2/10
blaze86 2021 márc. 13. - 23:32:21 2/10
(6/6)
A Dumaszínház letiltotta a YT-on a kommenteket. Akkor hát ide:
Konkrétan önprostituálja magát a hölgy végig a műsor alatt, rettentő kínos. Ezt picit tekerten, E/3-személyben teszi, hogy MÁSOK hogy viccelődnek vele, hogy ő kit szpott le, ésatöbbi.
Pedig ez valamilyen sikeresebb/besztof műsora lehetett, hogy felvétel is készült belőle... Kár.
Kuttyánszki 2021 márc. 07. - 12:57:36
(5/6)
Ez a béna, merev tekintetű, kifejezéstelen arcú , faképű 3,14*a mit keres a képernyőn? :p
Kit Fisto 2021 jan. 01. - 07:12:59 Előzmény fefe50
(4/6)
Elvileg, újra Kormos Anett, de már egy újabb résszel. Meglátjuk 08:40-kor..
Nem értetted a lényeget. Ha azt reklámozzák orrba-szájba, hogy a szilveszteri műsorban lesz Kormos Anett, akkor ne elsején reggel 8:45-kor adják. Vagy reklámozzák úgy, hogy ő az újévi műsorban lesz.
Nem mindegy, azért csekkolgatod egész szilveszter éjjel a cc-t, mert várod, amit beharangoztak, aztán nincs is. Ez nem mocskolódás, hanem jogos kritika. A Youtubeon azért nem ugyanaz. A monitorom kisebb, mint a tv, és a Youtube minőség már rosszabb. Az a feeling sem jön le, hogy szilveszterkor megnézel valami jó műsort a tv-ben, ahogy régen mindig. Most már ritkaság, vagy nincs is jó műsor. Azon a szilveszteren ez lett volna az egyetlen jó, amit megakartam nézni. Idén már egy sem volt. Boldog Újévet!
fefe50 2021 jan. 01. - 05:21:05 Előzmény Kit Fisto
(3/6)
Ha ennyire érdekel nézd meg youtube-on bármikor, ne mocskolódj már az újévben is https://youtu.be/RKMMzC7amiI. Boldog újévet!
tom55 2020 júl. 17. - 21:41:01
(2/6)
Borzalmas. Végig káromkodja az egészet. Az hogy beszélni nem tud még oké...
Kit Fisto 2020 jan. 01. - 07:25:50
(1/6)
A szilveszteri műsor ajánlójában benne volt Kormos Anett is, nyomták az ajánlót ezerrel, de egész reggelig nem adták le az ő műsorát.. Most, elsején lesz 8:45-kor. Az rtlklub-féle bandába tartozó csatorna, nem is tudom, mi mást várhattam volna.. Hazug disznók.