kevinspéci 2007 szept. 14. - 15:38:12
(6/66)
Emléxem, vagy 15 éve elkezdtem nézni, és r*hadt unalmasnak tûnt. Persze biztos azér', mert még kis gyökér voltam.
De, már rég nagy gyökérré váltam, s most mindenképp megnézem, hisz 2 ilyen hatalmas színész nevével fémjelzett alkotás mégse lehet olyan rossz, mint amilyennek hajdanán véltem.
Timon 2007 szept. 11. - 18:28:48
(5/66)
Sztem ha nem is passzol tökéletesen az összképhez a jelenet - bár én nem így látom tovább sem -, akkor is egy kellemes hangulatú epizód, a romantikus szál finom kiteljesedése. Ezt még abszolút "elbírja" a film...
8/10
Newcastle United 2007 szept. 11. - 16:27:27 8/10
(4/66)
A Maverick szerintem pont nem. Ne érts félre az se rossz film, de akármilyen közegben is játszódhatott volna, nincs igazán vadnyugatíze, mint ennek.
Timon 2007 szept. 11. - 10:28:23
(3/66)
Én is szeretem a westerneket, sajnálom h. manapság már nem készülnek ehhez hasonló alkotások. Ez nemcsak h. a western mezõnybõl emelkedik ki magasan, hanem a '60-as évek egyik legjobb filmje. A rendezõ neve sokak számára nem sokat mond, eléggé feledésbe merült az utókorban, méltatlanul sztem, ugyanis az ugyancsak általa jegyzett A nagy balhé is nemkevésbé filmtörténeti jelentõségû. A Newman és Redford páros pedig egész egyszerûen képtelen hibázni, öröm nézni õket együtt a vásznon, és persze külön-külön is.
Még annyit hozzáfûznék,h. Newman kerékpáros jelenete a Raindrops keep falling on my head aláfestõ zenével örök emlék marad.
8/10
Newcastle United 2007 szept. 11. - 09:15:27 8/10
(2/66)
Nekem személy szerint semmi bajom a westernnel, ha jól van megcsinálva, mint például ez is. Paul Newman és Robert Redford párosa pedig felejthetetlen.
perry 2007 szept. 11. - 07:22:31
(1/66)
Nagyon nem kedveltem és kedvelem a western filmeket. A fenn nevezettet viszont már kb.5xr láttam. Persze nem a mûfaj miatt, a szereplõk játékáért.