Téma: Colin Farrell

Redfield 2007 nov. 03. - 09:17:52
(7/47)
Jó, nem is rólad van szó, te nem szoktad szóvá tenni egyébként. Csak az olyan vad ötleteket nem szeretem, hogy amikor valakik elmennek ásványvízet kortyolgatni az egyik legkocsmásabb kocsmába, és kifogásolják, hogy a helység másik végében valaki rágyújt. Mármint például kocsmába azért megy legutoljára az ember, hogy egészséges életmódot folytasson, de vannak akik ezért is hevesen tiltakoznak. És sokat hallok felõlük. Én függõ vagyok, ezt elismerem, és gyakran ez beszél belõlem. Én sem tartom jó dolognak a dohányzást, de ha kitalálnák (és elõbb vagy utóbb annak is eljön az ideje) hogy teljesen beszûntetik, azzal a dohányosokat kicsinálják. Sokunknak nincs elég ereje csak úgy letenni, és abbahagyni, mert elég jó okot sem látunk rá. Csak akkor képes egy ilyen ember megõrizni a méltóságát, ha õ maga talál valamit, amiért õ maga leteheti. Az csak depresszióhoz vezet, ha akárhányszor rá akar gyújtani valahol, megvágják egy 5 számjegyû összegre. Tudom, hogy ez egyéni szoc. probléma, ezzel miért foglalkozzanak azok, akik nem dohányoznak? Nem is kell, de örülni akkor sem tudok ennek az egésznek. Ha szembe jön egy gyerekes, vagy egy kismama, azonnal arrébb megyek, vagy legalább eltartom tõle a cigit. Bár minden dohányos legalább ennyit tenne, de ez sem lenne elég. Szerintem mindkét félnek igaza van, de ha azt észlelem, hogy valaki szélsõségesen fejt ki véleményt ezzel kapcsolatban, én is szélsõségesen reagálok, mert hiába voltam 10 évig passzív dohányos a 6 évnyi aktív dohányzásom elõtt, és hiába haltak meg többen a családból rákban, én úgy döntöttem egyszer, hogy dohányozni fogok, és addig dohányozni is akarok, amíg úgy nem érzem, hogy abba akarom hagyni. Anélkül, hogy bírságot kapjak érte, és kényszerbõl kelljen ráhajtanom a fejem. Mert manapság már mindenért bírság jár, mozdúlni is alig lehet.
norton15 2007 nov. 03. - 08:14:13
(6/47)
Egy jó tanács: menj Hollandiába! (nem azért mondtam)
Redfield 2007 nov. 03. - 07:38:18
(5/47)
Nem vagyok hülyébb, mint azok akik a pokolra kívánják a dohányosokat, de mondjuk autót vezetnek. Nekem nem szokásom direkt más képébe fújni a füstöt, ha szól is, hogy vigyázzak, akkor arrébb megyek, vagy egyszerûen eloltom. De f*szom, az én véleményem nem számít?!! Meg azoké, akik csak szeretnének rágyújtani, de mások már eleve lenézik õket emiatt? Ne gyere nekem azzal, hogy hülye vagyok, mert te nem értesz egyet. Te nem dohányzol, én meg nem a cigit védem. Én jogokat védek, és ahogy kib*szottul joga van friss levegõt szívnia valakinek, úgy kib*szottul joga van valaki másnak dohányfüstöt szívnia, ha õ azt akarja. És mi történik? Lassan betíltják az egészet. Olyan lesz, mint a fû, rettegve, sutyiban, a beffügönyzött lakás sötét sarkában próbálnak majd az emberek elszívni egy-egy szálat. De tudod mi idegesít? Hogy tesz mindenki a másik dolgára. Azt, hogy szagolják csak a füstöt nem úgy értettem, hogy dögöljenek bele, csak egy szélsõséges példát hoztam, de aki nem dohányzik az csak a saját érdekeivel törõdik, aki dohányzik az is... És ahelyett, hogy egy kib*szott középutat találnának az emberek, kedves kormányunk betíltja Anglia hõn becsült példájára. Hát gratulálok... remek.
Igen, vannak hülye kirohanásaim, de ne hülyézz le, te sem vagy normálisabb. És ez nem megoldás.
Redfield 2007 nov. 01. - 10:04:10
(4/47)
Aham...
norton15 2007 nov. 01. - 07:14:28
(3/47)
Miért te dohányzol?:)
Redfield 2007 okt. 30. - 08:25:14
(2/47)
Na mi van? Ellenzik egyesek a dohányzást? :)... Most pedig úgy áll a helyzet, hogy úgy kell mindenkinek, aki nem dohányzik. Ne most pattogjanak, hanem szagolják csak a füstöt, mert jön hamarosan a millió rendelet közül az is, ami azokkal szúr ki, akik még most cigiznek, és akkor úgy is ti fogtok majd röhögni.
dark_angel 2007 okt. 29. - 15:38:45
(1/47)
sztem nagyon jó színész,nem csak egy arca van,szó szerint,mint sok más "színésznek".