Petrapetrus 2008 szept. 24. - 19:00:53
(7/4427)
Jaja, az mekkora poén lenne, ha senki nem telefonálna... Télleg meg kéne csinálni... LOL X-D
2/10
pozsizsuzsi 2008 szept. 24. - 18:56:05 2/10
(6/4427)
Túlkínálat van hirtelen...
nihilke 2008 szept. 24. - 18:55:57
(5/4427)
de várjál, ha nem telefonálunk, ott maradnak?:D Palik meg Ramóna nem vállalták, mintha ilyesmit láttam volna vhol.
blackman 2008 szept. 24. - 18:47:02
(4/4427)
Persze,gondolom x milláért bárki elviseli a celeb jelzõt....De hidd el,sokan úgy fognak telefonálni erre is,mintha a saját életük múlna rajta.Most komolyba nyomom:kell ilyen "mûsor" még akárkinek????
nihilke 2008 szept. 24. - 18:25:35
(3/4427)
ne már, egy sportoló mióta celeb? (pfujj, de ronda ez a szó) amióta pénz kell neki? gáz.
blackman 2008 szept. 24. - 18:22:16
(2/4427)
Na rákerestem és kicsit bõvebben találtam is róla:
"A külföldön hatalmas népszerûségnek örvendõ valóságshow õsszel kerül az RTL Klub képernyõjére. Az új szuperprodukció celeb szereplõi egy egzotikus, de korántsem összkomfortos tájon teszik próbára túlélõösztöneiket. Kínjaiknak csak a nézõk vethetnek véget.
A mûsor (I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!) eredetileg az angol Granada London formátuma.

Az Angliában, Amerikában, Németországban, Franciaországban és Hollandiában elsöprõ sikert aratott és a legszélsõségesebb reakciókat kiváltó mûsor most a magyar „számkivetett” celebek tûréshatárát fogja feszegetni: a “hazavágyó reality” õsztõl az RTL Klub mûsorán lesz látható heteken át. A showban híres emberek kerülnek dzsungeli környezetbe, ahol minden komfortot nélkülözve heteken keresztül kell kitartaniuk és túlélniük a borzalmakat, a modern világ minden megszokott kényelmétõl elszakítva. Katasztrofális körülmények között nyomorognak, az ételt is maguknak kell megszerezniük számos, embert próbáló feladat teljesítése árán. Nem csoda hát, hogy a sztárok könyörögnek majd a nézõknek: Celeb vagyok, ments ki innen! És egyedül a nézõ az, aki szavazataival véget vethet kedvence szenvedésének, és repülõre ültetve hazaküldheti a kényelembe.

A döntés tehát a nézõk kezében van: melyik ismert szereplõ a legszimpatikusabb, melyikükkel éreznek együtt és szánják meg annyira, hogy kimentsék…"

Benne lesz Steiner Kristóf,Falusi Mariann,Palik László(?),Gyõzike, Dér Heni, Soma,Horváth Éva, Szabó Patrícia, Benkõ Dániel, Czene Attila, Bárdosi Sándor, Mark,Kiss Ramóna(?)

Állítólag Gyõzike 2,5 millát kap.
És emelt díjas számokon lehet telefonálni,hogy ki maradjon és menjen.Ez nagyon csodálatos hír.Ismét egy dobjunk ki a pénzt az ablakon produkció. Bravó!!
blackman 2008 szept. 24. - 17:59:32
(1/4427)
Újabb csodálatos reality katyvasz.Nem tudom mit csinálnak majd az õserdõbe,de ez olyan Szigetes túlélõs dolognak hangzik.Kiváncsi leszek,hogy kik lesznek benne,bár szerintem max belenézek.