17:14:22 Előzmény suxel
(40/1024)
így már értem köszi :) szinte mindig bajok vannak a koroknál
v_zsuzsi 2012 okt. 11. - 21:40:06
(39/1024)
Hát ez ma nagyon nagy volt: a terhes Carmina belezuhant az üres medencébe...õ akarta, hogy ne legyen benne víz, meg minek kergetõzik a nagy hasával :D Csoda lesz, ha ezt megússza...
8/10
suxel 2012 okt. 11. - 21:20:32 8/10
(38/1024)
Korok szempontjából ez a sorozat nagyon nem stimmel.

Lássuk az eredeti korokat a sorozat forgatásakor: DZ (Damián): 37 (1974.09.19); MT (Gael) :34 (1977.09.15) SZ (Gabino) 32/33 (1979.05.03).
Eg mexikói újságcikkbõl számomra kiderült DZ nyilatkozata alapján, hogy Damian karaktere a sorozatban 29 éves. Na most látván a fiatal Damiant és Gaelt, kb. egyidõsek lehetnek (durván 11) /Paloma olyan 9, Elisa meg olyan 8/, így Gael karaktere is 29 éves. Nekem is gondot okozott, hogy Gabino hány éves lehet akkor. Ismervén a sorozatbeli történéseket matekoztam egy kicsit és arra jutottam, hogy a sorozat elején Gabinonak olyan 27 évesnek kell lennie, majd az évek múlásával pedig 45-nek. Azért 18 évet számoltam, mert 29-11=18. Az most egy másik kérdés, hogy Gabinon az idõ múlása nem fog nyomot hagyni sõt... A lányoknál viszont nincs nagy eltérés, mert akkor Elisa olyan 26 év körüli a sorozatban, eredetileg Boyer 23/24 volt; Paloma pedig 25/26 eredetileg, míg a sorozatban 27-nek kell legyen.

A /-es elválasztások azért vannak, mert a sorozat forgatás közben az adott színész/színésznõ átlépett egy másik korba.
juan-ZSU 2012 okt. 11. - 20:28:52
(37/1024)
kicsit fura h Gabino idõsebb mint Damianék de ha Damiánék megnõnek kb. egy idõsek lesznek vagyis annak látszanak Gabino jól tartja magát xD
juan-ZSU 2012 okt. 11. - 17:12:57 Előzmény suxel
(36/1024)
Agustot már én se kedvelem nem is törõdik a lányával pedig neki is nehéz lehet :S és még el is veszi Carminát ,hát ilyen marha nem lehet de még is :S szerintem egyre tehetségesebb gyerekszínészeket vesznek elõ :)részben megértem hogy Rosendo menekül a házisárkány elõl de el kellett volna válnia,nagyon vallásos az a község pedig a mai világban rosszabbakat is látni
8/10
suxel 2012 okt. 11. - 00:29:28 8/10
(35/1024)
Nekem az a rész nem tetszik egyáltalán belõle. Nem tudom szeretni túlságosan azt a Robin Vegat, olyan nyomi fejet vágott az egész jelenet közben. Viszont az Elisa megszöktetése címû rész sokkal jobban tetszett (a 2. jelenet, ami tetszik ettõl a gyerektõl a sorozatban). Vagány kiskrapek, hogy bevállalta.
Persze Alfonsina kezébõl a legyezõje az sosem esne ki a kezébõl, hogy pofon vágta már a saját fiát, mikor beolvasott neki. Pedig nagyon is igaza volt.
És Carmina is beszedett egy nagy taslit Augustotól. :)
Augusto meg a földkerekség legbutább embere, amiért elhiszi, hogy Estefania ennyi éven keresztül csalta és õ meg semmit nem vett észre belõle. Kevés karakter váltott ki belõlem ilyen nagy ellenszenvet, mint ez az ember a telenovellák során. Persze az ital mindenre megoldás. Undorító egy jelenet, amikor Curminával egymásra cuppannak, nem sokkal a felesége halála után és az az állat Camacho képes még feleségül is venni a fene nagy fájdalmában, csak az a baj, hogy én ezt nem hiszem el neki. Meg hogy ne maradjon szégyenben, amiért Estefania ezt mûvelte vele. Viszont azt szerettem, ahogyan Alfit kipenderítette a végén.
Miért Estefania a hibás? Elég sokat hivatkoztak már ebben a tradicionális kis városban a katolicizmusra, a mély vallásosságra, és ha a Bibliát vesszük alapul, ott is Éva csábult el és vitte bele a bûnbe Ádámot. Hasonló eset csak Estefaniaval megg Rosendoval. A nõ viszi bûnbe a férfit. De meg lehetne nézni, hogy a férfi is miért keres máshol menedéket? Alfonsina szerintem éppen elég ok erre. Estefania is megjegyezte a 3. részben Alfinak, hogy ne terjeszgessen róla semmit, mert nem magát félti, hanem a lányát, mert õ fogja meginni majd a levét, ha felnõ. Vélhetõen ismeri nagyon jól azt a közeget, csak a bajt nem látta elõre. Alfi meg ahol tudta rossz hírét keltette Stefinek ezt is tudjuk, és õ pedig egy nagyon befolyásos nõszemély La Ermitaban.
juan-ZSU 2012 okt. 10. - 20:21:24
(34/1024)
nagyon cukik voltak Damian és Elisa, majdnem megpuszilták egymást erre jön az a boszorkány :S Miért Estefania a hibás amikor Rosendo is ugyanúgy? persze mi tudjuk h Carmina a bûnös :S nagyon rossz h igazságtalanul vádolnak egy halott nõt
8/10
suxel 2012 okt. 10. - 00:01:46 8/10
(33/1024)
A 13. részben fog felbukkanni antagonista szerepkörben, hasonló lesz Rominához, csak korban egy kicsit idõsebb, mert ugye ott még iskolás leányzót alakított. :)
v_zsuzsi 2012 okt. 09. - 22:54:16 Előzmény suxel
(32/1024)
És Altair Jarabo mikor tûnik fel? Az õ karakterére kiváncsi leszek. Az ENDA-ban nagyon bírtam.
juan-ZSU 2012 okt. 09. - 19:29:31
(31/1024)
köszi a választ :)akkor az még egy kicsit odébb van
8/10
suxel 2012 okt. 09. - 19:22:52 8/10
(30/1024)
Elisa, Gael, Paloma: 11. rész
Damian: 12. rész

