cellasto 2014 okt. 19. - 16:03:03
(4187/4427)
ezzel egyet kell értsek
erdei szerepeltetése ebben a trágyában engem is meglepett
sajnos van még hova süllyedni a pénzért :/
1/10
ceia 2014 okt. 19. - 14:45:57 1/10
(4186/4427)
Most véletlenül láttam csak kapcsolgatás közben, Erdei Zsolt is eddig süllyedt már? Az rtlklub mélyen elítélendõ tevékenysége "celebeket", megélhetési szereplõket, ripacsokat csinálni tehetséges emberekbõl. Õ egy magyar példakép volt, kiváló sportoló, és most ki? Persze az is igaz, hogy csak abból lehet, akibõl lehet. Nincs az a pénz, amivel engem rá udnának venni ilyesmiben szereplésre. Különben átlag emberekkel érdekesebb lenne egy ilyen mûsor. Ezek a celeb pofák már nagyon unalmasak és legtöbbjüket ki nem állhatom.
-csengõzoli-- 2014 okt. 19. - 12:39:44
(4185/4427)
Igen,ez egy régi liszensz, szerintem totál lejárt lemez, valamikor 2008-ban az újdonság erejével hatott,ma már unalmas.
Tudjuk,hogy a szereplõk nincsenek veszélyben, az állatok nem vadak,maximum az irántuk érzett undort kell legyõznie a szereplõknek.
A játékosok meg tényleg eléggé szürkék.
Ennek ellenére én bele-bele néztem,ha épp elcsíptem,de felõlem lehetett volna akár egy belvárosi lakásban is.
Sõt, itt sokkal komolyabb bátorságpróbák lennének!
Pl Az összes fotelvadász nyugdíjast megelõzve, elsõnek leülni a metrón!
Hány kerekét tudod leengedni a rokkant helyen parkoló Merci terepjárónak a tulaj visszaérkezése elõtt...?
Futóverseny a 4es metro alagútjában üzemidõben stb.stb.
olahmiki1959 2014 okt. 19. - 12:21:53
(4184/4427)
Miután néhány nap múlva véget ér ez a széria, így utólag visszatekintve, azt tudom mondani, hogy egyszerûen unalmas volt a mûsor.

Egy teljesen steril, szinte "kilúgozott", kiporszívózott - ahogy régebben írtad - területre mentek, a pondrók és a összeturmixolt borzalmak megetetése már nem hatott az újdonság erejével, - bár változatlanul azt állítom, hogy a világ legnagyobb felelõtlensége ebben az Ebolás, Hanta-vírusos, váltólázas idõszakban olyan csúszómászókat megenni ÉLVE, amikrõl nem lehet tudni, milyen kórokozókat hordoznak magukban, - a dzsungelben semmiféle veszély nem fenyegette a játék résztvevõit, a bátorságpróbákon lelassult, totálisan szelíd kígyók és gyíkok közé kellett benyúlniuk, egyetlen apró csípés, vagy harapás sem érte õket, amúgy pedig ezek a celebek nem voltak eléggé színes egyéniségek, a harsányság, a túljátszott gesztusok egy idõ után már nem voltak érdekesek, az állandó hideg meg amúgyis lelassít mindenkit, és elveszi a kedvét mindenféle aktivitástól.

Balázs és Vadon Jani ökörködése néha segített elfedni a mûsor dögunalmas voltát, bár az alpáriságuk, és szinte kizárólag az altesti humorral való poénkodásuk nekem majdnem mindig sok volt, és szerintem fõleg Balázs a tipikus példája annak, amikor valakivel elszalad a ló, és már szupersztárnak, médiatényezõnek gondolva magát, azt hiszi, hogy bármit megtehet - és ezek szerint igaza van, a csatorna sztárolja, és mindent megenged neki. (Kereskedelmi televíziózás, 2014...:)

A mûsorral, a helyszínekkel, az összevágott jelenetekkel kapcsolatban nekem változatlanul fenntartásaim vannak, sokszor átverésre gyanakszom, és biztos vagyok benne, hogy néha nem úgy, nem olyan formában történtek dolgok, mint ahogy azokat végül a nézõknek megmutatták.

