Téma: Cennet

malvinkicska 2019 márc. 11. - 17:57:13 Előzmény mihenike
(318/478)
Szia mmai rész annyira gagyi volt szót sem érdemel írtak bele sok sületlenséget Kaya és Arzu, leugrottak egy szikla tetejéről, holnap megtudjuk mi lesz velük. Cennet ment Selimhez gyalog út közben megtámadta egy férfi elvette a telefonját táskáját, megérkezett Melissa , próbált neki segíteni azt talán megszúrta a férfi , annyira mesterkélt idő húzás az egész valami borzalom.
malvinkicska 2019 márc. 11. - 16:43:06 Előzmény meggy100
(317/478)
Szia nagyon igazad van én már gondolkodtam, írni kellene valamelyik tv csatornának, miért nézik az adózó állam polgárokat hűjének ez a sok szemét ismétlése már kiborító, egyetlen Olasz sorozatot nem ismételnek, csak a Mexikóiakat de annak is a salakját. A török sorozatokból is azokat veszik meg amelyik másik országnak nem kell és olcsón hozzá jutnak. azt hiszik a nép Amnéziás, elgondolkodtató , nem lehet ellene tenni semmit , pedig minden hónapban sokat fizetünk netért , csatornákért, és szinte csak reklám, meg selejt., ezt kapjuk a pénzünkért. A számító gépembe tett a szerelő egy kártyát és a netről nézem a filmeket mivel erre a sok szemétségre nem vagyok vevő.A Sorozat baráton vannak török sorozatok lefordítva és legtöbb jó, csak kikerültek mivel zárt csoportokban vannak fordítva és , hogy ne vigyék ki, így tudják.
9/10
meggy100 2019 márc. 11. - 15:19:35 9/10 Előzmény malvinkicska
(316/478)
Sziasztok !! Nekem se tetszik már a Cennet, már alig várom, hogy vége legyen.....de sajnos mostanában , ha sorozatokat vesznek, ami egyre kevesebb, hisz mindig ismételnek, REx felügyelő, vidéki doktor stb.......olyat vesznek, ami olcso és így persze nem olyan jó, azért is olcsobb...mint a Cennet......miota a Fidesz korány felvásárolta szinte az összes tévé adot, csak ismételnek meg az olcsoságra mennek !!!!
Régebben jö 10 ée még vettek drágább sorozatokat is...pl : Ezel, Seherezádé......most meg csak olcso török sorozatot vesznek, ha ritkán vesznek...pl : Elif, Cennet stb.....
Nem érdeklik őket a nézők, csak az, hogy ők sok pénzt keressenek a mi havi tévé dijainkból, cserébe meg csupa ismétlésel szurják ki a szemünket sajnos !!
malvinkicska 2019 márc. 10. - 15:20:19
(315/478)
Azt is olvastam ami egy kicsit ér valamit drágább, és ez is dominál azt gondolják nekünk minden jó tévednek, de az új tv adók is csak ismételnek, de legalább olyat ami érdekelné az embereket, de nem az ezer éves semmiket. A Cennet helyet jobb lett volna a Meryem 30 török rész volt és az egy felépített sztori volt, nem rétes tészta, mint ez csak ordítanak, meg ügyeletes sírós is van mikor ki.
mihenike 2019 márc. 10. - 14:09:34 Előzmény malvinkicska
(314/478)
Köszi, nagyon jártas vagy a témában :) majd látjuk, hogy mit fognak megvenni, de Cennet egy pocsék választás volt!
malvinkicska 2019 márc. 10. - 07:17:07 Előzmény mihenike
(313/478)
Szia amit írtál az a kettő egyik nem nagy szám Korai Madár vigjáték, és a török humor nem ér semmit, nekünk az valami fura de nem csak nekem sokan abba hagyták azt a sorozatot többek között én is , mert butaságra vevő nem vagyok, ott egy Can Yaman nevű színész a főszereplő és azért vannak odáig de szerintem annak ott fútatója van mivel eredeti szakmája ügyvéd, és azt is olvasni ott a politikai erők nagyon benne vannak dolgokban. az Ane az egy borzalom gyerekről szól el sem kezdtem, mert azokat egyáltalán nem tudom nézni mikor gyerekeket bántanak, meg egyebek. Nagyon sok sorozatot fordítanak abból szemezgettek mivel most már azt észlelni rá mentek a sorozat gyártásra és úgy járnak, mint a Mexikói sorozatok 6 rész után sorra buknak meg sztorik ott is.Szerintem amit érdemes lenne meg venni a Tégla, Karady, aztán van Szerelem és Büntetés, ahol teljesen más világban vinné a nézőt, meg van még aminek van értelme az Istambuli Menyasszony , aminek valós alapja van. Valóban széles a paletta . azt nem tudom miért nem vesznek Olasz sorozatot és sokat megnéztem a SB-n egyik jobb, mint a másik, pl Sólyom és Galamb, a Fátyolos Hölgy azt adták is a Bűvölet de 3 évad után abba hagyták. Az időd engedi a SB-on fent van az említett SILA nézzél bele, mert az valóban érdekes szívbe markoló történet., Hosszú voltam egy kicsit szép vasárnapot.
mihenike 2019 márc. 09. - 22:40:07 Előzmény malvinkicska
(312/478)
A színház az igen, az más élmény, én is szeretem :)

