akmot 2006 márc. 13. - 15:23:31
(49/509)
azt a videót tényleg nézzétek meg, nagyon jó!
legalábbis szerintem...

ja és nézzétek meg ezt a honlapot, ha eddig nem tettétek volna meg, pontosabban hallgassátok:
<a target=blank href="http://prideandprejudicemovie.net/musicPlayer.html" title="http://prideandprejudicemovie.net/musicPlayer.html">prideandprejudicemovie.net</a>
agnescastas 2006 márc. 13. - 14:07:08
(48/509)
ez promocionális kép, remélem jól írom.. szal újságoknak készül!! amúgy az oldalon amit a másik hozzászólásomban ajánlottam ott megtalálod!! örülök hogy tetszik! én is odavagyok érte!! most szombaton nézzük a filmet, már alig várom!!! hjaj de jó lesz!!!
lilcso 2006 márc. 12. - 12:29:46
(47/509)
jujj ez a kép nagyon jóó!! :)))
de honnan van? ilyen jelenetre nem emlékszem a filmbõl... :) mármint ami ilyen helyen játszódott volna...
agnescastas 2006 márc. 11. - 15:50:32
(46/509)
háát akmot! rólad tudom hogy helyesnek találod Mr. Darcy-t! Te lennél az utolsó ember a világom akirõl azt gondolnám hogy nem találja annak! Azért örülök hogy más is így gondolkodik!! Mint pl. én!! Meg berezs.. amúgy nem tom miért írtam, gondoltam elmondom mégegyszer milyen jó film! Igaz még nem láttam!! ja egy oldalon (nem az enyém, szal nem saját reklám) van egy videó amiben részletek vannak a filmbõl, sztem tök jó! ja és real player kell hozzá: <a target=blank href="http://www.buszkesegesbalitelet.gportal.hu" title="www.buszkesegesbalitelet.gportal.hu">www.buszkesegesbalitelet.gportal.hu</a>

Nemsoká az én oldalamon is lesz BB akkor majd a sajátomat reklámozom :)
hi
és BB 4ever!!
lilcso 2006 márc. 10. - 20:23:44 Előzmény akmot
(45/509)
én megkérdeztem a dvdextrán h mikor jön a dvd, és azt mondták, h még nem tudja senki, mert még vmejik kiadónak el kell vállalnia, és nem tudják, h a universalos produkciókat ki fogja kiadni itthon...
akmot 2006 márc. 10. - 16:23:58
(44/509)
nem tudom mikor jelenik meg dvd-n de biztos nem most, sajna!
CSak a filmet látnám már, mi jövõ héten akarunk elmenni, és már alig várom!
Nem tudod névszerint kik a magyarhangok, már úgyis láttad egy párszor!
Egyetértek, Mr. DArcy tényleg nagyon jól néz ki!
berezs 2006 márc. 10. - 09:04:03
(43/509)
Én csak a könyvet olvastam elõtte, és nagyon tetszett a film!!!
Ma megyek megnézni harmadszor, és még nem untam meg.
Nem éreztem bántóan modern-nek a szövegét, bár mondjuk a "kolosszális hatökör" nekem se kellett oda...
Szerintem a magyar szinkronhangok szuperek, amikor meghallottam Keira igazi hangját, akkor rájöttem, sokkal jobban illik ehhez a szereplõhöz a magyar szinkronhang. Keira mély hangja nem azt az ártatlan pajkosságot mondja nekem. A helyszínek csodálatosak, a parkok, a vidéki fõúri házak.
Donald Sutherland, Judy Dench: õk fantasztikusak. Nincs magyaráznom, azt hiszem.
Mr Darcy meg nagyon-nagyon helyes. Fõleg esõben...! :)

Nem tudjátok, mikor jön ki DVD-n?Elsõ lennék, aki megveszi.
akmot 2006 márc. 07. - 18:15:09
(42/509)
akmot 2006 márc. 07. - 18:12:34
(41/509)
még nem láttam a filmet, csak a trailert, de nekem nagyon tetszik mindkét fõszereplõ hangja, legyen az akármilyen akcentus! De ez egyéni vélemény...

ami a csókot illeti itt megtaláljátok:
<a target=blank href="http://www.keiraweb.com/ppkisspir.wmv" title="http://www.keiraweb.com/ppkisspir.wmv">www.keiraweb.com</a>

ja és nincs meg valakinek a februári Cinema magazin? Mert egy több oldalas cikk van benne a P&amp;P-rõl!!
lilcso 2006 márc. 07. - 15:11:23
(40/509)
érdekes, h amerikai akcentusnak hallottad, mert mindenki angol a színészek közül kivéve Donald Sutherlandet, de õ is kanadai...
viszont tény,h furcsán beszélt keira knightley... de sztem csak az elején, kb az 1. 15 percben, de abban meg nem nagyon beszélt... utána már teljesen normálisan
agnescastas 2006 márc. 06. - 14:51:26
(39/509)
hi
ezt a csókos jelenetet megtaláljátok a <a target=blank href="http://www.keiraweb.com" title="www.keiraweb.com">www.keiraweb.com</a> -on.. azt nem tom hol, errõl kérdezzétek akmotot... amúgy a csókos jelenet csak az amerikai verzióban van, sztem mi az angolt kaptuk, mert leginkább azt szoktuk. de nem tom én még nem tudtam elmenni moziba, mivel itt nyomorék békés megyében csak márc. 16-tól adják... na hi
akmot 2006 márc. 06. - 12:50:00
(38/509)
hi,
nem tudja valaki hogy Darcy-nak ki volt a magyarhangja?
lilcso 2006 márc. 03. - 22:19:36
(37/509)
igazad van enahma, én is megnéztem az angol verziót is, és tényleg nincs benne csók... viszont...
az imdb-n vannak emlékezetes párbeszédek, és megakadt a szemem a következõn:

