Téma: Cennet

mihenike 2019 márc. 26. - 15:26:13 Előzmény malvinkicska
(358/478)
szia most nézem a 80. részt, mert nem akarok teljesen kimaradni. Ez a Kaya egy vadbarom! Selim milyen kórházban van? vagy ez nem is kórhàz?! jaj ez katasztrófa
malvinkicska 2019 márc. 26. - 13:46:56 Előzmény zadranya
(357/478)
Igazad van én sem azért nézem mert tetszik, azt várom ebből a sok baromságból mit hoznak ki, különben előre gondolható volt ez a téma nem bír el ennyi részt. Az én személyes véleményem a régen írt török sorozatok a jók a mostaniak, nagyon sok olyan van ami egy fabatkát sem ér, mert a Fkönyv írók eltérnek atémától és bele írnak tücsköt bogarat, meg a rengeteg erőszak, náluk kórház, rendőrség , tűz, nélkül nincs sztori, most már sokan unják is igaz sorra buknak meg kint a sorozatok 5-6 rész után, ezt lehet olvasni.
zadranya 2019 márc. 26. - 12:20:26
(356/478)
Én már nem nézem kb 1 hete, nem bírtam tovább. ekkora xart már régen láttam. mindíg győzködtem magam, hogy mostmár ki kell bírnom a végéig, de feladtam. megnézem a tartalmakat és a hozzászólásokat és ennyi. Nagy csalódás volt et a film. Talán ha a szinkron nem lett volna ennyire üvöltős, kiabálós, talán egy fokkal jobb lenne, de ez így egyszerűen elviselhetetlen.
malvinkicska 2019 márc. 26. - 08:19:00 Előzmény mihenike
(355/478)
Szia
Most már a FB-on sem nagyon véleményezik, hiszen nagyon semmi, csak negatív kritikát kap, mindenkinek elment az esze, de aki írta azé a legjobban sajnos, most a 26 bölümnél tart annyi a vigasz nemsoká vége.
mihenike 2019 márc. 25. - 22:11:34 Előzmény malvinkicska
(354/478)
O te jóságos isten!!!!
Ez a forgatókönyvíró elmebeteg!!!!
malvinkicska 2019 márc. 25. - 18:07:08
(353/478)
a mai rész is egy nagy nulla, Cennetéknek el kell hagyni a mostani lakásukat, mert felújítás lesz, a hónap végéig ki kell költözni nekik és Sunáéknak is. azt beszélték együtt bérelnek új otthont. Melissa olyan szemét mint mindig, most megkereste egy strici akit felbérelt az előtt aki megtámadta Cennetet pénzt fizetett érte, mikor azt álcázta ő megmentő, most elzavarta férfit az meg kitalálta elrabolja Cennetet , és meg is tette, mert váltság díjat fog kérni érte, hogy legyen neki m9ből élni. Özlemet és Mahirt Arzu a szobájába találta őket kitört a botrány azt mondta A hagyja el a házat Özlem , mert nagy baj lesz ha nem.Selimékhez ment egy részvét nyilvánító öreg úr , és az ajánlott segítséget S-nek a Kaya vétkeinek kiderítéséhez, mert S tudja ő mindennek az okozója és jól látja, valóban nagyon bolond ez az ember dilije Arzu csak, Egyszóval egy siralmas semmi sajnos.
malvinkicska 2019 márc. 24. - 20:07:54 Előzmény Máriácska
(352/478)
Szia
A sorozat 36 Bölüm és 115 Magyar rész ha minden igaz én is azt kérdezem magamtól miért nézem ezta semmit szinte, de most már valahogy végig kínlódom. Annyi jó Török sorozat van és mindig beletrafálnak egy ilyenbe, de ez van sajnos.
5/10
Máriácska 2019 márc. 24. - 18:17:38 5/10
(351/478)
Mindenki minden részben szenved, sír, őrjöng. Nem tudom miért nézem még mindig. Már elkezdtem, és nézem, eközben sokkal jobb sorozatokról maradok le, melyek már nem férnek bele az időmbe nyugdíjasként sem. Eddig a harmadik résznél mindig abbahagytam, amikor nem tetszett egy sorozat. Ezt most már lehet, hogy végignézem, csak kíváncsiságból, de legközelebb megfontoltabb leszek. Tudja-e valaki, hány részes ez a sorozat? Melissza nagyon sok mindenben hasonlít Kaya-ra. Lehet, hogy még a végén kiderül, hogy nem Cennet apja, hanem Melisszáé? Ettől az írótól még ezen sem csodálkoznék. Ha rövidebb lenne a sorozat, talán még jó is lehetett volna. Még ehhez hozzá jönnek a TV2 rémes hírei minden reklámnál. Mintha azt szeretnének, hogy az emberek depresszióba essenek.
mihenike 2019 márc. 24. - 07:13:39 Előzmény malvinkicska
(350/478)
köszönöm! ezt a 2-3 legutóbbi részt jó lenne megnézni ... ez màr téboly
malvinkicska 2019 márc. 22. - 18:03:02 Előzmény mihenike
(349/478)
Szia mai részben megműtötték Selimet vér is kellet neki Melissa adott.