Azt láttam a FB-on, hogy szavazás volt, hogy melyik török sorozatot néznénk szívesen... nem tudom, hogy ezt mennyire lehet komolyan venni, hogy tényleg figyelembe veszik-e a müsor szerkesztök?!? Volt ott „Korai madár“ meg az „Anne“ (szintén Cansu Dere) és még másik kettö, amit nem jegyeztem meg. Sokan írják, hogy a Duna tv-n legyen mert ott nincs reklám! A Dunán még kb1 évig fog menni a Sorsok ùtvesztöje (401 magyar szinkronos epizód), de a Cennetnek hamarabb vége lesz! Remélem ilyen minöségi sorozat lesz helyette!
malvinkicska 2019 márc. 09. - 14:20:36 Előzmény mihenike
(311/478)
Köszönöm ennyi a szórakozásom, mivel vidéken, nem tolonganak a kulturális események.
A húgomnál szoktam felutazni Bp-re és elmegyünk színházba az az igazi annak van varázsa , mikor élőben látja hallja az ember.
mihenike 2019 márc. 09. - 13:15:42 Előzmény malvinkicska
(310/478)
Az a színésznö nagyon jó! jó szórakozást hozzá!
malvinkicska 2019 márc. 09. - 11:31:07 Előzmény mihenike
(309/478)
Őszinte leszek neked én tudnám nézni automata fordítóval, de annyira nem érdekel, most nézem a Fb-on minden pénteken van fordítva, Sila az igen az sorozat Cansu Dere az Ezelből a főszereplője, nagyon szép a hely a téma különös, még csak 4 rész ment le belőle.
mihenike 2019 márc. 09. - 10:18:40 Előzmény malvinkicska
(308/478)
szia!!!!! most néztem meg!!!! A 115 részt valahogy végig lehet nézni :)

azt hittem Melissa mindenkinek elmondja, hogy Arzu az anyja Cennetnek... de most meg még Ö is hallgat... örület!!!!

Az a rész tetszett, amikor Cennet szobájában Melissa kiosztotta Arzut :)

Selimnek nagyon vág az esze, de nincs bizonyítéka.

Nem tudom, hogy Kayának mikor fog elborulni az agya, mert Cennet már nagyon csùnyán beszél vele és mostmár Cennet is kezd gyanakodni Kayára...

