proskit 2015 aug. 14. - 00:33:25
(6/6)
A legzseniálisabb lebuktatások egyike.
gladiolus 2015 júl. 23. - 16:09:38 Előzmény irredenta84
(5/6)
Ezt nem értem. A megölt lánnyal elég sokat foglalkoznak, mivel Columbo még képet is mutat róla a gyilkosnak, és elég sokat nyomoz az ügyében.

Egyébként ez a rész bravúros, ahogyan a végén a kis kesztyûit elõveszi-kabaré. :-)
Érdekes, hogy a legotrombább, legmagabiztosabb és legönelégültebb gyilkosból is milyen nevetségesen kétségbeesett, hüppögõ kisfiú lesz, amikor kihúzzák a lába alól a biztonságot adó perzsaszõnyeget, és ráébred arra, hogy "Jé, hát engem is elkaptak, ne már, most mehetek a börtönbe"-aggódtam, nehogy már elsírja magát. Nem sok kellett volna.

Az elején a gyilkosságot kifejezetten kegyetlennek találtam, így és egy ilyen pillanatban elintézni valakit, pofátlanság, nem mintha bármilyen alkalom megfelelõ lenne erre, dehát akkor is.... :-)
ceia 2014 nov. 22. - 11:13:12
(4/6)
Hát ja..!
tramonto 2014 júl. 24. - 21:45:12
(3/6)
Mi történt? A port. ezen a csatornán is nyitott oldalt, amit korábban nagyon hiányoltam.
A Columbo - akinek tetszik ez a stílus - bármikor nézhetõ és visszanézhetõ.
irredenta84 2013 dec. 11. - 07:31:38 Előzmény ceia
(2/6)
Egy szál elvarratlan a történetben. Nem említik meg a megölt lányt, összefüggésbe se hozzák a festményekkel.
offtopic
ceia 2013 nov. 01. - 16:46:25
(1/6)
Mert sunyi lélektelen liberális söpredék. A pénzen kívül semmit sem néznek. Ja, de mégis: hogyan szivassanak minket.