Téma: Cennet

mihenike 2019 febr. 03. - 17:26:18 Előzmény malvinkicska
(178/478)
Szia! ja igen Bátor és Gyönyörü, de másképp fordították :D nekem nagyon tetszett!
Pont azert, hogy micsoda jellem fejlödésen és változáson mentek keresztül a szereplök és rengetegszer meglepett a történet! nem volt sablonos! az utolsó részben is nagyon sok volt a fordulat...
vagy csak én nem figyeltem jól és nem vettem észre a jeleket :D
nekem a Tuba is tetszett, viszont a Piszkos pénzben nem tetszik a játéka!
malvinkicska 2019 febr. 03. - 07:13:06 Előzmény mihenike
(177/478)
Szia végig gondoltam az egészet de erőt veszek magamon és végig nézzem , mivel én már több török sorozatot abba hagytam amiről fentebb írtatok Kivanc Tatlitung a főszereplője Bátor és Szép Tubaval, nem néztem végig, mert a vége fele már az elmebeteg diktált, azt hiszem jól emlékszem, a sztorira. A Cennet pörgősebb lenne akkor más lenne a színezete, meg nem óbégatnának annyit a semmiért, nagyon nyújtott.
mihenike 2019 febr. 02. - 23:14:51 Előzmény malvinkicska
(176/478)
Megnéztem a pénteki részt.
Arzut tényleg bántotta Kaya, mostmár tudjuk. De ez a nö nem fél semmitöl...?!? elment Kaya régi házához.
Cennet elment Selimhez, de persze a kis vipera Melissa elrontotta a pillanatot!
Orhan ùgy hajszolja Cennetet, mint egy tinédzser bugris...
Melissa tökéletes prototípusa a gonosz szappanopera hösöknek!
Mahír meg Özlem most szünetet tartanak? vagy hogyhogy olyan sokat van otthon?!
Nilgün feje talán kezd kitisztulni?! Cengiz pedig teljesen megörült :D
mihenike 2019 febr. 02. - 23:08:45 Előzmény hölgy
(175/478)
Szia! A Szerelemben, háborùban én is láttam! az tényleg nagyon jò volt. rövid és velös! a föszereplö férfi egy másik sorozatát láttam szintén a tv2-n, ami fantasztikus volt! Bosszù vagy szerelem a címe, szintén nem tùl hosszù, „csak“ 101 magyar szinkronos megvágott rész! izgalmas, okos szereplökkel, érdekes karakterek, van benne szerelem, de nincs benne nyávogós Melissa!!!!!!
Cennet jól indult, de valahogy elrontották a forgatókönyvírók.
malvinkicska 2019 febr. 02. - 12:47:43 Előzmény mihenike
(174/478)
Szia egyet értek veled, nagyon el van fuserálva ez a történet, a FB-on is kapja a kritikát, és más is azt látja el vannak a szerepek túlozva nem kicsit nagyon sajnos.
mihenike 2019 febr. 01. - 22:37:04 Előzmény malvinkicska
(173/478)
szia!

Az egész sorozatnak semmi értelme :D a mami meg Suna már réges rég elmondhattàk volna az igazat Cennetnek, így megkímelve szegény lányt! de föleg, akkor kellett volna a maminak kinyitnia a szâját, amikor Cennet börtönbe került és Ö bement a céghez cirkuszolni!!!!!

Melissa egyre idegesítöbb, igaz még a mai részt nem láttam, de tegnap, amilyen hisztit levágott és csùnyán beszélt a szüleivel, majdnem hozzá vágtam valamit a tv-hez :D szörnyü ez a karakter!!!!! Aztán, ahogy lelkileg zsarolja Szelimet, az állítólagos pásztor órájuk miatt!!!! eddig Szelimnek volt esze, de amióta meg tudta az igazat az örökbe fogadásáról azóta Ö is idegesítö!

Kaya sem normális, 2 perc alatt kibögi, hogy Cennet biztosan az Ö lânya, befekszik Arzu ágyába, bemutatkozik Cennetnek, mintha eddig is ismerék volna egymást... nem csoda, hogy Cennet összezavarodott.

Arzuban semmi szégyen érzet nincs! még most is játsza a jégkirálynöt!