Addig még lesz egy rakás történés Carminaval.
juan-ZSU 2012 okt. 09. - 18:57:12
(29/1024)
Mikor nõnek fel a gyerekek?
8/10
suxel 2012 okt. 08. - 23:41:40 8/10
(28/1024)
Brigittenek ez volt az elsõ színészi megnyilvánulása, majd ezután jött a Corazon Valiente a 2.ként. Nekem Diego Velazquez alakítása jön be a legjobban, mennyire hitelesen sírt már, amikor a 3. részben Alfonsina teljesen lealázta.

Ki utálja már Augustot, vagy még nem ellenszenves egy picit sem?

Azt amúgy nagyon komáltam, hogy már régen meghaltak Estefania meg Rosendo, de azért vígan nagyokat lélegeznek, és Estefania még nem is véres, hogy kirepült a kocsiból.

Carmina a La madrastra Fabiolaja után ismét kapott egy rendesen õrült karaktert, de eközbe ékelõdött még a Mi Pecado Justinaja, ahol kb. Carmina szerepköre volt.

Cesar Evoranak külön élmény lehetett 2x ugyanazt a karaktert eljátszani, hiszen az 1996-os verzióban is õ játszotta el Rosendo karakterét, csak ott Amador Monteronak hívták.

Estefania tényleg túlságosan jószívû volt, nem akarta, hogy az Arango család szétessen teljesen, amire Alfonsina egy nagy lapáttal rátett, hiszen az a nõ tényleg kiállhatatlan, egy nõstényördög. Minden férfi megzavarodna mellette, fõleg az olyan nagy nõcsábászok, mint Rosendo. Estefania helyében egy-két pofonnal megjutalmaztam volna a drága nõvérkét, hogy úgy állította be, mintha õ lenne Rosendo szeretõje, és még a parfümjével is telelocsolta magát, hogy a gyanút ráterelje.
v_zsuzsi 2012 okt. 08. - 22:22:20
(27/1024)
Én hagytam volna Carminát, szökjön csak el, ha annyira akar. Nem zártam volna be, elvégre nem kislány már, vállalja csak õ a következményeket a saját tetteiért. A nõvére túl jószívû volt vele. Rosendonak is mennyi esze volt. :P
juan-ZSU 2012 okt. 08. - 21:04:05
(26/1024)
szomorú rész volt :( szegény gyerekek Carmina meg persze hogy nem mondja meg az igazat :S Brigitte Bozzo nagyon aranyos a Corazón valientében is, tehetségesek ezek a gyerekszínészek szerintem :)
8/10
suxel 2012 okt. 07. - 11:56:57 8/10
(25/1024)
5. Rész: amikor Rosendo maga mögött hagyja a fiát és La Ermitat, az elsõ olyan jelenet volt Robin Vegától, ami tetszett is. Meghatóra sikeredett. :)