Szabó Zsófi éjszakai bátorságpróbájáról.
5 órán keresztül kellett ülnie éjszaka a sötét dél-afrikai õserdõben, egyedül, elhagyatva, mozdulatlanul.
És meg is csinálta.
TELJESEN KIZÁRT!!!
Ugyanabban a testhelyzetben, kiegyenesedve ült - infrakamerákkal vették - néha ide-oda tekintgetett, és nagyjából ennyit csinált.
5 ÓRÁN KERESZTÜL!
Kommandósok, különlegesen kiképzett, kõkemény katonák sem lettek volna képesek ezt így megcsinálni!
Mert az ember lába, feneke egy idõ után elzsibbad, elgémberedik, a nyaka megmerevedik, a dereka elkezd fájni, tehát meg kell masszírozni a combokat, a nyakat, fel kell állni, meg kell mozgatni a derekat, stb.
Olyan nincs, hogy valaki ugyanolyan testtartással üljön végig 5 órát a töksötét dzsungelben, - próbáljátok ki, üljetek a tv elõtt mozdulatlanul fél órát, még az sem fog menni!
Az, hogy a képernyõ aljára kiírták néha az idõt, - hogy eltelt 1, 2, vagy 3 óra, - engem egyáltalán nem gyõzött meg, szerintem egy kb. 20 perces felvételbõl nyugodtan össze lehet vágni egy ilyen jelenetet.

Egyébként is nagyon sok manipulációra van lehetõség egy ilyen mûsorban, - egyáltalán nem biztos például, hogy az élõ adás mindig élõ, nem pedig elõre felvett anyag!
Ugyanis én évtizedek óta videózom, és észrevettem, hogy idõnként a másodperc töredékéig tartó bevillanások vannak a felvett anyagban, - ez lehet szalaghiba, apró elektromos zavar, - és pontosan ugyanolyanok nagyon ritkán, de elõ-elõfordulnak az "élõ" adások alkalmával is, holott, ha mondjuk légköri zavar lenne, akkor más hibáknak kellene lenniük a közvetítésben, nem "videós" hibáknak.

Az egész mûsor nagyon mû, nagyon "megcsinált", igazából nem tudjuk, hogy hol vannak, milyen körülmények között, - akkor is dobtam egy hátast, amikor Bódy Sylvi gondolt egy nagyot, és éjszaka belevetette magát a dél-afrikai õserdõ közepén a vízbe, és önfeledten úszkálni kezdett benne, úgy, mintha idehaza egy luxusvilla medencéjébe ugrott volna bele, mert akkor éppen ahhoz volt hangulata.
Miért tette ezt meg?
MERT TUDTA, HOGY SEMMILYEN VESZÉLY NEM FENYEGETI!!!
Nincsenek kígyók a vízben, nincsenek veszélyes halak, nincsenek piócák, semmi, de semmi!

És ez csak egy mozzanat volt a sok közül, amikor azt mondtam, hogy na neeee! Ennyire ne nézzetek hülyének, gyerekek! Az éjszakai fürdõzés még Magyarországon sem teljesen veszélytelen - beleléphetsz törött üvegbe, elkaphat egy örvény, rátekeredhet a lábadra egy víz alatti növény, - de egy afrikai õserdõ vizében úszkálni éjszaka, mikor - elméletileg! - elõjönnek a vadállatok, az világrekord.:D