Kaya egy utolsó féreg nagyon megutáltam amit követ , mert Arzu bolondja a lányát sem nézi semmibe csak annak a háta mögé bújik, mert azt mondta az orvosnak az lenne a jó ha meghalna Selim, meg azt a szemet Melissat arra biztatja vegye szét Cennetet meg Selimet ő majd segít neki hát szerinted ez apa egy utolsó pszichopata.Annyira hülye a rendező Orhan és Mahir össze verekedtek és képzeld sárban hemperegtek én számtalan sorozatot láttam de ekkora ökörséget még nem. Sema azt akarta menjen el az országból Orhan de nem kell mert selim nem jelenti fel, mi lesz a háttérbe az még rejtély , miért nem jelenti fel. Melissa azt hiszi szeretője Arzunak Kaya, és nagyon haragszik az anyjára érte, mert az anyja el akar költözni otthonról mert nem akar Özlennel egy fedél alatt élni, de M nem megy vele sehova sem.Az egész részben 10 egészséges mondat nem volt csak a sok baromság.
malvinkicska 2019 márc. 22. - 06:39:59 Előzmény mihenike
(348/478)
Szia valóban leírom mivel tudom mi az mikor valakinek elfoglaltsága van, mert mikor dolgoztam én sem tudtam mi fán terem a sorozat, és akkor volt a jó, de egyszer minden véget ér.
Az új sorozat olvastam már én is minden szombaton este lesz egy rész egybe az az igazi és remélem jó szinkron hangot kapnak a színészek benne. Halitnak gyönyörű az igazi hangja neki Zöld Csaba a legjobb.
mihenike 2019 márc. 21. - 21:07:17 Előzmény malvinkicska
(347/478)
Ezt a részt érdemes lenne megnéznem mert ez már botrány :D hogy lehetnek ennyire örültek?! Orhan egyszerüen lelövi Selimet... ùristen! és Cennet meg Melissa együtt leskelödtek az anyjuk után?! :D
mihenike 2019 márc. 21. - 21:03:59 Előzmény malvinkicska
(346/478)
Szia!!!! nagyon köszönöm a kimerítö válaszokat! rég volt már hogy így összesürösödtek nálam
a dolgok és nem
tudom nézni... mert akàrmilyen gagyi, végig akatom nézni!
A màsik ùj sorozatra kíváncsi vagyok! ráadàsul vágatlanul fogják vetíteni! juhu :D
malvinkicska 2019 márc. 21. - 18:08:57 Előzmény mihenike
(345/478)
Szia
A mai rész úgy kezdődött, elment Melissa Cennethez , de nem jóba sántikál M az tuti, elmentek leselkedni Arzu és Kaya után az egy szinte üres étterembe vitte Arzut, nem sokkal később megjjelent a két lány utána nem sokkal később jött Az az elmebeteg Orhán, Kaya éa Melissa kimentek az autóhoz beszélgetni , és azt szeretné Kaya, ha Selim meghalna, azt ígérte M-nek szét válassza a lányát és S-t, eközben Orhán lelőtte Selimet, és hozzá kezdett óbégatni C , mint hogy mentőt hívott volna, annyira gagyi a rendezés az valami borzalom, ilyen munkát kiadni kézből az bűn szerintem , és a nézőket hűjére veszik sajnos. Bejöttek K és M , megszólalt a lelőtt Selim nem megy kórházba elvitték valami magán orvoshoz, de Kaya nem engedte, hogy kezdje műteni, bement ez az őrült Melissa, és elkezdett hőbörögni ahogy szokott, ez meg az lesz ha Selim meghal, közben elment az áram leállt az agregátor azt mondták. Orhan hazament és közölte megölte Selimet meghalt, az anyja bezárta Özlemet egy szobába nem akarta , hogy telefonáljon Nilgünnek az anyjának, hogy meghalt Selim. Azt tudom sorozat logikát nem nagyon kell keresni de ekkora butaságot színre vinni és még vevők is vagyunk rá ez azért nem semmi. Annyit irok még neked Orhant alakító színész is drogozott , mikor volt az a nagy török drog botrány most lesz újra a tárgyalásuk, mert állítólag terjesztették is.
malvinkicska 2019 márc. 21. - 07:03:30 Előzmény mihenike
(344/478)
Szia.
Először is Arzu elment Cengizhez beszélni vele és megjött Kaya és pörögtek az események igen Arzu szeme láttára eddig Ölemék orvosnál voltak mikor haza értek akkor már halott volt C.
Arzu jelenbe otthon lakik mivel megszúrta Kayat és azt hitte meghalt , de nem, mert másnap megjelent. Selim első perctől nem csípte Kayat össze rakta a képeket, hogy hogyan volt az apja balesete meg halála, mivel a füldért nem fizetett de bizonyítéka nincs, Orhán már jó párszor megütötte Selimet és megígérte nem fog jól járni mivel Kaya benne van a vállalkozásba, nem akarja hinni nem Selim műve hanem az anyjáé A gyereket meg azért akarják hogy Nil elvetesse , mert egy gyilkos testvére nem szülheti meg. Az új török sorozatot már fordították, de volt egy kis zűr annak idején és nem jelentkeztem a titkos csoportba, de azt olvasom sok díjat nyert alkotás a két főszereplő garancia, mivel ők akkora színészek, valóban nem nagyon van párjuk, és ami a fő nem szálltak el maguktól.
Azt biztos nézni fogom miattuk is , biztos nem ilyen nyál móc lesz , mint ez.

