Téma: Cennet

malvinkicska 2019 ápr. 06. - 20:37:28 Előzmény Máriácska 2.
(398/478)
Olvastam meg láttam fent van de annyit nézek most nem fér bele nem akarom kavarni.
2/10
Máriácska 2. 2019 ápr. 06. - 19:15:48 2/10
(397/478)
A Bir Zamanlar Cukurova (Volt egyszer egy Cukurova) egy elég jó sorozat. A SB-n látható. Eddig 11 részt töltöttek fel magyar felirattal. Úgy tudom két hetente töltenek fel új részeket. Mi 5 részt láttunk. Nagyon érdekes és izgalmas. Ebben van sok szerelem, sajnos sok kegyetlenség is és fájdalom is, de mégis úgy gondolom, hogy érdemes lesz végignézni. Nagyon jók a színészi alakítások (egyik főszereplő az idős Hürrem a Szulejmán c. sorozatból, ) és eddig a történet is érdekes. Nem őrjöngenek benne egyfolytában mint a Cennet-ben, hanem folyamatosan zajlanak a jó, és megrázó események.
malvinkicska 2019 ápr. 06. - 13:13:58
(396/478)
Valóban vannak nagyon jó török sorozatok de viszont , amikor eltérnek a témától az borzalmas, mert a Ne engedd el a kezem azt is nyújtják, mint a rétes tésztát az a sok kígyó népség benne, azt látni annyit romlott a minőség, mert szinte csak megtorlások, bosszú állások sok sorozatuk annyi elmebeteget mutatnak, az egy kicsit sok valóban , eza Cennet egy feldolgozás de nagyon elrontották, mert vannak pl a Napfény lányai több millióan nézik, meg a Meryemet Téglát Cukur , Kadin nő,, sorolhatnám most indult Árvácska az is Mardinba játszódik a szokásukat dolgozza fel bosszú persze nem marad el de még nagyon az elején a történet, egyszóval ez a sztori semmi nating, mert sírnak ordítanak, mint akinek teljesen elment az esze.Abba hagytam én is majd a végét megnézem pedig én a Lengyel oldalon nézhetném de nem tartom érdemesnek, mert ott automatikusan fordítják.
2/10
Máriácska 2. 2019 ápr. 06. - 11:37:31 2/10
(395/478)
Végleg betelt a pohár! Már eddig is túl sok időt elvesztegettem ennek a sorozatnak a nézésével. Több részt nem fogok felvenni. Legközelebb megfontoltabb leszek, és már a harmadik résznél abbahagyom ha állandóan sírnak, jajgatnak, őrjöngenek a szereplők, akiknek szinte egyike sem rokonszenves. A film elején még normális Selim is egy idegbeteg ember lett mostanra, Cennet anyakomplexusban szenvedő áldozat, Melissza nem épelméjű, Cennet apja egy gyilkos, erőszaktevő pszihopata, Szelim nevelőanyja szintén pszihopata. A többi szereplő sem százas. Annyi más jó film van. Inkább azok közül fogok egy újat választani. Ennek legfeljebb majd a legvégén egy-két részébe fogok belenézni pusztán kíváncsiságból, hogy hogy fog végződni, de lehet, hogy azt sem fogom végigtekerés nélkül kibírni.
malvinkicska 2019 ápr. 06. - 07:47:53 Előzmény mihenike
(394/478)
Szia a sorozat Mardinba játszódik egy gyönyörű kastélyba, a főszereplő Sila , akit kicsi korában eladnak pénzért egy gazdag családnak , és később haza hozzák azzal a csellel az igazi szülei, hogy az anyja halálos beteg , de közben hozzá adják feleségül Boran Agához,, akarata ellenére fiatalon , és nagyon rossz neki mivel ő Istanbulban nevelkedett és ott nincs ilyen szokás.A két fiatal egymásra hangolódása, nagyon szép, mivel az Aga végtelen türelmes a feleségével, de sok gondja van , mivel változtatni szeretne sok mindenen, és mindenki az Aga ellen van apja rokonság egyedül a feleség szeretné ha változna, e körül forog a történet de nagyon érdekes.Cansu Dere benne Sila Boran pedig Mehmet Akif Alakurt, nagyon jó a párosítás a férfi már nem színészkedik vissza vonult azt olvastam elhagyta Istambult.A történet megragadó ezt látni kell akkor az igazi remélem azért egy kis betekintést sikerült adnom. Szép hétvégét kívánok.
mihenike 2019 ápr. 05. - 20:55:24 Előzmény malvinkicska
(393/478)
szia! az miröl szól?!
Cennetet ha van idöm megnézem... de kb hetente 2 rész elég belöle :)
Jó hétvégét!!!!!
malvinkicska 2019 ápr. 05. - 11:09:31 Előzmény mihenike
(392/478)
Szia Köszönöm én abba hagytam nem bosszantom magam vele, most néztem meg a SILÁT és ki a gonosz férfi benne , mint ez az őrült Kaya, abban a sztoriban is nagyon féreg hidd el, ezek erre specializálódnak.
mihenike 2019 ápr. 05. - 09:21:28 Előzmény malvinkicska
(391/478)
Szia! megnéztem a tegnapi részt! Ez a Melissa egy elmebeteg! most látom, hogy a balesetet Kayával rendezték meg és töle kapott injekciót, amitöl 48 órára lebénult!
Nilgün megint Cennet ellen fordult! az a nö még örültebb, mint volt!
Ennyit sírni... komolyan mondom... megörülök :D Cennet is és Arzu is sírnak egyfolytában!!!!!
mihenike 2019 ápr. 04. - 20:27:31 Előzmény malvinkicska
(390/478)
Oh de jó lenne! arról a sorozatról már hallottam! és szeretem is azt a színészt!!!!
malvinkicska 2019 ápr. 04. - 13:24:09 Előzmény mihenike
(389/478)
A Szulejmánba nem sok jelenete volt Bergnek , de most ismétlik az Izán a Seherezádét de nagyon jók én most újra nézem, aztán elfelejtettem még megvettek állítólag még egyet Carpisma - Ütközés címmel ott meg Kivanc Talitung a főszereplő , AKuzey Güney főhőse. Azt nézem ez utóbbi kemény sorozat, már a 13 rész lesz holnap fordítva.
mihenike 2019 ápr. 04. - 13:15:54 Előzmény malvinkicska
(388/478)
Köszi az infót, én öket nem láttam még, mert a Szulejmánt meg a Seherezádét sem néztem annak idején, ùgyhogy kíváncsi vagyok rájuk! ráadásul vágatlanul! szuper :)
malvinkicska 2019 ápr. 04. - 11:27:09 Előzmény mihenike
(387/478)
Szia nem vagyok én olyan gyepes valaki, hogy megsértődjek, nekem csak azzal van gondom, Tubával, és nem tudom véka alá rejteni a véleményem ilyen vagyok sosem pedáloztam, mikor dolgoztam ki álltam az igazam mellet és ezen már nem változtattok. Az új sorozat Vasárnap este fog az Izaurán kezdődni egész részekkel , nem darabolják írtam nem láttam de most már szinkronosan fogom nézni, mert azért én sokat olvasok és bizony még így is fárasztó néha.Akik látták nagyon dicsérik mivel valóban a Halit és Berg együtt hatalmas színészek nem is vállalnak el lomokat, azt látom, igaz Berg már nem akar többet sorozatban szerepelni, mert nagyon fárasztó, ilyeneket olvasok, színházban fog játszani, a nézők bánatára.
mihenike 2019 ápr. 04. - 10:32:41 Előzmény malvinkicska
(386/478)
Szia :)