Ez már tiszta szappanopera :D
malvinkicska 2019 febr. 01. - 18:03:16 Előzmény mihenike
(172/478)
Szia megnéztem a mai részt , de minek eza sztori egyre gyatrább, veszekednek Orhan Mahir az anyja , Arzu nagyságán az még mindig nagyzol, közben csendben szorongatja Kaya, annak is olyan fura módszere van nem hiszem százas az a pali szerintem, kattant.Cennet elment Selimhez kit talált a kígyó Melissat aki rögtön fürödni akar, a lány össze van törve az apa miatt, Orhan vigasztalgatta,utána elment a temetőbe, akinek előbb azt hitte az az apja, elkezdték keresni Cenetet, és felhívták Selimet, és az megtalálta a temetőbe egy sír kövön aludva, elkezdtek beszélgetni, és nem sokra jutottak. Azt nem értem mit akarnak ezzel a sok semmi hazugsággal szemléltetni ebben a sorozatban, meg ez a sok végtelen sok rossz ember benne a vagyon körül forog a téma, és marják egymást, ha az idő jobb lenne nem is nézném már de sajnos elég rossz nem lehet kint tevékenykedni, még keveset sem.
hölgy 2019 febr. 01. - 16:59:00 Előzmény malvinkicska
(171/478)
Igen , tudom, hogy ez is egy feldolgozás. Talán, ez csak a én elgondolásom, egy időre leállhatnának, mert már majdnem olyan, mint annak idején a mexicói sorozatok. Eleinte élvezhető, aztán rájön az ember, hogy mind egy kaptafára készül.
malvinkicska 2019 febr. 01. - 14:03:10
(170/478)
az Istambulli Menyasszony is igaz történet, most fordítják a 20 -as résznél tartanak , és annak teljesen más a színezet , mint ezeknek az agyament, át dolgozásoknak, gondolom tudod ez is Dél - koreai Tele novella Mennyország könnyei feldolgozás, volt az eredeti címe.Szerintem a törökök sokat akarnak mindenből és most már olvasni lehet nagyon ok sorozat pár részt ér meg, és az benne a pláne , mindig azt kaszálják el aminek volna egy kis mondani valója sajnos, a sok butaság vezet. azt nem sorolom fel én annyi török sorozatot láttam, de az Ezel, Karaday , , Seherezáde, , tiltott szerelem, mind nagyon jó élvezhető, ragyogó színész gárda. Személy szerint azért nézek ennyi sorozatot, mivel a tv műsorok, olyanok szót sem érdemelnek, aztán nem vesznek sem olasz, sem német, sorolhatnám filmeket , vagy sorozatot, a mexikóiak , sem tudtak megújulni , de azt ismétlik szüntelenül. Egyszóval kikapcsolódásnak szánná az ember de sokszor csak bosszankodik, mikor ilyeneket lát.
hölgy 2019 febr. 01. - 13:29:58
(169/478)
Nagyon szerettem régebben ezt a sorozatot, alig vártam, hogy elkezdődjön, de én személy szerint eléggé kiábrándultam mostanára belőle . Nagyon vontatott lett, és valószinűleg a forgatókönyv irók sem erőltették meg magukat, mert nagyon sok az értelmetlen rész. Pl. szerintem amikor Arzu börtönbe záratja Cennetet. Annyira egyértelmű, hogy csak kijátszották. Szerencsére nem is húzták túl sokáig. Aztán van még több ilyen is, de mivel a magyarok még csak a harmada részénél járhatnak nem akarom lelőni a poént. De amikor Cenneték kocsija balesetet szenved, Melissát kiszabaditja Arzu, és kórházba viszi, addig Cennetet ott hagyja mondván majd később visszajön érte. Aztán meg ott sipákol a kórházban a másik lányáért ..Ekkor már mindenki tudja, hogy az Arzu lánya Cennet. Számomra túl egyhangúak lettek a karakterek. Arzunak csak a bosszún , a gonoszságon jár az esze,és persze Melissa agyon kényeztetésén, na meg az örökös műsirás, hááát abból bőven kijutott neki. Melissa egy elkényeztetett dög, aki bármire képes, hogy véghez vigye azt ami abban az ördögi fejében megszületik. Nem számit kinek is árt vele. Selim karaktere is sokkal jobb volt az elején, de még mindig nézhető. Az még mindig tetszik, ahogy Cennetért harcol. Régebben nem néztem török sorozatokat, ebbe is csak véletlenül néztem bele, de lehet, hogy maradok az eredeti török változatnál, amit már végig néztem, és egy darabig hanyagolni fogom ezeket a sorozatokat. Eddig csak a Szerelemre várva ciműt láttam, az nagyon tetszett, szerethető karakterekkel, semmi nagy cselszövés, és bosszú, gyilkosság vagy emberrablás, mégis nézhető volt. A másik pedig Szerelemben, háborúban volt. Az nagyon tetszett, talán azért is mert, igaz történetet dolgozozz fel, és én nagyon szeretem azokat.
Zsizella 2019 febr. 01. - 10:01:35
(168/478)
Sziasztok, nem kell itt ötölni-hatolni, hanem a youtube-n meg kell nézni a finálét,ami kb, az utolso 5részt tartalmazza, és mindjárt nem fogtok annyira izgulni, a történések miatt. Én a videoknál követem a török filmeket és mikor megjelent a Cennet,nem is tudtam hogy megy a tv-ben,ez az 5.résznél volt. Véleményt ritkán nyilvánitok,de azért felesleges izgulni, egy ilyen vagy bármilyen hasonló ,számunkra idegen kultura filmjeiért.
malvinkicska 2019 febr. 01. - 07:07:48 Előzmény Mézi
(167/478)
Szia valóban ez a színésznő, annak a sz-nek a felesége, ő Esra Ronabar, a férje Baris Falay, ő egy sok oldalú nagyszerű ember, én láttam az Áradatban , amit említettél, attól függ mi a téma. A Török sorozatok jók de már , nekem most már soka hasonlóság bennük , náluk a fő száll börtön, kórház árva gyerek, törvénytelennel fűszerezve, és a végtelenségig húzva a téma, régen 1,5 ó volt egy rész most már 2,5 ó, és ennek fele emlékezés , meg nagy hallgatás, dióhéjban. amit érdemes szinkronosan megnézni, az a Végső akarat, nagyon szép a történet, aztán a Tiltott szerelem, A szív útjai, Seherezáde, én most újra nézem , mert adja az Izaura adja, különben ezt mindenki maga dönti el mit néz, mert nekem sem tetszik minden, és ez fordítva is így van.Selimre térek nézek egy sorozatot fordítva az a címe a Napfény Lányai, abban egy beteg fiút alakít a kit a nagybátya, nem szeret és egy gyönyörű színésznő a párja, és ragyogóak, ahogy alakítanak együtt,Annyi mindent tudnék írni már róluk, de csak megemlítek dolgokat, nem akarok unalmas lenni.
Mézi 2019 jan. 31. - 21:25:39 Előzmény malvinkicska
(166/478)
OFF