A mûsor arra kétségtelenül jó volt, hogy néhány embernek sikerült megutáltatnia magát egy egész országgal, és ha jól belegondolunk, tulajdonképpen ez is valami...:)))
asdfg86 2014 okt. 19. - 12:10:00
(4183/4427)
Szegény Zé :) :) Nem volt semmi ez a Tünde. " Nem neked tettem ki a lábam" Ááá nem. Persze. Azt hittem szétteszi neki a lábát. Mert õ otthon is így szokott. Gondolom Zé sem úgy fürdik otthon, ahogy ott :összekuporodva, felhúzott lábakkal a kád egyik végében. Ráadásul õ is meztelenül fürdik otthon valószínûleg, mégsem dobta le a ruhát és terpeszkedett el. Szegény :) Sajnáltam. Úgy látom Tünde szépnek hiszi magát, pedig ha tudná szegénykém, hogy bûnronda, mondhatnám gusztustalan feje és teste van. Úgy vettem észre, ott mindenki ezt gondolja róla. Fõleg, mikor megkérdezte a fiúktól, hogy hogy néz ki, milyen a fürdõruhája. Mondták neki, hogy tök jó, meg állat. Mire Tünde: "Állat? Akkor jó" Utána a fiúk pillantása mindent elárult :) Kb annyit jelentett: Most mit mondjunk?Hagyjuk rá, hadd higgye, hogy szép :) Finoman szólva rámozdult Zé-re :) Szegény :)
7/10
Suziy 2014 okt. 19. - 10:57:15 7/10
(4182/4427)
Pl; milyen szerencsés az, akinek tökéletes az anyagcseréje.....és ezt tudja is :)
7/10
Suziy 2014 okt. 19. - 10:50:43 7/10
(4181/4427)
Az önkritika azon keveseknek adatik meg, Akik már tettek valami tényszerût és maradandót az asztalra.
Az önismeretre Önnek , Nekem, ;szüksége van mindenkinek, így vagy úgy.
-csengõzoli-- 2014 okt. 19. - 10:48:29
(4180/4427)
Milyen tevékenységüket kéne elismerni?
Hogy vannak? Mert nagyrészüknek összesen ennyi a "tevékenysége".
Egyszerûen az emberek szeretik látni,hogy mások is mennyire balfékek, fõleg,ha olyanokról van szó,akiket az átlag ember valamiféle kiemelkedõen tehetséges személynek gondol.
Rajtuk még jobb röhögni,hogy nem tudnak úszni, esetlenek stb.
Azt meg,hogy az otthon teli pofával röhögõ Lajoska, egyébként pont ugyan ennyire lenne balfék, fedje örök homály...
A fórumozók mind tökeletesek, fedhetetlen erkölccsel és kiváló fizikummal.
whitedoor41 2014 okt. 19. - 10:36:23
(4179/4427)
Ennek így semmi értelme. Te ill. maga az önismerettel keveri az önkritika fogalmát.
Margit1Bp 2014 okt. 18. - 18:04:05
(4178/4427)
Az egész celeb üggyel baj van. Mert miért is mondunk róluk ok nélkül vagy akár okkal is rosszakat? Avagy miért dicsérjük õket akár okkal, akár ok nélkül? Kik õk nekünk? A gyermekeink, a szomszéd gyerekek, az unokáink, a szomszéd unokái? Tulajdonképpen szeretni vagy kevésbé szeretni való emberek, akik elfelejtettek felnõni teljesen, vagy legalábbis ezt hitetik el velünk a képernyõn nagyon sokszor. Ha el tudják hitetni ezt, akkor pedig mégiscsak felnõttek. Igaz? Talán legjobb, ha csak úgy simán elismerjük a tevékenységüket.
asdfg86 2014 okt. 18. - 17:51:37
(4177/4427)
Ja igen, a feliratozás. Hát én miatta kerestem a tv-n a feliratozást, de nem kapcsolt be. pedig nem ártana. De õt ott nem lehet ideje korán kilökni,mert jönnek a tesvírek osztakkó ......
asdfg86 2014 okt. 18. - 17:49:41
(4176/4427)
Aurélió sem volt semmi a 70 000km3 felolvasásakor: "70 000 ká em három az mi? Hm... megkérdezném én tõle, hogy hány osztálya van. 1 vagy 2? Olyan buta, hogy az már fáj. Mindamellett egy suttyó kis taknyos kölyök,aki csak ordibálni tud. Nem tudom miért sztárolják annyira. Õ és Gáspár Gyõzõ az ország szégyene.