Cenett: el kezdtem nézni valamelyik nap, de aztán elkapcsoltam, mert idegesített...

OFF
ne haragudj, hogy ezt írom, nekünk általában egy az ízlésünk, szerintem ez a Piszkos pénz... nagyon jól beindult. abban is egyet értünk, hogy ez a Tuba ebben a sorozatban nem játszik tùl jól, de a történet tetszik.
OFF

Mikor kezdödik a Sebzett szív?!
mihenike 2019 ápr. 03. - 20:49:22 Előzmény malvinkicska
(385/478)
na neeeee! még mindig nem tudja?!? ez tényleg egy nagy katyvasz
malvinkicska 2019 ápr. 03. - 19:41:38 Előzmény mihenike
(384/478)
Szia ó dehogy tudja vannak ebben annyi logikátlan kavarások, már Melissa és Kaya viszik a primet, dili itt már mindenki , majd lehet csak a végét nézem meg annyira idegesít ez a sok marhaság benne. Most Cennet egy fülbevalóval keresi az anyját amit Arzu Kayánal felejtett. Cennet éa Selim össza vesztek Kaya miatt , mert Selim tud dolgokat már arról az őrültről, de aki írta rendezte tuti agyban zoknik az biztos.
mihenike 2019 ápr. 03. - 19:23:12 Előzmény malvinkicska
(383/478)
szia,végülis nem tudtam ma megnézni, de Cennet végre tudja, hogy Arzu az anyja?!?
mihenike 2019 ápr. 02. - 19:02:04 Előzmény malvinkicska
(382/478)
szia :) ez borzalmas :) holnap megnézem
malvinkicska 2019 ápr. 02. - 18:01:01 Előzmény mihenike
(381/478)
Köszöntelek ez a mai rész egy kalap kaki volt az egész semmit nem ér valóban nem érdemes nézni , nincs értelme, ez a marha Orhán állandóan verekedne Selimmel az valamit szed vagy iszik a forgatás alatt , mert az nem színészi alakítás amit az csinál szerintem Melissát baleset érte, Arzu szerencsétlenkedett ott Cennettel beszélgettek ő az anyja de nem volt annak sok mondani valója Kaya egyre őrültebb, egyszóval zéró az egész.
malvinkicska 2019 ápr. 02. - 10:50:37 Előzmény mihenike
(380/478)
Tudod én nem tagadom sok török sztorit nézek engem főleg azok érdekelnek ahol a szokásaik vannak fel dolgozva mennyire eltérőek az emberek, igaz több milliárd ember él a föld golyón nem lehetünk egyformák az sem lenne jó. A Sila nagyon jó most elkezdték fordítani Árvácskák az a magyar címe az aztán nem semmi egy sorozat az biztos, ott is a bosszú állás a tét , azt látom ezek a törökök különösen szeretik egymást bántani, de nem akárhogy a saját gyerekeik boldogsága a tét, meg az unokák is. A P Pénz tudod én nem bírom Tubát az Asiban sem csak ott Murat a párja az megy egy Isteni színész nagyon sokan kedveljük, van aki meg Tubáért rajong de az nem én vagyok, most indul Berg és a férje főszereplésével a Szeretett hazám Sebzett Szív címmel és most azt olvasom nem fogják darabolni hetente megy egy rész majd azt nem láttam , de most már csak a Tv-be fogom nézni nem olvasom ha nem muszáj.
mihenike 2019 ápr. 02. - 09:45:54 Előzmény malvinkicska
(379/478)
Luz Marit is láttam kb 15 éve és akkor tetszett :)