Mr. Darcy: ...And what am I to call you when I'm cross? Mrs. Darcy?
Elizabeth Bennet: No, you may only call me Mrs. Darcy when you're completely, perfectly and incandesantly happy.
Mr. Darcy: And how are you this evening, Mrs. Darcy?
[kisses Elizabeth's forehead]
Mr. Darcy: ...Mrs. Darcy...
[kisses her cheek]
Mr. Darcy: ...Mrs. Darcy...
[kisses her nose]
Mr. Darcy: ...Mrs. Darcy...
[kisses her other cheek]
Mr. Darcy: ...Mrs...
[his voice, a whisper, fades out, and he draws Elizabeth closer to him as she leans in and he kisses her]

na erre varrjál gombot... ez lenne az amcsi verzió? ezt bemutathatták volna itthon is, nekem ez így tetszik :)
msomfaine 2006 márc. 03. - 21:02:42
(36/509)
A Kossuth moziban (Pest) megy angolul a film magyar felirattal. Jó szórakozást!
akmot 2006 febr. 28. - 19:33:44
(35/509)
fogalmam sincs, én itt békés megyében azt szeretném már megélni, hogy valamilyen formában leadják, már egy teljes hónapja erre várok!
Bakata 2006 febr. 28. - 19:21:58
(34/509)
Mindenhol csak magyarul adják? Van angol nyelvû elõadás is?
akmot 2006 febr. 28. - 17:13:45
(33/509)
hi,
még nem láttam a legújabb verziót, de már nagyon kíváncsi vagyok!
Aki látta, nem tudja megmondani, hogy a két fõszereplõnek ki a magyarhangja??
lilcso 2006 febr. 19. - 00:39:32
(32/509)
sziasztok
amit azt pár sorral lejjebb mondtatok, h túl mai a szöveg, sztem ezt csak azért érzitek így, mert magyar szinkronnal láttátok, eredetiben teljesen korhû, érdekes is volt azt hallanni, h did not meg hasonlók, de végig így beszéltek ám... nagyon poén volt... :)))
én nem láttam a bbc-set, de a bridget jones naplójából ítélve sztem macfadyennél jobb volt így belegondolva is colin firth, neki sztem jól áll ez a modor... macfadyennél erõltetettnek éreztem, úgy tûnt, mintha bármelyik percben félredobhatná ezt a szigorú tekintetet, és nekiugrana lizzienek...:P
még vmi... direkt néztem képeket a sorozatból és sztem azért volt jobb keira, m sokkal szebb mint az elõdje... lehet, h nem olyan "pajkos" vagy mittomén milyen, de szebb és a látvány sztem azért mindenen javít....
enahma 2006 febr. 18. - 16:26:27
(31/509)
Én olvastam a könyvet angolul és magyarul is, láttam a BBC-s minisorozatot (angolul és magyarul), és végül ezt is, szintén két nyelven, de nálam ez a film vitte a pálmát (persze nem a könyv elõtt). Igaz, jobban esett volna, ha Keira helyett mondjuk a BBC-s sorozat hõsnõje a nõi fõszereplõ, mert Keira képtelen volt Lizzy játékos karakterét visszaadni, és egyébként sem tetszett az a csaknem ragadozó arckifejezés, amit mintha képtelen lenne eltüntetni az arcáról... De Macfayden szerintem sokkal jobban adta a hideg Mr. Darcyt, mint Flirth, aki úgy nézett ki, mintha folyamatosan zavarban lenne, és nem tudott mit csinálni a kezeivel... A többi karakterrõl nem is szólva - nem tudom megnevezni, ki a kedvencem, mert mindenki tetszett.
A csók nekem nem hiányzott (és egyébként marhaság, hogy az angol verzióban benne van -- NINCS benne), a zene is jó volt, és a végérõl nem hiányzott az esküvõ, hiszen nyilvánvaló, hogy az követte az eljegyzést.

Szóval az is nyugodtan megnézheti, aki látta a korábbi verziókat vagy olvasta a könyvet (ami egyébként angolul és magyarul is elérhetõ a neten, magyarul a <a target=blank href="http://www.mek.hu-n" title="www.mek.hu-n">www.mek.hu-n</a>).
Marcsuska 2006 febr. 17. - 20:35:29
(30/509)
Sziasztok!

Olvastam a könyvet, nagyon lebilincselõ, nem igazán tudtam lerakni. Részletesebb /ami egyértelmû/, több benne a gúnyos, megmosolyogtató rész és a végén a jövöjükrõl is beszámol.
A hat részes tv-sorozat, Colin Firth-tel az élén, valami elbüvölõ. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek tetsztett a mozi változat is.
Külön örülök neki, hogy van még olyan férfi, aki értékeli e filmeket.