Téma: Cennet

malvinkicska 2019 márc. 08. - 07:21:25
(298/478)
Szia a tegnap csak láttam belőle sokan abba hagyták írják a FB-on is lehet én is mivel nagyon megromlott szinte sokszor már nézhetetlen annyira, sok hülyeség van benne, ezek csak orditanak, egymással, verekednek, lövöldöznek, sok értelme nincs az egésznek, most már Melissa hisztije megtudta Cennet fél testvére, Selim esze is elmenőbe az apja miatt, nekem olyan felemás ez az egész történet.
mihenike 2019 márc. 07. - 21:59:26 Előzmény malvinkicska
(297/478)
szia!!!! a héten egyszerüen nem volt idöm nézni... szerintem az e heti 5 részböl megnézek 2-t és mindent érteni fogok :D
egyébként màr mùlt héten is nagyon idegesítettek, de meg próbálok kitartani :D
malvinkicska 2019 márc. 06. - 18:06:36
(296/478)
Szia ezeknek egyre jobban megy el az esze, itt már senki nem normális, annyi hiba van benne az már sok. Mahir felelősségre vonta Selimet amiért az apja eladta Kayanak a földet persze a fiú semmit nem tud. az oda ment Kayahoz Selim pisztolyt fogott rá, vallja be ő lőtte le az apját, a másik ember leütötte Selimet egy üveggel, az elájult. A kórházban felébredt Cengiz de beszélni nem tud azt is meg akarta Ölni arzu de oda ért Cennet, és a z éledt embertől kérdi ki az anyja, annyira unom már ezt az anyázást, valami borzalom, gagyi volt ez a rész is egy ilyen ember kóma után azzal törődik, hogy ki C anyja.Kaya készült a kórházba lelőni Cengizt de a rendőrök épp akkor jöttek ki tőle nem lehetett kihallgatni, mivel nem beszél és vége lett. Nem tudom hányszor írtam már le de ekkora ökörséget amit itt csinálnak ritkaság számba van. az egész úgy sz.. ahogy van
mihenike 2019 márc. 05. - 18:32:29 Előzmény malvinkicska
(295/478)
szia :) lemaradtam most 2 résszel. de azt hittem a héten izgalmasabb lesz, mivel Kaya bekeményített :D
malvinkicska 2019 márc. 05. - 18:02:01
(294/478)
Szia a tegnapi és mai rész azt hittem jobb lesz Melissat haza vitte a dili házból Sema, aztán Cengiz a kórházban kómában van, a felesége megtalálta a képeket Riza elhantolását ábrázolja , az asszony azt hiszi megölte , de mi tudjuk nem csak bután jártak el. Özlemnek kisfia lesz. A mai részben megtudták eladta a földet Cengiz Kayának de pénz sehol, mivel a fényképek a fedezett. Arzu bolond mint mindig nyávikál, mint egy rossz gyerek. Melissa elment Mukhoz, és elvette a Cennet fésűjét mivel DNS tesztet akar csináltatni. Cennet Selim voltak a temetőbe beszélgettek, nem akarnák, hogy Cengiz meghaljon.Szóval elég eseménytelen nekem, gyenge kis eresztés.
malvinkicska 2019 márc. 04. - 09:14:17 Előzmény mihenike
(293/478)
Elolvasta a hetit , most aztán nem lesz unalom, nyomoznak , Melissa Selim, melyik miért.
mihenike 2019 márc. 03. - 22:03:52 Előzmény malvinkicska
(292/478)