Ha már más török sorozatokról van szó, akkor leírom, hogy tettem egy érdekes felfedezést. :D Annak idején az Ezelben volt egy színész, nekem az ő játéka tetszett a legjobban (Alit alakította). És Arzu megformálója pedig valójában ennek a színésznek a felesége. Megy egy sorozata is az egyik adón, a Megtört szívek, belenéztem, de abban nem fogott meg. Nyilván közrejátszik, hogy nem az elejétől követtem. Én szívesen néznék sorozatokat tévében, de jelenleg nem igazán találtam számomra megfelelőt. Annak idején elkezdtem a Kuzey Guneyt, de nem jött be, így abbahagytam. Láttam, hogy sokan szeretik, próbáltam még egyszer ráhangalódni, de nem ment. A Selimet máshol még nem láttam, egyébként annyira nem kápráztatott el a színészi teljesítményével itt.

Az még lemaradt az előző hsz-ből, hogy remélem nézed tovább ezt a sorozatot, én szeretem olvasni a kommentjeidet. :)
malvinkicska 2019 jan. 31. - 20:00:26 Előzmény Mézi
(165/478)
Köszönöm szépen Selim egy nagy papucs elment az esze, nem tudja sokszor mit csinál, de ez van neki írva, mer egy másik sorozatban pont most nézem ott ragyogó hidd el ez a fiú.
Mézi 2019 jan. 31. - 19:15:07 Előzmény malvinkicska
(164/478)
Szerintem a Kaya mániákusan akarhatta régen az Arzut, gondolom még most is magának követeli, ezért fektették bele az ágyába, hogy ezt éreztessék. Amúgy lehet, hogy pont azért ült a börtönben, mert a nővel erőszakoskodott, amiből talán fogant Cennet. Eddig annyiból bejött a krapek, hogy nem tököl, elmondta amit tud, és hogy C-t kiszabadította.