G.Laci: Olyan szinten hadar és dadog, hogy nem is értem, hogyan értik meg a többiek mit beszél, mert én sokszor semmit nem értek belõle. Persze az õ IQ szintjét is letesztelném. ***moderálva*** De kemény fickó volt most is a "bátorságpróbán" :"Jajj én nem egyek, nekem ......." nem értettem mit "beszélt" a válláról. A múltkor a magasságtól félt és a víztõl. Most csak a víztõl. Azelõtt az állatoktól és a bezártságtól. de nagyon tudja osztani az észt. " Tud a Berki?" színvonal.

Szilvi: Eddig ki nem bírtam állni ezt a nõt, de egész szimpatikus, azt leszámítva, hogy allergiás vagyok azokra akik a nevüket már y-ra váltogatják, nem tudom miért menõbb a sylvi (akkor már miért nem bódy sylvy) mint a szilvi.Vele az a gondom, hogy ha valaki ennyit szerepel, akkor miért nem megy logopédushoz?Iszonyat zavaró az s és az sz betúje. Egyébként egy kellemes csalódás.

Bea: Azt leszámítva, hogy a férjét elküldeném egy életre az országból és soha ne kerüljön elõ, szerintem jófej és jó néhány társánál sokkal de sokkal magasabb az IQ-ja. Nem egy buta nõ. A memóriajátékban is tök jó volt, kevesen jegyezték volna meg majdhogynem mind a 16 képet pár mp alatt. Igaz most nem sokat szerepelt.

Zé és Madár a legszimpatikusabbak.

Tünde:a fejével ijesztgetni lehetne. Hanga se sok van. Még Zsófinak is sokkal jobb hangja van.
1/10
offtopic
loma06 2014 okt. 18. - 17:45:55 1/10
(4175/4427)
Helyében! Mielõtt valaki megszólna, tudok helyesen írni, csak a billentyûzetem nem jó. :)
1/10
loma06 2014 okt. 18. - 17:44:58 1/10
(4174/4427)
Nekem az nagyon tetszett, Zsófinak igaza volt! Olyan embereket mutogatnak fõmûsoridõben a tv-ben, akikhez feliratozás kellene, mert egy szavukat sem lehet érteni... Amúgy szerintem ebben az *** egyénben nagyon sok agresszió van, nem lennék a barátnõje helyébe! Elég megnézni a szemét, elég para.
charles58 2014 okt. 18. - 16:51:03
(4173/4427)
G. Lacika megtanulhatna végre rendesen beszélni. Nála még az elóember is artikuláltabban makogott. Nem tudom, mlért sztárolják annyira? Szánalmas!!! Zsófi tegnap jól kiosztotta.
7/10
offtopic
Suziy 2014 okt. 18. - 13:29:34 7/10
(4172/4427)
Furcsa mód szelektálnak a hozzászólások között a moderátorok.
7/10
offtopic
Suziy 2014 okt. 18. - 13:27:48 7/10 Előzmény whitedoor41
(4171/4427)
az önkritika megkívánja a belátást és a legnagyobb intelligenciát!
az intelligencia talán az önkritikával kezdõdik.....
offtopic
robicsek2 2014 okt. 18. - 12:04:54
(4170/4427)
Úgy látom törölve lett a hozzáoszlásom, pedig nem is írtam ki teljesen amire gondoltam :)
fo.ma 2014 okt. 18. - 08:22:29
(4169/4427)
Ergo: kár volt odamenniük, mert csak lejáratják magukat!
whitedoor41 2014 okt. 18. - 07:48:57
(4168/4427)
Krasznai Tünde érzelmileg labilis, ha valaki egy rossz szót mond az irányába már elborul az agya, hisztizik aztán játsza a sértõdöttet (mint egy 5éves). Ezek a heves érzelmi kitörések sok mindenre visszavezethetõek, de leginkább az okai a gyerekkorban keresendõk. Komoly önbizalomproblémákkal küzd, nehezen tud kialakítani bármiféle kapcsolatot, ebbõl adódóan nem ért az emberekhez, nem is tudja levenni, kezelni a reakcióikat. Egy jó pszichológusra lenne szüksége, aki rendet tesz a fejében.
Szabó Zsófi a másik véglet, túlzott önbizalommal, mindenki tudja honnan jött, milyen családi/anyagi háttérrel büszkélkedhet, persze hogy páváskodik... hisz ki más ha nem Õ!