Szia!!!! nagyot néztem, amikor Kaya elökészítette Cengiz öngyilkosságát és fejbe lötte... De Ö meg tùlélte... ez hihetetlen!
Mukkadess teljesen értelmi fogystékos, ahelyett, hogy Cennetnek mondaná el az igazat, inkább Melissával beszél!!!!
Selim sejti, hogy az apja nem lett öngyilkos.
Nilgün eltette a képeket a táskájába... mi lesz még itt:)?????
malvinkicska 2019 márc. 01. - 18:00:42 Előzmény mihenike
(291/478)
Szia
Kaya nem játszik a mai részben lelőtte Cengizt, Kitudódott Özlem terhes Mahirtól és Kisfiúk lesz.
Mukkades elmondta annak az őrült Melissanak , testvérek Cennettel, az még jobban megőrült, még a telefonnál levő hölgyet is oda vágta csak telefonálhasson az anyjának, az meg készül elmenni, ott honnan, a lépcsőn találkozott , Orhannal és az mondta fejbe lőtte magát Cengiz, mert csak Selim gondolja , hogy nem lett öngyilkos az apja valaki lelőtte, gondolom majd rágódnak ezen is hetekig.
malvinkicska 2019 márc. 01. - 07:06:21 Előzmény mihenike
(290/478)
Szia
Az egész kész káosz már amit követnek benne, ez már szappan operának is nagyon gyenge, mert rengeteg benne, a kapkodás, a sok logikátlanság, de ez van sokan írják a Fb-on is csak azért nézik, mint én is meddig fokozzák ezt a sok butaságot de azt látni ahhoz értenek. A társaság fele dili házba lehetne amit követnek, ami rettenetesen zavar az a sok céltalan kiabálás, Arzu amúgy is torz de mikor kiabál valami szörnyű. Suna most azt akarja elmondani annak a bolondos Melissának testvérek Cennettel.
mihenike 2019 febr. 28. - 21:22:26 Előzmény malvinkicska
(289/478)
szia! a tegnapi részben Arzu akciója... elszökik Melissàval és Cengiztöl kér segítséget... majd lekoppintja Cengizt... jaaaaaj :) ez a forgatókönyvíró kapkod össze-vissza :)
Kaya dumáját imádom :)
Mahír most jól felmérte a helyzetet Melissával kapcsolatban!
Teljesen felesleges volt hogy Cennet megint percekig az apját ostromolta az anyja kiléte miatt!!!! felforrt az agyam már :) nem unják még?!?
Mukkadess meg Suna elmondhatnák réges régen az igazat, de csak hallgatnak.
Apropó Arzu szinkron hangja nagyon idegesítö!
malvinkicska 2019 febr. 28. - 08:27:51
(288/478)
A tegnapi részben Kayának igaza volt amiért engedi magát ennek a két ördögnek Cennet, és mondja ő ezt nem fogja hagyni, az a szerencse nem visítozott annyit Arzu, mert borzalom amit sokszor csinál. Annyira el van húzva a történet , mert minden részben százszor meg kérdi ki az anyja Cennet dög unalom már az egész.
sunflower325 2019 febr. 27. - 14:45:57
(287/478)
Azért nem olyan szörnyű ez a sorozat... Bár tényleg vannak benne értelmetlen dolgok. Miért akarták Melissát Londonba küldeni? Mit csinált volna ott egyedül? Ettől megoldódott volna bármi? Gond van a gyerekkel, hát elküldjük jó messzire egyedül?