Láttam amit ma írtál, én is megosztottam már a véleményemet a sorozat hibáiról. A mai rész amúgy nem volt rossz, remélem ezután lejtmenetbe kezd a kígyó, ahogy Sema hívja. :)

Cennet el sem hitte, amit Kaya mondott, mivel ha ez mindez igaz, akkor azt a nagymama már rég elmondta volna neki. Hát lesz még része csalódásban, mikor megtud mindent, és összeáll neki a kép. Egyébként nekem Selim sem tetszik, hogy ennyire manipulálható. Majd Melissa biztos előadja, hogy terhes, ő meg beveszi. Ezzel a szakállas trükkel szerintem már az őskorban is meg tudták vezetni a férfiakat. :D Ezt a terhesség-kártyát tuti előhúzza a csaj, nagyon nem érdekelnek pedig, nekem izgalmasabb, ahogy alakulnak a kapcsolatok, vagy az egész sorozat lélektana, Sema harca, Orhan, bárki, mint ez a szerelmi háromszög. Sajnos elég kiszámítható a sorozat, nem nagyon erőltették meg magukat az írók. Mindenesetre én most nagyobb kedvvel nézem, mint a múlt hetekben.
malvinkicska 2019 jan. 31. - 18:10:50
(163/478)
Ez a sorozat sajnos nem hogy jobb lenne egyre gyatrább ez az egész család egy terhelt pszichés gondokkal terheltek, Mahir egyik percen el akar válni, mikor az a sátán Arzu akar már nem válik. A nagy becsületes Melissa megtudta az apjának szeretője van és elköltözött Selimhez, az mega nagy szarvas M befogadta. attól tartok ha sokáig nézem az én gondolataim, is szárnyalni fognak rossz irányba sajnos. Említettem sok török sorozatot láttam, nézek , de erre nincs szó ahogy ez meg van írva és rendezve, a mai részbe Arzu hisztizett annyit az már túlságos volt. Cennet kijött a börtönből, az apja megmondta neki ő az apja, de annak is elmentek otthonról nem hiszi, lehet az is bekattant. Nagyon szeretném ha írtok őszintén leírnátok, a véleményeteket, mert azt én építő jellegnek tartom, akár pozitív v negatív, nem haragszom, meg, mert én ilyen sok butaságot nem láttam mostanában, pedig már nem mai lány vagyok. Köszönöm ha el olvassátok.
malvinkicska 2019 jan. 30. - 18:29:13
(162/478)
A mai rész agy vontatott semmi, az a Kaya nem hiszem normális, elég érdekesen játszik, igaz a mocskot szorongatja amiért alá íratta a papírt de nem csak azt kellene Arzut Melissat, mert ezek mind tudtak a dologról Selim nem tud a C szemébe nézni mikor elment a börtönbe , mert eszébe jutott, hogy mit tett, és hiszi olyan nagy B az is .Orhan is nagyon harcol Cennetért. Cengoiz az sík hűje, most már a feleségén istúl tesz szegény C még mindig bent maradt a börtönbe, ott is milyen szemetek. ahogy szemléltetve vana börtön és az igazság szolgáltatás szerintem nagyon gyalázó a törökökre.
malvinkicska 2019 jan. 30. - 07:42:11 Előzmény Mézi
(161/478)
Arzunak van írva ez a történet és ezek a végtelenségig is húzzák szinte már unalmas , ami bosszantó is egyben, annyira mesterkélt az egész , mert az is hallgat aki tudja az igazat, ami Cennet sorsát illeti.Egyedül az anyós aki megmeri mondani a véleményét, meg most Orhán is mivel Cennet a tét.
Kaya is nagyon bután viselkedett, mit ért azzal az ágyba feküdt, igaz ezek a törökök sokszor elég furik ami a történetet illeti.
Mézi 2019 jan. 29. - 21:42:01
(160/478)

A mai részt nem egészen értettem. Ez a nagymama miért nem fedi fel az igazat és csinál egy nagy botrányt? Onnan kezdve, hogy elmondaná mi az igazság, az is nyilvánvalóvá válna, hogy Arzunak jókora indítéka volt arra, hogy C-nek ártson. Azt a lányt már elrabolták és megpróbálták megölni. Most börtönben van, és minderről az öregasszony is tehet a visítozós Sunaval együtt. Tudják, hogy Arzu mire képes, már régen szólniuk kellett volna C-nek, mikor a céghez visszament, például, de normál esetben már jóval előtte. Arra várnak, hogy meghaljon a lány, vagy mi? Érthetetlen. Orhan remélem kitalál valamit Arzu ellen, de bízom ebben a Kayában is. Azt figyeltem, hogy senki nem mer ellent mondani ennek a nőnek. A vállalati jogász vagy ki, Mahír, a nagyiék, Cengiz is tart tőle, Riza meg rossz emberismerő volt és felelőtlenül a bizalmába fogadta.
mihenike 2019 jan. 29. - 20:42:42 Előzmény malvinkicska
(159/478)
Szia, már láttam is a mai részt :D
Ez a Kaya befeküdt Arzu ágyába! ez nagyon érthetetlen!
Melissa és Arzu mesterkedése Cennet ellen felháborító!
Melissa már az esküvöt tervezi...