mihenike 2019 márc. 20. - 21:12:16 Előzmény malvinkicska
(343/478)
Szia! ezt most olvastam:

„Vadonatúj török sorozat debütál Magyarországon!

Az Izaura TV mutatja be április 6-án, szombat este 19 órakor a Sebzett szív (Vatanim Sensin) című török sorozat első epizódját. A főszerepben a Seherezádé szerelmespárja, a való életben is egy párt alkotó Bergüzar Korel és Halit Ergenc lesz látható.

A sorozat részeit a többi török produkcióval ellentétben nem darabolják fel itthon, így az eredeti hosszukban kerülnek majd képernyőre szombat esténként.

A történetről: Míg Cevdet a Balkáni fronton harcol, Azize és három gyermekük Szalonikiben várja haza a harcoló őrnagyot. A győztes csata után a férfi hazatér családjához, azonban új híreket kap: a háború még nem ért véget, ismét elhagyni kényszerül szeretett otthonát. A Szalonikiben maradt család is készül a görög támadásra, eközben Ali Kemal megtudja, hogy ő vérszerint nem Azize és Cevdet gyermeke.“

Hallottál már róla?!?
mihenike 2019 márc. 20. - 21:06:31 Előzmény malvinkicska
(342/478)
Arzu visszament a házba?! vagy mi?!
Özlem gyerekét miért kellene elvetetni?!
jaaaaj :D Orhân még jobban megkattant?! ezek teljesen kifordultak magukbol
mihenike 2019 márc. 20. - 21:04:19 Előzmény malvinkicska
(341/478)
egyszerüen nincs idöm nézni, de a te elemzéseiddel nagyon jól tudom követni a sztorit!
Szelim mindent tud, arról, amit Kaya tett az apjával?! de gondolom
bizonyítéka nincs?!?
mihenike 2019 márc. 20. - 21:01:24 Előzmény malvinkicska
(340/478)
szia!!!! micsoda?!? Arzu végig nézte, ahogy Kaya végez Cengizzel?!?!?
malvinkicska 2019 márc. 20. - 17:59:05 Előzmény mihenike
(339/478)
Szia a mai részben bevették a vállalkozásba Kayat is és Cengiz felesége tette be, fel vannak háborodva amiért társul velük ez is csak azért van húzzák az időt, mert értelme semmi.Selim nagyon haragszik , mert az át lát Kayan, de ugye az anyja nem hallgat rá. Özlemet oda költöztette, Sema magukhoz gondolod Arzu ezt milyen szemmel nézi, és nem akarja , hogy elvetesse a babát, mert annak meg kell születni.Orhán az bekattant teljesen egy hajón volt, éd mindig az apját látja és annak ordít, mint aki meg őrült, valóban nagyon silány, nem is értem miér nem hagyom abba, mikor olyan sorozatokat nézek ez, még köszönő viszonyba nincs vele annyira semmi, az egész.