Selim új frizurája jobb egy fokkal, még a bajuszával kellene kezdeni valamit, mert borzasztó ahogy bele kunkorodik a szájába...

Hát Arzunak tényleg nincs szíve, ha mindezek után őt továbbra is csak az érdekli, hogy Melissát védje.

De legalább Nilgünnek megjött az esze.

Kaya, bár jópofa, de attól még egy pszichopata, akinek Arzu a rögeszméje.

Én azt várom, hogy Cennetnek mikor telik majd be a pohár, mert ennyi hazugság és gonoszság, még a legjámborabb embert is megvadítja.
malvinkicska 2019 febr. 27. - 11:36:23 Előzmény ccaty
(286/478)
Szerinte, a Török sorozatoknál nagyon ritka amikor talán eltalálnak egy szinkron hangot, nekem meg nagyon fúra mivel legtöbbet fordítva eredeti hangon nézem, és sokszor csak kapkodok ki is ez. A másik nagyon sok szép és jó hang orgánummal rendelkező színészt meghalt, és sokan csak darálják a szöveget sajnos, semmi érzelem nincs benne az tuti az az igazi élmény eredeti nyelven, mert ott minden benne van. A FB-on is nagy az elégedetlenség , de másnak is van olyan véleménye, mint nekem is valahogy végig szenvedem, valóban felháborító egy rendes török sorozatot nem vesznek, mint a Tégla az csak harminc pár Bölüm és jó szórakoztató, meg sorolhatnám ezeket a semmit nem érőket veszik meg sajnos.A Luz Mariat nagyon jó színészek játsszák, az biztos.
10/10
ccaty 2019 febr. 27. - 11:18:07 10/10 Előzmény malvinkicska
(285/478)
Na, pont erre gondoltam én is. A szinkronnál van a probléma. Talán, ha lesz kedvem megnézem a török eredetiben, hogy tényleg ennyit visítozik-e ez a nő? Bár olyan dögunalom ez a sorozat, hogy annyira nem érdekel.
Viszont a Luz Mariánál a színészek játéka is kiemelkedő, amelyhez nagymértékben hozzájárult a briliáns szinkron, mely igazi telitalálat, nagy dobás, pedig közel 20 évvel ezelőtt készült... és nem az utcáról behívott emberekkel készítették... , áldoztak rá, hogy igazi, tanult emberekkel vegyék fel a szinkront, akik tudnak bánni a hangjukkal...
malvinkicska 2019 febr. 27. - 07:19:13 Előzmény mihenike
(284/478)
Szia .
Annyira sokat jajgat Arzu nagyon zavaró tud lenni és nem is hiteles nekem annyira mű, amit követ ebben a sorozatban az a csoda van ereje, még valamire. A régebbi sorozatokban nem ordítottak ennyit, most ez a sláger sajnos, nézem a Luz Marit de nekem az sokkal jobb, mint ez.
mihenike 2019 febr. 26. - 19:52:55 Előzmény malvinkicska
(283/478)
Juj Arzu rikácsolásától kifolyik az agyam
mihenike 2019 febr. 26. - 19:38:00 Előzmény malvinkicska
(282/478)
Szia! már elérhetö online ùgyhogy nézem :)
ez a Melissa borzalmas!
Hova kötötte ki Selimet? :)
ez tényleg rosszabb mint egy szappanopera :) közben jön a szuper csapat Arzu és Kaya :)
malvinkicska 2019 febr. 26. - 18:18:51 Előzmény mihenike
(281/478)
El felejtettem a valóságban is így történik náluk a lánykérés, piros szagon a gyűrű, és a vőlegény sós kávét iszik, erről már volt szó, a török szokásoknál, tárgyalták a Fb-on.
malvinkicska 2019 febr. 26. - 18:00:07 Előzmény mihenike
(280/478)
Szia
A mai rész kritikán aluli sajnos , ez még a Mexikói leggyengébb sorozattól is gyengébb, ugye a tűz minden sorozatban benne van Selimet megbilincselte az az őrült Melissa, jajgattak,mit akinek teljesen elmentek ott honnan, az egész tűz mentés gagyi volt nagyon. Bementek a kórházban Arzu bement Cennethez a szobába és kérte ne valljon Mellssára az a nagy barom meg megfogadta , azt mondta baleset volt, annyira felesleges semmik ezek , hogy nem lehet rá kifejezést találni a mai világban saját magamon elcsodálkozom ilyeneket nézek.A véleményem egy elbaltázott rossz forgató könyv , rendező, még annál is gyengébb, szóval nulla ami múlik.
mihenike 2019 febr. 26. - 17:33:59 Előzmény malvinkicska
(279/478)
Szia!

A tegnapi részben Selimmel sós kávét itattak? :) vagy mit? :) ez a völegény próbája?!

Kayànak megint jó volt a dumája!
Lâttam Cengiz letette az ùjabb kirakóst!

Cengiz és Arzu felügyelet nélkül hagyták Melissát ùton a reptérre... nagyon naívak, ha azt hitték, hogy ez az elmebeteg elutazik szépen Londonba... Ennek a lánynak mindene meg van, de egy fiù miatt ekkora drámát csinál... ez sem tùl életszerü

Cennet is olyan naív... borzalmas

Szelim is ùton van a lányokhoz, de Kayának leesett, hogy Melissa írta az üzenetet Cennet nevében.
Vajon mit fog szólni, ha kiderül, hogy féltestvérek?!?

szép kis csapat, Arzu és Kaya együtt mennek a kisházhoz.
Szelimet meg leütötte a hösszerelmes Melissa :)