Arzu mit csinál?! öngyilkos lesz?!
malvinkicska 2019 márc. 09. - 05:49:51 Előzmény mihenike
(307/478)
Szia 115 rész 36 török bölümből, hidd el nagyon unja mindenki a Fb-on is, csak negatív kritikát kap, az is ront rajta el van szabdalva, és így másképp jön le az egész a lehetetlen szinkron hangok, falra lehet mászni tőle.
mihenike 2019 márc. 08. - 22:14:08 Előzmény malvinkicska
(306/478)
bocsi, nem tudod véletlenül, hogy hány magyar részt csinâltak belöle?!? mert már tényleg kezdem elveszteni a türelmemet... :)
mihenike 2019 márc. 08. - 22:12:27 Előzmény malvinkicska
(305/478)
szia! és mostmár végre mindenki tudja, hogy Arzu az anyja Cennetnek?!? vagy még mindig szenvednünk kell emiatt is?! :D
Jaj Rizát senki nem ölte meg, szívrohama volt, megörülök!!!!!! :D
Selimnek jó a gyanùja de nem tudja bizonyítani...
mihenike 2019 márc. 08. - 22:08:17 Előzmény malvinkicska
(304/478)
OFF
Jól van, értem :) elnézegetem, semmi spoiler, mert,
akit érdekelt màr ùgyis látta. mindenesetre jobban megfogott, mint Cennet meg Arzu szenvedése... csak irtó lassan történnek bennek a dolgok
OFF
malvinkicska 2019 márc. 08. - 18:01:53 Előzmény mihenike
(303/478)
Szia Cengiz haza ment a kórházból, és a felesége azt mondta neki jobb lett volna ha meghalt volna mivel ő Riza gyilkosa a képek szerint. Selim ki van akadva Kayara mert azt mondja ő lőtte meg az apját nem engedte be meglátogatni. Arzu szürét kitette az anyós a lakásból, össze pakolt és menesztette. Sama a fiaival voltak meglátogatni Cengizt felajánlották a külföldi kórház kell segítenek. Melissa megkereste Cennetet és bocsánatot kért , persze az nem fogadta ott hagyta. Kaya életveszélyesen megfenyegette Mukkadest, amiért rosszakat mond róla Cennetnek.
malvinkicska 2019 márc. 08. - 16:17:14 Előzmény mihenike
(302/478)
Megírom őszintém számomra ez felejtős sztori volt, tudod.
mihenike 2019 márc. 08. - 15:46:08 Előzmény malvinkicska
(301/478)
Na neeeee!!!! egy másodpercen múlott, hogy Cennet nem hallotta, hogy Arzu az anyja!!! na neeeee
mihenike 2019 márc. 08. - 15:15:51 Előzmény malvinkicska
(300/478)
Ne haragudj, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni, ahogy Cennet el kezdett cirkuszolni a kómából ébredt Cengizzel, még a hülye is tudja, hogy nem tud neki válaszolni!!!!
De, mellette állt a jégszívü Arzu, akit nem hatott meg a saját lánya szenvedése!
a másik lánya meg Cennet és az anyja miatt sír! jaaaaaaj
mihenike 2019 márc. 08. - 15:02:05 Előzmény malvinkicska
(299/478)
szia! nézem a 69-70. részt... Selim màr megint megütötte Orhant... Kaya mindent elmondott Arzunak, közben Melissa is nyomoz. Cengiz felébredt és természetesen Arzu az elsö làtogatója... Selim pedig fegyvert szegez Kayára, mert Selim uraság összerakta a képet :) Cengizt meg akarja ölni Arzu és Kaya is! jaaaaaj, ez nagyon fárasztó!!!!

OFF
van itt nálunk a városban egy NILÜFER nevü török bolt :) a Piszkos pénzben Elif nyafka hùgát hívjàk így... haha :)

Azt tudod esetleg, hogy a Piszkos pénzben a pszicho-doki Tayyar miért kínozza Elifet a gyémántok miatt ha végig tudta, hogy a kettös személyiségü rendörnél vannak a gyémántok?!?

OFF